Derde Wereld Yoga dag zeer succesvol Het Vennewater 2 badminton kampioen Het Open Limmen Tafeltenniskampioenschap Diplomafeestje Loos Fabrice de Boer wint goud bij Holland Mondial Karate Cup SPORT 7 23 INGEZONDEN MEDEDELING Het tweede team promoveert naar vierde divisie landelijk Meer dan vijftig scholieren hadden zich ingeschreven Björn Valkering wist beslag te leggen op de eerste plaats UITSLAGEN UITKIJKPOST 3 FEBRUARI 2010 HEILOO - Voor de derde keer op rij participeerde The Yoga Company met World Yoga Day. Deze organisatie zet zich in voor goede doelen door middel van Yoga. In een 24-uurs marathon wordt een Yoga sessie gehouden van 11.00 tot 01.00 uur. Door tijdsverschillen zijn overal ter wereld mensen 24 uur onafgebroken met Yoga bezig om zich op positieve wijze in te zetten voor het goede doel. Als goede doel was dit jaar gekozen voor Artsen Zonder Grenzen gekozen. In Heiloo zette Wil Kooij van The Yoga Company, een gevarieerd programma neer voor jong en oud. De opkomst was goed, net als de opbrengst, ruim 500,- werd er in twee uur opgehaald. BADMINTON HEILOO - Het waren spannen de uurtjes afgelopen zondag in de badmintonhal. Team 2 en 6 konden beide kampioen wor den. Team 6 speelde tegen Heerhugowaard. Wat het extra spannend maakte was dat beide teams kampioen kon den worden. De Vemrewaters moesten drie punten binnen halen om kampioen te worden. De heren- dubbel van Daan en Steven werd gewonnen, de damesdubbel van Karin en Daphne ging helaas in drie sets verloren. Alleen Karin wist haar enkel te winnen waardoor het team met een 4-2 achterstand de mixen inging. Beide mixkoppels van Heerhugowaard waren helaas te sterk, waardoor het kampioenschap TAFELTENNIS HEILOO - Vrijdag werd het Open Limmer Tafeltennis kam pioenschap 2010 gehouden, het toernooi waarop de jeugd uit Limmen en omgeving kan laten zien hoe goed ze kunnen tafel tennissen. Het toernooi werd gehouden door Tafeltennisvereniging Limmen en vond plaats in de sportzaal aan de Hogeweg. Meer dan vijftig scholie ren hadden zich ingeschreven voor het toernooi. De jeugd werd op basis van leeftijd ingedeeld in poules, zodat iedereen minstens vier leuke wedstrijden kon spelen. In de A-klasse speelden de jeugd uit groep 4 tot en met 6 van de basisschool. De nummers 1 en 2 uit de poule gingen door naar de vol gende ronden. De tafeltennissers die goed speelden waren onder andere Kevin en Maarten Dzialiner. Na een spannende finale wist Björn Valkering beslag te leggen op de eer ste plaats en werd Arthur Gonzales Martinez tweede. In de B-klasse speelde de jeugd uit groep 7 en 8. Opvallende prestaties kwamen van Roy (halve finalist), Ward Dzialiner en Daniel. Na de kwartfinales en de halve finales ging de finale tussen Remeo Bosman en Brian de Goede. Het was Brian die eerste werd na een sidderende finale. De derde plaats ging hier naar Thomas van der Graaf. In de laatste categorie speelden de deelnemers die op de middelbare school zitten. Na de poulewedstrijden ging de fina le tussen Tim Wokke en Jan Castrieum. Uiteindelijk wist Jan Castrieum de finale te winnen. De tafeltennisvereniging is gevestigd aan de Hogeweg 61 te Limmen en voor verdere informatie kim je een e-mail te sturen naar ttvlimmen@gmail. com. op een punt na aan de neus van 't Vennewater 6 voorbij ging. 