Jeugdvisclub Samen Beet Amak-Loop in Akersloot met aantrekkelijke actie Jeugdkampioenschappen TC Heiloo United ADVERTEREN WAT KOST DAT? De jeugd vist laatste competitiewedstrijd Heilooër naar golffinale Zeevogels speelt Voetbal Talenten Toernooi Start seizoen Biljartclub 't Treffertje Damclub Heiloo Start klaverjasseizoen EHK Bridgeclub 't Oosthonk op de TELEFOONPAGINA Ruim honderd leden hadden zich aangemeld 25 AUGUSTUS UITKIJKPOST Peter van der Heijdt en Mandy Schouws met hun gezamelijke vangst van de demowedstrijd, 150 vissen. Aangeleverde foto HEILOO - Peter de Vries uit Heiloo heeft de halve finale van de Telesport Laureus Links Challenge gewonnen. De 44-jari- ge taxateur, die lid is van Golf Countryclub Heiloo speelt in oktober de finale op St. Andrews, the Home of Golf. De 24ste editie van 's lands grootste amateur- toernooi biedt golfend Nederland een kans om een droom te verwe zenlijken, namelijk om de finale te spelen op The Old Course van St. Andrews in Schotland. De bijnaam Home of Golf dankt St. Andrews aan de aanwezig heid van the Royal and Ancient Golf Club - één van de oudste golfclubs ter wereld. Peter wist gisteren tijdens de halve finale bij de Koninklijke Haagsehe Golf Countryclub in Wassenaar een ticket te bemachtigden voor de grote golffinale op The Old Course. Peter heeft handicap 10,0 en won in de categorie met de beste golfers, handicap 0 tot en met 11,9. Op 11 oktober aan staande speelt hij in Schotland. AKERSLOOT - De Akersloter Marathon Klub houdt op zon dag 26 september de traditio nele AMAK-loop voor de 26ste keer. Het is al jaren een klas sieker en wordt als zodanig goed bezocht. De sfeer van een echte hard loopwedstrijd is aanwezig en het parcours garandeert altijd scherpe tijden. Voor de atleten is de moge lijkheid te kiezen voor de 5, 10 of 15 kilometer en voor de jeugd, die gratis kan deelnemen, is het open kampioenschap van Akersloot over 500 meter, 1 en 2 kilometer. Om de jeugd van alle Akersloter scholen te stimuleren aan deze wedstrijd deel te nemen, geef Arnak één euro per deelnemende leerling aan de school van deze leerling, omgezet in een boekenbon welke te besteden is voor de bibliotheek van deze school. Arnak proberen middels deze actie de jeugd te sti muleren meer te bewegen en dus gezonder te leven. Het parcours van 5, 10 en 15 kilometer loopt dwars door en langs het dorp Akersloot, door het mooie natuurgebied van de Klaas Hoorn- en Kijfpolder en langs het Alkmaardermeer. Inschrijven kan op zondag 26 september vanaf 09.00 uur in Grand Sports Café De Lelie aan de Rembrandtsingel 3 te Akersloot. Voorinschrijving is ook mogelijk via www.amak.nu. Kosten voorinschrijving 2,50, inschrijven op 26 september 3,50 (Vanaf 16 jaar). Er is een aantrek kelijk prijzengeld beschikbaar voor de heren en de dames. Starttijden: Jeugd 500 meter 10.00 uur, één kilometer 10.10 uur, twee kilometer om 10.20 uur en de 5, 10 en 15 kilo meter om 11.00 uur. Informatie, tel. 0251-313738. HENGELSPORT LIMMEN - Zaterdag 21 augustus viste de jeugd haar laatste wed strijd van de competitie. Met 19 deelnemers was de opkomst goed. Na afloop was er de prijsuitrei king en wat lekkers bij het Limmer Zwembad. Naast de kinderen waren er ruim dertig enthousiaste 'fans' aanwezig en dit geeft maar weer aan hoe leuk het was bij jeugdvis club Samen Beet. De wedstrijd leverde 236 vis sen op. Topper was deze keer Lars Baltus, die het seizoenrecord op 35 stuks zette. Lars was de beste van de B-groep (tot 11 jaar), na hem eindigde Jelle Koot met twintig vis sen en Jilian Mulder met 16 stuks. De A-groep (11 tot 16 jaar) was voor de derde keer op rij een prooi voor Rob van der Heijdt met deze keer 28 vissen. Hij werd op de voet gevolgd door zijn klasgenoten Niels Kooy (25 stuks) en Gijs Koot (19 stuks). Zondag 22 augustus was er de veldexeursie van de jeugdvis club. Vanaf het zwembadterrein in Limmen werden op vier verschillen de locaties activiteiten gehouden. Zowel bij de kade van het zwembad als in de vijver bij de Koningsdam werden met vlooiennetjes waterdier tjes gevangen en bekeken. In het zwembad werd door twee instruc teurs van de Reddingsbrigade Wijk aan Zee allerlei oefeningen gedaan om jezelf en anderen te redden als je met of zonder hengel in het water raakt. Ook voor de ouders was hier veel te leren. Aan de oever van het Stet visten Mandy Schouws en Peter van der Heijdt een demonstratiewedstrijd met verschillende wedstrijdtechnie