HOB Heiloo is verhuisd Woonkeur appartementen Maalwater Nico Akkerman (95) overleden V 14 INGEZONDEN MEDEDELING OUD PAPIER KERK DIENSTEN Tweede open biljarttoernooi in 't Loo Workshop Snoeien in de praktijk DIERENBESCHERMING 31 MAART 2010 UITKIJKPOST HEILOO - Met een vloeroppervlakte van 770 m2 is HOB Heiloo in één klap meer dan dubbel zo groot geworden. Het streven om een zaak neer te zetten waar ondernemers de vele manieren van bedrijfsreclame onder kun nen brengen is prima gelukt. De diverse onderdelen van het bedrijf bestaan uit de textieldrukkerij, verkoop van alle soorten werk-, sport- en vrijetijdskle- ding, Groot formaat printen op banners, steigerdoeken, stickers, posters, canvas et cetera, autobelettering en reclameborden, vlaggen, relatiegeschen ken en sportprijzen. Alles is te bewonderen in de grote showroom of op de website www.hobheiloo.nl. Op vrijdag 2 en zaterdag 3 april wordt er een open dag gehouden. Speciaal voor deze opening worden een flink aantal pro ducten tegen sterk gereduceerde prijzen aangeboden. U kunt ons vinden op de Nijverheidsweg 17, Heiloo (industrieterrein Oosterzij). HEILOO - Woningbouwcorporatie Kennemer Wonen uit Alkmaar heeft in Heiloo 80 huurappartementen opgeleverd welke zijn voorzien van het Woonkeur. De Adviescommissie Wonen Heiloo was nauw betrokken bij het verkrijgen van dit certificaat. Het Woonkeur is een nationaal certificaat voor nieuwbouwwoningen, welke door SKW Certificatie b.v. wordt afgeven voor de woningen die ruim voldoende scoren op technische kwaliteit. Een voor beeld hiervan is dat de dorpels van de buitendeuren niet hoger zijn dan 2 cm en dat de woning op de badkamer na dorpelloos is. Alle eisen hebben als gemeenschappelijk kenmerk dat ze uiteindelijk bijdragen aan meer woonge not. Kennemer Wonen is daarom ook zeer verheugd dat de appartementen Maalwater in Heiloo het Woonkeurmerk heeft gekregen. Op de foto staan vlnr: de heer T. de Vos, mevrouw T. de Haan en mevrouw G. Gerritsen, van de Adviescommissie Wonen Heiloo. HEILOO - Op 23 maart is onze plaatsgenoot Nico Akkerman op 95- jarige leeftijd overleden. Hij was bij vele Heilooërs bekend als Sinterklaas, want die functie bij de Heilooër intocht vervulde hij maar liefst 43 jaar. Velen herinneren zijn sonore stem. Hij was ook gevreesd bij de gemeenteraadsleden die hij na afloop van zijn intocht stevig toe sprak over hun politieke capriolen in het afgelopen jaar. Naast een baan als AGU-vertegenwoordiger was hij meer dan 50 jaar directeur van het Alkmaars Theater Bureau en trad hij tijdens feestavonden die hij organiseerde vaak zelf op als presentator/moppentapper, waar mee hij veel mensen plezier bezorg de. Ook was hij in zijn vrije tijd fanatiek AZ-supporter. Bij het sta dion van AZ ligt nog steeds de steen met de tekst 'Nico Akkerman. Oudste AZ-fan'. De crematie heeft inmiddels plaatsgevonden in Sehagen. In hem verliest Heiloo een bekende, altijd beminnelijke en positief ingestelde man met veel humor. I Nico Akkerman Eerste zaterdag van de maand Paulusschool, papier gebundeld neerzet ten in de hoek van het