'Smashing Color' Tannes jeugdtoemooi Junioren teams van AV Trias leveren unieke prestatie Jeugdvisclub Samen Beet vist langs 't Stet Eerste lustrum GCH Heiloo Open sport 2/ Meiden SintAdelbert ook kampioen! SPORTNIEUWS UIT DE REGIO De drie AV Trias teams werden allemaal tweede in Olympisch Stadion Zomerbadminton bij 't Vennewater Laura De Witte, Maaike Westerop, Daphne van den Hoven, Nina Moggre, Ayla Agassi, Bonnie Liefting, Femke Brink, Kirsten Zuurbier, Zoe de Jong, Charlotte Hopman, Emma van der Pal, Melanie van der Morst, Pella Carnas, Job Beintema, Nathan Diambudiaku, Noe Meijer, Dario Duineveld, Bastiaan Bouman, Matthijs de Koning, Job Beintema, Frank Backs, Willard van Ginkel, Jos Boetzkes, Thom Slot, Jip Kareis, Boy van Schooten, Roy van Sluis stonden afgelopen zaterdag allemaal op het podium in het Olympisch Stadion waar AV Trias een unieke prestatie leverde. Aangeleverde foto TENNIS HEILOO - Het supergezellige Smashing Color tennistoernooi vindt dit jaar voor de zestiende keer plaats. Zorg dat je je snel inschrijft en meedoet, want dit toernooi mag je echt niet mis sen! Het toernooi zal starten op maan dag 19 juli en de finales worden gespeeld op zondag 25 juli. Tot en met maandag 5 juli kun je je inschrijven. Tannes Jeugd is een spectaculair en gezellig toernooi voor jeugdige tennissers van alle niveaus en uit alle windstreken. Want bij Tannes Jeugd komt ieder een aan zijn wedstrijdjes en plezier. In de eerste plaats omdat alle deel nemers zowel meespelen in het enkel- als in het dubbelspel. Je kunt je inschrijven met een vriendje/ vriendinnetje voor de dubbel, maar stel nou dat je niemand weet?! Dan zoekt de vereniging iemand waar mee jij kan dubbelen! Dit zal iemand zijn uit dezelfde leeftijdscategorie, dus dat zal sowieso gezellig worden. Verder speel je bij Tannes Jeugd vol gens een poulesysteem. Zo speel je zoveel mogelijk wedstrijden en lig je er niet al na één verloren wedstrijd uit. Maar naast het tennissen is het veel belangrijker dat de deelnemers lol maken en leuke dingen doen met leeftijdsgenoten. Tannes Jeugd heeft haar popula riteit voor het belangrijkste deel te danken aan het enorm gevarieerde activiteitenprogramma. Zo kan je tijdens de toernooiweek iedere dag deelnemen aan een clinic, tafelten nissen en films kijken. Een andere activiteit is het welbekende 'Beaeh- Tannes'. Ben je een tennisliefhebber tus sen de 8 en 16 jaar oud en lijkt het je wat om mee te doen aan dit leuke toernooi, schrijf je dan in op www.toernooi.nl. Inschrijven is mogelijk tot en met maandag 5 juli. Voor meer informatie kun je terecht op www.tamresjeugd.hyves.nl. TV Het Vennewater, Het Zevenhuizen 54 in Heiloo. Zaterdag 19 juni kleurden de oevers van het Stet oranje toen er werd gevist kort na Nederland - Japan. Aangeleverde foto ATLETIEK HEILOO - Afgelopen zondag heeft AV Trias in het Olympisch stadion te Amsterdam een unie ke prestatie geleverd. Tijdens de regiofinale (Noord-Holland/ Utrecht) werden de drie deel nemende teams van AV Trias allemaal tweede. De meisjes D (12/13 jaar) hebben zich tevens gekwalificeerd voor de landelijke finale in september. Tijdens deze landelijke finale gaan GOLF HEILOO - De inschrijving voor het vijfde GCH Open, dat op zaterdag 28 en zondag 29 augustus wordt gehouden, is vanaf heden opengesteld. GCH- leden, die inschrijven met een vrije golfer hebben ook dit jaar voorrang bij het toekennen van de ruim tweehonderd start plaatsen. Het wedstrijdreglement en een inschrijfformulier treft u aan op de website van de Golf Country club Heiloo, www.golfclubheiloo.nl. U kunt dit inschrijfformulier