Tfsl^r de b^5i55chool ih lLiKv\Kv\eh ev\ V\ker$loo-{- Voor boeiemd eh bloeiehd omdenvijs 0 Stichting 00 •s i8 St. Jacobus St. Johannes W.M. Dudokweg 47 Postbus 271 1700 AG Heerhugowaard T (072) 56 60 200 www.stichtingflore.nl Interconfessioneel basisonderwijs 3 FEBRUARI 2010 UITKIJKPOST r.-k. basisschool Sint Maarten De Sint Maartenschool is een grote dorpsschool, met 20 groe pen. Speerpunten van onderwijs zijn het werken met het GIP model en de Vreedzame school. U kunt hier meer over lezen op onze vernieuwde website. We vinden het belangrijk dat kinderen hun tijd op school afsluiten als even wichtige mensen, die goed in staat zijn om voor hen en de om geving belangrijke keuzes te maken. Daarbij hoort een positief zelfbeeld, zelfstandigheid, verant woordelijkheidsgevoel, sociale vaardigheden en natuurlijk een hoeveelheid kennis en vaardighe den die nodig zijn voor goed ver volgonderwijs. Rondleidingen ook op afspraak. Lage weide 2, 1906 XC Limmen Telefoon: (072) 505 75 70 Directie: Annemarie Trouw Jeannet van der Krol www.sintmaartenschool.nl Informatieavond: 17 februari 2010 aanvang 20.00 u. Inloopochtend: 18 februari 20101 vanaf 09.00 u. r.-k. basisschool Pax Christi Op de r.-k. basisschool Pax Christi staat leren in een veilige en rus tige sfeer met duidelijke afspraken centraal. In groep 1-2 werken we met thema's en ontwikkelen de kinderen zich vooral door middel van kring-, spel- en bewegingsac tiviteiten. In groep 3 t/m 8 wordt groepsgericht met methodes ge werkt, waarbij de zelfstandigheid van de kinderen verder wordt ont wikkeld. Daarnaast wordt er met de groep volop aandacht besteed aan de sociaal-emotionele en cre atieve ontwikkeling van de kinde ren. Door een goed pedagogisch klimaat en een hoge ouderbetrok kenheid zorgen wij er met elkaar voor, dat kinderen bij ons een fijne en leerzame tijd hebben! Hogeweg 55 1906 CC Limmen Telefoon: (072) 505 19 21 Directeur: Susan Groot www.paxchristischool.nl Informatieavond: 04 februari 2010 20.00 - 21.00 u. of een rondleiding op afsprook r.-k. basisschool Voor informatie over onderwijs op de mooiste plek van Akersloot bent u van harte welkom op onze school. De directeur leidt u op af spraak persoonlijk rond en laat u zien hoe het onderwijs op de Jaco bus eruit ziet. Wij staan voor goed doordacht onderwijs voor ieder kind. We gebruiken hedendaagse lesmethodes en bieden de kinde ren structuur, rust en duidelijkheid. Zo kunnen kinderen opgroeien tot zelfstandige en verantwoordelijke deelnemers aan de maatschappij. Binnen de school zorgen we voor een veilige omgeving waarin kin deren, leerkrachten en ouders el kaar kennen en gekend weten. Samen werken we aan de optimale ontwikkeling van "onze" kinderen. Kerklaan 11 1921 BJ Akersloot Telefoon: (0251) 31 27 08 Directeur: Esther Dijkstra www.sintjacobusschool.nl Open dag: Iedere dog op afsprook r.-k. basisschool De Johannesschool is heel bijzon der. Elke dag gebeurt er een won der. De kinderen krijgen veel goede hulp en rust. Dit is voor goede prestaties een must. Vanaf de kleuters begin je met zelfstan dig werk. Aan het eind van groep 8 ben je dan slim en sterk. Vind je het moeilijk op school? Dan is de hulpjuf je idool. Is je werk al klaar? Uit de kieskast leuke spul len pakken maar! De vele digibor den zijn heel speciaal. Zo krijgen we goede lessen allemaal. Overtuigd bent u nu toch wel? Kom eens langs en druk op de bel Elke dag is het bij ons open dag Kom maar kijken want dat mag Groetjes van groep 8 Buurtweg 20 1921 CK Akersloot Telefoon: (0251) 31 37 61 Directeur: Hanneke Brandenburg www.sintjohannesschool.nl Open dag: Rondleidingen op afsprook Flore

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2010 | | pagina 18