ROOKS mirihfe-L.i^n.h.inirTi reCTinrei De presentatie van Dolfinn Rocks is dit jaar in handen van Herman de Jager ®@D\ RO< KI Mike is geboren te Alkmaar op 1 5 September 1 995. Vanaf zijn kleuterjaren is hij al met muziek bezig en zingen is dan ook echt zijn passie te noemen. Op 1 1-jarige leeftijd nam hij deel aan het programma 'Bijna Beroemd' van presentator Jochem van Gelder, waar hij een liedje van legende Bob Dylan vertolkte. Radiomaker Giel Beelen was hier zo van onder de indruk dat Mike direct werdt uitgenodigd om live in de uitzending bij 3FM te komen. Daarna ging het snel en werd hij steeds vaker gevraagd om op te treden op evenementen in de regio Alkmaar. Zo heeft hij een paar maal op de grote podia in de Alkmaarse binnenstad mogen optreden (o.a. Jazzweekend, Alc- mariafeesten). In 2008 won hij - met veel overtuiging- de finale van een zangwedstrijd die door de website audities.nl was georga niseerd. Tijdens deze zangwed strijd kwam hij Jos Baltus tegen, eigenaar van het management en boekingskantoor Partybookers BV. Jos, die zelf ook lange tijd als muzikant actief is geweest, begeleidt Mike bij zijn carriere. In 2009 heeft Mike al behoorlijk wat podiumervaring opgedaan en in het voorprogramma gestaan van vele bekende artiesten zoals, Guus Meeuwis, Jan Smit, de 3 J's, Nick&Simon,Wolter Kroes en Thomas Berge. En nu, pas 1 3 jaar oud, staat Mike op ons mooie podium van Dolfinn Rocks Helder is de nieuwe naam van de zeer populaire en bekende band GIGA. Al zes jaar spelen Patrick van Diepen (gitaar), Léon Schuijt (bas), Erik van Dok (drums), Hubert-Jan Horrocks (toetsen) met zangeres Marjetvan den Brand samen feesttenten plat. Naast de vele optredens schrijven ze hun eigen nummers, waarvan "Laat me leven" het debuut vormt. Helder staat bekend om hun steengoede repertoire. Daarnaast worden de vele hedendaagse nummers met onnoemelijk veel enthousiasme vanaf het podium het publiek in geslingerd. Helder speelt dus geen muziek uit groot moeders tijd, of uit de gouden dagen van Rock 'n Roll, maar up-to-date repertoire. Oud-Heilooënaar Herman de Jager (1970) heeft een creatief bestaan. Sommigen kennen hem als muzikant, anderen als docent en weer andere mensen als acteur. Hij manifesteert zich na drukkelijk in het Noord-Hollandse culturele leven op uiteenlopende gebieden als muziek, theater en journalistiek. Bovendien presenteert Herman cultuur-en muziekfestivals. Hij is een bekend gezicht voor bezoe kers van Indian Summer Festival, Zomer op het Plein en voor de derde keer bij Dolfinn Rocks. On der het motto 'voor en door oog en oor' profileert Herman de Jager zich als een artistieke dui zendpoot die zijn eigen enthou siasme altijd op het publiek weet over te brengen. Drumband de Reiger maakt met een groep van ca. 25 minder valide muzikanten onder leiding van de vrijwilligers Theo Ursem, Fred Wuerts, Selma van Ham en John Molenaar sinds 1 983 muziek. Deze band van esdégé- reigersdaal is zo populair dat ze niet eens aan alle aanvragen kunnen voldoen. Daar sta je dan....als 1 2-jarige zanger live Mac Arthurspark te zingen met het orkest van Cor Bakker. Maar liefst drie keer live zingen in MooiweerdeLeeuw. Wat is Paul de Leeuw onder de indruk van Sven. Toen Sven op 10-jarige leeftijd een keer live mocht meezingen met de band van zijn vader, de Ruud Jansenband,ging het 1000-koppige publiek uit zijn dak. Sven zong "Verliefd" bekend van Guus Meeuwis. Sven bleek over een uitstekende stem en een enorme uitstraling te beschikken. Meteen zocht hij naar meer reper toire. Een mix van Engelstalige-en Nederlandstalige songs probeer de hij met succes uit. In 2005 werd Sven in contact gebracht met Max Miio BV. Dit betekent voor hem het begin van een veelbelovende carriere. In de