Klantenkaartactie bij Etos Het Hoekstuk Aan tafel bij Juan Garcia De Wereldwinkel is aan de (Fair Trade) bal! Noord-Hollandse kunst op markt in 't Loo H E I L O O l6 INGEZONDEN MEDEDELING DIERENBESCHERMING KERK DIENSTEN KORTOM Collecte epilepsiebestrijding Rommelmarkt Werkendelslaan Boekenmarkt in het Trefpunt Gezellige rommelmarkt in het Trefpunt OUD PAPIER UITKIJKPOST 26 MEI 2010 HEILOO - Met de zomer in aantocht kan de huid wel wat extra aandacht en verzorging gebruiken. Vanaf nu krijgt men bij Etos Het Hoekstuk (Heiloo) en Etos Geesterduin (Castrieum) bij iedere besteding van 10,- aan produc ten van Marbert, Collistar en ROC een stempel in de klantenkaart. Hiermee spaart men voor een aantrekkelijke korting van 10,- bij inlevering van een volle klantenservieekaart bij de volgende aankoop van producten van boven staande merken. Op een laagdrempelige manier kan de klant van de twee Etos winkels kennismaken met hoogwaardige geziehts- en lichaamsverzor gingsproducten van deze merken uit het luxe segment. Zo zijn verzorgings producten van ROC hypoallergeen en ontwikkeld voor de meest gevoelige huid. Collistar is synoniem aan verzorgende cosmetica en make-up van sublieme kwaliteit; tegen zeer aantrekkelijke prijzen. Het innovatieve cosme ticamerk Marbert staat al 70 jaar voor kwaliteit en schoonheid. HEILOO - Het is nog mei, dus u kunt nog een paar dagen profiteren van de mei-aanbieding in de Wereldwinkel: rooibosthee, tweede pakje halve prijs; olijfolie, nu 20% korting en 10% korting op alle sieraden. Kruidenmolens en ehutneysauzen worden in juni aangeboden tegen een aantrekkelijke prijs. En ook in juni: 10% korting op al het glaswerk. Mooie handgemaakt wijnglazen, misschien een leuk idee om pa ermee te verwen nen op Vaderdag, 20 juni. Flessen wijn en Zuid-Afrikaans bier heeft de Wereldwinkel ook in het assortiment. En... het WK-voetbal in Zuid-Afrika is de aanleiding om de Fair Trade voetballen in de etalage te tonen. Deze voet ballen zijn allemaal gegarandeerd niet door kinderhandjes gemaakt. Ook verkoopt de Wereldwinkel allerlei geluksbrengertjes, onder andere in de vorm van voetballertjes, en verder grotere oranje 'voetbal'poppen (leeuw, giraffe, aap) en oranje armbandjes. Wie weet brengen deze met de hand gemaakte artikelen het Nederlands Elftal wel geluk! Elke maand staan op de website van Wereldwinkel Heiloo enkele recepten voor de Fair Trade Original-produeten die in de betreffende maand in de aanbieding zijn, www. wereldwinkel-heiloonl. Dierenbescherming, afd. Alkmaar e.o. De Loet 5, Heiloo, tel. 5150071, e-mail: info@dierenbeschermingnhn.nl, www.dierenbeschermingnhn.nl. Vogelopvang De Strandloper: 0226- 343495 Landelijk Meidnummer Dierenmishandeling, tel. 0900- 2021210 (E 0,10/min). Stichting Knaagdierencentrum Heiloo De Loet 3, tel. 5090234, e- mail: info@knaagdierencentrum.nl, internet: www.knaagdierencentrum.nl Stichting Zwerfdier: 072-5612482 Dierentehuis Alkmaar e.o. Bergerweg 185, Alkmaar, tel. 5114861, fax 5124732. Geopend: ma t/m vr 14.00-17.00 uur, za 12.00-16.00 uur. HEILOO - Tot en met zaterdag 29 mei gaan ruim 35000 vrijwilli gers op pad om huis aan huis te collecteren voor het Nationaal Epilepsie Fonds. De opbrengst van de collecte is bestemd voor wetenschappelijk onderzoek, voorlichtingsactiviteiten, het organiseren van begeleidende vakanties voor mensen met epi lepsie en individuele hulp. HEILOO - Op zondag 13 juni tus sen 10.00 en 15.00 uur wordt in de Werkendelslaan een rommel markt gehouden. Er is live muziek, er is een buurtbistro en voor de kinderen is er een spring kussen, ballengooien, ze kunnen met een paardje rijden enzo voorts. Uiteraard zal de hele straat verder vol staan met twee dehands spullen. Ondanks dat er al meer dan zestig aanmeldingen zijn, is er nog een aantal plaatsen beschikbaar, dus mocht u van uw spulletjes af willen, dan is dit uw kans. Handelaren zijn van deelna me uitgesloten. Voor informatie kunt u contact opnemen met 072- 5338612 of via rommelmarktwer- kendelslaan@hotmail. com. HEILOO - Op zaterdag 