Nederlands jongste 3-star Spinning® Instructor Kijkmiddag voor ouders en grootouders bij GTH HSV Limmen vist Paaseierenwedstrij d Fun voor 4-, 5- en 6-jarigen bij Terriërs Punten voor Zeevogels SPORT 27 INGEZONDEN MEDEDELING Cowboys en indianen bij gymnastiekvereniging Met tien deelnemers wedstrijd matig bezocht Met Funkey op speelse wijze kennismaken met de hockeysport Kampioenschap SintAdelbert Ei gevierd lÊBt iiijyi: UITKIJKPOST 31 MAART 2010 HEILOO - Jan Erik Guit van TCH is met zijn zeventien jaar de jongste 3- Star Spinning® Instructor van Nederland. De stichting TCH is door zijn vader en oud- oom en tante in 1982 opgericht en was het eerste fitnesscen trum in Heiloo. Opgericht met als doel om de sport in de gemeente Heiloo te bevorderen, werden in de loop van de jaren de fitness en krachtsport acti viteiten uitgebreid met eardio-fitness en verschillende aerobics groepsles sen. In 2005 begon TCH daarnaast te ontwikkelen als Spinning®-eentrum. Spinning® is een indoor fietstraining waarbij iedereen op een eigen niveau, samen met anderen, aan zijn of haar conditie kan werken op uitdagende muziek. Nadat Jan Erik een tijd mee gedaan had aan de Spinning® lessen, is hij de opleiding tot 1-Star Spinning® Instructor gaan volgen, waarna hij ver schillende cursussen volgde, om afgelopen najaar het hoogst haalbare 3- Star Spinning® examen te kunnen afleggen. In de tussentijd heeft hij ook het Fitness Trainer A examen met goed gevolg afgelegd. De kennis die Jan op het Jac P Thijsse op doet, komt goed van pas bij zijn activiteiten voor TCH. Zo is een professioneel programma ontwikkeld voor het opstellen van individuele Fitness schema's en is www.trainigscentrumlieiloo.nl al weer enige tijd online. TURNEN HEILOO - De kinderen in de leeftijd van 4-6 jaar die gym men bij GTH (kleutergym) op zaterdag bij juf Jeannette en bij juf Mariska op woensdag heb ben aan hun ouders, opa's en oma's en andere belangstellen den laten zien wat zij het afge lopen seizoen allemaal hebben geleerd. Om er een gezellige les van te maken kwamen de kinderen ver kleed als indianen, cowboys of een combinatie daarvan. Ook liepen er prinsessen en piraten rond. Er werden liedjes gezongen, geschoten met bananen, met lasso's geworpen en de stoere cowboys en indianen gingen zelfs dansen. Vervolgens mocht het hele wilde westen over het opgebouwde par cours zwieren, zwaaien, klimmen en klauteren door de zaal. Hierbij lie ten zij zien welke vaardigheden zij allemaal hadden geleerd en konden toepassen. Het uitzetten van een parcours is gebruikelijk bij kleuter- lessen. Het stimuleert kinderen om spelenderwijs 'hindernissen' te nemen. De onderdelen kunnen op verschillende manieren worden uit gevoerd. Ze kunnen makkelijker of moeilijker worden gemaakt, waardoor er voor motorisch sterke kinderen een uitdaging blijft en kin deren die wat meer moeite hebben met bewegen ook goed mee kunnen doen wat goed is voor hun zelfver trouwen. Maar plezier hebben is het belangrijkste. Na afloop van de les bleek dat alle kinderen zijn geslaagd. Zij kregen een diploma en een mooie welverdiende medaille. Kijk voor de foto's op www.gth-heiloo.nl. HENGELSPORT LIMMEN - Zondag 28 maart werd de Paaseierenwedstrijd gevist in het Stet te Limmen. Met tien deelnemers was de wedstrijd matig bezocht. Voor veel vissers was het even wennen dat het water soms bijna twee keer zo diep was als voor het