Heiloo contact Asfaltonderhoud HEILOO Gevonden voorwerpen: Zwemabonnement Het Baafje voordeliger tijdens voorverkoop GEMEENTE Openingstijden Raad en (raads)commissies nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo UITKIJKPOST 31 MAART 2010 In de periode van 12 april tot en met 7 mei voeren wij op verschillende plaatsen in Heiloo asfaltwerkzaamheden uit. Het gaat in deze periode vooral om grote onderhoudsmaat- regelen voor de rijbanen van de Kennemerstraatweg, de Kanaalweg en Belieslaan. Voor de volgende asfaltwerk zaamheden verwachten wij hinder en vertraging voor het verkeer: Kennemerstraatweg Voor het GGZ-terrein, op de Kennemerstraatweg ter hoogte van huisnummer 225 tot en met 249, wordt de oostelijke rij baan afgesloten voor autoverkeer. De volledige asfaltconstruc- tie van dit gedeelte van de rijbaan wordt vervangen. Gevolgen werkzaamheden Wij verwachten op deze locatie en op de kruising met de Stationsweg/Kanaalweg hinder en vertraging voor het autover keer. Met een tijdelijke verkeersregelinstallatie wordt het auto verkeer over een rijstrook langs de werkzaamheden geleid. Wij vragen u als dat mogelijk is een andere route te nemen. Voor fietsers en voetgangers verwachten wij geen hinder. De werkzaamheden duren ongeveer een week. Kanaalweg Op de Kanaalweg. tussen de Kanaaldijk (Akersloot) en de krui sing met de Rosendaal, wordt grootschalig onderhoud aan het asfalt uitgevoerd. Gevolgen werkzaamheden Met behulp van een tijdelijke verkeersregelinstallatie wordt het autoverkeer over een rijstrook langs de werkzaamheden geleid. Als het nodig is zetten wij verkeersregelaars in. Wij verwachten hinder en vertraging voor het autoverkeer op de Kanaalweg. Wij vragen u als dat mogelijk is een andere route te nemen. Voor fietsers en voetgangers verwachten wij geen hinder. De werkzaamheden duren ongeveer een week. Belieslaan De Belieslaan wordt, tussen de Westerweg en Het Maalwater, volledig afgesloten voor autoverkeer. Tijdens de werk zaamheden wordt het doorgaande verkeer omgeleid via de Kennemerstraatweg - Stationsweg - Zeeweg en in omgekeer de richting. Voor fietsers en voetgangers verwachten wij geen hinder en stellen daarvoor geen omleiding in. De werkzaamheden duren ongeveer een week. Wanneer? De uitvoeringsperiode duurt van 12 april tot en met 7 mei. De exacte uitvoeringsdatum per locatie publiceren wij op de Heiloocontactpagina's in de Uitkijkpost, op de website www. heiloo.nl bij de rubriek Actueel/Heiloo contact Uitkijkpost en op www.nhbereikbaar.nl. Daarnaast worden de werkzaamheden minimaal een week van tevoren met borden langs de weg aangekondigd. Meer informatie Voor meer informatie kunt u kijken op de eerder in deze tekst genoemde internetpagina's. Wilt u liever persoonlijk een vraag stellen, dan kunt u contact opnemen met de heer D. Westerink. telefoonnummer 072 535 67 67 of de heer R. Scheffer, telefoonnummer 072 535 67 62. afdeling Ingenieursbureau. GEMEENTEHUIS Raadhuisplein 1 Postbus 1, 1850 AA Heiloo t 072 535 66 66, info@heiloo.nl www.heiloo.nl Openingstijden ma t/m vrij 08.00 - 12.30 uur maandagavond 18.00 - 20.00 uur Op andere tijden na afspraak. BEHEER OPENBARE RUIMTE AFVALBRENGPLAATS Rosendaal 2 Postbus 1, 1850 AA Heiloo t 072 535 68 68 Openingstijden ma t/m vrij 08.00 - 15.45 uur zaterdag 09.00 - 12.00 uur GEWIJZIGDE OPENINGSTIJDEN Vrijdag 2 april en maandag 5 april zijn de Afvalbrengplaats en het gemeentehuis de hele dag gesloten. Op zaterdag 3 april is de Afvalbrengplaats aan het Rosendaal de hele dag gesloten. Vergaderingen raadscommissies De raad van de gemeente Heiloo heeft drie raadscommissies: Maatschappelijke Zaken, Bestuurlijke Zaken en Openbare Ruimte. Deze commissies adviseren de gemeen teraad. De raadscommissievergade ringen beginnen om 20.00 uur in de raadzaal van het gemeentehuis en zijn openbaar. Inspreekrecht Tijdens een commissievergadering kunt u inspreken over onderwerpen die op de agenda staan of over onder werpen die u onder de aandacht van de commissieleden wilt brengen. De commissieleden staan open voor uw mening en nemen uw mening mee bij de afwegingen die zij maken over onderwerpen die ze bespreken. Wilt u gebruik maken van het inspreekrecht dan vragen wij u dit voorafgaand aan de vergadering telefonisch of via e-mail te melden aan de commissiegriffier van de gemeenteraad. Agendapunten voor de komende commissievergaderingen Naast de vaste punten, staat op de agenda: Maatschappelijke Zaken, donderdag 8 april - Wijzigen van de verordening cliënten participatie Wet Werk en Bijstand - Benoemen plaatsvervangend voorzit ter raadscommissie Maatschappelijke Zaken Bestuurlijke Zaken, dinsdag 6 april - Presentatie van Veiligheidsregio over ambulancezorg en project burger AED - Gewijzigde verordening ambtelijke ondersteuning en bijstand aan de raad, individuele raadsleden en raadsfracties - Uitgaven van de raadsfracties Heiloo-2000 en GroenLinks over 2009 - Extra vergoeding fractievoorzitters en commissieleden - Benoemen plaatsvervangend voor zitter raadscommissie Bestuurlijke Zaken - Gedragscode voor de gemeentebe stuurders van Heiloo 2010 - Burgerjaarverslag gemeente Heiloo 2009 Openbare Ruimte, woensdag 7 april - Bestemmingsplan en exploitatieplan Campina - Parkeerbeleidsplan en verordening parkeerfonds - Krediet voor achterstallig onderhoud kunstwerken over 2010 - Benoemen plaatsvervangend voorzitter voor de raadscommissie Openbare Ruimte - Voorontwerp bestemmingsplan Zuidoost (met uitzondering van Oosterzij) Meer informatie of aanmelden inspreken Wilt u meer informatie over de agenda of wilt u zich aanmelden om in te spreken, neemt u dan contact op met de commissiegriffier van de gemeente raad van Heiloo, mevrouw D. van der Schuur, via telefoonnummer 072 535 6793 of via griffie@heiloo.nl. - kinderzitje voor in de auto U kunt gevonden voorwerpen afhalen bij de informatiebalie in het gemeentehuis. De voorverkoop van zwemabonnementen is gestart. U kunt uw abon nement voordelig aanvragen tot en met 5 april. Vanaf dinsdag 6 april gelden de normale seizoenstarieven. Ga naar de website www.heiloo.nl/ zwembad en vul het aanvraagformulier digitaal in. U kunt het aanvraag formulier ook bij de informatiebalie in het gemeentehuis afhalen. www.heiloo.nl

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2010 | | pagina 15