Gratis optreden De Skatjes in de Buk H E I L O O 9 De tuin van maand tot maand DEUTEKOM INGEZONDEN BRIEF Corso Bioscoop BOEK VAN DE WEEK De tuin van maand tot maand door Modeste Herwig door Modeste Hedwig voor 15»" Albert Heijn bedankt! Padden Music Talkin' in de Buk Buk lep! Selectie Kinderkunstmuseum OBS de Zuidwester in Bibliotheek Heiloo Expositie 'il n 'y avait pas un chat' UITKIJKPOST 03 FEBRUARI 2010 Het onderhouden en verzorgen van de tuin roept bij veel tuinlief- hebbers vragen op. Wat moet er precies wanneer gebeuren in de tuin? In deze handige tuingids wor den de meeste tuinklussen per maand op een rijtje gezet. Belangrijke tuinontwerpen zoals de aanleg van de tuin, het inplanten van een border, bemesten, snoeien, bestrijden van onkruid, vijveronder- houd en gereedschap worden uitge breid behandeld. Daarnaast is er elke maand veel aandacht voor de opvallendste bloeiers en bladplan ten. In De tuin van maand tot maand zijn de belangrijkste tuin- klusjes door de auteur genoteerd en gefotografeerd. Tlissendoor staan allerlei inspirerende tuinideeen met harde materialen die in diverse andere tuinen zijn gefotografeerd. Een mooie tuin blijft alleen met het juiste onderhoud ook na verloop van tijd een fraai geheel. Een onmisbaar naslagwerk voor een jarenlang tuinplezier, waarmee u nog meer plezier ontwikkelt in het tuinieren! Bij de Albert Heijnwinkel in Het Hoekstuk, kon men mee doen met het insturen van een slagzin over AZ. Middels een papieren shawl kon je de tekst aanleveren met een bij gevoegde aankoopbon. De prijs: twee vrijkaartjes voor AZ-Heraeles op zaterdag 27 maart. Mijn tekst: 'Met Advocaat tot Europavoetbal in staat!' Vorige week maandag kreeg ik een telefoontje, dat ik de prijs had gewonnen en de vrijkaartjes op mocht halen. Keurig verpakt met een zak paaseitjes en schuimpjes ontving ik de kaartjes. Nooit eerder was ik in de gelegenheid om een wedstrijd van AZ mee te maken. Samen met mijn vrouw ben ik op de fiets naar het stadion gereden. Wat een belevenis om met ruim 16.000 bezoekers dit spektakel mee te maken. AZ won met 3-2 van Heracles We hebben genoten! Albert Heijn van het Hoekstuk, har telijk bedankt! Ondanks de renova tie van dit winkelcentrum, was het toch een geweldig idee om de klan ten te binden. Ps: Mocht iemand uit Heiloo een wedstrijdkaartje over hebben van een AZ wedstrijd? Graag vermeld ik mijn naam en telefoonnummer, Jaap Langedijk tel. 072-5336537. Jaap Langedijk Heiloo Namens de Paddenwerkgroep Heiloo wil ik de gemeente Heiloo heel hartelijk danken voor de mede werking bij het tot standkomen van de paddenbeseherming dit voorjaar op de Belieslaan in Heiloo. Op de Belieslaan steken veel amfibieën van het bos de weg over naar de ongeveer tien jaar geleden gegraven Alle Hospervijver. Zodoende zijn veel amfibieën tijdens de padden- trek doodgereden. In gezamenlijk heid met de gemeente Heiloo, Natuurmonumenten en de Padden- werkgroep is in februari een gaas- strook van 200 meter aangelegd, is het voortplantingsbiotoop aan de 'goede' kant verbeterd en zijn enige verkeersborden 'Waarschuwing overstekende padden' geplaatst. Het totaal veilig overgezette padden op de Belieslaan tot nu toe (25 maart) is 347 padden. De paddenbeseher ming op de Kuillaan/ Zandersloot weg heeft tot nu toe (25 maart) 1514 padden opgeleverd. Op dit moment zijn de weersomstandighe den gunstig voor paddentrek. Hoge temperaturen en af en toe regen. De paddentrek gaat nog enige weken door. Els Meurs, coördinator