Spannend seizoen bij HZV het Vennewater De Ronde van Limmen ALLEEN BIJ AH LIMMEN Limmer wielerronde sneeuwster Tijdens de wielerronde is AH Limmen PARKING open via de Middenweg SPORTNIEUWS UIT DE REGIO Heren 1 gaat zich op landelijk niveau presenteren Fietsen en skeeleren in het weekend van 21 en 22 augustus Om 18.00 uur worden de B-amateurs 'weggeschoten' Bridge, het spel voor de winteravond UITSLAGEN Alleen op zaterdag 21 augustus en bij besteding v.a. 25,— Voor bij de koffie 'n heerlijke op=op De Ronde van Limmen start om 15.00 uur met wedstrijden voor de jeugd, de beste amateurwielren ners zijn om 19.30 uur aan de beurt. Aangeleverde foto WIELRENNEN LIMMEN - Wie van fietsen en spektakel houdt, moet zater dag 21 augustus naar Limmen komen. Dan wordt weer het traditionele 'rondje om de kerk' gereden. Het programma start om 15.00 uur met wedstrijden voor de jeugd. De meeste aandacht gaat ongetwij feld uit naar de wielerwedstrijd van de Eliterenners. De beste amateurwielrenners uit Noord-Holland zullen om 19.30 uur aan de start verschijnen voor een wedstrijd over zeventig rondes door het centrum van Limmen. Onder de deelnemers bevinden zich onder meer Bram Brusehke en Jeroen Lute, twee voormalige Limmenaren die in het amateurpeloton hun spo ren ruimschoots hebben verdiend. Extra dimensie aan deze koers is dat de Ronde van Limmen, de afsluiten de wedstrijd is van het 'Rietdekkers van Kempen-klassement'. Dit klassement wordt opgemaakt aan de hand van vier verschillende wielerwedstrijden in Noord-Holland. Na de Rondes van Enkhuizen, Hoogkarspel en Bovenkarspel wordt dit klassement aangevoerd door Tino Haakman, op de voet gevolgd door Heemskerker Sander Lormans en Rudy Vriend. Ook Jeroen Lute is nog kansrijk voor een podiumplaats in dit regelmatigheidsklassement, waarvan zaterdagavond de beslis sing zal vallen. De jeugd geeft de aftrap om 15.00 uur. Jonge wielren ners tot en met 15 jaar gaan strijden om het korte-baankampioensehap van Limmen. In een sprint-a-deux van bijna tweehonderd meter zul len zij in de vorm van een afvalrace bepalen wie de snelste sprinter is. Na de eerste kwalificatieronde gaan de beste sprinters door naar de volgende ronde. Via een 'knock out systeem' wordt bepaald wie de beste van zijn of haar leeftijdsca tegorie is. Er wordt gestreden in drie verschillende categorieën: van 7 tot en met 9 jaar, van 10 tot en met 12 jaar en van 13 tot en met 15 jaar. Bovendien sprinten de mei den tegen elkaar en vechten de jon gens onderling uit wie de snelste is. Deelnemers kunnen gewoon mee doen op hun eigen fiets. Een helm is verplicht. Geen probleem als je die niet hebt, want deze zijn beschikbaar. Inschrijven kan vanaf 14.00 uur bij de jurywagen aan de Vuurbaak. Daarna wordt het tijd voor de grote mannen. De eerste koers, met daarin alle lokale favorieten, start om 17.00 uur. Voor deze reerean- tenkoers is het ook weer mogelijk om mee te dingen naar de bedrij- venbokaal. Een team schrijft zich in met vier renners en de uitslag van de eerste drie bepaalt welk team of bedrijf de winnaar wordt van deze bokaal. Hoewel de meeste eer en glorie uitgaat naar de individu ele winnaar van de wedstrijd, is het voor iedere fietser leuk om mee te doen. De organisatie zorgt ervoor dat iedere deelnemer kan sprinten voor leuke premies. Aanmelden en meer informatie over de jeugdwed strijden of reereantenkoers kan verkregen worden bij Elly