Topweek bij TV Het Vennewater Sprintwedstrijden voor de jeugd Ronde van Limmen Meervogels '60 jubileert! Start- to- Run bij atletiek vereniging Trias SPORT 21 Er waren ook leuke nevenactiviteiten HSV wint overtuigend eigen Zomertoernooi Boshuis van handballers in een nieuw jasje Hardlopen op een gezonde en leuke manier HZV het Vennewater opent seizoen Vanavond: Bekerkraker HSV - Limmen UITKIJKPOST 25 AUGUSTUS 2010 Carine Hajema en Jeroen Tesselaar mogen zich clubkampioen van TV Het Vennewater noemen. Aangeleverde foto TENNIS HEILOO - Op het mooie ten nispark van Het Vennewater werden afgelopen week de Jeugdclubkampioenschappen gehouden. Met honderd deelnemers werd er gestreden om de eerste en tweede plaats. Het weer was prima. Ook waren er leuke nevenactiviteiten zoals beachtennis bij het Baafje en de Grandslam op het tennispark. De waterglijbaan was een succes en ook op de dolle stier was het lachen geblazen. Op vrijdagavond was er een gezellige barbecue met ouders en kinderen en aansluitend was er een bingo-karaoke avond. Zaterdag werden de finales gespeeld. In de categorie Jongens 17+ werd een spannende driesetter gespeeld tus sen titelverdediger Victor Laan en Jeroen Tesselaar. Het was Jeroen die uiteindelijk met 7-6, 5-7, 6-4 kampioen werd. In de categorie Meisjes 17+ kwamen Carine Hajema en Inge Cimbel, titelverdediger, elkaar voor de derde keer tegen. Het was ditmaal Carine die met 6-2 en 6-4 van Inge won en kam pioen werd. De jeugdcommissie, hulpouders en de kinderen kunnen weer terugkijken op een succesvol toernooi. HEILOO - Het afgelopen weekend heeft HSV door twee duidelijke overwinningen het eigen toernooi gewonnen. Eerst werd vrijdag derdeklasser Alemaria Vietrix met 7-2 verslagen, na een rust stand van 4-2. De doelpunten werden gescoord door Tobias Rotgans (tweemaal), Wouter Zorg (tweemaal), Leyn Stokman, Rick Houtenbos en Sander Driehuis, ieder eenmaal. De andere wed strijd tussen plaatsgenoot de Foresters en Fc.Uitgeest werd door de naar de derde klasse gepromoveerde Uitgeesters met 3-1 gewonnen. Dit betekende dat de finalewedstrijd ging tussen HSV en de FC Uitgeest. Na een 2-0 ruststand door doelpunten van Wouter Zorg, na goed voorbe reidend werk van Rick Houtenbos en door Mark van Twuyver na een prima actie van Ruben van Trieht, werd de eindstand 4-0. Na de rust scoorde Yanniek Laan met een fraaie kopbal na een goedge plaatste voorzet van Wouter Zorg en zorgde laatstgenoemde voor de 4-0 eindstand. Bij de tweede teams verloor HSV 2 van Alem. Vietrix 2 met 0-2 en won de Foresters 2 na een 3-3 eindstand met 7-6 na het nemen van penal ties van Fe. Uitgeest 2. Dit betekende dat de Foresters en Alem. Vietrix het tegen elkaar opnamen in de strijd om de eerste plaats. Na een 2-0 voorsprong voor de Heilooërs werd de eind stand 2-2, waarna Alemaria de strafschoppen beter benutte en uiteindelijk met 6-5 won. HSV 2 won de match om de derde plaats door na een 0-1 achterstand bij rust de wedstrijd in de tweede helft te beslissen en met 4-2 te winnen. Het was een geslaagd toernooi door de prima weers omstandigheden, waardoor ook een goede publieke belangstelling en door het goede fluiten van de scheidsrechters Pieters, Smit, Zijp en Sombroek. WIELRENNEN LIMMEN - Voorafgaand aan de Ronde van Limmen sprintte de jeugd in verschillende leeftijds klassen om het kampioenschap van Limmen. Over een afstand van 160 meter (deze afstand wordt altijd gebruikt bij de kortebaanwedstrijden op het ijs) werd er op hoog niveau gestreden. Het was vooral leuk om de verschillen in materiaal te zien. Zo