Heiloocontact Nieuwe gemeentegidsen worden verspreid Meer informatie? Bel! nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo Bouwen en wonen Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een medewerker van de publieksbalie Bouwen en Wonen, telefoonnummer 072 535 66 66. 22 SEPTEMBER 2010 U ITKIJ KPOST Het gemeentehuis is bereikbaar op 072 535 66 66, van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 12.30 uur en maandagavond tussen 18.00 en 20.00 uur. Beheer Openbare Ruimte is bereikbaar op 072 535 68 68, van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 16.00 uur De nieuwe gemeentegids is uit. De gids voor 2010-2011 krijgt u op 22 september huis-aan-huis bezorgd bij deze Uitkijkpost. Als u de gids niet heeft ontvangen, dan kunt u de nieuwe gemeentegids vanaf morgen afhalen bij de informatiebalie van het gemeentehuis. U kunt de gemeen tegids vanaf 1 oktober ook ophalen bij de bibliotheek. Inhoud In de gemeentegids vindt u informatie over de gemeentelijke organisatie, de leden van de raad en de commissies. Er is een apart gedeelte over afval en milieu opgenomen met onder meer informatie over het scheiden van afval en afval inzameling. Ook kunt u in de gids gemakkelijk organisaties uit Heiloo opzoeken. Bijvoorbeeld onderwijs, kinderopvang, sportverenigingen en gezondheid. Alle informatie uit de gemeentegids vindt u ook in digitale vorm op onze website www.heiloo.nl onder Digitaal Loket. De digitale gemeentegids wordt continu bijgehouden en u kunt daar dus meer recente informatie vinden. Meer informatie Voor informatie kunt u contact opnemen met mevrouw J. van der Stok van de afdeling Bestuursondersteuning. Heeft u klachten over de bezorging, dan kunt u bellen met telefoonnummer 072 535 66 66. De genoemde bouw- en sloopplannen zijn niet altijd direct beschikbaar. Bouwplan met ontheffing Burgemeester en wethouders van Heiloo maken bekend, dat zij voorne mens zijn om met toepassing van de algemene buitenplanse ontheffings mogelijkheid, als omschreven in artikel 3.23 van de Wet op de ruimtelijke ordening, bouwvergunning te verlenen voor het bouwen van een woning met berging op het adres Groeneweg 12. Dit plan wordt behandeld volgens de uniforme openbare voorbereidingspro cedure uit de Algemene wet bestuurs recht. Ter inzage Dit plan ligt met de daarbij behorende stukken vanaf donderdag 23 septem ber gedurende zes weken voor een ieder ter inzage in het gemeentehuis bij de publieksbalie Bouwen en Wonen. Indienen van zienswijzen Gedurende de termijn dat de stukken ter inzage liggen kan een ieder tegen het voornemen om voor bovenver meld bouwplan ontheffing te verlenen van de ter plaatse geldende bestem mingsplanvoorschriften gemotiveerd een zienswijze naar voren brengen, bij voorkeur schriftelijk, en te richten aan het college van burgemeester en wet houders van Heiloo, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Ontvangen aanvragen om bouwver gunning Burgemeester en wethouders maken bekend op grond van het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet, dat de volgende aanvragen om een bouwver gunning zijn ontvangen. Groeneweg 22, reg.nr. 2010/0226 plaatsen dakkapel en vervangen dak pannen ontvangstdatum: 7 september 2010 Slootenslaan 8, reg.nr. 2010/0223 plaatsen dakkapel zijdakvlak woning ontvangstdatum: 6 september 2010 Afgegeven bouw- en sloopvergun ningen Burgemeester en wethouders hebben de volgende bouw- en sloopvergunnin gen verleend. Bergeonstraat 16, reg.nr. 2010/0003 ged. veranderen woning verzending: 16 september 2010 Bullaan 2, Strandwal 38, De Olvendijk 74, reg.nr. 2010/0219 verwijderen asbesthoudend materiaal (c.v.-ketels) verzending: 16 september 2010 Marienstein 180, reg.nr. 2010/0222 ged. slopen overkapping verzending: 16 september 2010 Bezwaar Als u het niet eens bent met het besluit tot het verlenen van een bouw- of sloopvergunning, kunt u hiertegen binnen zes weken na verzending van het besluit een gemotiveerd bezwaar schrift indienen bij burgemeester en wethouders van Heiloo, afdeling Bestuursondersteuning, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. De datum van verzen ding vindt u onder de omschrijving van het bouw- of sloopplan. Een bezwaarschrift heeft geen schorsende werking. Als er sprake is van een spoedeisend belang kunt u, nadat u een bezwaarschrift