Uitbreiding sportaanbod bij TCH Internationaal Toernooi bij Flashing Heiloo Traditionele Katerloop tijdens kermis Limmen BodyMindfulness yoga bij Hemgreen Balanced Life Terriërs opent seizoen met nieuwe sponsors SPORT 21 Deze loop staat open voor wedstrijdlopers en recreanten Clubkampioenschappen TV Het Vennewater Fit op wintersport Nieuw klaverjas seizoen in 't Oosthonk Eerste Vennewater Teamtoernooi succes Welkom UITKIJKPOST SEPTEMBER 2010 HEILOO - In september gaan bij het Trainings Centrum Heiloo, als aan vulling op het reeds bestaande lesaanbod, diverse nieuwe groepslessen van start. TCH, een officieel erkend Spinning-centrum, verzorgt op dinsdagoch tend en -avond twee nieuwe Spinning-lessen. Spinning® is een uitdagende een afwisselende indoor fietstraining op muziek, die door het gebruik van hartslagmeters geheel is afgestemd op het persoonlijke niveau. Spinning is een uitstekende training om de conditie te verbeteren. Daarnaast verbrandt men tijdens een Spinning veel calorieën, waardoor Spinning bijdraagt aan de gewichtsbeheersing. Voor fietsers en wielrennen is Spinning de ideale wintertraining. Vanwege de grote belangstelling wordt ook het Zumba- programma uitgebreid met een les op dinsdagochtend en een les op vrijdag aan het begin van de avond. Zumba is een populaire work-out gebaseerd op Latijns-Amerikanen dansen waarbij men swingend en op aanstekelijke wijze aan de conditie en het figuur werkt. Tenslotte start op vrijdagavond ook een nieuwe Pilates-les. Pilates is een oefenmethode voor het gehele lichaam, met als doel het vinden van de ultieme balans tussen mind en body en de samenhang tussen kracht, souplesse en controle. Voor meer informatie over het uitgebreide aanbod van TCH en de con currerende prijzen kunt u langs komen aan de Zevenhuizerlaan 116 of een kijkje nemen op de website: www.trainingscentrumlieiloo.nl. Indien u in september lid wordt kunt u tevens gebruik te maken van de Uit&Zo-aetie van TCH, hiermee kan tot 1 januari getraind worden met een korting die kan oplopen tot 35 procent. Op 11 en 12 september wordt het 23ste Internationale Toernooi gespeeld en een themafeest gevierd. Aangeleverde archiefoto BASKETBAL HEILOO - Aankomend week end weten vele basketbalteams uit heel Nederland de weg naar Heiloo te vinden. Omdat ook teams uit Denemarken en Engeland meedoen, is de 23ste editie van het Flashing Heiloo Open een officiëel internationaal toernooi. Op 11 en 12 septem ber wordt gestreden om de eer ste plaats in vier poules: heren 1, heren 2, dames 1 en dames onder 22. De misschien wel meest pres tigieuze prijs valt echter pas op zaterdagavond te verdienen. Dan wordt tijdens het themafeest in de kantine van HSV de winnaar van de Party Pokal bepaald. Vorig jaar, met thema Oktoberfest viel die eer aan twee dames van Flashing Heiloo. Dit jaar is het thema 70's, dus er worden veel pruiken, snorren en haarbanden verwacht op de dansvloer. Veel lol en veel basket bal dus, dit weekend in sporthal 't Vennewater! Meer informatie kunt u vinden op www. vosrotatingopen. com. LIMMEN - Geheel volgens tra ditie houdt De Limmer IJsclub op zondag 12 september de ker mis Katerloop. en douchegelegenheid is. De start is in het park, nabij de sporthal, om 10.30 uur. Voor de kinderen is er de Parkloop. HEILOO - Hoekeyvereniging De Terriërs opende op 5 september feestelijk het nieuwe seizoen. De activiteitencommissie van de vereniging stelde een gevarieerd programma samen met diverse oefenwedstrijden gevolgd door een Thé Dansant. De start van deze zonovergoten dag werd gevormd door de onthulling van het nieuwe welkomstbord bij het clubhuis door voor zitter Wytze van der Meer en Theo Groot, manager Private banking van Rabobank Noord Kennemerland. Deze onthulling vormde de officiële start van het nieuwe sponsorprogramma en de verbetering van de uitstraling van het complex aan Het Zevenhuizen. Sponsoring vormt voor iedere sportver eniging een onmisbare bron als het gaat om het voortbestaan en de ontwik keling. Bij De Terriërs is dat niet anders. De sponsorbijdragen worden dan ook ingezet voor het behoud en de ver betering van de hele vereniging. Naast Rabobank en Martin Schilder zijn Sporthuis Johan Jansen, exclusief leverancier van het Terriërs tenue, en hoekeysportmerk STAG als belangrijke ondersteunende partijen aan De Terriers verbonden. Sportsponsoring is een zeer symphatiek instrument waarmee bedrijven de communicatie met hun doelgroepen kunnen onder steunen. Hoekeyvereniging De Terriërs beoogt dus een hechte samenwer king met haar sponsors en daarin mogen zij tegenprestaties verwachten. HEILOO - BodyMindfulness yoga is een heerlijke training die u zowel geestelijk, als lichamelijk en energetisch sterker maakt. Elke les heeft een aantal vaste onderdelen: actief oefenen, ademen, mediteren en ontspannen. Afwisselend heb je momenten van activiteit en van stilte. U wordt sterker door de pittige oefeningen waar uw lichaam sterk en soepel van wordt en u met uw grenzen leert omgaan. U leert uw adem kennen door ademoefenin- gen. U mediteert