Paddenwerkgroep Heiloo HEILOO - Op vrijdag 2 april wordt in de Buk Buk de vijfde editie van Music Talkin' gehou den. De zeer succesvolle nieu we vette party voor jongeren vanaf 16 jaar in Heiloo en omstreken. Elke eerste en derde vrijdag van de maand zal Music Talkin' een podium bieden voor nieuwe talentvolle Dj's bands om zich op te kunnen presenteren, gemixed met allrounders die al jaren meedraaien in het wereld je. Niks te doen? Zin in een vet feest? Kom dan langs! Zoals altijd de eerste twee drankjes gratis! Mis het niet! Dit keer met Mister Orange Dj Rento! Aanvang: 21.30 uur, entree: 4,-. Familiefilm over een vogelmeisje dat wegvliegt van haar verzorgers en op avontuur gaat met andere vogels. Viegeltje lijkt op een meisje maar heeft vleugels in plaats van armen. Vogelkijker Warre vindt haar onder een struik en neemt haar mee naar huis. Samen met zijn vrouw Tine besluiten ze haar te houden en op te voeden als een gewoon meisje. Maar Viegeltje is geen gewoon meisje en ze vliegt weg. Samen met de andere vogels vliegt ze naar het zuiden: het begin van een lange, avontuurlijke reis. Gebaseerd op het kinderboek Iep! van Joke van Leeuwen. HEILOO - OBS de Zuidwester stond 25 en 26 maart helemaal in het teken van het KinderKunst Museum. Het thema was 'Strand en verre kusten'. Alle groepen hebben meegeholpen met zeer origi nele werken om deze tentoonstelling tot iets moois te maken. Een flinke selectie is tot 26 april te zien in de expositieruimte van Bibliotheek Heiloo. Iedereen, die de tentoonstelling op de school gemist heeft, kan dus nu alsnog in de bibliotheek van deze kleurrijke werken genieten. Aangeleverde foto HEILOO - Op zaterdag 10 april zullen de Skatjes een gratis optreden geven in de Buk Buk, tevens zullen er deze avond opnamens gemaakt worden voor een clip die later dit jaar zal verschijnen. Het optreden begint om 21.00 uur, toegang is gratis. De Skatjes bestaat uit zeven woest enthousiaste skamuzikanten, die samen vanuit Heiloo (bijna) heel het land doorreizen, van Groningen tot Eibergen en van Dordrecht tot Schagen. Deze avond zullen ze, ter ere van de Ska en alles wat relaxt is een gratis optreden weggeven in Buk Buk! Ook zullen er deze avond opnames gemaakt worden voor een clip die ergens komend jaar uitge bracht zal worden. De muziek van de Skatjes is Ska in zijn breedste vorm, waarin zowel reggae-, jazz- als punkinvloeden te vinden zijn. Dit komt doordat de nummers door verschillende bandleden geschreven worden. De Skatjes onderscheiden zich door een swingende blazers sectie, bestaande uit trompet, saxo foon en trombone, die wordt bege leidt door drums, toetsen, gitaar en bas. De zang wordt voornamelijk vertolkt door basgitarist Loek Hauwert, die tevens gitarist is bij Mark Foggo's Skasters. Op tweede paasdag is in Atelier Madam Art de expositie 'II n'y avait pas un chat' van Madeleine Freyée te zien. Schilderijen, tekeningen, etsen en boetseerwerken zijn tussen de paaseieren te ont dekken. De vrolijk, lieflijke en soms zelfs romantisch werken tonen kippen en hanen. De expositie is gratis toegankelijk van 12.00 tot 17.00. De kunstenares zal zelf aanwezig zijn. Het particuliere Atelier Madam Art is gelegen aan de Overtoom 7-B op het GGZ terrein. Meer informatie: WWW.madam-art.nl. Aangeleverde foto w<v<a «ai Heerenweg 67-69,1851 KL Heiloo naast Winkelhof 't Loo, 072 5331483 LIBRIS. Uw Complete Boekhandel e-mail: info.deutekom@libris.nl

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2010 | | pagina 11