Heiloocontact r Apeldoorn Equipe Coiffures DE STEIGERZOLDER Specialisten in veelzijdigheid Belangrijke nummers bouwbedrijf Herenweg 40 - 42 1935 AG Egmond-Binnen 072-5061351 www.gebr-apeldoorn.nl nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo Drukkerij Uitkijkpost De Hoefsmid 5, Heiloo tel. 072 5330175 In de zomer lekker op uw terras zitten. Bestel dan nu uw steigerhout meubelen. Heeft u liever iets voor in huis hiervoor zijn ook diverse mogelijkheden. Of heeft u misschien zelf een idee? Wij zijn dealer geworden van diverse nieuwe artikelen. Voor een overzicht kijk op onze geheel vernieuwde website. www.desteigerzolder.nl Openingstijden vrijdag zaterdag van 10 tot 17 u. Adres: Molenlei 18 b te Akersloot, T 06 53 229 143 m gebroeders C.HACHMAINIG HET ADRES VOOR AL UW WERK: Badkamerinstallatie Dakbedekking Centrale verwarming Loodgieterswerk Holleweg 19 1851 KC Heiloo tel. 072-5335085 TERVOORT&RAATS Hypotheken Verzekeringen Pensioenadvies Financieringen Nijverheidsweg 31d 1851 NW Heiloo T 072 532 42 18 F 072 532 42 19 E info@TR-assurantien.nl elke woensdagmiddag KIDS t/m 12 jaar KNIPPEN voor maar 12,50 UW KE RASTAS E-KAPPER Rijksweg 47 - Tel. 072 505 29 53 - Limmen et centrum Midden in 4 AUGUSTUS 2010 spoedgevallen alarmnummer 112 zonder spoed Brandweer 072 564 44 44 Politie 0900 8844 UITKIJKPOST Ter inzage Dit plan ligt met de daarbij behorende stukken vanaf donderdag 5 augustus gedurende zes weken ter inzage in het gemeentehuis bij de publieksbalie Bouwen en Wonen. Indienen van zienswijzen Gedurende de termijn dat de stukken ter inzage liggen kan een ieder tegen het voornemen om voor bovenvermel de bouwplannen ontheffing te verlenen van de ter plaatse geldende bestem mingsplanvoorschriften gemotiveerd een zienswijze naar voren brengen, bij voorkeur schriftelijk, en te richten aan het college van burgemeester en wet houders van Heiloo, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Verleende uitritvergunning Het college van burgemeester en wet houders heeft de volgende vergunning voor het maken, van een uitrit verleend ten behoeve van het perceel Kerkelaan 76 (verzending: 28 juli 2010). Ter inzage De uitritvergunning met de bijhorende stukken ligt vanaf 28 juli gedurende zes weken, ter inzage in het gemeentehuis bij de publieksbalie Bouwen en Wonen. Indienen van bezwaren Als u het niet eens bent met het besluit tot het verlenen van de boven genoemde uitritvergunning, dan kunt u hiertegen binnen zes weken na verzen ding van het besluit een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij burgemees ter en wethouders van Heiloo, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Wanneer u bezwaar maakt, dan kunt u ook om een voorlo pige voorziening vragen bij de President van de Rechtbank in Alkmaar. Een bezwaarschrift heeft geen schor sende werking. Indien er sprake is van een spoedeisend belang kunt u, nadat u een bezwaarschrift heeft ingediend, tevens om een voorlopige voorziening (schorsing) vragen bij de voorzieningenrechter van de rechtbank te Alkmaar, Postbus 251, 1800 BG Alkmaar. Indien u van de laatstge noemde mogelijkheid gebruik maakt, bent u griffierecht verschuldigd. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer R. Scheffer van de afdeling Ingenieursbureau, telefoon nummer 072 535 67 62. Gehandicaptenparkeerplaatsen Burgemeester en wethouders hebben besloten om de volgende gehandicap tenparkeerplaatsen op kenteken te realiseren. Directe omgeving van Ter Coulsterlaan 2 In de nabije omgeving van Ter Coulsterlaan 2 wordt dit kenbaar gemaakt door een blauw bord met aan duiding gehandicaptenparkeerplaats (verkeersbord E6 van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens 1990) te plaatsen, inclusief onderbord met kenteken. De gemeente heeft deze maatregel genomen omdat de bewoner voor wie deze verkeersmaat regel is, beperkt is in zijn mobiliteit. Directe omgeving van Burenweg 16 In de nabije omgeving van de Burenweg 16 wordt dit kenbaar gemaakt door een blauw bord met aan duiding gehandicaptenparkeerplaats (verkeersbord E6 van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens 1990) te plaatsen, inclusief onderbord met kenteken. De gemeente heeft deze maatregel genomen omdat de bewoner voor wie deze verkeersmaat regel is, beperkt is in haar mobiliteit. Directe omgeving van Hoog en Laag 115 In de nabije omgeving van Hoog en laag 115 wordt dit kenbaar gemaakt door een blauw bord met aanduiding gehandicaptenparkeerplaats (ver keersbord E6 van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens 1990) te plaatsen, inclusief onderbord met kenteken. De gemeente heeft deze maatregel genomen omdat de bewoner voor wie deze verkeersmaat regel is, beperkt is in haar mobiliteit. Ter inzage Deze besluiten liggen gedurende zes weken na publicatie ter inzage bij de publieksbalie Bouwen en Wonen in het gemeentehuis. Bezwaar Als u belanghebbende bent en u bent het niet eens bent met één van deze besluiten kunt u, binnen zes weken na de dag van deze publicatie, een gemo tiveerd bezwaarschrift indienen bij het college van burgemeester en wethou ders, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Dit bezwaarschrift moet schriftelijk worden ingediend, zijn ondertekend en moet ten minste bevatten: a. naam en adres van de indiener; b. de dagtekening; c. een omschrijving van het besluit waartegen het bezwaarschrift is gericht; d. de gronden van het bezwaar. Een bezwaarschrift heeft geen schorsende werking. Als er sprake is van een spoedeisend belang kunt u, nadat u een bezwaarschrift heeft ingediend, tevens om een voorlopige voorziening (schorsing) vragen bij de voorzieningenrechter van de rechtbank te Alkmaar, Postbus 251, 1800 BG Alkmaar. Als u van de laatstgenoemde mogelijkheid gebruik maakt, bent u grif fierecht verschuldigd. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een medewerker van de publieksbalie Bouwen en Wonen, tele foonnummer 072 535 66 66. www.heiloo.nl INSTALLATIEBEDRIJF T&R Heerenweg 136 B 1851 KV Heiloo tel. (072) 533 53 80 www.muhrenbode.nl

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2010 | | pagina 9