wildschut V>e\ \/OOÏ het restaurant is weer eten&drinken Proeven en proosten! Win een diner voor 2! 13 Nog heel even wachten en dan is het zover. Vrijdag 2 april gaat Wildschut Eten en Drinken weer open voor onze gasten. We zijn blij en trots dat het zo prachtig is geworden en ontvangen u graag in ons geheel vernieuwde restaurant. In de openingsweek schenken we al onze dinergasten een heerlijke prosecco. U bent van harte welkom om te komen kijken, proeven en genieten! Henk en Leneke Wildschut CZ/#Ï Wildschut Eten en Drinken is geheel vernieuwd en toch is er een heleboel niet veranderd. Bij binnenkomst treft u nieuwe kleuren, nieuwe meubels, een nieuwe serre en een nieuwe kaart maar ook de oude vertrouwde gezichten van de vaste medewerkers in de bediening, achter de bar en in de keuken. De echte Wildschut sfeer van gezelligheid en gastvrijheid wilden we niet veranderen, want die past goed bij ons en bij onze gasten. Vanaf vrijdag 2 april zijn het restaurant en het terras 7 dagen in de week geopend voor koffie, hapjes, lunch, diner, gezellige feesten en catering. Bent u verliefd, heeft u lekkere trek, zin in een avondje uit, bent u jarig, verdrietig of zoveel jaar getrouwd? U bent samen met uw gasten, vrienden en familie van harte welkom bij Wildschut Eten en Drinken. Wij vieren dat we weer open zijn en doen dat graag samen met onze gasten. Tot en met 30 april kunnen alle gasten meedingen naar één van de drie diners voor 2 personen. Restaurant, serre en terras 7 dagen per week geopend vanaf 10.00 uur - Keuken open van 11.00 t/m 22.00 uur Stationsweg 82, Heiloo - t 072 53 21 392 - www.wildsehutetenendrinken.nl - Nabij NS station - Gratis parkeren UITKIJKPOST 31 MAART 2010 geopend

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2010 | | pagina 13