heeft ingediend, ook om een voorlopige voorziening (schorsing) vragen bij de voorzieningenrechter van de rechtbank te Alkmaar, Postbus 251, 1800 BG Alkmaar. Als u van de laatstgenoemde mogelijkheid gebruik maakt, bent u grif fierecht verschuldigd. Afgegeven bouwvergunningen na ontheffing bestemmingsplan Burgemeester en wethouders hebben met toepassing van artikel 3.22 of 3.23 Wet ruimtelijke ordening de volgende bouwvergunningen verleend. Goodeslaan 23, reg.nr. 2010/0159 vergroten garage verzending: 16 september 2010 Hoefcamplaan 2, reg.nr. 2008/0377 ged. vergroten woning (berging, keu ken en bijkeuken) verzending: 16 september 2010 parkeerterrein tussen Westerweg 252- 258, reg.nr. 2010/0104 plaatsen winkelgebouw (tijdelijke huis vesting bloemenzaak Monique) verzending: 16 september 2010 Beroep Als u het niet eens bent met het besluit tot het verlenen van een bouwvergun ning, kunt u hiertegen binnen zes weken na verzending van het besluit een gemotiveerd beroepschrift indie nen bij de rechtbank Alkmaar, sector bestuursrecht, Postbus 251, 1800 BG Alkmaar. De datum van verzending vindt u onder de omschrijving van het bouwplan. Een beroepschrift heeft geen schorsen de werking. Als er sprake is van een spoedeisend belang kunt u, nadat u een beroepschrift heeft ingediend, ook om een voorlopige voorziening (schor sing) vragen bij de voorzieningen- rechter van de rechtbank te Alkmaar, Postbus 251, 1800 BG Alkmaar. Bij het indienen van een beroepschrift of het vragen om een voorlopige voorzie ning bent u griffierecht verschuldigd. Gehandicaptenparkeerplaatsen Burgemeester en wethouders hebben besloten tot het realiseren van gehan dicaptenparkeerplaatsen op kenteken in de directe omgeving van: Hildebrandhof 11 Vredenoord 96 en het opheffen van een gehandicap tenparkeerplaats op kenteken in de directe omgeving van Het Brugstuk 81. Dit wordt in de nabije omgeving van de bovenstaande adressen aange geven door een blauw bord met aan duiding gehandicaptenparkeerplaats (verkeersbord E6 van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens 1990) te plaatsen of te verwijderen, inclusief onderbord met kenteken. De gemeente heeft deze maatregelen genomen, omdat de bewoners voor wie deze verkeersmaatregelen zijn, beperkt zijn in hun mobiliteit. Ter inzage Dit besluit ligt vanaf 23 september gedurende zes weken ter inzage bij de publieksbalie Bouwen en Wonen in het gemeentehuis. Bezwaar Als u belanghebbende bent en het niet eens bent met dit besluit kunt u, bin nen zes weken na de dag van deze publicatie, een gemotiveerd bezwaar schrift indienen bij het college van burgemeester en wethouders, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Het bezwaarschrift moet schriftelijk worden ingediend, zijn ondertekend en moet ten minste bevatten: a. naam en adres van de indiener; b. de dagtekening; c. een omschrijving van het besluit waartegen het bezwaarschrift is gericht; d. de gronden van het bezwaar. Een bezwaarschrift heeft geen schorsende werking. Als er sprake is van een spoedeisend belang kunt u, nadat u een bezwaarschrift heeft ingediend, ook om een voorlopige voorziening (schorsing) vragen bij de voorzieningenrechter van de rechtbank te Alkmaar, Postbus 251, 1800 BG Alkmaar. Als u van de laatstgenoemde mogelijkheid gebruik maakt, bent u grif fierecht verschuldigd. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een medewerker van de publieksbalie Bouwen en Wonen, tele foonnummer 072 535 66 66. Monumentenvergunning Bij de gemeente Heiloo ligt een ont werpbesluit ter inzage voor een monu mentenvergunning volgens artikel 13 van de Monumentenverordening: wijzi gen/herstellen van een monument. Het betreft het gemeentelijke monument Oosterzijweg 10 (stolp). Omschrijving van de werkzaamheden: intern wijzi gen van de stolpboerderij, en enkele wijzigingen aan de gevels. Ter inzage Het ontwerpbesluit ligt vanaf 23 sep tember gedurende zes weken ter inzage bij de publieksbalie Bouwen en Wonen in het gemeentehuis tijdens openingstijden. Zienswijzen Een ieder kan gedurende de inzage termijn eventuele zienswijzen monde ling of schriftelijk naar voren brengen bij burgemeester en wethouders van Heiloo, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. www.heiloo.nl

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2010 | | pagina 12