1 Samen aan de slag op Coöperatiedag Rabobank Mare Dijksterhuis Robobanka.s. vrijdag gesloten i.v.m. vrijwilligerswerk IJ En wat bouwt u op om straks de hypotheek af te lossen? Nieuwe manager afdeling Bedrijven Activiteiten en evenementen 10 Rabobank Noord-Kennemerland september 2010 www.rabobank.nl/nkl Dichtbij, betrokken en toonaangevend W Kalenders en agenda's Vanwege onze Coöperatiedag zij'n onze kantoren vrij'dag 24 september gesloten. Telefonisch zij'n wij' wel bereikbaar, op (072) 507 33 33. Colofon Rabobank. Een bank met ideeën. Een huis moet rust geven Dat is het idee. 22 SEPTEMBER 2010 UITKIJKPOST Rabo Journaal Het begint een goede traditie te worden: de Coöperatiedag waarop onze medewerkers in ons hele werkgebied aan de slag gaan. Komende vrijdag werken we met 150 mensen voor non profit organisaties die onze hulp goed kunnen gebruiken. Dit varieert van werken in de natuur (o.a. in De Tuin van Kapitein Rommel in Castricum) tot allerlei werkzaamheden bij culturele organisaties en zorginstellingen (o.a. bij Heliomare in Bergen). Directievoorzitter Ugur Pekdemir:"Wij zijn op vele manieren verbonden met onze omgeving, maar deze vorm van coöperatie is heel rechtstreeks en persoonlijk. Dat maakt het zo bijzonder. Vorig jaar was ik er voor het eerst bij. Bij het gezamenlijke ontbijt voelde ik meteen de energie van alle V j - Ook dit najaar geven wij kalenders en agenda's uit voor komend jaar. Klanten kunnen vanaf de herfstvakantie (25 oktober) een kalender of agenda ophalen bij een van onze kantoren. Zolang de voorraad strekt. medewerkers die er heel veel zin in hadden. Fantastisch! Deze dag is in de eerste plaats een steun in de rug voor organisaties die dat enorm verdienen. We doen werk dat anders blijft liggen, vaak vanwege gebrek aan capaciteit of geld. Tegelijkertijd gebeurt er op zo'n dag ook iets met ons als team. We ervaren op een andere manier hoe je samen iets moois kunt neerzetten. Dit effect op onze teamgeest werkt door in de manier waarop we op de bank samenwerken. Uiteindelijk hebben onze klanten, de mensen waar we het voor doen, hier profijt van." Ook wel eens afgevraagd of u de juiste hypotheek hebt? Met de spaarvariant van de Rabo OpbouwHypotheek bepaalt u zelf hoeveel vermogen u opbouwt om aan het eind van de looptijd uw hypotheek af te lossen. Want een huis moet rust geven. Dat is het idee. Ga naar uw adviseur of kijk op rabobank.nl/rust. Rabobank. Een bank met ideeën. Kijk op www.rabobank.nl/rust voor de financiële bijsluiter of bel ons op (072) 507 33 00. Rabobank Rabobank Noord-Kennemerland Postbus 289 1900 AG Castricum Kantoren: Breelaan 16, Bergen Nh Dorpsstraat 62, Castricum Voorstraat 71, Egmond aan Zee Stationsweg 136, Heiloo Kerkweg 2, Limmen Heereweg 34, Schoorl T (072) 507 33 33 E communicatie@ nkl.rabobank.nl I www.rabobank.nl/nkl Sinds augustus is Mare Dijksterhuis onze nieuwe manager Bedrijven. Hij volgt Ronald Muurman op, die naar Rabobank Zaanstreek e.o. is vertrokken. Mare heeft bancaire ervaring opgedaan bij Rabobank Bollenstreek (Hoofd Zakelijke Relaties) en bij ING (Manager Ondernemersteam en Rayondirecteur). Dijksterhuis:"Mijn overstap naar de Rabobank was een goede. Bij deze bank zijn de lijnen kort en is er veel ruimte voor eigen initiatief. Ik ben hier nu bijna twee maanden aan de slag en ik ben onder de indruk van het mooie werkgebied van deze bank, met boeiende mensen en een enorme variatie aan activiteiten. Het bedrijventeam is een enthousiast team dat zich Manager afdeling Bedrijven Mare Dijksterhuis iedere dag inzet om de klanten te ondersteunen bij hun ambities." Zakelijk Loket Onze bank heeft een eigen Zakelijk Loket voor ondernemers. Deze afdeling bestaat uit adviseurs en commerciële ondersteuners. Zakelijke klanten regelen via dit loket eenvoudig hun bankzaken. Vragen over betaal- en spaarproducten en verzekeringen kunnen beantwoord worden door middel van één telefoontje. Voor complexere zaken en nieuwe klanten maken we via het Zakelijk Loket graag een afspraak met een adviseur. Het Zakelijk Loket is bereikbaar van maandag tot en met vrijdag van 8.30 tot 17.30 uur op (072) 507 32 80 of via e-mail zakelijkloket@nkl. rabobank.nl zeer groot vrij groot zeer klein 24 september Coöperatiedag Rabobank Noord-Kennemerland, diverse locaties Bijeenkomst Rabobanknetwerk voor vrouwelijke ondernemers Tussen Prul Pronkstuk, Klein Varnebroek in Heiloo Handelsdag Ledencertificaten Najaarsbijeenkomst ledenraad Vinden Binden, ondernemers congres in Hotel Zuiderduin, Egmond aan Zee 28 oktober Concert voor leden, Ruïnekerk in Bergen 3 november Handelsdag Ledencertificaten Handelsdag Ledencertificaten ziewww.rabobank.nl, bij Beleggingsproducten

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2010 | | pagina 10