baggeren. Blijkbaar voor de vis ook, want op de diepst gemeten plek (1,75 meter!) viste Peter van der Heijdt vijf vissen en kwam niet ver der dan de laatste plaats. Wie het wel goed deden: Rien Faasse, die ruim twee kilo vis ophaalde op het ondiepe, en René Levering, die voor het eerst dit jaar een hengel vasthield, maar zijn kwa liteiten nog niet is verloren. Ook Ron Droog deed nog aardig mee voor de prijzen. De uitslag: 1. R. Fhasse 2050 gram, 2. R. Levering 1000 gram, 3. R. Droog 900 gram, 4. M. Schouws 750 gram, 5. S. HOCKEY HEILOO - Al enige tijd is men bij Hockeyvereniging de Terriërs druk op zoek naar mogelijkheden, kinderen al vanaf 4 jaar bij de club te betrekken. Youp Bosboom, student aan een CIOS opleiding in Amsterdam en tevens jeugdtrainer bij de Heiloose club, vond via zijn studie en de KNHB het 'Ei van Columbus': Funkey. Normaal gesproken kunnen jongens en meisjes vanaf 6 jaar star ten als trainingslid. Na een jaar trainen, mogen ze wedstrijdjes in drie-tallen op een achtste veld gaan spelen. Zijn de kinderen acht jaar, dan komt het zestal hockey, dat op een kwart veld gespeeld wordt in beeld. Daarna mogen de soms negenja rigen en tienjarigen achttal hockey spelen op een half veld. Dit is de voorloper op het elftal, waarin ze vanaf tien jaar kunnen gaan spelen. Om kinderen vanaf 4 jaar op speel se wijze in aanraking te laten komen met sport, heeft de KNHB Funkey ontwikkeld. Funkey, is een reeks Sehoorl 675 gram. Er waren leuke paaspakketten voor de winnaars. Deze wedstrijd telde niet mee voor de competitie. De komende acht witviswedstrijden wel. Deze staan sinds deze week op de site www.lisvlinunen.nl. De competitie start op 11 april met een combiwed strijd in het Stet. Verzamelen om 07.00 uur bij Albert Heijn Limmen. Opgeven bij Peter van der Heijdt, tel. 072-5051056 tot vrijdagavond 20.00 uur. Wie niet opgeeft of te laat aanmeldt, kan niet meedoen. Deelname kost 3,- per wedstrijd. Vanwege de gesloten tijd aassoorten is het deze wedstrijd niet toegestaan met wormen te vissen. De witviseompetitie van HSV Limmen is toegankelijk voor leden van HSV Limmen en jeugdvissers van Samen Beet vanaf 12 jaar. Voor leden van buurverenigingen Castrieum, DVW en De Sander wordt naast het vaste inleggeld een eenma lige bijdrage gevraagd (tientjeslid). van tien beweeglessen, waarbij kin deren kennis kunnen maken met diverse soorten sport en bewegen. Dit onder leiding van gediplomeer de trainers. Iedere les bestaat uit loopscholing, balvaardigheden, een vorm van hockey; knots-, uni- of gewoon en sociale vaardigheden, VOETBAL EGMOND - Zeevogels heeft tegen LSW drie belangrijke punten gepakt. De Hoevers moesten, om niet serieus in de degradatieproblemen te komen, een resultaat neerzetten. Goed was het niet wat er op de grasmat van sportpark Hogedijk te zien was, maar de 1-0 overwinning maakte veel goed. Met een stevige wind in de rug kwam Zeevogels niet tot aanvaardbaar veldspel in de eer ste helft. Tegenstander LSW was ook niet bij machte om de thuisclub écht pijn te doen. Na de thee kwam Bridgeclub Sans Atout HEILOO - De uitslagen van de maandag 29 maart gespeelde wedstrijden zijn als volgt: A-lijn: 1. Van der Velde - Schipper 62.8, 2/3. Pippel - van Diepen 8c de Bruyckère - Stark 61.0, 4. Van der Klis - van der Linden 60.7; B-lijn: 1. Lind - Rogier 61.0, 2. Hansen - Uljl 60.1, 3. Slob - Valkering 59.5,4. Heusy - Schoonemeijer 58.0; C-lijn: 