McDonalds opent haar deuren in Stationscentrum Heiloo Ir. Kees Hoope wordt Hoope Architekten Topstylist Maik de Boer bij Kèk women Weer gezellig paasfeest bij Kits Oonlie H E I L O O Dubbelexpositie Lotgenoten partnerverlies Mandolineorkest Klaverjassen/bridgen Molentocht UITKIJKPOST 31 MAART 2010 HEILOO - Morgen opent McDonalds de deuren van haar eerste vestiging in Heiloo. Ondanks de aanvankelijke bezwa ren van enkele omwonenden, kon de gemeente het bestemmingsplan van de winkelunit wijzigen en is ver gunning afgegeven aan de kersverse franchiseondernemer van de fast foodketen. Tijdens het ter perse gaan van deze krant werden de laat ste voorbereidingen op de ziehtlo- eatie aan het Stationsplein getroffen en op donderdag om stipt 16.00 uur zullen de eerste hamburgers over de toonbank gaan. Bij mooi weer kunt u uw voordeelmenu nuttigen op het grote terras, terwijl u geniet van het prille lentezonnetje. Om de opening van de McDonalds vestiging te vieren zijn er tijdens deze dag, naast de gebrui kelijke voordeelmenu's, diverse aan biedingen. Bovendien is elk tweede voordeelmenu gratis. De opening wordt uiteraard verricht door de wereldberoemde 'mascotte' Ronald McDonald en krijgt elk bezoekend kind een grote ballon. Wie deze Uitkijkpost meeneemt en laat zien bij de Mc Donalds, krijgt bovendien een gratis hambur ger! Deze actie geldt tussen 16.00 en 17.00 uur en één hamburger per persoon! HEILOO - Al sinds de oprichting in 1980 is Architektenbureau Ir. Kees Hoope BNA een begrip in Noord-Holland, met name in Heiloo en directe omgeving. Na 30 jaar als eenmanszaak te hebben geopereerd, krijgt Kees Hoope nu versterking van zijn zoon Jos Hoope. Als kleine jongen was Jos al achter de tekentafel van zijn vader te vinden en werd al vroeg duidelijk dat hij ooit in zijn vaders voetsporen zou treden. Sinds kort is Jos dan ook in het bezit van zijn arehiteetentitel, behaald aan de Technische Universiteit te Delft. In de afgelopen jaren heeft Jos bij diverse architectenbureau's erva ring opgedaan. De jarenlange ervaring en kennis van Kees Hoope aangevuld met de creatieve en vernieuwende invloeden van Jos Hoope is de start van een vernieuwd bureau: Hoope Arehitekten. Hoope Architekten realiseert uiteenlopende projecten: van verbouw, nieuwbouw en interieurontwerp tot restauratie en herbestemming, kijk op www.hoopearcliitekten.nl. Hoope Architekten BNA, De Loet 4, Heiloo, tel. 072-5337485 of 072-5339332. STICHTING WELZIJN HEILOO Trefpunt Abraham du Bois-hof 2 Heiloo tel. 072-5331297 www.welzijnheiloo.nl stichting@welzijnheiloo.nl Van 1 april tot 12 mei exposeren Geert Kortleve en Caroline Roukema hun schilderijen. In de vitrine kunt u gedurende dezelfde periode nieuw werk zien van Ria de Ruiter. Geert Kortleve werd geïnspi reerd door de vele winterse sneeuwdagen van de afgelopen tijd. Dit resulteerde in een aantal grote aquarellen met winterse landschap pen die nu te zien zijn. Caroline Roukema werkt met acryl op doek, soms in combinatie met gips. Haar schilderijen kernmerken zich door het gebruik van uitgesproken kleu ren. Zij experimenteert met ver schillende stijlen en technieken waardoor zeer divers werk ontstaat, zowel abstract als figuratief. Dinsdag 6 april van 13.30 tot 15.30 uur wordt er een bijeenkomst gehouden van de Lotgenoten Contactgroep Partnerverlies in het Trefpunt. Deelnemers delen met elkaar herkenbare gevoelens die het verlies van een partner met zich mee brengt. Als lotgenoten kun je elkaar helpen, steunen en stimule ren om verdriet te beleven in plaats van het weg te duwen. Ook per soonlijke vragen en dilemma's komen aan bod. U bent welkom, ook als u eens de sfeer wilt komen proeven. Entree inclusief consumptie 5,-. Meer informatie; Annita Ruijs, oudereneo- aeh 5331297 of via oudreneo- aeh@welzij nlieiloo.nl. Zondag 11 april, aanvang 14.00 uur treedt in het Trefpunt mandol ineorkest Entre Nous onder leiding van dirigent Jan van Deursen op. Entre