Danspaar behaalt zilver op de Bruijn-Bonel trophy Instuif meisjesvoetbal bij voetbalvereniging HSV Looptraining bij av Trias Dojo 't Loo succesvol in Beverwijk SPORT 29 De looptraining is bedoeld voor iedere sportlieveling, sporter of trimmer Aandacht zal worden besteed aan techniek en loopfysiologie Team atleten van Trias zoek uitdaging in Berlijn UITKIJKPOST 31 MAART 2010 Danspaar Maurice Philipoom en Marieke van Londen tijdens hun finale in Kerkdriel. Aangeleverde foto BALLROOMDANSEN LIMMEN - Zondag 28 maart stond voor het Limmer dan spaar Maurice Philipoom en Marieke van Londen de 42ste De Bruijn-Bonel trophy in Kerkdriel op het programma. Nadat het Limmer danspaar alle voorrondes goed wist door te komen, plaatsten zij zich voor de grote finale. In de finale werd het spannend en lieten Maurice en Marieke goed dansen zien aan het fantastische jury-panel welke bestonden uit (oud) kampioenen. Na de finale te hebben gedanst wer den zij tweede en namen daarmee het zilver mee terug naar hun trai ners. Voor de trainers, Luut Griffioen, Paul Reijn, Flneke Raps, de Belgische trainster Pauline LaDiges en de Italiaanse trainer Benedetto Ferrugia een geweldig resultaat. De eerstvolgende wed strijd die het Limmer danspaar zal dansen is die op Tweede Paasdag in Cuijek, waar wordt gestreden op een Internationaal Kampioenschap om de Paastrophy. HEILOO - Steeds meer meisjes spelen voetbal: op straat en in clubverband. Voetballen is leuk en staat bij jonge meiden volop in de belangstelling. Voetbalvereniging HSV heeft vrij dag 23 april een gratis voetbalin- stuif voor meisjes bij de club op sportpark Maalwater. De instuif is voor meisjes in de leeftijd van 11 tot en met 16 jaar en is van 18.45 tot 21.00 uur. Er zijn dan allemaal meisjes samen aan het trainen onder deskundige begeleiding. Meisjes kunnen lekker meedoen, maar dienen zich wel van te voren op te geven bij Mariska Slaap via m.slaap@quicknet.nl of tel. 06- 53213863. Door de populariteit van het voetballen is het aantal meisjes dat lid is van HSV enorm gegroeid. In totaal zijn er nu van de dames tot en met de minipupillen tachtig mei den van 5 tot en met 25 jaar die wekelijks trainen en spelen. Voor de instuif neem je sportkleding en sportschoenen mee (hoeven geen voetbalschoenen te zijn, de instuif is op kunstgras). Na de instuif kan je douchen en je haar föhnen in de speciale roze meisjes kleedkamer, maar dat hoeft natuurlijk niet. Meisjes die zo enthousiast zijn dat ze lid willen worden kunnen meteen meedoen met de teehniektraining voor de jeugd. Daar ga je alles leren over voet bal. Dus van leren de bal in te gooi en tot een partijtje voetbal spelen. Meisjes die zich inschrijven voor de instuif krijgen allemaal een leuke attentie van HSV Kijk alvast op www.whsv.nl voor de geuren en kleuren van het meisjesvoetbal. Meisjes kunnen ook samen met een vriendinnetje of hun ouders alvast komen proeven van de sfeer tijdens de jeugdwedstrijden op zaterdag. Door de populariteit van het voetballen is het aantal meisjes dat lid is van HSV enorm gegroeid. Aangeleverde foto HEILOO - Maandag 12 april om 19.00 uur zal er een wekelijkse looptraining voor beginnende licht gevordende lopers van start gaan. Deze training zal plaatsvinden bij atletiekvereniging Trias wat zich bevindt in het sportpark 't Maalwater te Heiloo. De looptrai ning is vooral bedoeld voor iedere sport lieveling, sporter of trimmer die geen of weinig ervaring heeft met lopen. Degenen die net de cur sus start-to-run hebben gevolgd kunnen hiermee uitstekend hun trainingen voortzetten onder des kundige en ervaren leiding van Herman Admiraal. Tijdens deze trai ning zal onder