1. familie Cnossen 60.1, 2. familie van Wiechen 59.7, 3. familie Schotvanger 57.6,4. Bijlsma - Roelofs 54-9- Bridgeclub 't Oosthonk HEILOO - De uitslag van woensdag 24 maart is als volgt: A-lijn: 1. Familie Turk 60, 2. Familie Haanstra, 3. E. Motta - G. Van Lochem 54,17. B-lijn: 1. T. Van der Zande - M. Blom 57,08, 2. H. Fransen - T. Woldendorp 55,83, 3. Dames A. Bakker - T. Oostermeijer 53,33. Damesbridgeclub Sans Atout HEILOO- De uitslagvan woensdag 24 maart is als volgt: A-lijn: 1. Stark-van der Klis 65,10; 2. Middelbeek - Daudeij 57,81. B-lijn: 1. Oosterwijk - Warmenhoven 62,50; 2. Hommes-van der Klis 60,94. C-lijn: 1. Vijn - Wuijts 64,58; 2. Nielen - Beentjes 60,42. Heilooër Bridge Club HEILOO - Dit zijn de uitslagen van de tweede zitting van de laatste competitie ronde. Dinsdagavond: B-lijn; 1. Poulissen- Verhey 63,02; 2. familie Elsman 60,94:3. dames Niele-Voskuil 60,42. A-lijn: 1. J. en R. Huting 60,83; 2. Kemper - Koomen 60; 3. dames Lodder - Schaaper 58,33. Donderdagavond: A-lijn: 1. Leering - Turk 63,54; 2. dames de Bruyckere - Stark 56,25; 3. dames Haan - van Loon 53,65. B-lijn: 1. dames Schreiber - van der Vlies 62,50; 2. familie van derWulp 55; 3. fami lie Buijs 52,92. C-lijn: Sprenkeling - Hurkmans 65; 2. Haanstra - Rutjes 57,50; 3. familie De Waard 56,67. D-lijn: Van Diest - Polderman 68,23; 2. familie De Haan 56,25; 3. Rohn - Zuurbier 55,73. Schaakvereniging Oppositie HEILOO - De uitslagen: Simon Smit - Gerard Heeringa 1-0, Herman Maas - Herman Limmen remise, Albert Bouma - Paul Vonk 0-1, Cor van Etten - Peter Folkertsma, remise Kees Jongkind - André van der Ark remise, Frits van der Werff- Piet Manni 0-1, Jan Jonkheer - Bob Bosma 0-1, Dickvan Roemburg - Johan van der Wal remise, Fred Smith - Indriaas Booij 1- 0, Matthijs Mühren - Wim Blom 0-1, Luca Gandossi - Arie Roozing 0-1, Gerard Rump - Mohammad Hotaki remise, Eric Huffnagel - Willem van Gilst remise. leren samen spelen en samenwer ken in een team. Al deze ingrediën ten vormen de 'Key' naar zoveel mogelijk 'Fun'! De Terriërs start zondag 11 april van 10.00 tot 11.00 uur met de eer ste training. Informatie: funkey@hvdterriers.nl. er meer agressie in het spel van de zwart-witten. Strijdend liet Zeevogels zien dat er wel degelijk besef was dat er iets moest gebeu ren. Halverwege de tweede helft kwam de thuisclub bij de eerst de beste échte serieuze doelpoging op voorsprong. De hardwerkende en balvaste gelegenheidsspits Hans van der Werf schoot vanaf de linker zijde diagonaal in. De inzet ver dween buiten bereik van de duiken de LSW doelman in de rechter beneden hoek; 1-0. Na het eindsig naal was de opluchting bij de wit- hernden groot, drie broodnodige punten bleven in Egrnond. De kinderen van juf Jeannette en Mariska mochten 'optreden' voor hun ouders, grootouders en vriendjes. Aangeleverde foto HEILOO - In de najaarscompetitie zijn de jongens van St. Adelbert El kampioen geworden. Lang kon dit door het uitvallen van de vele speelweekeinden nog niet worden gevierd. Zaterdag 27 maart was het eindelijk dan zover. De bekers konden worden uitgereikt en het kampioenschap kon worden gevierd met een bakje patat in de kantine. St. Adelbert El: vlnr Tom Apeldoorn, Leander Morsch, Ricky Peetoom, Jeffrey Lute, Verano Niggendijker, Dicky Tromp, Jordy Hoogland, Jay Herman, Meivin Duine en Koen Apeldoorn. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2010 | | pagina 27