Heiloo contact Begroting 2011 HEILOO Verleende collectevergunning 11 GEMEENTE nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo Openingstijden Burgerzaken Raad en (raads)commissies Werk in uitvoering UITKIJKPOST 22 SEPTEMBER 2010 Afgelopen weekend hebben burgemeester en wethouders de begroting voor 2011 aan de gemeenteraad aangebo den. De begroting heeft een tekort van 1,2 miljoen euro. De gemeente wil het tekort op de begroting aanpakken met verschillende maatregelen, zoals het doorschuiven van investeringen, het bezuinigen op tijdelijk personeel en het verhogen van de eigen bijdrage bij Wmo-voorzieningen. Elk jaar maakt de gemeente een begroting voor haar plan nen en projecten voor het volgende jaar. De gemeenteraad bespreekt de begroting tijdens de algemene beschouwingen. Deze bijeenkomst vindt plaats op maandag 1 november in het gemeentehuis en is openbaar. Op de Heiloocontactpagina's in de Uitkijkpost van woensdag 3 november leest u een over zicht van de algemene beschouwingen. De gemeenteraad besluit uiteindelijk tijdens de openbare vergadering op don derdag 4 november hoe de begroting voor 2011 er uit gaat Maatregelen Het komende jaar bezuinigt de gemeente Heiloo op onder andere tijdelijk personeel en het merendeel van de inves teringen voor 2011 wordt doorgeschoven. Daarnaast wil de gemeente de eigen bijdrage voor de huishoudelijke hulp en Wmo-voorzieningen verhogen. De onroerende zaak belasting (OZB) wordt alleen met de inflatiecorrectie verhoogd. De gemeenteraad gaat zelf ook bezuinigen, zo wordt het notule ren afgeschaft en het budget van de griffie gaat omlaag. Omdat er bezuinigd moet worden vragen burgemeester en wethouders voor 2011 geen geld aan voor nieuwe plannen. Voor de jaren 2012- 2014 staan er meer bezuinigingen op stapel. Het college gaat vanaf begin 2011 met de raad in gesprek waar er op bezuinigd gaat worden. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een mede werker van het Klantcontactcentrum, telefoonnummer 072 535 66 66. U kunt de conceptbegroting vinden op de website van de gemeente www.heiloo.nl. GEWIJZIGDE OPENINGSTIJDEN In verband met een bijeenkomst voor de medewerkers zijn het gemeente huis en de Afvalbrengplaats op donderdag 23 september vanaf 12.30 uur gesloten. Voor meer informatie kunt u con tact opnemen met een medewerker van het Klantcontactcentrum, telefoonnummer 072 535 66 66. GEMEENTEHUIS Raadhuisplein 1 Postbus 1, 1850 AA Heiloo t 072 535 66 66, info@heiloo.nl www.heiloo.nl Openingstijden ma t/m vrij 08.00 - 12.30 uur maandagavond 18.00 - 20.00 uur Op andere tijden na afspraak. BEHEER OPENBARE RUIMTE AFVALBRENGPLAATS Rosendaal 2 Postbus 1, 1850 AA Heiloo t 072 535 66 66 Openingstijden ma t/m vrij 08.00 - 15.45 uur zaterdag 09.00 - 12.00 uur Welstandscommissie De volgende vergadering van de Welstandscommissie vindt plaats op maandag 27 september. De verga dering begint om 14.00 uur in kamer 008 van het gemeentehuis, ingang Raadhuisplein 1. Bouwplannen, die daarvoor in aanmerking komen, worden voorafgaand aan de middag vergadering in mandaat behandeld. Wie bij een vergadering van de commissie aanwezig wil zijn, kan een afspraak maken met de secretaris van de Welstandscommissie, de heer F. Goedhart, telefoonnummer 072 535 67 37. De vergaderingen van de Welstandscommissie zijn openbaar. Belangstellenden kunnen de verga dering van de Welstandscommissie bijwonen op de publieke tribune. Op verzoek kan de vergadering om per soonlijke of andere bijzondere redenen besloten worden gehouden. Alleen de planindiener en/of de ontwerper kan op afspraak een toelichting geven tij dens de vergadering, waarin het plan wordt behandeld. De notulen zijn ook openbaar en worden na goedkeuring in de volgende vergadering op internet gezet. Definitieve agenda De definitieve agenda staat vanaf vrijdagmiddag 24 september op de website www.heiloo.nl onder het thema Bestuur en organisatie bij Raads- en adviescommissies/ Welstandscommissie. De agenda ligt ook vanaf maandag 27 september tus sen 8.00 en 12.30 uur in het gemeen tehuis ter inzage bij de balie Bouwen en Wonen en de receptie. Er is een aparte agenda voor de bouwaanvra- gen, die de commissie 's ochtends in mandaat behandelt. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een medewerker van de balie Bouwen en Wonen, telefoonnum mer 072 535 66 66. Burgerlijke stand tot en met 17 september Geboren Rosa M.R. Klaase d.v. B.J.J. Klaase en M. Buwalda Elders geboren Sam Hillebrink z.v. R.J.M. Hillebrink en C. Glas Nova de Bruijne d.v. M. de Bruijne en E.M. van der Aa Anoek D. Ooms d.v. R. Ooms en M.A. Kraakman Mano van Zijp z.v. D. van Zijp en L. Noordenbos Huwelijksaangifte aangifte gereg. partnerschap M. Schouten en P.K.H. de Leeuw Asfalteringswerkzaamheden Vanaf 27 september, week 39, starten wij met diverse asfalteringswerkzaam heden in de gemeente. De werkzaam heden vinden plaats op de volgende locaties: - Oosterzijweg vanaf de Ypesteinerlaan tot aan de gemeentegrens richting Limmen; - Krommelaan vanaf de Hoogeweg tot aan de Kennemerstraatweg; - Slimpad diverse fietspaden; - kruising Heerenweg- Zevenhuizerlaan-Hoogeweg; Huwelijken /gereg. partnerschappen R. IJben en R.M.T. Beers W.G.J. Kuilboer en M.J.W. Walden A. van Vuure en G. Elings M.J.R. Koopman en I. Veel J. Dijkstra en Y.J. Heijligers Overleden P.O. van As wv Willeboordse J. Bakker W.C. Zandbergen Elders overleden K. Westerhuis A.M. Grondhout K.R. Vis J. Kraakman E.M. Dekker wv van der Meer I.M.G. Dekker De werkzaamheden zijn gepland van maandag 27 september tot en met woensdag 6 oktober. Of zoveel korter of langer wat voor de werkzaamheden noodzakelijk is. Tijdens de werkzaam heden worden de wegen afgesloten voor alle verkeer. Met bestemmings verkeer houden wij zoveel mogelijk rekening. Uiteraard blijf de weg beschikbaar voor de hulpdiensten. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opne men met de heer H. de Vries van de afde ling Ingenieursbureau, telefoonnummer 072 535 67 68 of e-mail info@heiloo.nl. Burgemeester en wethouders hebben vergunning verleend voor het houden van een collecte door het Fonds verstandelijk gehandicapten in de periode van 26 september tot en met 2 oktober. De collectanten horen een legitimatiebewijs bij zich te hebben, waaruit blijkt dat zij bevoegd zijn te collecteren. www.heiloo.nl

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2010 | | pagina 11