Albert Heijn, Het Hoekstuk 6, Heiloo. it 8 Woensdag 28 april is de vernieuwde Albert Heijn aan Het Hoek stuk 6 geopend. Om 18.00 uur gingen de deuren open en kon het genieten beginnen! Dagelijkse en bijzondere boodschappen, heerlijke wijnen, vers in overvloed... Aan het bekende assortiment zijn ruim 1.500 nieuwe artikelen toegevoegd, van heel veel bekende A-merken, het AH Huismerk, AH puur&eerlijk, AH Excellent en Euro Shopper. Verder heeft uw Albert Heijn veel voordeelpakken en elke week ruim 400 aanbiedingen! Bij Albert Heijn kunt u het zo bijzonder en betaalbaar maken als u zelf wilt. Veel van uw buurtgenoten hebben dat al ontdekt. "Goede ideeën dankzij zo'n proeverij." "Producten van uitstekende kwaliteit." "Bijna 2.500 euro naar goede doelen." "Grotere keuze, ook bij de diepvries." "Blij dat mijn Albert Heijn weer open is." "Gratis winkelen voor peuterspeelzalen." 5 MEI 2010 UITKIJKPOST Nóg meer keuze, voordeel en service in uw nieuwe Albert Heijn-winkel! Bij de Albert Heijn in Het Hoekstuk valt er altijd wat te proeven. "Ik vind dat leuk. Zo kun je even lekker snoepen tijdens het winkelen", vertelt Gerald. Vandaag trakteert de supermarkt de klanten op onder andere een spiesje van kip met salsasaus. Gerald's echtgenote Heieen proeft en luistert tevens aandachtig naar de uitleg van de medewerkster. Zo'n spiesje kan namelijk ook even worden opgewarmd in de oven. "Ik had nooit gedacht dat kip met salsasaus zo lekker kon zijn. Zo'n proeverij brengt mij dus op goede ideeën", aldus Heieen. In een hoog tempo loopt Bert door de vernieuwde Albert Heijn- supermarkt. Hij heeft haast en moet nog koken. "Die kant-en- klaarmaaltijden van Albert Heijn zijn op zo'n moment een prima oplossing. Toch kook ik liever zelf, ook als ik weinig tijd heb. Ik ben namelijk dol op koken. Gelukkig bezit ik veel recepten voor heerlijke gerechten die in korte tijd te bereiden zijn." Op het grote versplein pakt Bert een citroen. In zijn winkelmandje liggen al een avocado en verse garnalen. "Bij Albert Heijn koop je producten van uitstekende kwaliteit. En dat is de basis van een goed gerecht." Supermarktmanager Vera van derWoude is trots op de vernieuwde Albert Heijn. "We hebben een slijterij van Gall Gall, en veel meer producten dan voorheen. In alle prijsklassen, want we verkopen A-merken, de voordelige AH Huismerken en het goedkope Euro Shopper". De openingsactie waarbij drie buurtgenoten gratis mochten winkelen voor een goed doel was een succes. "In totaal gaat er voor bijna 2.500 euro aan boodschappen naar de Stichting Peuterspeelzalen Heiloo, het woonzorgcentrum Overkercken het gehandicaptenteam van het HSV Heiloo." Over de hele linie is het assortiment bij Albert Heijn Het Hoekstuk fors toegenomen. Ook van diepvriesproducten zijn meer soorten en aantallen aanwezig. Dat valt John op. "Er is een grotere keuze uit verschillende diepvriespizza's", meent hij. Dat komt goed uit, want vandaag eten John en zijn dochters pizza. De kleine Shanna mag kiezen en pakt voor haar en haar zusje een pizza Hawaï. Haarvader neemt een pizza met tonijn. "Ik maak altijd gezonde maaltijden, maar vandaag heb ik niet veel tijd. Deze pizza's zijn lekker en snel klaar." Vanwege de verbouwing was de Albert Heijn tien dagen gesloten. "Ik greep thuis steeds mis en het kostte me meer tijd om boodschappen te doen", zegt Joyce. Ze is dus blij dat 'haar' Albert Heijn weer open is en erg te spreken over het resultaat van de verbouwing. Vooral de brede winkelpaden en de ruim opgezette afdelingen bevallen haar. "Ik doe nu boodschappen met mijn drie oudste kinderen, maar soms neem ik ook de jongste mee. Met buggy en de kinderwinkel wagentjes komt die extra ruimte goed van pas. Hier kan ik overal uitstekend bij." De Stichting Peuterspeelzalen Heiloo is één van de goede doelen die gratis boodschappen van Albert Heijn krijgt. Winnares Nel ging, samen met collega Ellen, speciaal voor dit doel winkelen. Dat deden ze toen de winkel nog gesloten was voor de klant. In de winkelkar liggen vooral producten die lang houdbaar zijn. "We willen de boodschappen pas gebruiken in juli", legt Nel uit. "Dan hebben we een groot feest, omdat we veertig jaar bestaan. Dankzij deze actie gaan we onze 112 kinderen extra verwennen. Wat een geweldig cadeau van Albert Heijn!" bowJxfci

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2010 | | pagina 8