Rabobank 1 Bezoek onze starterscafés in Castricum en Heiloo Culturele Manifestatie groot succes "Ondernemers moeten ondernemen. Wij verzorgen de bankzaken." Meer woonplezier. Dat is het idee. Activiteiten en evenementen In één keer goed geholpen door het Zakelijk Loket 17 www.rabobank.nl/nkl Dichtbij, betrokken en toonaangevend Ontvang een boek vol woonideeën bij een financieel adviesgesprek. Rabobank. Een bank met ideeën. UITKIJKPOST 31 MAART 2010 Robo lournaal rr™" Rabobank Noord-Kennemerland Postbus 289 1900 AG Castricum Kantoren: Breelaan 16, Bergen Nh Dorpsstraat 62, Castricum Voorstraat 71, Egmond aan Zee Stationsweg 136, Heiloo Kerkweg 2, Limmen Heereweg 34, Schoorl T (072) 507 33 33 E communicatie@ nkl.rabobank.nl I www.rabobank.nl/nkl Rabobank. Een bank met ideeën. Vanaf 6 april Rabobank Energiebus bezoekt basisscholen in Heiloo Starterscafés woningmarkt in Castricum en Heiloo, meld je aan via huis&hypotheekadvies@nkl.rabobank.nl of bel (072) 507 33 00 Rabobank Time Trials bij De Boscrossers in Heiloo (zie www.boscrossers.nl) RabobankBankBattle, online game tussen basisscholen in ons werkgebied 30 april Koninginnedag Bloemendagen Limmen Algemene Ledenbijeenkomst in hotel Zuiderduin, Egmond aan Zee De aanschaf van je eerste eigen huis. Waarschijnlijk is dit een van de belangrijkste beslissingen uitje leven. Wie voor het eerst de woningmarkt wil betreden, doet er goed aan zich grondig voor te bereiden. Dat kan door je aan te melden voor een van onze starterscafés. Hier krijg je informatie van onze bank, een makelaar en van een notaris. Op twee avonden in april gaan we het hebben over de aankoopprocedure, de financiering en andere zaken die relevant worden als je een huis gaat kopen. Na de presentaties is er voldoende tijd om vragen te stellen en om met een deskundige in gesprek te gaan. Op 6 april verzorgen we een starterscafé in Castricum, op 13 april in Heiloo. Als er nog ruimte is, reserveren we graag een plek voor je. Wil je ook komen? Bel (072) 507 33 00 of mail naar huis&hypotheekadvies@ nkl.rabobank.nl. Geef s.v.p. aan met hoeveel mensen je wilt komen en om welke van de twee bijeenkomsten het gaat. Een van de prijswinnende foto's van de Culturele Manifestatie Castricum van 20 en 21 maart. Anuschka lisink iegde De Limbeats uit Limmen prachtig vast. Bel voor een afspraak (072) 507 33 00 of kijk op www.rabobank.nl/nkl Ons Zakelijk Loket is nu een half jaar operationeel. Tijd voor een paar vragen aan Mirjam Beek, die leiding geeft aan deze afdeling. Wat is er met de invoering van het Zakelijk Loket veranderd? "Onze doelstelling was om zakelijke klanten beter, sneller en directer te ondersteunen. Met dit voor ogen hebben we een functioneel loket ingericht waar ondernemers meteen geholpen worden met hun meest voorkomende vragen. Zonder dat er eerst een afspraak gemaakt moet worden. Na zes maanden mogen we de conclusie trekken dat we in onze doelstelling geslaagd zijn. Het Zakelijk Loket werkt! Dit betekent trouwens niet dat we tevreden zijn. We blijven alert en blijven ons verbeteren". Wat maakt het Zakelijk Loket bijzonder? "In een notendop:'service zonder drempels'. Bij veel banken is het normaal dat je in een menu terecht komt als je belt. Bij ons spreekje meteen iemand van vlees en bloed. Die ook nog eens de deskundigheid heeft om jou in een keer te helpen. Of je nu een nieuwe pas nodig hebt, een verzekering wilt regelen of een rekening wilt openen". Dus ondernemers hoeven geen afspraak met de bank meer te maken? "Vaak niet nee. Maar komt er bijvoorbeeld een lening om de hoek kijken, dan komen onze bedrijvenadviseurs in beeld. Ook dan bieden wij service. De ondernemer wordt teruggebeld Rabobank Mirjam Beek van het Zakelijk Loket met een voorstel voor een afspraak. Hij of zij hoeft daar niet zelf achteraan. Mijn motto is: De ondernemer moet ondernemen. Wij verzorgen de bankzaken". Wat wil je ondernemers meegeven? "Heel eenvoudig. Bel (072) 507 32 80. Of stuur een mail naar zakelijkloket@ nkl.rabobank.nl."

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2010 | | pagina 17