De Noord-Hollandse band Helder is klaar voor Dolfïnn Rocks Festival bij GGZ Noord- Holland-Noord in Heiloo H E I L O O DIERENBESCHERMING Corso Bioscoop The Last Airbender - 3D Toptalent in Kapel GGZ Dolfinn Rocks op Beat FM UITKIJKPOST 18 AUGUSTUS 2010 The Last Airbender, geregisseerd door M. Night Shyamalan (The Sixth Sense, Unbreakable), is het eerste deel van de spannende tri logie rond de nieuwe Avatar, Aang (Noah Ringer). Hij leeft in een wereld die ver deeld is in vier verschillende naties: Vuur, Water, Aarde en Wind. Toen Aang hoorde dat hij de nieuwe Avatar was en hij de verant woordelijkheid kreeg om een drei gende wereldoorlog te voorkomen, vluchtte hij van huis weg op zijn vliegende bizon Appa. Ze kwamen in noodweer terecht, stortten in de oceaan en werden ingevroren in het ijs. Honderd jaar later worden ze gevonden en gewekt door Sokka (Jackson Rathbone) en zijn zus Katara (Nicola Peltz), die tot de Waternatie behoren. Aang krijgt te horen dat de Vuurnatie al tientallen jaren oorlog voert. Hij beseft nu dat hij als uitverkoren Avatar zijn verantwoordelijkheid moet nemen en de Vuurnatie moet verslaan om zo het evenwicht in de wereld te herstellen. Met onder andere Dev Patel, Jackson Rathbone, Cliff Curtis en Nicola Peltz. www. n I Elke week de Uitkijkpost wStichting Zwerfdier: 072-5612482 Dierentehuis Alkmaar e.o. Bergerweg 185, Alkmaar, tel. 5114861, fax 5124732. Geopend: mat/mvr 14.00-17.00 uur, za 12.00-16.00 uur. E-mail: asielalk@xs4all.nl, internet: www.dierentehuisalkmaar.nl Dierenambulance Noord- Kennemerland tel. 5150085. Alarm nummer: tel. 5150173 (24-uursdienst). Vermist Dikke grijscyperse gec. kater, witte snoet, gechipt, 5 jr, Scar. Ontsnapt bij dierenarts Commandeurslaan Heiloo. Grote grijscyperse gec. kater, zwarte streep over rug, 12 jr, Toby, Ypesteinerlaan/De Kleine Kanne Heiloo. Magere poes, bovenkant zwart, witte bef, buik en poten, kleine witte vlekjes op de flanken, 15 jr, Koe, Dompvloetlaan Heiloo. Gevonden Katertje, wit met rode vlekken, roodcyperse staart, ca. 4 maanden, Westerweg/Korte Kapellaan Heiloo. Grijscyperse kater, witte bef, witte neus en witte sokken, schuw, Westerweg/ Korte Kapellaan Heiloo. Rode kater met witte vlekken en witte poten, zwart bandje met magneetje, De Hofstee Heiloo. Informatie vermiste en gevon den dieren: Heiloo, Limmen en Akersloot: Hella Dekker: 072-5332879. Castricum: Ria Dol, 0251-658504. HEILOO - Op woensdag 25 augustus om 19.30 uur begint in de kapel GGZ NHN, Kennemerstraatweg 464 in Heiloo, een harpconcert. Iedereen is welkom, de toegang is vrij, wel is er een collecte na afloop ter bestrijding van de onkosten. Erika Waardenburg, Nederlands beroemdste harpiste, geeft ook dit jaar een Summer Master Class aan internationaal toptalent op harp. De deelnemers zijn dit jaar tus sen de 16 en 22 jaar en komen uit alle windstreken, onder andere uit Rusland en China. Een week lang repeteren zij in het Lioba klooster en het afsluitende concert verzorgen zij in de kapel GGZ. In deze ruimte met zijn geheel eigen akoestiek komt de harp prachtig tot zijn recht. Bovendien is het een unicum om deze jonge toptalenten te kunnen beluisteren in Heiloo. Aangeleverde foto HEILOO - Zondag 5 september staat het ontmoetingscentrum bij GGZ Noord-Holland-Noord Heiloo in het teken van muziek, bewegen, kijken en luisteren. Een dag voor cliënten en fami lie, medewerkers, mensen uit de omgeving... eigenlijk voor iedereen! Van 11.00 tot 18.00 uur zullen er verschillende live bands optre den waaronder Cover Company. Ook is er van alles te beleven rondom de Wateetenbeweegik- Bus van het Voedingscentrum in de vorm van workshops, muziek, spel en informatie. De entree is gratis. Nieuwsgierig geworden? Kijk dan op www.ggz-nlm.nl voor meer informatie en volg het laatste