Sfeerimpressie 2009 Dolfinn Rocks Aflerparty At de Ontdekking TUMI Regeltjes Rl Dinner Events: www.dinnerevents.nl Tijdens Dolfinn Rocks is er wederom een loterij voor het goede doel. 8 is elk jaar weer een succes door de medewerking van alle vrijwilligers, bedrijven, sponsoren, leveranciers en de inzet van gemeente, brandweer en politie Alle Dolfinn Rocks foto's in deze krant zijn gemaakt door: Peter Bijkerk, Jack Schaap en Ricardo Marcker. Dé culinaire en muzikale invulling van uw evenement of feest Muzikale kookworkshops Kooktheater Muzikale poffertjeskraam Zanger/Entertainer Rob Wijngaard Wij zien u graag zondag 22 augustus vanaf 17.00 uur bij Café de Wit voor de afterparty. Lex Jolande Stationsweg 74 1851 LL Heiloo mm 21 AUG USTU S 2010 GMtófoDDDD ROCKS UITKIJKPOST Ook dit jaar hebben we weer veel medewerking van de gemeente, politie en brandweer. Dat be tekent ook dat we ons aan enkele regels moeten houden. Geen verkoop van drank onder de 1 6 jaar. Je moet je legitimeren en als je ouder bent krijg je een bandje. Zonder bandje zal je dus, als je alcohol bestelt, gevraagd worden je te legitime ren. Zo is het ook niet toegestaan glas of blik mee te nemen. Dit natuurlijk voor de veiligheid. Onze vrijwilligers zullen gedurende de hele dag lootjes verkopen waarmee mooie prijzen te winnen zijn. Deze prijzen zijn allemaal belangeloos ter beschikking gesteld door diverse bedrijven uit de omgeving. Wat dacht u van een tweetal arrangementen voor twee personen van Hotel Zuiderduin ter waarde van 300,=. Arrangementen van Rob de Nijs en het WK Darts. Inclusief diner en overnachting. Of een thema arrangement voor tien personen naar Bob's Saloon ter waarde van 600,=. Holland International stelt een reischeque van 250,= ter beschikking. Niet mis! Ook gaat er een heuse Zanussi wasmachine in de verloting ter waarde van 400,=, beschikbaar gesteld door Wouters Witgoed. Ook zal er een heus AZ-arrangement voor twee personen verloot worden. En wat te denken van de dinerbonnen voor twee personen inclusief drankjes van Restaurant Tumi en Brasserie In 't Groen. En natuurlijk kunt u ook weer loten kopen voor tien Timmerdorp kaarten 201 1Dan hoeft u dus niet volgend jaar 's morgens vroeg in de rij! Lekker bruin het najaar in? Loten kopen en u maakt kans op zes zonnekuren van Sunny Dreams ter waarde van 50,=. International Potel Zuiderduin RESTAURANT IN- EN VERKOOP

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2010 | | pagina 28