zomer van 2006 verscheen een eerste single Zomer. Dit werd voor Sven al een aardig succesje,want de single werd ook vastgelegd op een verzamel-CD met o.a. Mar- rianne Weber en Jannes. Naast Paul de Leeuw hebben ook andere TV-zenders Sven uitgenodigd. Zo was hij te gast bij Nickelodeon, Vivienne van den Assem (At Nick), hij mocht zingen en kreeg een gastrol in Villa Achterwerk. Sven haalde met glans de drie rondes in de Lift van Man Bijt Hond. Sven kreeg twee maal een hoofdrol in een musical. De eerste was Alice in Wonderland, speciaal voor Sven omgedoopt in Alex in Won derland. Daarna in de musical Honk. Sven's grootste wens is om samen met Guido's Orchestra of Michael Bublé op te treden.Kortom een jonge gozer met een fantas tische stem en uitstraling die het plein in vervoering zal brengen met zijn gezellige muziek. Samba Salad heeft zich de afgelo pen drie decennia ontpopt als een innovatieve pionier op het gebied van de kindermuziek in Neder land. Vaak tegen de gangbare trends in, onvermijdelijk vanwege haar multiculturele samenstelling, creëerde de groep onder artistiek leiding van Herman Link en Rita Iny oorspronkelijke composities en teksten waarin een grensover schrijdende mengeling van muziek te horen is. Flamenco, salsa, sam ba, fado, tango, calypso, jazz, klassiek, kaseko, Arabische- en Afrikaanse muziekstijlen zijn een paar voorbeelden uit het kleurrijke inspiratiepalet van de groep. Theaterconcerten en muziekthea ter met aansprekende thema's en humor helpen de muziek begrijpe lijk en toegankelijk te houden voor het jonge oor. Bruisende (vaak exotische) akoestische muziek en dito instrumenten 'live' gespeeld en gezongen door multigetalen- teerde en professionele musici. Het resultaat is aanstekelijk, grens verleggend en 'oudervriendelijk'. Nirïa, Yori en Djem hebben elkaar leren kennen aan het Con servatorium van Amsterdam waar zij werken aan een toekomst als professioneel muzikant, artiest en het zingen en componeren van eigen songs. Wij zijn drie singer/songwriters uit Noord-Holland met alle drie een compleet eigen stijl. Na een dronken avond in de kroeg lallend over de dam zijn we erachter gekomen dat het fuseren van ons drien een te gekke combi geeft. Drie verschillende kleuren gemengd met cajon en gitaar geeft een verschrikkelijk boeiend en energiek plaatje. Na veel in kroegen en restaurants te hebben gespeeld, merkten we dat dit een van de leukste dingen is om te doen. Op het podium bruist de energie ervan af en wordt je door kippevel getroffen door de zuivere tersen en kwinten die gestapeld je oren masseren. Superrr Trio bestaat uit de twee broers Marc en Hans die samen met hun neef André, in 2005 een zanggroep startten. Al snel werden ze een bekend gezicht op Noordhollandse kermissen, festi vals, (bed ri jfs)feesten en trouwe rijen. Inmiddels reist het trio door heel Nederland, om bij allerlei gelegenheden optredens te verzor gen. Het trio is regelmatig te vin den in de voor- en naprogramma's van de bekende Nederlandstalige artiesten. Zo hebben zij o.a. op getreden met Gerard Joling, Nick Simon, Jan Smit, Wolter Kroes, Jannes, Thomas Berghe (e.v.a.). De heren onderscheiden zich door hun uitstekende zangkwaliteiten. Ze vertolken alledrie solopartijen, de driestemmige samenzang is een genot om naar te luisteren! Ook om naar te kijken overigens; de show is het beste te omschrij ven als 'spontaan, energiek en meeslepend'. Ook aan eigen liedjes en video clips wordt druk gewerkt. De eer ste 'hit' is een feit: de clip 'Sjans met Mij' is al heel vaak bekeken! De WK 201 0 knaller 'Laat de Leeuw maar Schreeuwen' is hier zelfs nog ver over heen gegaan. Welkom Toppers in Heiloo I!

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2010 | | pagina 25