HealthCity Dorssports lid van brancheorganisatie Zumba en Streetdance De Vijf Ritmes van Gabrielle Roth Vroege kampioen bij 't Vennewater badminton Bridgeclub Sans Atout verlaagt drempel voor spelen in competitie Gewestelijke finale libre biljarten in De Vriendschap te Akersloot SPORT 23 INGEZONDEN MEDEDELING UITSLAGEN Eerste Heilooër Klaverjasclub TTV Limmen start Tafeltenniscompetitie U speelt in een aparte groep elke avond zes ronden UITKIJKPOST 13 JANUARI 2010 HEILOO - Zo'n 60% van de Nederlanders (9,6 miljoen mensen!) wil in 2010 meer gaan bewegen. Maar hoe weten deze mensen of ze het juiste fit nesscentrum kiezen? De fitnessbranche is het afgelopen decennium explo sief gegroeid. Met als resultaat dat de consument door de bomen het bos niet meer ziet; veel fitnesscentra lijken op elkaar. De onafhankelijke en reclamevrije site www.ErkendeFltnesscentra.nl helpt consumenten bewust een keuze te maken voor een professioneel fitnesscentrum. Bijvoorbeeld voor HealthCity Dorssports in Heiloo. De website is op 4 januari van dit jaar officieel gelanceerd. De vermelde centra zijn allen aangesloten bij - en erkend door Flt!vak, de brancheorganisatie van erkende sport- en bewe gingscentra. Met dit initiatief is voor het eerst een duidelijk onderscheid in de fitnessbranche zichtbaar geworden. Consumenten kunnen zoeken op postcode of op plaats. Zij kunnen bij het centrum van hun keuze direct online een gratis fitness dagpas aanvragen om de kwaliteit bij HealthCity Dorssports in Heiloo zelf te ervaren. Brancheorganisatie Flt!vak (www.fitvak.com) steunt de aangesloten onder nemers op het gebied van bedrijfsvoering, personeel, kwaliteit, product- en methodiekontwikkeling. En is bovendien gesprekspartner namens de aange sloten centra naar overheid en semioverheid. Ook neemt Flt!vak jaarlijks ruim 1.600 examens af, waarvan Fitnesstrainer-A, -B en -Management het meest bekend zijn. De examens staan onder toezicht van het Ministerie van VWS, waardoor kwaliteit gewaarborgd is. Om verantwoord te sporten en bewegen, vindt u HealthCity Dorssports in Heiloo en alle professionele Fit!vakcentra op www.erkendefitnesscentra.nl.ErkendeFitnesscentra.nl, het grootste landelijk dekkende fitnessnetwerk van Nederland. Voor alle info over dorssports kunt u terecht op www.healthclubdorssports.nl. HEILOO - Ook GTH biedt Zumba aan. Angelique Liefting heeft zich de afgelopen maanden bekwaamd in het lesgeven van Zumba en heeft zich daarin weten te certificeren. Tijdens haar les op donderdag om 20.15 uur in de gumzaal aan de Breedelaan zal Zumba worden gegeven. De mix van fit ness en dans op aanstekelijke Zuid Amerikaanse muziek is een prima work out en heeft, net als iedere vorm van bewegen, een positief effect op je lichaam. Bij Zumba heb je meer het idee dat je aan het dansen bent en niet aan het trainen, maar ondertussen wordt spiermassa en conditie opge bouwd. Ook zul je merken dat de souplesse in onder andere de heupen wordt vergroot. Al met al een fitnessvorm die voor plezier in bewegen zorgt. Dus, weg met de routine en de rolletjes: join the Zumba Party! De streetdaneelessen voor de jeugd onder de deskundige en enthousiaste leiding van Marissa Santibanez Vargas zijn zo'n groot succes dat er met ingang van dinsdag 2 februari gestart zal worden met een derde uur. Het uur van 17.00 tot 18.00 uur is speciaal voor de jongste streetdaneertjes. Door deze uitbreiding is er ook ruimte vrijgekomen bij de overige streetdan eelessen. Kom langs en swing mee. Kijk voor het lesrooster: gth-heiloo.nl. HEILOO - Dansmeditatie is een manier om dichter bij jezelf te komen. Een verfijnde manier om je bewustzijn te verhogen. Al dansend brengt ons lichaam ons in contact met onze kwaliteiten, maar ook met onze beperkin gen en blokkades waar we met aandacht en mildheid naar zullen kijken. De dans nodigt ons uit om onszelf te laten zien, meer van ons lichaam en bewe gingen te genieten, samen plezier te beleven en daardoor dichter bij ons zelf te komen. Het mooie aan dansmeditatie is dat emoties