29 mei van 10.00 tot 13.00 uur is er weer de maandelijkse boeken markt in het Trefpunt, aan de Abraham du Bois-hof 2 in Heiloo. De entree is gratis. De opbrengst is zoals altijd bestemd voor de door de Stichting Vrienden Ouderenwerk Heiloo georganiseerde sociaal culturele activiteiten en goede doelen. Als u nog boeken en platen heeft, die u kwijt wilt, kunt u ze altijd naar het Trefpunt in Heiloo brengen, dat op werkdagen van 09.00 tot 17.00 uur open is. Mocht dit te bezwaarlijk zijn, dan kunt u ook bellen, tel. 072-5331297. Protestantse Gemeente Heiloo, Ter Coulsterkerk Zondag 10.00 uur ds. F.J. van der Wind m.m.v. De Cantorij o.l.v. Gerard Leegwater Protestantse Gemeente Limmen Zondag 10.00 uur ds. E.J. Kooiman, koffiedrinken. GGZ Willibrorduskapel Zondag 10.00 uur: woord- en commu- niegroep mmv de zanggroep, voorgan ger pastor M.J. van Bolhuis. Willibrorduskerk Zaterdag 19.00 uur: woord- en commu nieviering met herenkoor, voorganger H. Hudepohl. Zondag 10.00 uur: woord- en commu nieviering met dameskoor olv parochia nen. Bezichtiging Witte Kerk Woensdag 2 juni, 11.00 - 16.00 uur. Orgelbespeling, 12.00 - 13.00 uur door Hans Stehouwer. OL Vrouw ter Nood www.onzelievevrouwternood.nl, tel. 072-5051288. Donderdag 12.00 uur: eucharistievie ring, vrijdag 09.00 uur: eucharistievie ring, zaterdag 12.00 uur: eucharistie viering, zondag 09.00 uur: gelezen eucharistieviering, 10.30 uur: eucha ristieviering celebrant rector M.A.L Wage maker mmv koor Ubi Caritas, 15.00 uur: lof, afsluiting meimaand: 18.30 uur: rozenkrans, 19.00 uur: eucharistieviering celebrant mgr J. Punt mmv koor Ubi Caritas, aanslui tend lichtprocessie. Maandag en dins dag 12.00 uur: eucharistieviering. H. Corneliuskerk Limmen Geen opgave ontvangen Evangelie Gemeente Heiloo Elke zondag 10.00 uur aan Het Veld 1, Heiloo. Voor kinderen is er een aparte dienst. Info: 06-14121138. English Church Heiloo Ter Coulsterkerk. English speaking service every Sunday at 5 pm (17.00 uur), families welcome, Sunday school and crèche facilities. Info: 072- 5325720. Kerkdiensten Egmond Sint Adelbert Egmond-Binnen Vrijdag 19.30 uur: vormselviering in de Willibrorduskerk Heiloo Zaterdag 19.15 uur: Eucharistieviering OLV Onbevl. Ontvangen Egm. Zee Zondag 10.00 uur: eucharistieviering HEILOO - Zaterdag 5 juni van 10.00 tot 12.00 uur is er weer een gezellige rommelmarkt in het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2 in Heiloo. U vindt hier van alles en nog wat! De toegang is gratis. Er zijn nog enkele tafels beschikbaar. De afmeting van de tafel is 80 x 160 en kost 7,-. Slechts 1 tafel per persoon en op is op. (geen han delaren). Opgave: 072-5331297. HEILOO - Op vrijdag 28 en zaterdag 29 mei zal een groep Noord-Hollandse kunstenaars acte de presence geven in Winkelhof 't Loo met schilderij en in veel verschillende technie ken. Onder andere George Jurriaans - deze zomer met een expositie in het kaasmuseum in Alkmaar-, Lida Beemsterboer met abstracte schilde rijen, Rob Toeset (bekend van zeer kleurige koeienschilderijen) en Cor de Haan met werken in zeilgeziehten en rustieke landschappen. Namen die garant staan voor prachtige kunst en zeker een aanrader om tij dens het weekeinde een kijkje te komen nemen in Winkelhof 't Loo. met St Caecilia. H. Marg. Maria Alacoque Egm. Hoef Zondag 10.00 uur communieviering met Soli Deo Gloria. H.Agnes Egmond aan Zee Geen opgave ontvangen Protestanse Gemeente Egmond Egmond aan Zee, zondag 10.00 uur: voorganger ds C.H. Koetsier. Evangelische Kringgemeente Vriendschap Alkmaar Elke zondag 10.00 uur: voorganger Folko van Starkenburg. Tevens zon dagsschool. Gebouw Mare Nostrom, Arubastraat 2, Alkmaar, 072-7510700/ www.ekvriendschap.nl. St. Jacobus de Meerdere Akersloot Geen opgave ontvangen Protestantse Gemeente Uitgeest- Akersloot Zondag 10.00 uur: Dielofslaantje Akersloot. Voorganger ds. B. Appers uit Castrieum. Laatste zaterdag van de maand Fanfare Showband Heiloo, huis-aan- huisactie in plan Ypestein (noord) ine. de Domplvloetlaan en Groenelaan, plan zuid, en plan