per post naar het secretariaat van de GCH sturen. Let op complete invulling, inclusief de eenmalige machtiging voor afschrijving van het inschrijf geld. Na automatische incasso is uw ze strijden met nog elf teams om de Nederlandse junioren competitie titels. De meisjes C (14/15 jaar) en jongens C (14/15 jaar) hebben de landelijke finale net niet gehaald. De start van de regio finale was uit muntend, want bij elke categorie won AV Trias de estafette. Andere overwinningen waren er voor Celine Ruiter MC die de duizend meter won in een tijd van 3.12.46 minuten. Laura de Witte MC die de tachtig meter sprint won in 10.49 seconden. Bastiaan Bouman JC die inschrijving geaccepteerd. Na vier succesvolle voorgaande edities staat niets in de weg om nu weer een schitterend toernooi te organiseren. De voorbereiding is in volle gang, zodat over twee maanden een soe pele organisatie borg staat voor veel golfplezier. Er zullen clinics voor volwasse nen worden georganiseerd door Golfsehool Ivar van der Moolen en voor de jeugd tussen 6 en 12 jaar wordt er een spellemniddag gere geld, zodat de jeugdige leden ook vriendjes en vriendinnetjes kennis kunnen laten maken met de golf- sport. Nadere informatie en inschrijfformulier vindt u binnen kort op www.golfclubheiloo.nl. Over verdere activiteiten wordt u geïnfor meerd via de GCH site en via per spublicaties. de achthonderd meter won in een tijd van 2.12.57 minuten. Thom Slot die het verspringen won met een afstand van 5.94 meter. En Pella Carnas MD die het speerwerpen won met 26.86 meter. Verder behaalde meerkampster Charlotte Hopman MD tweede plaatsen op de zestig meter horden en het versprin gen. Job Beintema JC verpulverde weer zijn eigen clubrecord op de honderd meter horden door 14.11 seconden te lopen (tweede gelopen tijd dit seizoen van Nederland). HEILOO - Het is inmiddels een traditie, de zomeropenstelling bij de vereniging 't Vennewater. Elke woensdag avond gaan de deuren open voor iedereen die wil badmin tonnen, te beginnen op 30 juni en in de maanden juli en augustus. Een mooie kans om te kijken of badminton een sport is die bevalt: veel bewe gen in een hal met enkel bad- mintonlijnen. De hal aan het Zevenhuizen 46 is geopend van 19.00 tot 23.00 uur. Schoenen die geen sporen achterlaten in de hal zijn verplicht. Er zijn eventueel rackets aanwezig. Kosten: 4,- per avond. Er bestaat de mogelijkheid om een zomerpas voor 25,- te kopen voor de negen weken zomerbadminton. LIMMEN - Zaterdag 19 juni kleurden de oevers van het Stet oranje, toen de jeugdvisclub kort na de interland Japan- Nederland een wedstrijd viste met als thema oranje. Er waren 18 deelnemers, die met veel moeite 62 vissen wisten te van gen. Winnaar werd in de A-groep Rob van der Heijdt met tien vissen, voor Iris Droog met acht en Luke Levering met zes stuks. In de B- groep was Gijs Pepping de beste met zeven stuks. Hier werd Rodin Oudendijk tweede met zes vissen en derde was Rick Hageman met vijf stuks. De volgende wedstrijd is op 3 juli, viswater is afhankelijk van de voortgang van de werkzaamheden. Verzamelen aan het Stet om 18.30 uur. Op zondag 27 juni wordt er gevist in de witviseompetitie van HSV Linunen. Deze keer een stuks wedstrijd in Heiloo Oost. Vertrek om 07.00 uur bij Albert Heijn Linunen. Er wordt 2,5 uur gevist. Opgeven bij Peter van der Heijdt, tel. 072-5051056 of bij René Levering, tel. 072-5054175 tot vrij dagavond 21.00 uur. Inleg is 3,- en de wedstrijd is toegankelijk voor leden van Linunen, DVW/ HVCastrieum en De Sander.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2010 | | pagina 25