't Vennewater 2 moest met 8-0 win nen van Tybb uit Haarlem om kam pioen te worden. In de uitwedstrijd had het team met 8-0 gewonnen, kampioen worden was dus moge lijk. Zowel de heren- als de dames- dubbel werd in twee sets gewonnen. Ook de enkels van Richard, Agnes en Ellen werden makkelijk gewon nen. Alleen Patrick moest nog even aan de bak. In drie sets wist hij zijn enkel toch te winnen. Met 6-0 voorsprong ging het team naar de mixen. Mixduo's Martijn en Agnes en Patrick en Ellen wonnen met gemak hun mix. Bloemen en champagne voor team 2 die door het kampioenschap promoveren van de hoofdklasse naar de vierde divisie landelijk! De winnaars: Björn Valkering, Brian de Goede, Thomas van der Graaf, Jan Castrieum, Arthur Gonzales Martinez, Remco Bosman en Tim Wokke. Aangeleverde foto ZWEMMEN HEILOO - De jongste kinderen van Zwembad Loos beleven heel veel plezier in het water. Woensdagmiddag 27 januari mochten zij voor het Teddybeer en Kikker diploma afzwemmen. Woensdag 20 januari was het al vroeg in de ochtend heel druk bij zwembad Loos. 51 kinderen stonden in t-shirt, korte broek en waterschoe nen klaar voor het Red jezelf brevet. Zij lieten zien dat ze zich zowel op hun buik als op hun rug al goed in het water kunnen redden. Heel veel blije en trotse gezichten gingen met een diploma naar huis. De geslaag den zijn: Teddybeer: Renske Bitter, Emily Mayer, Nora Koomen, Vito Bloedjes, Dinand van Veen, Terra de Groot, Liz de Jong, Bas van Neer. Kikker: Iris Kramer en Marit van der Steen. Red jezelf brevet: Wessel de Wit, Sam Prinse, Berend de Kooning, Joep Haanen, Feline Laban, Stijn Hink, Pharell Johnson, Brim Adriehem, Eline Bijlsma, Matthijs Dekker, Juliette van der Veer, Brian Zwart, Andy Zhan, Mitch Krokkee, Tommy Tervoort, Puk Barnhoorn, Lenny Gul, Lars Houtenbos, Fedor Klopper, Lisa Warmenhoven, Kas Warmenhoven, Suus Luijben, Timi de Jong, Isolde Groefsema, Sofie Metselaar, Marleen Kruize, Siern van der Vlies, Spike Boersen, Mats Genet, Ilyah Keisi Muns, Gigli Bakker, Nikki Huls, Jens Moes, Joehem Rinkes, Lara Oostrom, Jens Hollenberg, Gielijn Janssen, Desi Verboom, Youri de Jongh, Jordi Berkers, Veonique Hanff, Stan Olgers, Thijs Hopman, Annemieke van der Kraan, Klaas Kaandorp, Milou Heida, Ruben Bruin, Roos Henriet, Brett Kramer, Hanna Kuiper, Sander Lameris. Bridgeclub Sans Atout HEILOO - De uitslagen van de maandag februari gespeelde wedstrijden zijn ais voigt: A-iijn: van Diepen - heer Pippei 62.2,2. familie Mak 56.8,3/4. van Toornburg - de Vries 8c Dijkema - Heivoort 55.4; B-iijn: 1. Broens-van der Kiis 70.8, 2. van Baar - Haan 58.3,3. Hommes - Schouten 56.8,4. van Toornburg - de Vries 55.4; C-iijn: 1. Feijen - Magermans 64.2,2. Hoff- Hutten 63.8, 3. familie Koekkoek 58.8,4. Schuijt - Brink 53.3; D- iijn: 1. familie Schotvanger 74.1,2. Vaik - Waterkott 57.4,3. familie Heimus 53.7,4. Jenniskens - Oostrom 49.1. Heilooër Bridge Club HEILOO - De uitslagen van de op dins dag- en donderdagavond gespeelde wed strijden van HBCzijn