aulus ii m St ér Voor boeiemd eh bloeiehd ohderi/vij$ 0 Stichting 00 Benedictus St. Radboud Willibrord ik W.M. Dudokweg 47 Postbus 271 1700 AG Heerhugowaard T (072) 56 60 200 www.stichtingflore.nl Interconfessioneel basisonderwijs 3 FEBRUARI 2010 UITKIJKPOST r.-k. basisschool De Benedictusschool met 10 groepen vindt u in Plan Oost van Heiloo en beschikt sinds oktober 2009 over een nieuw schoolge bouw met allerlei duurzame toe passingen. Het team werkt nauw samen met elkaar. Benedictus, "daar zit muziek in" en Benedictus staat voor "haal het beste uit jezelf". Wij zijn dan ook samen op weg om een talen- tenkrachtschool te worden. Onze werkwijze kenmerkt zich door gedeelde zorg; zorg voor el kaar en het onderwijs. Wij buigen ons samen over de doorgaande lijnen en zo blijven wij betrokken bij het onderwijs aan alle kinde ren op onze school. J.P. Hasebroekweg 21 1851 CK Heiloo Telefoon: (072) 533 18 57 Directeur: Theresia Ruijter-Winder www.benedictusschool.nl Open dag: Iedere dag op afspraak r.-k. basisschool De Radboud maakt het verschil Het karakteristieke schoolgebouw is schitterend gelegen in een rus tige wijk aan de rand van het bos. Onze school wil een leefgemeen schap zijn waar kinderen zich ont wikkelen in een houding van zelfvertrouwen, zelfkennis en po sitief gedrag. Wij hechten veel be lang aan een sociaal en veilig klimaat met orde en regelmaat. We werken groepsgericht, met veel nadruk op het zelfstandig werken. Er wordt vaak in niveaus gewerkt. Er is veel aandacht voor een even tueel aangepast leertraject van ieder kind. Daardoor kunnen we goed omgaan met de verschillen tussen kinderen. Slimpad 18 1851 LB Heiloo Telefoon: (072) 533 25 30 Directeur: Loek Settels www.radboud-school.nl Open dag: Iedere dag op afspraak echte wereld worden gebruikt. In de thema's krijgen de kinderen volop gelegenheid om initiatief te nemen, zelfstandig zaken uit te werken, veelal in samenwerking met anderen. Op deze wijze wordt de rugzak met vaardighe den telkens op een andere wijze gevuld als de kinderen de school verlaten. De Hucht 6 1851 ZC Heiloo Telefoon: (072) 533 98 15 Directeur: Peter Rokebrand www.depaulusschool.nl Open dag: Iedere dag op afspraak De katholieke Paulusschool heeft het ontwikkelingsgericht onder wijs uitgekozen als pedagogisch- didactisch uitgangspunt. Kern is dat kinderen zich ontwikkelen als ze emotioneel vrij zijn, nieuwsgie rig zijn en zelfvertrouwen heb ben. Er wordt gewerkt met thema's waarbij zoveel mogelijk materialen en activiteiten uit de r.-k. basisschool Paulus r.-k. basisschool In onze school zijn rust, structuur en duidelijkheid heel belangrijk voor de ontwikkeling van de leer lingen. Er wordt gewerkt met jaar klassen; hierin zitten kinderen van dezelfde leeftijd. Voor kinderen die meer of minder mogelijkheden hebben dan de gemiddelde leer ling is aangepaste stof. DeWilli- brordschool heeft een grootte van ongeveer 200 leerlingen. Dat draagt eraan bij dat kinderen en leerkrachten elkaar goed kennen en ieder persoonlijke aandacht krijgt. Binnen de eigen groep, maar ook door gezamenlijke activiteiten met andere groepen zorgen we voor een veilige, warme omgeving waarin ieder kind ertoe doet! Boekenstein 47 1852 WS Heiloo Telefoon: (072) 532 05 03 Directeur: Adrie Floris www. willibrord-school. nl Open dag: Iedere dag op afspraak Flore

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2010 | | pagina 16