kwamen er opoe-fietsen aan de start, maar ook mountainbikes en racefietsen. Ook het publiek stond te genieten want er werden bijna alleen maar finales gereden. Bij de meisjes van 7 tot en met 9 jaar ging de finale tussen Mila Dekker en Karlijn Verdwaald. De zege ging uit eindelijk naar Karlijn die Mila twee maal het nakijken gaf. Bij de jongens 7 tot en met 9 stak Lex Burgering met kop en schouders boven de rest uit. Finn Wijnker werd tweede en Tom Schuitema bezette de laat ste podiumplek. Lars van Kessel en Koen van het Hof vielen net buiten de prijzen. De hoofdprijs bij de jon gens van 10 tot en met 12 jaar ging naar Jens van der Putten. Zilver en brons was er voor Kaj Apeldoorn en Steven de Rave. In de koningsklas se (jongens 13 tot en met 15 jaar) ging de eindstrijd tussen Kaj Pronk en Maurice Rijs. Op tijd hadden zij Mitehel Zijp afgetroefd, die derde werd. Tot tweemaal toe wist Kaj zijn rivaal en ploeggenoot Maurice nipt te verslaan, waarna hij met de hoofdprijs naar huis ging. Kaj Pronk verslaat Maurice Rijs en wordt kampioen sprinten tijdens de Ronde van Limmen. Aangeleverde foto HANDBAL HEILOO - De vakanties zijn weer voorbij en het nieuwe handbalseizoen staat op het punt om te beginnen. Toch hebben enkele vrijwilligers van handbalvereniging Meervogels de hele vakantie doorgewerkt om het clubhuis voor het aankomend veldseizoen van een nieuwe toplaag te voorzien. Terwijl iedereen op de camping of het strand zat, heb ben zij de houten buitenmuren van 't Boshuis betimmerd met kunst stof schroten en zijn alle kozijnen vervangen door nieuwe kunststof exemplaren. Afgelopen weekend zijn de laatste werkzaamheden aan de buitenkant klaar gekomen en nu behoeft alleen het interieur, waaronder de kleed ruimtes, nog een facelift. Dit alles kon tot stand komen door onder andere een gift van de Rabobank en natuurlijk de inzet van alle vrijwil ligers. Het gebouw dat er nu staat kan de tand des tijds weer jaren doorstaan, zodat de club kan opsto- men naar een volgend jubileum. Maar niet voordat het jubileumjaar uitbundig is gevierd. Er staan nog allerlei leuke din gen op het programma, maar op vrijdag 3 september wordt begon nen met de officiële receptie. Deze zal plaatsvinden in het clubhuis en zal duren van 19.30 uur tot 21.00 uur. Iedereen, die de vereniging een warm hart toedraagt is hiervoor uit genodigd. De dag daarop vindt het traditionele familietoernooi plaats, waarbij de jeugd om 14.00 uur begint, waarna om 18.00 uur de ouderen het veld zullen betreden. Aansluitend is er een grootse reü nie en feestavond, waarvoor vele leden, bestuursleden, oud-leden en bestuursleden van weleer naar de kantine zullen komen. Onder het genot van een drankje en een hapje kan er nog lang over de afgelopen 50 jaar worden nagepraat. Heeft u geen uitnodiging gehad, maar wilt u toch aanwezig zijn, kom dan gerust deze zaterdag naar het handbalcom plex aan de Bosehweg in Akersloot. HEILOO - Vrijdag 20 augustus werden de leden van HZV het Vennewater geïnformeerd over alle nieuwe teamindelingen, shirt- en linksponsoren, en wijzigingen van uit de KNVB. Het programma werd gevolgd met de presentatie van alle huidige- en nieuwe shirtsponsoren. Peter Meijer vervolgde als pen ningmeester met een uitleg over de opbouw en facturering van de teamcontributies. Ted Kosters sloot af door alle teams te voorzien van de nodige seizoen informatie en nieuwe tenues. Vanavond speelt Heren 1 een oefenwedstrijd tegen FC Mariene om 20.00 uur in sporthal het Vennewater. HEILOO - De eerste bekerwed strijden zijn afgelopen weekend