Koot, tel. 072-5052898 of kijk op www.ron- devanlimmen.nl. Voorafgaande aan de wedstrijd van de Eliterenners zullen om 18.00 uur de B-amateurs worden weggeschoten. Kijk voor het skeeleren op de volgende pagina HEILOO - De bridgeclub Fumez Pas verzorgt als eerste rookvrije club uit de regio al meer dan 12 jaar in een gezellige sfeer bridgeavonden in het Trefpunt van Heiloo. Er wordt in vier lijnen in verschillende speelsterktes gespeeld en zowel de beginnende als de gevorderde speler kan er terecht. Door de beperkte ruimte van de speelzaal kunnen er maxi maal 96 leden deelnemen. Door vertrek van enkele leden komen er een paar plaatsen vrij. Had u al langer plannen om in clubver band te gaan bridgen, dan is dit een mooie gelegenheid om u aan te melden. Voor de kosten hoeft u het niet te laten, want voor 48,- euro kunt de hele winter elke donderdagavond komen bridgen. De club organiseert bovendien ieder jaar een feestelijke kerst- en slotdrive. Wacht niet langer en meldt u vandaag nog aan bij club secretaresse Gerry Starink, tel. 072-5332110. ZAALVOETBAL HEILOO - Door middel van een kick-off opent het bestuur van de Heilooër Zaalvoetbal Vereniging HZV het Vennewater vrijdag 20 augustus om 20.00 uur in sportcafé het Vennewater het nieuwe zaalvoetbal seizoen Leden, sponsoren, sportvrienden, belangstellenden en media zijn wel kom om deze voor Heiloo bijzonde re aftrap, bij te wonen. HZV het Vennewater zal in de nieuwe competitie uitkomen met totaal 32 Teams: 18 Heren -, vijf dames- vier veteranen - en 5vijf jeugdteams en blijft hiermee één van de grootste zaalvoetbalvereni gingen van Nederland. Dat Heren 1 zich nu op landelijk niveau in de Eerste Divisie gaat presenteren is wel de grootste ontwikkeling binnen deze vereniging. Naast de aanwas uit eigen jeugd van Indy Klamer, Ben van Kessel, Sven de Zeeuw, Simon Admiraal en Nick Sombroek, is met de komst van Carlo Smit en Rob van der Eng en de terug komst van Ralph Bolten de verwachting, dat dit team zich minimaal moet handhaven in deze competitie. Met het meer toegepaste selectie beleid moet Heren 2 nu de nodige aan dacht en begeleiding krijgen, zodat zij als een volwaardig team de gehe le competitie mee kunnen draaien in de bovenste regionen. Het niveau van de vertegenwoordigende teams is ook best hoog en vooral de jeugd Al én BI gaan nu topklasse spe len. Ook de Dames spelen op een respectabel niveau en zijn daarmee goed vertegenwoordigd in de com petitie. Vooral Veteranen 1 en 4 heb ben verleden jaar een opmerkelijke prestatie geleverd door het kampi oenschap te behalen. Het bestuur is best trots op de tot nu toe behaalde bestuurlijke en sportieve resultaten en heeft zich dit seizoen als doel gesteld dat zij Heiloo weer warm willen krijgen voor het zaalvoetbal. Als aankondiging dan ook voor woensdagavond 25 augustus: Om 20.00 uur speelt Heren 1 in sport hal het Vennewater een oefenpartij tegen FC Mariene. Bridgeclub 't Oost honk HEILOO - Op woensdag 11 augustus speelden de leden van Bridgeclub! Oosthonk als volgt: Familie Roozen 64,60, 2/3. Familie van Lochem/Henk Uijl-Gerard Bes 60,33,4. Fam. Keesen 56,60, 5. Barbara-Nel 54,2. Double Stars HEILOO - De uitslagen van de gespeelde wedstrijden bij Double Stars zijn als volgt: Onze Gezellen 2 - Double Stars 4 11-2, Double Stars 2 - Cromtigers 21-8. ADVERTENTIE stunt!

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2010 | | pagina 13