in stilte en op verschillende manieren. Tenslotte leert u diep te ontspannen, terwijl u spanningen in kaart brengt en leert hoe u ze kunt loslaten. Door deze lessen krijgt u de makkelijkste handreikingen voor het omgaan met - of voorkomen van - hoofdpijn, nek pijn, verstopping, slapeloosheid. Wilt u zichzelf positieve aandacht geven en iets fijns en inspirerends doen om gezond te blijven? Vindt u het niet zo makkelijk om zelfstandig vol te houden? Houdt u van in- en ontspanning? Dan is deze vorm van bewegen waarschijnlijk precies iets voor u. Plaats: Mariënstein 178. Tijden: maandag van 19.30 tot 20.30 uur en woensdag 09.00 tot 10.00 uur. Kijk op: www.herngreen.nl, meld u aan via: info@ herngreen.nl of bel 06-47695915. Deze loop staat open voor wed strijdlopers en recreanten, jong en oud. Deelnemers kunnen kiezen uit twee afstanden: vijf of tien kilo meter. Er zijn prijzen voor de vijf kilometer voor de jeugd tot en met 15 jaar en voor de deelnemers van de tien kilometer. Het inschrijfgeld bedraagt 3,- zonder herinnering, €,- met herinnering voor de jeugd tot en met 15 jaar en 5,- met herin nering voor de oudere deelenemers. Inschrijven kan vanaf 09.30 uur in Sporthal d' Enterij, waar ook kleed- Kinderen tot en met 8 jaar lopen éénmaal een ronde om het park en de kinderen 9 tot en met 12 jaar tweemaal. Deelname is gratis en na afloop is er voor ieder een aardig heidje. De start voor deze Parkloop is om 10.00 uur. HEILOO - De eerste week zit erop! Met prachtig weer en span nende wedstrijden hebben spelers en publiek weer genoten op het feestelijk aangeklede tennispark van Het Vennewater. Evenals vorig jaar zijn in de afgelopen week alleen de heren- en damesdubbels gespeeld. Deze week zijn de singles en mixed dub bels aan de beurt. De vele positieve reacties deed de technische commissie besluiten het dit jaar weer op deze manier te organi seren met dus in beide weekends een prijsuitreiking. Zie de uit slagen elders in deze krant. Aangeleverde foto HEILOO - Haal meer uitje win tersport door goed voorbereid op vakantie te gaan. Met een betere conditie neemt het risico op spierpijn en blessures af. Op woensdagavond 22 september wordt er gestart met een nieuwe cursus Skifit. Skifit is speciaal ontwikkeld als voorbereiding op het skiën, langlaufen en snow- boarden en geschikt voor zowel jong als oud, beginnend of gevor derde wintersporter. De zaaltrainingen worden gege ven op muziek en zijn gericht op het vergroten van het uithou dingsvermogen en de spierkracht. Tijdens de skifit trainingen brengt u de spieren door middel van ski- imitatieoefeningen in vorm. Neem gratis deel aan een proef les. De lessen worden gegeven op woensdag van 19.30 tot 20.30 uur in de gymzaal aan de Kerkakkers. Informatie via Sabine Graas, tel. 06-22915256. HEILOO - Op vrijdagavond 10 september gaat de nieuwe kla verjas competitie in 't Oosthonk weer van start. Deze competitie loopt dan door tot de tweede vrijdag in mei 2011. Elke tweede vrijdag van de tussenliggende maanden is er een kaartavond. Dan wordt er drie rondes gespeeld van elk 16 spellen met verschillende partners, welke door loting aan elkaar gekop peld worden. Elke avond heeft een winnaar en er zijn diverse prijzen beschikbaar namelijk een eerste, tweede en derde prijs. Daarnaast is er nog een natten- en een marsenprijs. Alle uitslagen worden meegenomen op de verzamellijst, waarna op de laatste kaartavond de kampioen bekend wordt gemaakt met de bij behorende trofee. Iedereen is welkom in 't Oosthonk gelegen aan de Oostkanter 14A plan Oost. Het gebouw is open om 19.00 uur en de aanvang is 19.45 uur. De kosten zijn voor leden 2,50 en niet-leden 3,50 inclusief het eerste kopje koffie of thee. Nog geen lid van de wijkvereniging? De kosten zijn acht euro voor het hele seizoen en u heeft het er al uit tijdens het kaarten. Opgave kan bij de organisator van de kaartavond: Leo Free, tel. 072- 5333931. HEILOO - Het badmintonseizoen is weer begonnen en over twee weken start de competitie. Om alvast warm te draaien voor het nieuwe competitieseizoen organi seerde 't Vennewater Badminton een teamtoernooi. Tien teams speelden twee rondes, per ronde werden vijf partijen gespeeld. Drie teams van BC Overbos uit Hoofddorp, twee teams van Matchpoint uit Koog aan de Zaan en vijf teams van 't Vennewater streden om iedere punt. De teams waren aan elkaar gewaagd en dat leverde spannende partijen op. In de tweede ronde kreeg ieder team een andere tegenstander. Er werd wedstrijd routine opgedaan, maar naast een goede oefening was het vooral ook heel gezellig. In de A-klasse nam 't Vennewater bad minton de eerste prijs mee naar huis. Matchpoint 2 werd eerste in de B-klasse en Overbos 3 won in de C-klasse. Na de wedstrijden stond er een buffet klaar voor de spelers. Een mooie afronding van de dag en een goed begin van het nieuwe badmintonseizoen. J Hockey Vereniging De Terriërs A/./«» A Rabobank Kijk op www.hvdctemers.nl SPORTHUIS JOHAN JANSEN Martin Schilder

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2010 | | pagina 21