Brunogebouw (Buk Buk), op de hoek van de Pastoor van Muijenweg en De Kloosterhof. Tussen 09.00 en 11.00 uur. Tevens huis- aan-huis-actie tussen Pastoor van Muijenweg-Ewisweg-Het Zevenhuizen en de Westerweg. Dozen en/of bundels gereed zetten op de rolemmer-verzamel- plaatsen langs de weg, vóór 09.00 uur. Eerste dinsdag van de maand Base-en softballclub Double Stars Heiloo, huis-aan-huis-actie wijk Centrum tussen Spoorlijn-Kerkelaan- Kennemerstraatweg en Stationsweg incl. de hele Heerenweg, en tevens Kennemerstraatweg (excl. Noord en plan Oost)Kanaalweg, en het buiten gebied aan de zuidkant van Heiloo. Dozen en/of bundels gereed zetten op de rolemmer-verzamelplaatsen langs de weg na 18.00 uur. Maandag t/m vrijdag - Sportvereniging Dojo 't Loo, contai ner bij Bergeonstraat 28. - Stichting Hobbyfarm container bij de Westerzij (Woonheuvel). - De Springschans Oost en Centrum (bij de schuur), Sluijsweijdt 9/ Breedelaan 6. HEILOO - Op 9 en 10 april zal het middenplein in Winkelhof 't Loo weer worden omgedoopt tot biljar tarena. Na een succesvol eerste jaar zullen ook dit jaar weer de bil jarters met elkaar strijden om de titel 'kampioen open biljarttoernooi 't Loo'. Dit unieke evenement is voor een ieder die wel eens een bil jartje legt en een moyenne heeft tussen 1 en 6. Inschrijven kost 5 euro (inclusief 2 consumpties). De inschrijfformulieren vindt u bij sporthal Vennewater, café La Strada, Trefpunt of aan te vragen via de mail weelevents@live.nl Op 9 april zullen de wedstrijden aan vangen om 18.00 en eindigen om 21.00 en op 10 april zullen er vanaf 09.00 de gehele dag wedstrijden zijn. Mocht u zelf niet kunnen mee doen is het natuurlijk altijd leuk om op die dagen even langs te lopen in 't Loo en te genieten van al het bil jarttalent. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Wendela Weel, 06-13090053 of weelevents® livenl. HEILOO - Op 10 april om 10.00 uur komt de heer P van de Gracht naar Heiloo om u onder het genot van een kopje koffie de basiskennis van het snoeien bij te brengen. Aan de hand van levend materiaal laat hij u zien waarop gelet moet wor den. De beste tijd om een boom of struik te snoeien, de beoogde doe len met de snoei en het gereed schap spelen hierbij onder andere een rol. Dit en vast nog veel meer komt aan de orde in deze workshop. Vorig jaar werd deze workshop zeer goed bezocht door leden en niet leden van Groei Bloei. Als gevolg ervan werd bij verzorgingshuis 'Overkerck' de hele voortuin geza menlijk gesnoeid. Voor de groep een mooie extra praktijkoefening en de bewoners van het verzorgings huis hadden een ochtend wat meer reuring in de tuin dan gebruikelijk! Dit jaar gaan de deelnemers op bezoek in een echte bostuin, totaal verschillend van vorig jaar dus. Dit stelt weer andere eisen qua snoeien tov de tuin van vorig jaar. Bent u geïnteresseerd dan kunt u zich opgeven bij Mercedes Docter. Aanmelden per email benzdoe- ter@hotmail.com of telefonisch 072 -5336827 06-50123521. Protestantse Gemeente Heiloo, Witte Kerk Witte Donderdag 19.30 uur, Dienst van Schrift en Tafel, voorganger