west tussen Ewisweg - Het Zevenhuizen - Het Malevoort (ine. De Ronge en Boswijk) en Pastoor van Muijenweg. Dozen en/of bundels gereed zetten op de rolemmer verza melplaatsen langs de weg, vóór 09.00 uur. Laatste maandag van de maand Meander/Paulusschool, De Hucht 2, huis-aan-huisactie, plan Ypestein zuide lijk gedeelte. Dozen en/of bundels gereed zetten op de rolemmerverza- melplaatsen langs de weg, voor 19.00 uur. Ook dan is brengen mogelijk tus sen 18.00 en 19.00 uur naar de par keerplaats bij school. Eerste dinsdag van de maand Base-en softballclub Double Stars Heiloo, huis-aan-huis-actie wijk Centrum tussen Spoorlijn-Kerkelaan- Kennemerstraatweg en Stationsweg incl. de hele Heerenweg, en tevens Kennemerstraatweg (excl. Noord en plan Oost)Kanaalweg, en het buiten gebied aan de zuidkant van Heiloo. Dozen en/of bundels gereed zetten op de rolemmer-verzamelplaatsen langs de weg na 18.00 uur. Maandag t/m vrijdag - Sportvereniging Dojo 't Loo, contai ner bij Bergeonstraat 28. - Stichting Hobbyfarm container bij de Westerzij (Woonheuvel). - De Springschans Oost en Centrum (bij de schuur), Sluijsweijdt 9/ Breedelaan 6. Brengen tijdens de schooluren tussen 08.45 en 15.30 uur. - Radboudschool, Breedelaan. Van maandag t/m vrijdag tijdens openingstijden school. - De Zuidwester, Boekenstein 43, tijdens de schooluren, ook gebruikte kleding. - Muziek Dansschool, Het Veld 1tus sen 09.30 en 12.00 uur en tussen 14.00 en 19.30 uur. Maandag t/m zaterdag - Stichting Ouderenwerk Heiloo, con tainer naast het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2, tussen 09.00 en 17.00 uur. - Flashing Heiloo, container op de par keerplaats bij zwembad het Baafje. Dagelijks - Papiercontainer achter de Ter Coulsterkerk, beheerd door Gymnastiek- en turnvereniging Heiloo. - Papiercontainer bij Sporthal Het Vennewater aan Het Zevenhuizen, beheerd door basisschool Willibrord, basisschool de Zuidwester, sportvereni ging De Foresters, hockeyvereniging De Terriers, base- en softbalcub Double Stars, vogelvereniging Kleurenpracht, tennisvereniging Het Vennewater, Badmintonvereniging Het Vennewater. - HSYj container op parkeerterrein sportpark Bayershoffweg/De Omloop. - Atletiekvereniging Trias, kantine bij de atletiekbaan aan Het Maalwater 13. HEILOO - Heilooër Juan Garcia houdt van koken en vindt het leuk om zijn gasten thuis te verwennen met heerlijke gerechten. Als klein kind stond hij al met zijn neus boven het fornuis en wist toen zeker, dat hij later kok wilde worden. Na afronding van de Hogere Hotelschool in Maastricht is zijn carrière op een gegeven moment toch een andere richting ingeslagen, maar koken is altijd een grote hobby van hem gebleven. Juan heeft een Spaanse vader en heeft veel van de Spaanse cultuur meegekregen, waar familie en vrienden gastvrij worden ontvangen en gemakkelijk aan tafel kunnen aan schuiven. Met deze mediterrane gastvrijheid wil hij nu ook inwoners van Heiloo kennis laten maken. Juan: „Ik doe dit niet vanuit een commerciële gedachte, maar gewoon omdat ik het leuk vind. Daarom stel ik elke vierde zaterdag van de maand van 18.00 tot 24.00 uur mijn eettafel beschikbaar en kook voor hen, die een culinair avontuur durven aan te gaan. Iedereen is welkom op Stationsweg 60! Gezellig en in huiselijke sfeer genieten van een avondvullend 5-gangen diner met een bijpassend mooi wijnarrangement, geselecteerd en geleverd door mijn buren van De Ontdekking. De prijzen die ik reken per persoon besteed ik geheel aan het etentje, waarvoor ik eerlijke biologische producten in huis haal. Bij aankomst wordt men ontvangen met een aperitief en een tapa en ter afsluiting is er koffie of thee. Ik kook voor minimaal vier en maximaal zes personen. Het is weer eens een andere manier om nieuwe mensen te ontmoe ten." Meer informatie over de menu's, de prijzen per per soon of reserveren voor 26 juni, 25 juli, 28 augustus of 25 september kan per tele foon: 06-51897035 of per e- mail: jlgareia61@ gmail.com.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2010 | | pagina 16