en inzichten komen op het moment datje er klaar voor bent, omdat je jouw beweging, jouw tempo volgt. De Vijf Ritmes is een heerlijke dansvorm die ons daarbij helpt. Deze dans nodigt je uit om wakker te worden op een andere manier. De Vijf Ritmes, Vloeiend, Staccato, Chaos, Lyrisch en Stilte zijn de ritmes waar we in deze dansvorm mee werken. Elk ritme heeft zijn eigen klank beweging en wijsheid. Het gaat bij dansme ditatie niet om perfectie in de dans, het gaat om de beleving. Je hoeft niet jong, slank of lenig te zijn. Iedereen kan dansen en leren de beweging van binnenuit te laten ontstaan. Iedereen is dus welkom! Workshop zaterdag 16 januari 2010 Tijd: van 10.00 tot 12.30 uur. Kosten voor deze workshop 17,50. Start lessen lx per week vanaf februari. Maximaal 12 personen. Lesduur: twee uur. Leskaart: 8 x €100,-. Losse les: €15.00,-. Aanmelding tijdens de workshop voor 8x?? Dan verrekenen wij gelijk de kosten van de workshop! The Yoga Company De Hoefsmid 30, Heiloo Tel: 072-5052354- 06 18741193 info@theyogacompany.nl www.theyogacompany.nl. Heilooër Bridge Club HEILOO - De uitslagen van HBC zijn ais voigt: Dinsdag A-iijn: 1. C. Coebergh -G. Kemmere 66,25; 2. fam. A. en M. Brouwer 63,75; 3- A. Lodder - M. Schaaper 62,08. B-iijn: 1. T. Kierk - N. Stark 67,50; 2. J. Huting -T. Mooij 59,58; 3. G. Meuleman - G. Noordenbos 55,83. Donderdag A-iijn: 1. T. Haan -1. van Loon 61,98; 2. J. Boukens - J. Neefjes 57,29; 3. H. Leering - A.Turk 53,13. B-iijn: 1. R. Haanstra - E.Rutjes 58,33; 2. fam. A. en C. Buijs 55,42; 3. B. Koot - A. Spruit 52,92. C-iijn: 1. J. Haan - J. Hurkmans 61,98; 2. A. Haanstra - H. Rutjes 57,29; 3. B. van Dortmund - N. Jacobs 55,21. D-iijn: 1. P. van Wiechen - T. Baars 63,54; 2. G. van Diest - E. Greijer 55,73; 3. fam. T. en T. Rey 55.73- Kijk op: www.heiiooerbridgeciub.ni. Bridgeclub Sans Atout HEILOO - De uitslagen van de maandagn januari zijn als volgt: A-lijn 1. de Bruykère - Stark 62.8, 2. Dijkema - van Heivoort 62.1, 3. Middelbeek - Schipper 55.9,4. Mak 55.0; B-iijn 1. van Duijn - Kaashoek 63.7, 2. van Diepen - Pippei 60.4, 3. van Toornburg - de Vries 57.1,4. Sanders - Hekker 55.06; C-iijn: 1. van Wiechen 59.2, 2. Hommes - Schouten 57.9,3/4. Schmidt - Mintjens Baten - Poidermans 54.6. Met nog twee wedstrijden te spelen is Vennewater J2 nu al kam pioen. Foto: A. de Graaf BADMINTON HEILOO - De badmintoncompe- titie is nog in volle gang en veel teams strijden nog hard voor hun kansen. Maar twee wed strijden voor het einde van het seizoen heeft 't Vennewater J2 de buit al binnen. Geen grote verrassing, want in de leeftijdsklasse onder 15 jaar ging er dit seizoen geen wedstrijd verloren. Sterker nog, de meeste wedstrijden werden met 8-0 gewonnen. Voor Nina Metz, Michelle van Andel, Dave van der Putten en Bas Peeters was dit niet het eerste kam pioenschap dat bij de jeugdeompeti- tie is behaald. Voor Patrick Groenenberg is het wel een prettige primeur. Ook al was het overwicht in de poule verpletterend, toch was de thuiswedstrijd afgelopen zater dag niet helemaal een gelopen race. Er moest met ruime cijfers gewon nen worden om in de laatste thuis wedstrijd van dit seizoen de buit al binnen te halen. De herenpartijen leverden geen enkel probleem op, maar de dames leken wel wat last van wedstrijd spanning te hebben en verloren hun dubbel. Ook de enkel partijen van de dames leverden nog spannende momenten op. Michelle zette de zaken recht in een driesetter en Nina maakte na een moeilijke eerste set 22-20 de partij resoluut af met 21-10. De einduitslag was 7-1 voor de Vennewater jeugd en daarmee mochten ze de kampioensfelicitaties in ontvangst nemen van jeugdtrai ner Dick Breeuwer. HEILOO - Op 18 januari houdt EHK een open drive. U bent allen, met of zonder partner, wel kom in het Open Huis in 't Loo. Bent u een regelmatige bezoeker en u kunt een keer niet, meld dit dan even bij onderstaande bestuursleden. Door de beperkte ruimte wordt de regel vol is vol gehanteerd. Aanvang om 19.30 uur en de avond eindigt om circa 23.00 uur. Inlichtingen