ROCKS Ü&ÖXDQDQ3R UITKIJKPOST ©©DtfpDQDD 21 AUG USTU S 2010 D|umbo,de formatie van de drie stoere meiden Lotte, Lindsey en Svenja, zijn geen onbekenden op ons festival. In 2008 verzorgden zij al een spetterend optreden op Dolfinn Rocks. Inmiddels behaal den de meiden met hun singles "Hide seek", Eyahe en "The Djumbo jump" al vele malen de Mega top 100.En ook de fan tastische single Boya boya bay, die in 2006 een echte Top 10 hit werd en tevens de titelsong was voor de bioscoopfilm "Garfield2" is bij een ieder zeker bekend. Ook de nummers "Summertime in Dubai en de laatste uitgebrachte single Chase waren stuk voor stuk regelrechte knallers I Ook dit jaar staat DJUMBO weer garant voor een fantastisch spek takel op Dolfinn Rocks 2010 II. Oös Joös, Rock Roll maar dan in het West-Fries! Sinds 2005 maken Oös Joös, de band van de broers Knoin, de bühne onveilig in Westfriesland. Het begint als een goeie grap: Westfriese teksten op bestaande rocknummers. Route 66 wordt AC de Graaf, The Wanderer Bloem- köle en Paint it black Bloid as blik. Het idee slaat aan bij de Westfrie zen en de broers Knoin besluiten zich volledig toe te leggen op de Westfriese rock. Ze schrijven in een jaar tijd een compleet repertoire bij elkaar en trekken gewapend met gitaren, versterkers en drumstel de polder in. Al gauw blijken de cafeetjes en achteraf zaaltjes te klein, want jong en oud gaan plat voor Oös Joös. De broers Knoin (Kloine Gertje, Arie, Niek, Spoiker, Sie- men en Moindert) hebben tot hun eigen verbazing de Westfriese taal nieuw leven ingeblazen. Inmiddels is Oös Joös zo'n 25.000 cd's verder,en spelen ze voor uitverkochte zalen. En de ambities van de broers Knoin? "Gewoon speule en den zien we wel weer 't skip strandt." Ach, het blijven tenslotte nuchtere Westfriezen. geadviseerd om nog een jaartje te wachten. Echter zag Henkjan Smits veel potentie in Maxime. Maxime is geboren op 14 sep tember 1993 te Heerlen, en wist als heel klein meisje al precies wat ze wilde namelijk heel beroemd worden. Haar droom is om een zang- en dansopleiding te volgen in Amerika. Het land van de onbegrensde mogelijkhe den en daarmee in de voetspo ren te treden van haar grote voorbeeld Beyonce. Naast haar Havo opleiding is Maxime hard aan het werk met een zang/ dansopleiding. Ook is ze druk met toneelspelen en vooral ook met modellenwerk. Maxime is op dit moment bekend door haar optredens bij o.a. Popstars, waar ze tot de laatste 70 kandidaten gekomen is. Helaas vond men haar nog te jong om door te gaan, en werd Daarna heeft ze meegedaan met het 2e seizoen van Holland's got Talent, daar is ze weer doorge drongen maar dan tot de halve finale. Dit jaar heeft ze weer au dities gedaan voor een volgend optreden voor Popstars, daar is ze uiteindelijk geëindigd bij de laatste 17, bij een deelname van 6600 kandidaten.Maxime is er helemaal klaar voor,2010 is nu de ommekeer om een professio- neeel artiest te worden. Zo heeft ze inmiddels al een platencontract getekend en in het eerste kwartaal van dit jaar is haar eerste eigen single uitgekomen. Maxime is een meid met heel veel potentie en dat zal ze ook zeker gaan laten zien op zater dag 21 augustus op t'Loo plein. Ter gelegenheid van de examen stunt 2002 op onze middelbare school, werd er een band gefor meerd om het thema rock 'n roll tot uitdrukking te brengen. In alle examenklassen werd gezocht naar muzikanten, uiteindelijk was er een leuke formatie gevonden om een dagje rock 'n roll te kun nen spelen. De bedoeling was dat het bij deze examenstunt zou blijven, maar toen mensen bleven aan dringen nog eens bij elkaar te komen, zijn we na een aantal maanden gaan spelen in een plaatselijke horeca gelegenheid. Doordat ook dat een succes was werden we door steeds meer mensen gevraagd. We merkten dat mond-tot-mond- reclame ons steeds meer optre dens opleverde. Toen we op een gegeven moment bijna elke week speelden kwam PV showservice op ons pad en besloten we het geluid uit te besteden. Ook koch ten we een grote bus en bouw den wij deze om tot een heuse Bob en de Blue Band bus. Bob en de Blue Band werd regi onaal erg bekend. Ook kwamen de grotere klussen op ons pad, zo werden we onder andere huisband van Scania. Alles kwam in een stroomversnelling, ook boekingskantoren toonden interesse. Rond de jaarwisseling had Jim, bekend van onder andere 'Idols' en 'Dancing with the stars', een nieuwe band nodig. We bleken naast rock 'n roll, ook zijn bal lads en rocky nummers goed te kunnen brengen. Inmiddels wist Jim nog meer bekendheid te krijgen door het winnen van de televisieserie 'Dancing with the Stars'. In navolging van dat programma bracht Jim een nieuw album uit: 'Dance with me'. Dit album werd onder begeleiding van Bob en de Blue Band bij verschillende televisieprogramma's gepromoot. In 2006 is Donald Beukers ons komen versterken met zijn vo cale uitspattingen. Deze nieuwe zanger is uniek en heeft met zijn geweldige stem een nieuwe impuls aan Bob en de Blue Band gegeven. Nu acht jaar na de allereerste noten blijven er nieuwe dingen op ons pad komen. Slechts één ding verandert niet, Bob en de Blue Band blijft uniek. Ook Steffie zal 21 augustus een gastoptreden verzorgen. Natuurlijk is er dit jaar wederom een uitgebreide keuze aan eten en drinken. De grote barren, bemand en bevrouwd door onze eigen vrijwilligers, tappen weer lekkere pilsjes en vele frisdran ken. Een wijntje is natuurlijk ook te krijgen. Cocktail gerookte kip Vitello Tonato Spannende creatie met huisgerookte zalm. Tortillachips met guacamole Sate met stokbrood Broodje worst Tumi-burger |aar wordt de verkoop ,«R00Mgf van koffie pr© geheel in stijl verzorgd door de mensen van De Ontdekking. Natuurlijk gaat hiervan een groot gedeelte naar ons goede doel. Voor het eten tekenen weer de bekende Heilooër ondernemers. Diverse tapas hapjes De beroemde oesters Heerlijke pasta's Zingende poffertjes, dat die bestaan. Kom langs en ervaar het zelf!

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2010 | | pagina 27