nieuws. Om 11.30 uur, na de ope ning van het festival buiten bij de Wateetenbeweegik-Bus, start de dag met een optreden van de eli- entenband uit Den Helder. Daarna bestijgen live bands als New Decision, de Heffe Breek Bent, Cover Company en twee bands vanuit Jongerencentrum Buk Buk het podium. In het ontmoetings centrum zijn naast de optredens van de live bands ook allerlei kra men waar u producten kunt kopen van de afdeling houtbewerking, het tuincentrum de Buitenka(n)s of heerlijke snacks, gemaakt door cli ënten van het activiteitencentrum in Alkmaar. Verschillende onderdelen van GGZ NHN vertellen u alles over onder andere DD problematiek, forensische of ouderenpsyehiatrie of over de toekomstplannen van Thee kunsthuis de Trog achter op het terrein. Verder kunt u ken nismaken met de werkwijze van internettherapie in een echte demo stand. Hoe eet en beweegt u? Doe de test in de Wateetenbeweegik- Bus, waar u tips krijft over uw eigen eet- en beweeggedrag. HEILOO - Als introductie op de festiviteiten van zaterdag 21 augustus op het plein bij 't Loo wordt op radio Beat FM uitvoe rig ingegaan op het ontstaan, de werkwijze en ervaringen van Dolffinn Rocks door Arno Holstvoogd in een geprek met presentator Bob van Unnik. Ook het programma op 21 augus tus wordt uitvoerig belicht. De uitzending is te ontvangen op de kabel op 89.0 en via de FM op 106.3. HEILOO - Zaterdag 21 augus tus om 17.00 uur speelt de Noord-Hollandse band Helder op het plein van winkelhof 't Loo tijdens de vijfde editie van het inmiddels regionaal bekend geworden festival Dolfinn Rocks. Helder, bij velen bekend onder de naam Giga, was op bijna alle edities van het Heilooër festival van de partij. De band is inmiddels dichtbij het punt van doorbreken in de nationale hitlijsten. Patrick van Diepen, de gitarist van Helder: „Naast covers spelen we ook zelf geschreven nummers. Een nieuw nummer komt tot stand in samen werking met alle bandleden. Tot onze grote verrassing werden we vorig jaar benaderd door platen maatschappij CMM. Wij hadden hun interesse gewekt met een eigen nummer die we op de website van 538 hadden geplaatst. Zij belden ons op en boden ons een contract aan. Hun voorstel om onder een andere naam te verder gaan was ook al eerder bij onszelf opgeko men, dus dat kwam op het juiste moment. Toch heeft de naamsbe kendheid ons zo'n vijftig optredens per jaar opgeleverd en treden we onder deze naam nog op voor eer der gemaakte afspraken." De band, die in februari een hoge notering had in de Nederlandstalige Top 100 met het nummer 'Laat me Leven', speelt nu zeven jaar in dezelfde samenstelling. Met Hubert Jan Horrocks (Castricum) op toet sen, Leon Schuijt (Langedijk) op bas, Erik van Dok (Wieringerwerf) op drums, Patrick van Diepen (Heiloo) op gitaar en zangeres Mariëtte van den Band (Castricum) is de band Helder een graag gezie ne gast op de Noord-Hollandse kermissen en festivals. Deze zomer waren ze nog op Indian Summer en in het tv-programma Tros Muziekfeest op het Plein te bewonderen. Patrick: „We willen met Helder vooral met eigen werk komen, maar we blijven ook covers spelen. We zijn inmiddels al weer hard bezig met de opname van onze tweede single, die naar ver wachting in september uitkomt." Wie Helder en nog veel meer live muziek wil beleven, mag Dolfinn Rocks op 21 augustus niet missen! Meer informatie over het gehele programma van Dolfinn Rocks kan men vinden via www.dolfimr.nl. Met Hubert Jan Horrocks (Castricum) op toetsen, Leon Schuijt (Langedijk) op bas, Erik van Dok (Wieringerwerf) op drums, Patrick van Diepen (Heiloo) op gitaar en zangeres Mariëtte van den Band (Castricum) is de band Helder een graag geziene gast op de Noord-Hollandse kermissen en festivals.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2010 | | pagina 7