gespeeld. Limmen speelde gelijk met 2-2 tegen EDO zat. 1 uit Haarlem, HSV verloor zijn match tegen de zaterdagvoetballers van Zandvoort 1 met 3-0. Omdat alleen de nummer een van de poule van vier deelnemers doorgaat naar de volgende beker ronde, betekent dit dat de wed strijd tussen HSV en Limmen heel erg belangrijk is. Alleen de winnaar heeft nog een kans om, als ook de derde wed strijd wordt gewonnen, als pou lewinnaar door te gaan. HSV en Limmen speelden vorig seizoen nog tegen elkaar in competitie verband. Omdat HSV promoveerde naar de tweede klasse staan deze derby's even niet meer op het programma. De KNVB stak de 'helpende' hand toe en toverde de beide buren uit de bekerhoed. De andere wedstrijd is: EDO - Zandvoort, ook vanavond en de laatste wedstrijden zijn: Zaterdag 28 augustus Limmen - Zandvoort en de wedstrijd van HSV tegen EDO is omgezet naar een uitwedstrijd voor de Heilooërs. Deze wedstrijd wordt volgende week dinsdag 31 augustus om 20.00 uur gespeeld in Haarlem. Kom dus vanavond naar het Sportpark van HSV voor de grote bekerkraker. De entree is gratis. HARDLOPEN HEILOO - Snel een betere con ditie, voor de startende loper. Hardlopen lijkt je wel wat, want dat is gezond en het is gemakkelijk in je drukke leven in te passen. Op zaterdag 11 september aan staande beginnen er op ongeveer honderd locaties weer duizenden mensen te werken aan een gezond lijf. Onder leiding van enthousiaste en deskundige trainers van Start to Run, word je dan geleerd hoe je op een gezonde en leuke manier kan leren hardlopen zonder dat je onmiddellijk geblesseerd raakt of begint op een niveau watje nog niet aan kan. De trainingen ook dit jaar weer op locatie Trias aan Het Maalwater. Op zes achtereenvolgende zaterdagen, startend op 11 september, leren de trainers van Start to Run, dat hard lopen leuk is. Gezellig, leuk, spor tief, samen over die drempel heen, beginners en gevorderden, verschil lende trainingsniveaus. Na die zes weken lopen de begin ners twintig minuten of drie kilome ter achter elkaar hard. Elke training bestaat uit theorie en ongeveer een uur praktijk. In het praktijkgedeelte zit een warming-up en een eooling- down. Na afloop van de lessen krijgen de deelnemers een schema waarin ook het 'huiswerk' is opge nomen. De zesde en afsluitende les is een testloop. De theorie omvat onderwerpen over gezond bewegen, waar je op moet letten als je schoei sel of kleding aanschaft, wat er gebeurt in je lijf en alles over gezond eten en drinken. Samenvattend is er dus een programma gemaakt voor hen die het altijd al wilden maar er om wat voor reden er niet toe kwamen, maar ook voor hen die al hardlopen maar net dat stapje meer willen. En echt bereikbaar voor iedereen, zes weken trainen voor 35,-. Daarnaast ontvang je twee maal Start-to-Run Magazine, de Nationale Sportpas van NOC*NSF, ben je verzekerd tijdens het sporten en krijg je korting op Atletiekunie pro ducten, trimlopen en activiteiten. Ook ontvang je een drie maanden lidmaatschap van het nummer het hardlooptijdsehrift: Runners World, een functioneel runningshirt, digi tale nieuwsbrieven en een deel nemerspakket. Schrijf je in als je lijf je lief is via www.starttorun.nl en kom naar de Triasbaan aan het Maalwater. Er wordt getramd op de zaterdag ochtenden 11, 18, 25 september en 2, 9 en 16 oktober, aanvang van de trainingen 09.30 uur. Informatie is te verkrijgen bij de Start-to-Run trainers: Peter Kuijper, tel. 072- 5336565 of Agnes Blokker - van Egmond, tel. 072-5340427.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2010 | | pagina 21