Heiloo contact U gaat toch ook stemmen? HEILOO GEMEENTE Verkiezingen van de gemeenteraad van Heiloo Openingstijden Burgerzaken Verkiezingen Sam van Veen d.v. P. van Veen en M.P. IJpelaan Sport en recreatie Heeft u vragen? Bel meteen!! UITKIJKPOST 3 FEBRUARI 2010 nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo Op 3 maart zijn in Nederland gemeenteraadsverkiezingen. Ook de inwoners van Heiloo kiezen op die dag een nieuwe gemeen teraad. De stembureaus zijn geopend van 07.00 uur tot 21.00 uur. U bent die avond welkom in het gemeentehuis voor de tra ditionele verkiezingsavond vanaf 21.30 uur. Met elkaar wachten wij de voorlopige uitslag van de verkiezingen af. Voorafgaand aan de verkiezingen Er worden voorafgaand aan 3 maart verschillende verkie zingsbijeenkomsten georganiseerd. Bijvoorbeeld het grote lijsttrekkersdebat in De Beun op maandag 15 februari. Op die avond komt het cabaretduo De Nachtzusters naar Heiloo om vergezeld van muziek en cabaret alle lijsttrekkers aan de tand te voelen. Voor meer informatie en een overzicht van deze bijeenkomsten kunt u kijken op www.heiloo.nl/verkiezingen. Daar kunt u ook de adressen van de politieke partijen die meedoen aan de verkiezingen in Heiloo vinden. - Woensdag 3 februari van 19.30 tot ongeveer 21.30 uur organiseren Muziek- en Dansschool Heiloo, Bibliotheek Heiloo, Jeugd- en Jongerenwerk Heiloo, Stichting Peuterspeelzalen Heiloo en Stichting Welzijn Heiloo gezamenlijk een openbare bijeenkomst met de Heilooër politieke partijen in de muziekschool aan Het Veld 1 te Heiloo. - Maandag 15 februari om 20.00 uur in theater De Beun: Lijsttrekkersdebat onder leiding van De Nachtzusters, een duo bekend van onder andere Man bijt hond. Het is een serieus debat met een vrolijk randje. Het debat wordt uitge zonden door Beat FM 106.3 - Donderdag 18 februari om 20.00 uur in Golden Tulip te Heiloo: een politiek café van Ondernemend Heiloo. - Zaterdag 27 februari: een politieke markt in winkelcentrum Het Loo. Wat gebeurt er na 3 maart? Op vrijdag 5 maart om 16.00 uur wordt in de openbare zitting van het stembureau de definitieve uitslag vastgesteld. Op woensdag 10 maart wordt afscheid genomen van de huidige raad en op donderdag 11 maart wordt de gemeenteraad geïnstalleerd voor een nieuwe raadsperiode. Beide avonden beginnen om 20.00 uur in de raadszaal van het gemeentehuis en zijn openbaar. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een mede werker van de griffie, telefoonnummer 072 535 67 92 of kijken op www.heiloo.nl/verkiezingen. GEMEENTEHUIS Raadhuisplein 1 Postbus 1,1850 AA Heiloo t 072 535 66 66, info@heiloo.nl www.heiloo.nl Openingstijden mat/mvrij 08.00 - 12.30 uur maandagavond 18.00 - 20.00 uur Op andere tijden na afspraak. BEHEER OPENBARE RUIMTE AFVALBRENGPLAATS Rosendaal 2 Postbus 1,1850 AA Heiloo t 072 535 68 68 Openingstijden mat/mvrij 08.00 - 15.45 uur zaterdag 09.00 - 12.00 uur Stemmen bij volmacht De burgemeester van Heiloo maakt bekend dat stemmen bij volmacht is toegestaan bij de gemeenteraadsver kiezingen op 3 maart. Dat betekent dat u als kiezer, iemand anders uw stem kan laten uitbrengen. Een kiezer mag niet meer dan twee volmachten aanne men. Bovendien moet de volmachts- tem tegelijk met de eigen stem worden uitgebracht. U kunt uw volmacht rege len door schriftelijk een machtiging aan te vragen of uw stempas over te dra gen. In beide gevallen gelden bepaal de regels. Machtiging door schriftelijke aanvraag - Bij afdeling Publiekszaken van de gemeente kunt u formulieren krijgen voor de verzoekschriften om bij vol macht te mogen stemmen. U kunt dit formulier ook downloaden van de website www.heiloo.nl/verkiezingen onder Hoe kan ik stemmen? - Het verzoekschrift moet uiterlijk op woensdag 17 februari 2010 door de kiezer worden ingediend bij de bur gemeester van de gemeente, waar hij/zij op dinsdag 19 januari 2010 als kiezer is geregistreerd. - Degene die zich bereid heeft ver klaard als gemachtigde op te treden moet op dinsdag 19 januari 2010 als kiezer zijn geregistreerd. - Bij inwilliging van het verzoek ont vangt de gemachtigde een 77volmachtbewijs. - Een volmachtgever is niet bevoegd de volmacht in te trekken of zelf aan de stemming deel te nemen. Machtiging door overdracht van de stempas - De kiezer tekent het formulier dat op de stempas staat en laat de kaart door de gemachtigde medeonderte kenen. - De kiezer draagt de in een volmacht- bewijs omgezette stempas aan de gemachtigde over. - De kiezer moet een kopie van een geldig identificatiebewijs aan de gemachtigde meegeven. De kopie moet de gemachtigde aan de voor zitter van het stembureau laten zien. - Het overdragen van de in volmacht- bewijs omgezette stempas kan tot en met de dag van de stemming. - Een volmacht, die is verleend door overdracht van de stempas, kan tot het uitbrengen van een stem door de gemachtigde door de volmachtgever worden ingetrokken. >Meer informatie Voor meer informatie kunt kijken op www.heiloo.nl/verkiezingen en voor vragen kunt u contact opnemen met een medewerker van de afdeling Publiekszaken, telefoonnummer 072 535 67 20. Burgerlijke stand tot en met 27 januari Geboren Neil Beukers z.v. E.J. Beukers en B. Tiebie Elders geboren Joyce Smit d.v. P. Smit en S.L. van Kampen Berend J.B. Drontmann z.v. B.M. Drontmann en P.J. Brantjes Christina M. van de Ven d.v. A.F.J. van de Ven en E. Schneider Floris Sijtstra z.v. A.L. Sijtstra en S. Timmermans Jay Wijnaar z.v. R.H. Wijnaar en L. Reijersen van Buuren Sander H. Bos z.v. H. Bos en M.J. Seton Huwelijken/ gereg. partnerschappen J. Heisterkamp en L.D. van Rems J.M. Raap en M.B. Hiemstra Overleden C. Mulder C.J. Schouten C.M. Admiraal ev Niele L.J. Degenaar Elders overleden C.N.M. Molenaar R.M. van der Gulik J.C. Groot Zwembad Het Baafje www.heiloo.nl/zwembad De Omloop 11,1852 RJ Heiloo 072 533 39 09 informatie zwembad, mevrouw A. Busso-Besseling 072 535 66 82 of e-mail zwembad@heiloo.nl Sportcentrum Het Vennewater Het Zevenhuizen 48,1852 JC Heiloo inlichtingen verhuur sporthal 072 533 31 52 b.g.g. de heer G.J. Wolven 06-1240 44 38 of e-mail sporthal@heiloo.nl Gymzalen inlichtingen verhuur, mevrouw A. Busso-Besseling 072 535 66 82 of e-mail gymzalen@heiloo.nl

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2010 | | pagina 13