Vierde Bosloop bij AV Castricum Oefenspringen bij Hippische Sportvereniging Limmer scholieren succesvol op de ski Judoka's van Dojo 't Loo kampioen SPORT 25 ledereen kan zich inschrijven voor deelname HSV Ei is najaarskampioen 3 VAKANTIE DOP Rei UITKIJKPOST 3 FEBRUARI 2010 ATLETIEK CASTRICUM - De bos- en duin loop organisatie van AV Castricum nodigt iedereen uit om zich te meten met de ele menten. Deze laatste loop van het seizoen wordt gecombineerd met de Corns Crossloop. Alle afstanden gaan door de Castrieumse bossen. Laat zien hoe hard je kunt lopen. Voor de jeugd tot 14 jaar is er de 2,3 kilome ter en vier kilometer met een herin nering voor alle deelnemers. Deze lopen starten beide om 10.15 uur. Voor de volwassenen is er de keuze uit 4, 7,2, 11,2 en de 16,1 kilometer. De 7,2 kilometer is de Crossloop afstand voor vrouwen, de 11,2 kilometer de Crossloop afstand voor mannen. Voor alle afstanden mogen mannen en vrou wen zich inschrijven. De 4 kilome ter van de volwassenen start ook om 10.15 uur. De overige afstanden starten om 10.45 uur. Iedereen kan zich voorinschrijven tot vrijdag 4 februari 23.00 uur via www.avcastricum.nl, waar ook de routekaarten en nog veel meer nut tige informatie staat. Na-inschrij- ving is mogelijk, maar is wel duur der. Het scheelt minimaal 0,50 cent voor de jeugd tot 1,50 voor volwas senen. Na-inschrijven kan tot 15 minuten voor de wedstrijd. De start is op het AV Castricum terrein aan de zeeweg, parkeren kan onder andere bij Johanneshof. Jasmijn Lesterhuis zet de winnende ippon in. Foto: Menno Lesterhuis HEILOO - Na een aantal zwaarbevochten overwinningen is, mede dankzij de enorme inzet en door zettingsvermogen van het hele team, HSV El najaarskampioen geworden in de eerste klasse KNVB. Pirn, Casper, Tim, Miel, Dave, en coach Maurice (Boven) en Jelle, Yannick, Stijn en Martijn (onder) gefeliciteerd met deze superprestatie! Aangeleverde foto HEILOO - Vrijdag 22 en zater dag 23 januari was er een Aprés-Kerstoefenspringen bij de Hippische Sportvereniging Heiloo. Voor elke combinatie was er een zak biks en wortelen en konden er prijzen gewonnen worden in de vorm van bekers en gebruiksvoor werpen. Het oefenspringen was een succes met 18 combinatie 's voor de vrijdagavond en voor de zater dag 35 combinaties. Elke derde vrij dag van de maand is er een 'Gewoon Oefenspringen', waar iedereen jong of oud aan mee kan doen met paard of pony. REGIO - Zaterdag 30 januari hebben vijf leerlingen van Basisschool Sint Maarten uit Limmen meegedaan aan de voorronde voor de Nationale Kampioenschappen (NK) voor schoolteams skiën. Deze wedstrijd vond plaats onder leiding van de Nederlandse Ski Vereniging. De skibaan van II Primo in Bergen was de locatie waar de voorronde werd gehouden. De vijf leerlingen, Leon Mous (10 jaar), Vinee Commandeur (10 jaar), Mare Edelenbos (11 jaar), Luuk Groentjes (11 jaar) en Jens van der Putten (11 jaar) zijn daarbij op de tweede plaats geëindigd. Met een snelle tijd van 9.11 behaalde Jens ook nog eens de tweede plaats in het individuele dag klassement. De kinderen moesten tweemaal een slalompareours afleggen. Hun per soonlijke beste tijd telde. De totaal- tijd per wedstrijdteam werd vastge steld door de drie beste persoonlijke tijden van de teamle den bij elkaar opgeteld. De eerste plaats is voor de Willem Alexandersehool uit Bergen en de derde plaats voor de St. Adelbertussehool uit Alkmaar. Zij hebben zich geplaatst voor de grote finale op zaterdag 17 april. I U D 0 HEILOO - Op het Buchel toer nooi in Beverwijk waren vijf judoka's actief. Lieke Kampstra wist al haar wedstrijden over tuigend te winnen en werd kam pioen. Juliën Keijser won zijn eerste twee wedstrijden, maar verloor helaas de derde. Gelukkig wist hij de volgende wedstrijden weer in winst om te zet ten en eindige hiermee op een derde plek. Maaike Stevenson (-52 kilo) draaide bij gebrek aan tegenstand mee in een zwaardere poule (-57 kilo), hierin wist zij een partij te win nen. Omdat ze de beste judoka van haar eigen gewichtsklasse was, mocht ook zij de kampioensbeker mee naar huis nemen. Marijn Ligthart maakte een foutje in de eer ste wedstrijd en verloor. Gelukkig zette hij dit foutje recht door in de volgende drie wedstrijden netjes te winnen en kon zo met de derde prijs naar huis. Dave Baltus wist even eens al zijn partijen met aanvallend judo te winnen en werd kampioen. Zo kwamen alle judoka's van Dojo 't Loo onder leiding van coach Jasper Henselmans in de prijzen. Jasper had zelf de dag daarvoor samen met Thijs Lesterhuis (beiden -66 kilo) deelgenomen aan het Internationale Judotoernooi Groot Vlaardingen. Dit toernooi is door de Judobond Nederland aangewezen als kwalifica tietoernooi voor het EK -17 jaar. Thijs begon goed, maar verloor helaas twee partijen en was hiermee uitgeschakeld. Jasper deed het beter en wist in een grote poule alle wedstrijden met ippon te winnen. Helaas strandden zijn zeges in de kruisfinales. Hij ein digde op een fraaie vijfde plaats. Jasmijn Lesterhuis (-52 kilo) reisde zondag eveneens af naar Vlaardingen. In een sterke poule wist zij alle wedstrijden met ippon te winnen en werd hiermee kampioen in haar gewichtsklasse tot 15 jaar. Leon Mous, Vince Commandeur, Mare Edelenbos, Luuk Groentjes en Jens van der Putten behaalden als team de tweede plaats bij II Primo. Aangeleverde foto Ai-li l i i Li-l- iWEG 14

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2010 | | pagina 25