andere aandacht worden besteed aan de looptech niek en loopfysiologie. Tijdens de looptrainingen krijgen de deelne mers kans om op een laagdrempeli ge en verantwoorde manier kennis te maken met de loopsport. Hierdoor zijn de trainingen voor iedereen die het lopen serieus wil gaan beoefenen, maar het gevoel heeft daarvoor (nog) onvoldoende conditie te hebben of een motivatie zoekt om nu echt te gaan werken aan een betere conditie, toeganke lijk. In navolging van de start-to-run cursussen, zal ook bij deze training de groep worden opgesplitst in beginnende lopers en lopers die beginnen. Met name de ongeoefen de loper kan dan qua trainingsbege- leiding de volledige individuele aan dacht krijgen, die nodig is voor een zo goed mogelijke blessurevrije trai ningsperiode. De looptraining is verder eenvou dig van opzet. Naast de wekelijkse praktische oefeningen en trainingen wordt er ook aandacht besteed aan zaken als warming-up, loopscho ling, diverse loopvormen blessure preventie en trainingsopbouw. Iedere deelnemer kan twee maan den deelnemen voor een bedrag van 20,-. Daarna bestaat er de mogelijk heid om lid te worden van av Trias en te blijven trainen op de maan dag/dinsdag en donderdag. Voor verdere informatie kunt u contact opnemen met Sven Ootjers, tel. 06- 29514976. HEILOO - Op 28 maart liepen Frans en Edith Mak, Max Thoolen, Marion Klaver, Janneke Vervelde, Martine Keijser, Willem Jan Visser, Agnes van Egmond, Keat Kho en Piet Jonker van av Trias de Halve Marathon van Berlijn. De bezienswaardigheden langs het parcours, het publiek dat rijen dik stond te kijken en de vele bandjes zorgden voor een fantastische sfeer! Aangeleverde foto JUDO HEILOO - Afgelopen zondag stonden in Beverwijk de judo ka's tot 15 jaar op de mat om uit te maken wie zich het komend jaar kampioen van Noord Holland mag noemen. Daarnaast is het ook een kwalifi catietoernooi voor deelname aan de Nederlandse kampioenschappen over twee weken in Eindhoven. Van iedere gewichtsklasse worden de eerste vier afgevaardigd. Onder aanvoering van de coaches Bram Pais en Tirno Lesterhuis konden de Heiloër judoka's hun krachten meten met de concurrentie van andere Noordhollandse clubs. In de klasse tot 36 kilo kwam Lieke Kampstra tot een fraaie twee de plaats. Gaby de By (-48 kilo) ver slikte zich in de tweede partij, waardoor een bronzen plak voor haar het hoogst haalbare werd. Gelukkig benutte ze die kans wel. In de klasse tot 52 kilogram domineerden clubgenoten Jasmijn Lesterhuis en Maaike Stevenson hun poule. In de finale trok Jasmijn aan het langste eind en werd kampi oen van Noord Holland. Maaike moest daarna opnieuw om de twee de en derde plek judoën. Ook voor Maaike was er een fraaie bronzen plak. Bij de jongens kwamen Juliën Keijser (-34 kilo) en Stan Greveling (-42 kilo) niet op het podium ondanks het goede judo dat zij lieten zien. Bart Boom (in-46 kilo) wist zelfs op voorsprong te komen tegen de gedoodverfde favo riet en latere kampioen. Hij kon de voorsprong helaas niet vasthouden en wist geen beslag te leggen op een medaille. In de klasse tot 38 kilogram verloor Tim Kuipers van de latere kampioen. In de verliezersron de wist Tim zich met spectaculair judo terug te knokken tot een mooie derde plaats. Dave Baltus (-46 kilo) kwam knap in de finale die hij uit eindelijk op een strafje verloor. Een mooie zilveren medaille resteerde. V.l.n.r.: Gaby de By, Jasmijn Lesterhuis, Maaike Stevenson, Tim Kuipers en Lieke Kampstra samen met coaches Bram Pais (1) en Timo Lesterhuis (r) Dave Baltus mist op de foto. Aangeleverde foto lecamo Petamo letamo

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2010 | | pagina 29