E.J. Kooiman. Goede vrijdag 19.30 uur, voorganger F.J. van der Wind. Stille Zaterdag 19.30 uur, voorganger H. Ruitenbeek. Protestantse Gemeente Heiloo, Ter Coulsterkerk Zondag 10.00 uur, voorganger E.J. Kooiman, Pasen. Protestantse Gemeente Limmen Donderdag 1 april (Witte Donderdag) 19.30 uur ds. J. Bouma uit Bilthoven (Heilig Avondmaal). Vrijdag 2 april 19.00 uur Oecumenische Goede Vrijdagviering. Zondag 4 april (Eerste Paasdag), 10.00 uur ds. F.J. van der Wind. GGZ Willibrorduskapel Goede Vrijdag 15.00 uur Kruisweg, voorganger pastor van Bolhuis. Zaterdag 20.00 uur Paaswake, voorgan gers ds. M. Braamse en pastor Th. Klaver, mmv de Zanggroep, orgel Jan Bruin. Zondag 10.00 uur Paasmorgen, dienst van Schrift en Tafel, mmv koor Veni Foras uit Schoorl, voorgangers ds. M. Braamse en pastor Th. Klaver. Willibrorduskerk Witte donderdag 19.30 uur Plechtige Eucharistieviering en Herdenking van het laatste Avondmaal, mmv Dames- en herenkoor, voorganger H. Helsloot. Goede Vrijdag 14.00 uur De kerk is open om zelf de kruisweg te bidden. 15.00 uur Overdenking van Jezus' Lijden en Dood. Met en voor kinderen en volwassenen gaat men langs de sta ties van de Kruisweg (met kinderkoor). Voorganger H. Helsloot. 19.30 uur Viering rond Jezus' Lijden en Sterven, mmv Dames- en herenkoor, voorganger H. Helsloot. OL Vrouw ter Nood www.onzelievevrouwternood.nl, tel. 072-5051288. Witte Donderdag 19.30 uur, Eucharistieviering in de Kloosterkapel, voorganger Wagemaker, koor Schola Cantorum Kennemerland. Goede vrij dag 15.00 uur Plechtige herdenking van het lijden en sterven van de Heer, met passieverhaal en Kruishulde. 19.30 uur Eucharistieviering in de Kloosterkapel, voorganger Wagemaker. Zaterdag 22.00 uur Paaswake, Eucharistieviering voorganger Pater Lecleir, koor Ubi Caritas. Zondag 1ste Paasdag 09.00 uur Gelezen Eucharistieviering, 10.30 uur Eucharistieviering, voorganger Wagemaker, zang Joke Oud. Dinsdag 12.00 uur Eucharistieviering, woens dag 09.00 uur Eucharistieviering. H. Corneliuskerk Limmen Witte Donderdag 19.30 uur Eucharistieviering met Corneliuskoor, voorgangers pastor J. Veldt en pastor J. Oiling, mevrouw Bruschke en mevrouw Noom. Goede Vrijdag 14.15 uur Viering voor kinderen, Paasmusical deel 2 met kinderkoor, voorganger J. Oiling. 15.00 uur Kruisweg met dames koor, voorgangers pastor J. Oiling, mevrouw Bruschke, mevrouw Noom. 19.30 uur Oecumenische gebedsviering in Protestantse kerk met Liturgisch koor, Herdenking van de duisternis van de dood die over ons is gekomen. Voorgangers pastor Oiling, pastor Veldt en Ouderling, mevrouw Vaandrager en Diaken mevrouw Denekamp. Paaszaterdag 17.00 uur Paasviering in de Cameren, voorganger J. Oiling. 19.00 uur Woord- en Communieviering met Kinderkoor, opgevoerd wordt deel 3 van de Paasmusical, voorganger J. Oiling. 