bij mevrouw Geerlings, tel. 072- 5339345 of bij mevrouw van Toorn, tel. 072-5336038. LIMMEN - Tafeltennisvereniging Limmen gaat de voorjaarscompe titie in met vier jeugdteams. De eerste wedstrijd is volgende week zaterdag. Het eerste jeugdteam is gepromoveerd naar de tweede klasse van de regionale competi tie. Deze klasse biedt de jongens een nieuwe uitdaging en staat garant voor weer een flink aantal mooie en spannende wedstrijden. De kampioenen van vorig seizoen in de vijfde klasse, jawel het twee de team, speelt volgend seizoen in de derde klasse. Op basis van de goede resultaten zijn de jon gens twee klassen gestegen en dit is toch opmerkelijk in de tafelten niswereld. De jongens gaan de uitdaging aan om zich te kunnen handhaven in deze poule en de vereniging heeft daar alle vertrou wen in. Het derde team speelt het komende seizoen in de vijfde klasse. Dit team heeft vorig sei zoen goed meegedraaid en ze hopen dit seizoen met de boven ste van de poule mee te kunnen doen. BRIDGEN HEILOO - Bridgen is leuk. Wedstrijdbridge is nog leuker. Vergelijking met andere paren die dezelfde kaarten in handen hebben gehad geeft een extra dimensie. Te veel mensen, die een bridge- eureus hebben gevolgd, blijven alleen maar thuis spelen, terwijl juist dit spel zich er uitermate voor leent om het in competitieverband te spelen. Toch blijkt de drempel naar elubbridge voor velen te hoog. Bridgeclub Sans Atout (binnen kort 75 jaar) gaat die drempel drastisch verlagen. Iedereen die ooit bridgelessen heeft gevolgd of het spel regelmatig thuis speelt, wordt in de gelegenheid gesteld om, tijdens een zesweekse periode, ken nis te laten maken met elubbridge. Dit is al eerder gebeurd bij de club en gebleken is dat men het erg leuk vindt om op deze manier kennis te maken met het competitie bridgen. U speelt in een aparte groep (lijn) elke avond zes ronden van in elk geval drie spellen, maar u krijgt tegelijkertijd de mogelijkheid om er vier te gaan (leren) spelen. Een ronde duurt dertig minuten. De resultaten op elk spel worden genoteerd en u kunt deze altijd met uw partner doornemen. Als op het eind van de avond de 18 spellen zijn gespeeld, wordt de uitslag binnen circa tien minuten bekend gemaakt. U zult zien hoe leuk en leerzaam het is om de verschillende resultaten op elk spel te vergelijken. Sans Atout zullen zorgen dat er begeleiding aanwezig is om u, daar waar nodig is, te helpen. De eerste periode van zes weken start op maandag 25 januari. De volgende vijf avonden vinden dan plaats op 1, 8, 15 en 22 februari en de laatste is dan op 8 maart. Gestart wordt om 19.45 uur in zaal 1 van het Open Huis in Heiloo. De eerste avond verzoeken wij u om 19.00 uur aanwezig te zijn in verband met de introductie. De kosten voor de gehele periode bedragen 10,-, dus nog géén twee euro per avond. Als u geen partner heeft, kunt u zich toch opgeven, er wordt gepro beerd een partner voor u te vinden. U dient zich wel van te voren op te geven, dit kan tot 20 januari bij Ton Mooij, tel. 072-5331672 of e-mail: t.mooijl@quicknet.nl. Ook voor meer informatie kunt u bij hem terecht. BILJARTEN AKERSLOOT - Vrijdag 15, zaterdag 16 en zondag 17 janua ri zal in biljartcentrum De Vriendschap in Akersloot het gewestelijk kampioenschap libre tweede klasse gehouden worden. De winnaar van deze finale plaatst zich automatisch voor het Nederlands kampioenschap dat later in maart zal worden gehouden. Van district Alkmaar hebben zich geplaatst Pe Groot van biljartvere niging DVO uit Heerhugowaard en G.Lute van biljartvereniging WIK uit Castrieum. De grote kanshebber is Rob de Groot van het district West FYiesland, maar J. Gieskens van district Zaanstreek-Waterland zal zich niet zomaar gewonnen geven. De acht finalisten strijden drie dagen om deze titel, vrijdag begint deze finale om 19.00 uur, zaterdag 12.00 en zondag begint de finale om 13.00 uur. De organisatie is in handen van Biljartvereniging Aker '97 uit Akersloot.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2010 | | pagina 23