ais voigt: dinsdag A- iijn: 1. Meuieman - Noordenbos 65,42; 2. de Bruyckere - Stark 59,58; 3. Coebergh - Kemmere 58,33. B-iijn: 1. Graas - van Leijden 62,50; 2. Molenaar - Nijman 58,85; 3. Familie Brouwer 56,25. Donderdag A-iijn: 1. Neefjes 69.17; 2. Coebergh - Tiei 59,17; 3. de Bruyckere - Stark 56,25. B-iijn: 1. Oigers - Weei 57,29; 2. Familie Kuijper 54,17; 3. Koot - Spruit 51,56. C-iijn: 1. Haan - Hurkmans 59,90; 2. Haanstra - Rutjes 58,85; Rohn - Zuurbier en Post - Zuurbier 58,33. D-iijn: 1. Muiier - Mutsaers 61,98; 2. Polderman - van Diest 61,46; 3. Familie Piet 56,09. De derde ronde van de competitie is beëindigd. Kijk voor de eindstand op www.heiiooerbridge.ni. Schaakvereniging Vredeburg HEILOO - De uitslagen van SV Vredeburg zijn ais voigt: Groep A. J. Admiraal - B. Biekemoien 0-1, N. Hageman - H. Ebeis jr 1-0, K. Kramer - G. Hafkamp 1-0, J. Levering - R. Aafjes 1-0, C. Dinkia - R. van der Storm 0-1, K. Voorwait - E. Stoip 0-1, A. Termes - P. van der Heijdt 1-0, R. Rommel - H. Ebeis remise, B. Hollander- J. Tebbens 1-0, M. Krom - W. van der Buit 1-0, A. de Vries - S. Veter 0-1, P. van der Heijdt jr-T. Kom in 0-1, J. de Graaf - M. Wester 1-0, W. Mijnsbergen - N. Pepping 0-1, J. Min - P. de Ruijter remise, G. Pouw - D. Aafjes remise, H. Levering- E. van Duin 1-0, K. Aafjes -D.de Vries 1-0, T. Voorwait - F. van Zanten 1-0, S. Twaaifhoven - M. Voorwait 0-1, C. Pepping - J. Heckers 1-0 Groep B. Rene Voorwait-Sewints Dahi 1- 0. Patrick Wempe - Ozair Dahi 1-0, Levi van Duin - Tom Weiiinki-o, Kevin Hes - Siike Ebeis 1-0. Damesbridgeclub Sans Atout HEILOO - De partijen door damesbridge club Sans Atout op 27 januari gespeeld, zijn ais voigt geëindigd: A-iijn: 1. Stark-van der Kiis 59,38; 2. Oosterwijk-Warmenhoven 56,25. B-iijn: 1. Werdmuiier - Schreiber 58,33; 2. Schaffer - Mak 57,81. C-iijn: 1. Beerepoot - Kooy 64,58; 2. Kuit - Berkhout 56,94. Bridgeclub 't Oosthonk HEILOO - De uitslagen van bridgeclub 't Oosthonk, gespeeld op woensdag 27 januari zijn ais voigt: A-iijn 1: Familie Eeitink 57,08, 2/3. Familie Turk en de Familie Admiraal. Drie families op de eer ste plaatsen komt heei weinig voor. B- iijn: 1. Dames Eveieens - Santifort 71.08, 2. Familie Keesen 60,42, Familie Haanstra en P. Hogesiag - G. de vries 56,67. Winter kampioen in de A-iijn is geworden familie Eeitink, in de B-iijn is dat familie Haanstra. De badmintonkampioenen van 't Vennewater: Martijn Bakker, Patrick Duijnmayer (boven), Richard Brasser, Agnes Ranzijn en Ellen Ranzijn (beneden). Aangeleverde foto HEILOO - Fabrice de Boer heeft in Zwolle de eerste plaats vero verd bij de Holland Mondial Karate Cup. in het internationale deelnemers veld weer uitstekend op dreef en kreeg tijdens zijn wedstrijden zelfs geen punt tegen. In de finale kwam hij uit tegen clubgenoot Tom van te brengen. Bij de meisjes was er een derde plaats voor Orsine de Boer. De drie karateka's zijn naar aanleiding van hun goede prestaties uitgenodigd voor twee proeftrainin- De karateka van Funakoshi was Amstel, maar ook deze had niets in gen bij de Nederlandse selectie.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2010 | | pagina 23