HSV viert tachtigjarig jubileum met veel feest en voetbal Grote medailleoogst bij TlOS-tumsters Recordvangst DVW in Scheveningen Clubkampioenschappen bij TTV Limmen SPORT The future in 25 Open dag De Terriërs hockey UITKIJKPOST 19 MEI 2010 VOETBAL Op alle toestellen werden door de turnsters medailles gehaald. Wel vijftien in totaal! Aangeleverde foto HEILOO - HSV maakt een groot dorpsfeest van haar 80-jarig jubileum. De voetbalvereniging is opgericht op 1 juni 1930 en viert deze zomer haar 80-jarig bestaan. De club wil alle leden, buren, dorpsgenoten, voetbal fans en feestliefhebbers van harte uitnodigen dit mee te vie ren op zaterdag 29 mei. De promotie van HSV naar de twee de klasse van de KNVB is een spor tieve kroon op het jubileum en zal op deze avond natuurlijk ook gevierd worden. Het volledige team en de begeleiding zal op het hoofd- veld worden gehuldigd. Het jubi leumfeest zal geheel in het teken staan van voetbal en plezier maken. Om 14.00 uur start het programma met het vriendschappelijke voetbal toernooi voor ploegen van zeven spelers met minimaal twee dames. Iedereen die enthousiast is kan een team opgeven. Ook is er ruimte voor vriendinnenteams, straatteams en teams van andere sportverenigin gen uit Heiloo en de regio. Inschrijven voor het voetballen kan per e- mail aan de organisatie (dae@whsv.nl). Henk Kaandorp, vrijwilliger van HSV: „Het DAC staat voor de activiteitencommissie van HSV Jarenlang hebben we met een groep oudspelers en clubmensen tal van leuke evenementen en feesten georganiseerd. Nu met het 80-jarig jubileum hebben we met het bestuur afgesproken nog een keer te vlam men. De ploeg was snel bij elkaar en we genieten enorm van het op poten zetten van dit feest." Bestuurslid Fred Benner zegt: „Onze meegepro- moveerde en kampioen geworden buren van De Foresters zijn natuur lijk ook van harte welkom. Dat maakt het vieren van je verjaardag een stuk leuker als de buren er ook bij zijn." Om 18.00 uur als het voet ballen is geëindigd gaat de barbecue aan voor alle gasten. Rond 19.00 uur zal er gestart worden met de tra ditionele veiling. In de pauze van de veiling is de trekking van de super loterij. Tussen de te veilen objecten zitten weer prachtige items en leuke hebbedingen. Denk aan schilderijen gemaakt door de G-elftallen, de voetbalschoenen van HSV-eoryfee Arnold Kosters, een gesigneerd wedstrijdshirt van het Nederlands elftal, een diner bereid door het bestuur en een gra tis taxatie van uw huis. Vanaf 20.30 uur zal de Amstel Live Band de feestavond van swingende muziek voorzien. Er kan tot 01.00 uur voluit gefeest worden. Kijk op www.wlisv.nl om het volledige pro gramma van 29 mei te bekijken. TURNEN LIMMEN - Zaterdag 15 mei deed sportvereniging Tios mee met de toestelkampioenschap pen in Beverwijk. Op alle toe stellen werden door de turn sters medailles gehaald. Wel vijftien in totaal! De meisjes streden in drie wedstrijden tegen leeftijdsgenootjes van andere verenigingen. Elke turnster mocht maar voor twee onderdelen inschrijven en 'vloer' was duidelijk favoriet. Ook bij de Tios-turnsters lieten veel meisjes hun vloeroefening zien. Een gouden plak was er voor Amy de Leeuw, Marlu van der Linden en Mei-lin Bakker. Het zilver werd behaald door Lisa Hoeben en brons was er SPORTVISSEN HEILOO - Afgelopen zaterdag hebben 29 vissers van DVW een prachtige dag gehad op de Noordzee ter hoogte van Scheveningen. Nadat de organisatie, een achter af uitstekende beslissing had geno- voor Lotte Koot en Joyce Schouten. Het minst favoriete onderdeel was vandaag de balk. Toch werden hier ook veel medailles gehaald. Irene Molenaar behaalde als enige goud hiervoor. Zilver was er voor Daniëlle Dam, Lisa Hoeben en Teun Rommel. En Han Ying Min ging er met het brons vandoor. Bij de sprong belandde Irene Molenaar wederom op het hoogste blok