ken. Samen vingen ze 150 vissen en konden dus goed laten zien en ver tellen hoe echt wedstrijdvissen er aan toe gaat. Ruim dertig kinderen namen deel aan het programma en met hen kwamen nog zo'n twintig ouders mee. De laatste wedstrijd van de witviseompetitie komt eraan. Zondag 29 augustus is de achtste ronde, een stukswedstrijd aan het Stet. Verzamelen om 07.00 uur bij Albert Heijn. Er wordt gevist van 07.45 tot 10.15 uur. Daarna wordt nog een kop koffie gedronken met de deelnemers. Opgeven bij Peter van der Heijdt, tel. 072-5051056 of 06-27872854, of bij René Levering, tel. 072-5054175 tot vrijdagavond 20.00 uur. HEILOO - Afgelopen zaterdag speelde de Dl van Zeevogels op het Voetbal Talenten Toernooi in Weesp. Dit was een toernooi voor alle Dl-teams in de eerste klasse. Hier deden 16 teams aan mee. Ze wisten uiteindelijke de derde plaats te bemachtigen. Volgend jaar mei doen ze mee aan de uiteindelijke landelijke finale in Bemmel van dit toernooi. Aangeleverde foto HEILOO - Op maandag 6 september zal in het Trefpunt Abraham du Boishof 2 te Heiloo de competitie 2010-2011 van biljartclub 't Treffertje beginnen. Er wordt wekelijks gespeeld op maandag, dinsdag, woensdag en donderdag. Nieuwe leden kun nen zich aanmelden bij de heer Nanne, tel. 072-5333427. HEILOO - Het nieuwe seizoen van Damclub Heiloo begint donderdag 2 september. Elke donderdag wordt er gespeeld in sportcentrum Het Vennewater. De sinds 1936 bestaande club kan nog nieuwe leden toelaten. Voelt u er iets voor om een keer op proef mee te spelen, of wilt u zich opgeven, dan kunt u terecht bij: Cor van Lieshout, tel. 072- 5336999, Arnold Stegeman, tel. 072-5324121 of Frans Schouten, tel. 072-5334998. HEILOO - Op maandag 30 augustus is de eerste klaverjas- avond van de Eerste Heilooër Klaverjaselub in het seizoen 2010-2011. Wilt u een aantal gezellige avonden meemaken, dan bent u welkom in één van de zalen boven winkelcentrum 't Loo. De zaal is open vanaf 19.00 uur en rond 21.30 uur is het eind. De jaarcontributie is 40,-. Uiteraard kimt u de eerste avond rustig meedoen, zonder directe verplichtingen. Ook wordt een aantal open drives verzorgd. Info daarover kunt u ook op maandag avond krijgen. HEILOO - De uitslagen van de gespeelde partijen op woens dagavond 18 augustus zijn als volgt: A-lijn: 1. Lieke Oei - T. Rey 61,46, 2. Familie Turk 61,25, 3. Ria Hogeslag - Gre Voskuil 60,63, 4. Dorith de Klerk - Jan Beerse 56,25, 5. Familie Keesen 51,88. Interesse? bel 072 5330175 of mail: verkoop@uitkijkpost.nl TENNIS HEILOO - Afgelopen zaterdag zijn de finalewedstrijden van de Jeugdclubkampioenschappen gehouden. Ruim honderd jeugdleden, in de leeftijd van 6 tot en met 18 jaar, en van beginnend tot gevorderde spe ler, hadden zich aangemeld om deel te nemen aan de verschillende cate gorieën. Er was een record aantal inschrijvingen van kinderen tot en met 8 jaar. Maar liefst 17 mini's streden om de felbegeerde bekers. Er werd de hele week gespeeld in poules, waarbij de beste twee doorgingen naar het afvalsehema. Zo konden alle kinderen heel veel wedstrijden spelen, waardoor ze steeds beter gingen tennissen. Bij de jongens tot en met 18 jaar kan Gavin Gronert zich bijschrijven als clubkampioen 2010. Bij de meisjes tot en met 18 jaar trok Claire van der Riet, na een spannende partij tegen Franne Kooien, aan het langste eind. Franne werd, evenals vorig jaar uiteindelijk tweede. Gavin en Claire mogen zich de 'clubkampioen 2010 van de juni oren' noemen en konden de wissel beker in ontvangst nemen. Tijdens de clubkampioenschappen van de senioren, die op 7 september gaan starten, mogen alle vier finalisten deelnemen in de hoogste categorie van het dames of heren enkelspel. Gedurende de hele toernooi- week werden er dagelijks door de Jeugdcommissie activiteiten georga niseerd. Zo konden de deelnemers zich beide weekenden, dankzij het mooie weer, uitleven op de buik- sehuifbaan en op het springkussen. Maandag werd gezamenlijk een maearonimaaltijd gegeten en dinsdag werd sportief gebowld. Woensdag stond in het teken van zeskamp, poffertjes en pannenkoe ken. Donderdag is er gekanood en vrijdag was er beaeh-tennis. De verloting vond dit jaar op zaterdag plaats, na de prijsuitreiking. Tot slot was er een afsluitende barbe cue. Zowel Gavin Gronert als Claire van Riet mogen zich jeugd club kampioen noemen bij TC Heiloo United. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2010 | | pagina 20