Nous behoort tot de top man dolineorkesten van Nederland. Men speelt Latijns/ Amerikaanse muziek en klassieke melodieën. Een combinatie van een ernstige en een vrolijke noot. Een mandolineor kest bestaat uit mandolines, gita ren, mandola's, bas en pauken. Entree 5,- per persoon. Zaal open om 13.30 uur. Hebt u geen ver voer? Bel van maandag tot en met vrijdag tussen 09.30 tot 11.30 uur 072-5331297 voor gratis van huis ophalen en terugbrengen door de buurtbus. Zondag 11 en 25 april bent u weer van harte welkom in het zon dagmiddagcafé in het Trefpunt Heiloo. U kunt er onder andere vrij klaverjassen, biljarten, bridgen, sjoelen, rummycubben en gratis internetten onder het genot van een kopje koffie/thee. Er zijn vele mogelijkheden met name speciaal voor mensen, die alleen zijn op de zondagmiddag. Op 11 april is er tevens een creatieve workshop. Informatie/ opgave 072-5338612 (Wanda Vasbinder). Entree Zondagmiddagcafé 1,-. Geopend van 13.30 tot 16.30 uur. Hebt u geen vervoer, bel dan tel. 072- 5331297 van maandag tot en met vrijdag 09.30 tot 11.30 uur. Zondag 30 mei kunt u mee op molentocht per luxe salonboot van Korstanje Cruises vanaf Koedijk richting Alkmaar, Oudorp, Langedijk. Aan boord is een liftje zodat er geen problemen zijn met in en uitstappen. Bovendien zijn er twee toiletten aan boord. Ter info: Willem Alexander en Maxima heb ben indertijd bij hun kennisma- kingstoeht door Nederland van deze salonboot gebruik gemaakt. Bij mooi weer is er op het achter dek plaats voor 25 personen. Vertrek vanaf het Trefpunt Heiloo om 13.00 uur, terug circa 17.00 uur. Prijs: 21,95 inclusief twee keer koffie/thee met gebak. Reserveren via 072-5331297. HEILOO - Zaterdag 20 maart was de stylist van de sterren, Maik de Boer, aanwezig bij Kèk women in het Stationscentrum. De markante tv-persoon- lijkheid gaf gedurende de hele middag vol aandacht veel klanten kleuradvies en stylingtips. Iedereen die een advies in ontvangst nam, kreeg een kleur- kaart met aantekeningen van Maik mee naar huis. Tijdens deze verwendag kon een winkelende klant een cadeaubon van 500 euro winnen. Om 17.00 uur 's middags trok de enthousiaste stylist het lot, met als gelukkige win naar Monique Tromp- Vriesman uit Heiloo, waarna hij haar zelf van het goede nieuws op de hoogte stelde. „Zowel voor het team van Kèk women, als voor de aanwezige klanten was het een onvergetelijke dag, die zeker voor herhaling vatbaar is. Mede daarom dank ik alle klanten die deze dag de moeite hebben genomen om naar onze winkel te komen. Zij hebben het mede mogelijk gemaakt dat wij alweer vijf jaar bestaan. Op naar tien jaar Kèk women!", aldus een tevreden eigenaresse Jacqueline te Buck. HEILOO - Paashazen, eieren, spel letjes, veel kinderen en ouders van de vestigingen Heiloo, Limmen en Alkmaar waren afge lopen zondag bij het Maalwater te vinden om het paasfeest van Kits Oonlie te vieren. Op het veld waren er weer allerlei spelletjes te doen zoals eieren zoeken, hoppen van ei naar ei, eieren gooien en schminken, al snel liepen er vele paashaasjes over het veld. Wanneer de kinderen klaar waren met de spellet jes, konden ze een heerlijke chocolade paashaas en wat drinken halen. Verder was er de gelegenheid te spelen op de grote heuvel en wanneer de kinderen uitgespeeld waren, werd er afscheid genomen van de rondhoppende paas hazen en konden de kinderen met hun eigen gemaakte paasmandje voldaan weer naar huis. Het was weer een geslaagd paasfeest, mede dankzij alle leden van de oudercommissie en hulp- ouders. Voor meer informatie over Kits Oonlie kimt u kijken op www.kits- oonlie.nl of contact opnemen met tel. 072-5323578. Het jaarlijkse paasfeest van Kits Oonlie was weer een groot SUCCes. Aangeleverde foto Op dit moment worden nog de laatste werkzaamheden verricht voor de morgen te openen vestiging van Mc Donalds Heiloo. Foto: Team de Haas

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2010 | | pagina 7