en één treetje lager eindigde Amy de Leeuw. Nieuwkomer in de kernploeg, Iris Bruins, behaalde op brug heel knap het brons en Susanne de Jong mocht voor dit onderdeel het goud in ontvangst nemen. Een zeer geslaagde dag voor de club en de leiding. Met nog één wedstrijd in het verschiet kan Tios terugkijken op een uitstekend seizoen. men door extra aas te halen op de kade, kon de boot vertrekken rich ting een zandplaat enkele kilome ters uit de kust. Daar aangekomen hadden de meeste vissers hun hen gel nog niet eens in het water liggen of de eerste vissen lagen al in de boot. De uitstekende vangstberieh- ten van de afgelopen weken waren HEILOO - Wil je topsporter worden of misschien gewoon voor de gezelligheid een wedstrijd spelen, dan nodigt Hoekeyvere- niging de Terriërs je uit voor de open middag op woensdag 26 mei van 14.00 tot 15.30 uur. Kinderen van 6 jaar (geboren voor 1 oktober) kunnen komend seizoen trainingslid worden. Alle oudere kinderen uiteraard alleen als er plaats is (zeker voor jon gens is er nog plaats). Adres: Het Zevenhuizen 52 (naast sporthal het Vennewater). dus niet gelogen en dit mochten de vissers nu zelf ook ondervinden. Een broodje eten of een bak koffie halen was er niet bij want er moest keihard gewerkt worden om de hon gerige vissen van vers aas te voor zien. Met andere woorden, iedereen heeft een geweldige dag gehad en net als vorig jaar in Scheveningen werd er onder prachtige weersom standigheden een record aantal vis sen gevangen. Nadat het merendeel van de vissen weer keurig terug was gegooid, werden de grotere exem plaren geteld en gewogen. Schar was de hoofdmoot van de in totaal 2622 gevangen vis, maar ook wijting had een groot aandeel in het totale gewicht. Voor de rest werden er ook al makrelen gevan gen en was het oppassen met de gif tige pitvis. Met maar liefst 157 vis sen en een gewicht van ruim 35 kilo was het voor de tweede keer dit jaar dat Nico van Leeuwen dagwinnaar werd. Tweede was Sven Harms met 140 vissen met een gewicht van ruim 31 kilo en derde werd Emil Wijckelsma met 143 vissen maar met een iets lager gewicht van ruim 30 kilo. Nieuwkomer Nick Schipper mocht zijn naam noteren in de reeordlijst van DVW Hij wist een wijting te vangen die net iets zwaarder bleek dan het oude record. Kijk voor de foto's en ande re informatie op de vernieuwde site van DVW: www.devroetegtewint.nl TAFELTENNIS LIMMEN - Tafeltennisvereni ging Limmen heeft afgelopen vrijdag de clubkampioenschap pen 2010 voor de jeugd gehou den. Het deelnemersveld was dit jaar wederom zeer sterk met onder andere de Open Limmer kampioen 2010 Jan Castrieum en veelvoudig clubkampioen bij de jeugd Frank Kleef. Een speciale vermelding is de prestatie van Arthur Gonzalez Martinez (kampioen van Open Limmen voor groep 5/6 2010) die zich wist te plaatsen voor de sterke A-poule. Na de pouleronde volgde een kwartfinale. De halve finales werden gehaald door Frank Kleef, Jan Castrieum, Tim Wokke en Remeo Bosman. Na twee spannen de halve finales plaatsten Tim en Frank zich voor de finale. Het publiek kreeg in de finale wat ze wilde vuurwerk. In een spanende viersetter wist frank de titel te win nen. De derde plaats werd door Remeo Bosman behaald. In de B- poule werd eveneens gespeeld met kwartfinales, halve finale en ten slotte de finale. De eindstrijd om de eerste twee plekken ging tussen Ward Dzialiner en Billy Wright. Na een spannende finale wist Billy de eerste plaats te behalen. Onder prachtige weersomstandigheden werd een recordaantal vissen gevangen. Aangeleverde foto De mannen van de activiteitencommissie van HSV hebben zin in het 80-jarig jubileumfeest van de vereniging Angeieverde foto HSV 80 JAAR De kampioenen: (vlnr) Ward, Billy, (voor) Remeo, Frank en Tim Wokke (achter). Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2010 | | pagina 25