Verkiezingsdebat met PvdA, CDA en D66/Groenlinks op Beat FM /fcjSk s H E I L O O "Luisteren naar nabestaanden. Dat doe ik mëlf mijn hart." 3 Associatie Uitvaartverzorging Ook Meander zamelt in voor Haïti Mannen vervelend in horeca Aanhouding na mishandeling Thomas A Kempis: de navolging van Christus Leerlingen PCC Heiloo winnen beroepenstrijd Waterscouts geïnstalleerd De Vijfhoek al 12,5 jaar blij met Margot De mensen van Associatie Uitvaartverzorging. Vertrouwd dichtbij. www.associatieuitvaart.nl tel. 0800-0375 UITKIJKPOST 24 FEBRUARI 2010 HEILOO - De afgelopen weken hebben een aantal kinderen uit groep 6 van O.B.S. Meander, over Haïti gewerkt en gesproken. Elke dag keken de kinderen naar het Journaal en in de krant. De uitgeknipte artikelen vormden een muurkrant in de klas. De kinderen verzamelden lege flessen en deden klusjes voor wat familieleden. Vrijdag 19 februari gingen drie kinderen het geld storten op Giro 555. Ze heb ben bijna 55,- opgehaald. Aangeleverde foto HEILOO - Zaterdag 20 februari kregen horeeaportiers het kort na middernacht op het Stationsplein aan de stok met een viertal verve lende Rotterdammers. Hierbij vielen enkele klappen. Twee van hen, een 24-jarige man en een 20-jarige man, konden met enig verzet worden aangehouden. HEILOO - Zaterdag 20 februari- heeft de politie op aanwijzing van getuigen rond 02.00 uur een 16- jarige jongen uit Heiloo aangehou den op het Stationsplein. Hij zou in een café een 19-jarige jongen op zijn gezicht hebben geslagen. Het slachtoffer werd daardoor duizelig. Omstanders bemoeiden zich met de aanhouding waardoor twee agenten op versterking moesten wachten. Daarna keerde de rust op het plein terug. De Uitkijkpost verschijnt op woensdag huis-aan-huis in een oplage van 17.500 exemplaren in Heiloo, Limmen, Akersloot, Egmond-Binnen, Egmond aan den Hoef en Rinnegom. Advertenties De advertentieafdeling is te bereiken via 072-5330175 of per e-mail: advertenties@uitkijkpost.nl. Advertenties dienen uiterlijk maandag 17.30 uur in ons bezit te zijn. Advertentieprijs per mm is 0,48 (excl. BTW). Bij adverteren op contractbasis gelden aanzienlijk lagere mm-prijzen. Voorinformatie over tarieven en mogelijk heden, kunt u contact opnemen met Marion Becker- acquisitie, tel. 072-5351072 of per e-mail: verkoop@uitkijkpost.nl Zij is aanwezig op: dinsdag 09.00 t/m 17.30 uur vrijdag 09.00 t/m 14.30 uur Redactie Redactionele kopij moet uiterlijk vrijdag om 17.00 uur in ons bezit zijn. Een uitzondering wordt gemaakt voor kopij voor de sportpagina's en voor evenementen die in het weekend plaats vinden. In dat geval mag kopij tot maan dag 12.00 uur worden ingeleverd. De redactie van de Uitkijkpost is op de volgende uren bereikbaar: maandag 08.30 t/m 17.30 uur dinsdag 08.30 t/m 13.00 uur donderdag 08.30 t/m 13.00 uur vrijdag 08.30 t/m 14.30 uur woensdag is de redactie afwezig. Openingstijden Drukkerij Uitkijkpost ma t/m do 08.00 t/m 17.30 uur vrijdag 08.00 t/m 14.30 uur Aangeleverde kopij advertenties De redactie behoudt zich het recht voor om stukken te bewerken, in te korten te verplaatsen naar een volgende editie of niet te plaatsen, mede afhankelijk van het advertentieaanbod. U kunt uw kopij mailen, faxen, verzenden of afleveren bij de balie. De redactie stuurt geen foto's en cd-roms retour. Deze kunt u aan de balie van de Uitkijkpost op komen halen. De Uitkijkpost is niet verantwoordelijk voor in advertenties gedane uitspraken of beweringen. Adres Bezoekadres: De Hoefsmid 5,1851 PZ in Heiloo, tel. 072-5330175, fax 072-5335644, e-mail: redactie@uitkijkpost.nl. advertenties: advertenties@uitkijkpost.nl internet: www.uitkijkpost.nl Postadres: postbus 68,1850 AB Heiloo. HEILOO - Donderdagavond 18 februari was de studio van Beat FM goed bezet met drie fractie leden. Voor de PvdA was dit de heer Hemminga, voor het CDA mevrouw Beens en voor Groenlinks mevrouw Klein namens D66/Groenlinks. In een ontspannen en prettige sfeer werden door discussieleider Bob van Unnik programmapunten voor de gemeenteraadsverkiezingen op 3 maart gepresenteerd en beeri- tiseerd. Voor de PvdA werd gekozen voor veiligheid. Voor het CDA Wonen in het algemeen met aan dacht voor de ouderen en betaal baarheid en voor D66/Groenlinks was