21.00 uur Paaswake, Eucharistieviering met Liturgisch koor, voorganger pastor J. Veldt en Pastor J. Oiling. Zondag 1ste Paasdag 10.00 uur Woord- en Communieviering met Gemengd koor, voorganger pastor J. Oiling. Maandag 2de Paasdag 10.00 uur Eucharistieviering met Gemengd koor, voorganger pastor J. Veldt. Evangelie Gemeente Heiloo Elke zondag 10.00 uur aan Het Veld 1, Heiloo. Voor kinderen is er een aparte dienst. Info: 06-14121138. English Church Heiloo Ter Coulsterkerk. English speaking service every Sunday at 5 pm (17.00 uur), families welcome, Sunday school and crèche facilities. Info: 072- 5325720. Kerkdiensten Egmond Sint Adelbert Egmond-Binnen Paasweekend: Zaterdag 23.00 uur Paaswake met Bjerjoska (Byzantijnse gezangen), zondag 11.00 uur Plechtige Eucharistieviering met New Voice, maandag 10.00 uur Communieviering met samenzang. OLV Onbevl. Ontvangen Egm. Zee Zaterdag 19.00 uur Paaswake met St. Caecilia, zondag 09.30 uur Eucharistieviering met St. Caecilia, maandag 10.00 uur communieviering met St. Caecilia. H. Marg. Maria Alacoque Egm. Hoef Zaterdag 21.00 uur Paaswake met Hoeverture, zondag 10.00 uur Communieviering met Soli Deo Gloria, maandag 10.00 uur Eucharistieviering met Soli deo Gloria. H.Agnes Egmond aan Zee Geen opgave ontvangen. Protestanse Gemeente Egmond Witte Donderdag, Egmond aan den Hoef, Slotkapel, 19.30 uur, voorganger ds. Ossewaarde, Heilig Avondmaal. Goede Vrijdag 19.30 uur Egmond Binnen, S.H. Ossewaarde. Zondag 10.00 uur Egmond aan Zee, Paasdienst, S.H. Ossewaarde. Evangelische Kringgemeente Vriendschap Alkmaar Elke zondag 10.00 uur: voorganger Folko van Starkenburg. Tevens zon dagsschool. Gebouw Mare Nostrom, Arubastraat 2, Alkmaar, 072-7510700/ www.ekvriendschap.nl. St. Jacobus de Meerdere Akersloot Witte Donderdag 19.00 uur Communieviering met Aquariuskoor, voorganger H. Hudepohl. Goede Vrijdag 15.00 uur Kruisweg met enkele heren, 19.00 uur gebedsviering met dameskoor, voorganger H. Hudepohl. Paasweekend: Zaterdag 21.00 uur Paaswake met dameskoor, voorganger H. Hudepohl. Zondag 10.00 uur Eucharistieviering met herenkoor, voorgangers H. Hudepohl en J. Veldt. Maandag Eucharistieviering met enkele solisten, voorganger H. Helsloot. Protestantse Gemeente Uitgeest- Akersloot Witte Donderdag 19.30 uur, Dielofslaantje Akersloot, voorganger ds. G..J. van Aller. Goede Vrijdag 19.30 uur, Castricummerweg Uitgeest, voor ganger ds. G.J. van Aller. Zaterdag 22.00 uur, Castricummerweg Uitgeest, voorganger ds. G.J. van Aller, Paasnachtdienst. Zondag 10.00 uur, Dielofslaantje Akersloot, voorganger G.J. van Aller, Paasontbijt. Vermist Klein zwart poesje met groene ogen, gechipt, ca. 2 jr, Tonijn, Westerweg/Kuillaan Heiloo. Klein zwart poesje, een paar witte haren tussen de achterpoten, 4 jr, Stitch, De Kuilennaar Heiloo. Blauwgrijze kater, doof, getatoueerd, 18 jr, Cliffie, Madeliefpad Akersloot. Siamese gec. kater, lichtbruin met grijs, rechtervoorpoot mank, gechipt, 10 jr, Boris, Molenweg Limmen. Gevonden geen Goed tehuis gezocht voor Gijs, een gec, cyperse kater van 3 jr. Graag een plekje zonder andere die ren, maar met een tuin. Gijs is lief voor kinderen en kan ook goed alleen zijn. Informatie vermiste en gevonden dieren: Heiloo, Limmen en Akersloot: Hella Dekker: 072-5332879. Castricum: Ria Dol, 0251-658504.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2010 | | pagina 14