duurzaamheid het thema. Tijdens de discussie werd wel op de haalbaarheid en de financiële mogelijkheden van dit moment gewezen. Geconstateerd werd dat duurzaamheid op langere termijn gezien de extra bestedingen, kun nen worden terugverdiend. Wat betreft de cameraopstelling bij het uit gaansleven in het stationsgebied, daar was mevrouw Klem niet erg gelukkig mee. In het algemeen was men het er wel mee eens dat gelet moet worden op selectief gebruik. Dus alleen beel den van verdachten mogen worden gebruikt en de andere beelden moe ten worden vernietigd. Al met al werd de discussie besloten met een alge meen gevoel van overeenstemming. WD, NCPN en Heiloo-2000 op Beat FM Donderdag 25 februari zijn de par tijen WDNCPN en Heiloo-2000 ter afsluiting van een politiek debat in de studio aanwezig. Gasten zijn voor de WD Rob Opdam, huidig wethou der en lijsttrekker, voor de NCPN Willem Gomes, lijsttrekker en huidig lid van de gemeenteraad. Voor Heiloo-2000, Hans Boon. Gespreksleider is presentator Bob van Unnik. De uitzending is te ont vangen via de kabel op 89.- en via de ether op FM 106.3 van 20.00 tot 21.00 uur. HEILOO - Op 1 maart wordt in het Willibrordushuis een avond gehou den over en vanuit de Navolging van Christus, het meest gelezen boek na de Bijbel. Centraal deze avond staat de Navolging van Christus van Thomas A Kempis in de jonge verta ling. Thorn Breukel en Mink de Vries nemen ons mee door dit boek, dat wordt gezien als een levensgids, vol praktische handreikingen voor het dagelijkse leven. U zult merken waar om dit boek zich onderscheidt van al die andere boeken, die over geluk geschreven zijn. De inleiders zijn: de heer M. de Vries en de heer Th. Breukel. De inleiding vindt plaats in het Willibrordushuis, van 20.00 tot 22.00 uur, naast de Willibrorduskerk. HEILOO - Tijdens de open dag van opleidingsbedrijf Espeq behaal den twee leerlingen uit Heiloo vori ge week de eerste plaats bij het banktimmeren en het bouwtimme- ren. De open dag van Espeq is elk jaar het moment waarop technische leerlingen van vmbo-seholen in de regio laten zien wat ze kunnen. Bij het banktimmeren behaalde de 16- jarige Alex Kuijpers uit Heiloo de eerste prijs. Sam Hoogland uit Heiloo, ook 16 jaar, won de eerste prijs bij het bouwtimmeren. Doordat mede-leerlingen in de andere cate gorieën ook goed scoorden, ontving hun school ook de seholenprijs: een bouwstofzuiger bestemd voor de techniek-afdeling van de school. HEILOO - Scouting Nederland viert dit jaar haar honderdste verjaardag. Extra leuk dat in dit jubileumjaar weer een nieuwe generatie scouts verwelkomd wordt. Guido Paneras, Johan Min, Robert Nijman en Tom Diels werden afgelopen zaterdag, op het clubhuis van de Victoriegroep in Heiloo, volgens Seoutinggebruik, geïnstalleerd. Rood en wit, dat zijn de huiskleuren van Scouting Victorie. Een das in deze kleuren werd door de leiding aan de jongens uitreikt. Er werden diverse badges opgespeld, waaron der de Seoutingbadge, de water- scoutbadge en de groepsnaam. Na het afleggen van de Seoutingbelofte was er tijd voor felicitaties. Naar goed Scouting gebruik met de Im kerhand. De jongens hebben zin in het programma. Vorig weekend hebben de scouts het winterweer getrotseerd. Ze liepen een winterhi- ke van dertig kilometer. Met rugzak, kaart en kompas trokken de scouts al puzzelend door het duingebied en het dorp Bergen. ADVERTENTIE Dit krantenproduct is milieuvriendelijk vervaardigd met een waterloos drukproces HEILOO - Op de Vijfhoek (de Waerden) zijn ze al 12,5 jaar ontzet tend blij met medewerkster Margot Hittema. Margot werkt via Centrum Begeleid Werken bij de Vijfhoek. „Margot helpt ons heel goed met de was en versnippert ook heel veel papier. Margot is vaak in onze keuken te vinden, daar vindt zij het ook heel gezellig om koffie met ons te drinken en samen te eten. Op 19 februari hebben we haar jubileum op de Vijfhoek met veel gezel ligheid gevierd, want daar is Margot dol op. We hebben haar deze dag flink in het zonnetje gezet", aldus Sylvia Mandemaker, een van haar collega's. Dan doen wij voor haar hetzelfde, met een foto in de krant! Aangeleverde foto Petra Jurriaans, Uitvaartleider

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2010 | | pagina 3