Spelletj esochtend Kinderopvang Kits Oonlie Afslanlddiniek Hippro, snel resultaat: eiwitdieet Videoclub Heiloo start nieuw seizoen H E I L O O 16 INGEZONDEN MEDEDELING KERK DIENSTEN OUD PAP IE R INGEZONDEN BRIEF Hondeneigenaren Plan Oost opgelet! Zwembad 't Baafje Studenten geven visie op voormalig Campina terrein UITKIJKPOST 22 SEPTEMBER 2010 HEILOO - De spelletjesochtend, die jaarlijks georganiseerd wordt door de oudercommissie Ouders Oonlie van Kinderopvang Kits Oonlie, kon afgelopen zondag gelukkig doorgaan! Het hing er even om of de weergo den positief gestemd waren, maar dit was gelukkig het geval. Het feest vond plaats aan het Maalwater in Heiloo. Het thema van dit jaar was Ridders en Prinsessen, en dat was te zien! Er liepen een heleboel riddertjes en prinsesjes rond. Zij konden verschillende spelletjes doen, van sleutels zoeken tot ballen gooien. Ook konden de kindertjes geschminkt worden tot echte ridders of prinsessen en werd er een mooi verhaal voorgelezen over prinsessen. Na zo'n parcours te hebben afgelegd krijg je natuurlijk wel trek, daarom stond er voor iedereen een pakje drinken klaar met een koekje. Wanneer de kinderen alle spelletjes hadden gedaan mochten ze de spelletjeskaart inleveren en was er een klein cadeautje voor de kinderen. De riddertjes kregen een ridder om mee te spelen en de prin sesjes een stickervel met alle bekende prinsessen. HEILOO - Afslankkliniek Hippro helpt mensen op een snelle wijze hun gewicht te verliezen en begeleidt ze vervolgens bij het ontwikkelen van een gezonde leefstijl. Al veel van hun cliënten zijn succesvol afgevallen. Afslankkliniek Hippro heeft vestigingen in Heiloo, Hippolytushoef en Amsterdam. Stress, zwangerschappen of ouder worden kunnen redenen zijn waarom de kilo's er niet meer af willen. Diëtiste Janneke Koeman: „Er kan van alles in je leven gebeuren waar door je de controle over je gewicht dreigt te verliezen. En dan helpt het niet meer om alleen een glas wijn te laten staan of een koekje minder te nemen. Je wilt dat de kilo's er snel vanaf gaan om zo snel mogelijk je streefgewieht bereiken en daarmee een nieuwe start maken." Met het eiwitdieet van Hippro valt men zo'n vijf tot tien kilo af per maand. Lees de succesverhalen op www.liippro.nl of bel voor een informatief gesprek bij de diëtist en ontvang een gratis proefpakket, tel. 0228-724628. Laatste zaterdag van de maand Fanfare Showband Heiloo, huis-aan- huisactie in plan Ypestein (noord) ine. de Domplvloetlaan en Groenelaan, plan zuid, en plan west tussen Ewisweg - Het Zevenhuizen - Het Malevoort (ine. De Ronge en Boswijk) en Pastoor van Muijenweg. Dozen en/of bundels gereed zetten op de rolemmer verza melplaatsen langs de weg, vóór 09.00 uur. Maandag t/m vrijdag - Stichting Uitkeringsgerechtigden Heiloo, container bij Bergeonstraat 30 of bij de Westerzij. - De Springschans Oost en Centrum (bij de schuur), Sluijsweijdt 9/ Breedelaan 6. Brengen tijdens de schooluren tussen 08.45 en 15.30 uur. - Radboudschool, Breedelaan. Van maandag t/m vrijdag tijdens openingstijden school. - De Zuidwester, Boekenstein 43, tijdens de schooluren, ook gebruikte kleding. - Muziek Dansschool, Het Veld 1, tussen 09.30 en 12.00 uur en tussen 14.00 en 19.30 uur. Sinds enkele weken ligt er gere geld hondenpoep bij ons voor in het gras op het Groot Barlaken. Voor de hond een lekker plekje, maar voor mijn zoons die er iedere keer intrappen funest. Plan Oost is een heerlijk wandelge bied, rondom de vijvers en in het bos. Twee gebieden waar de hon den los mogen lopen, geweldig voor deze beesten. Bovendien zijn dit plaatsen, waar de hondeneigenaren de ontlasting van hun viervoeters mogen laten liggen. Wat is er zo moeilijk aan uw hond op de andere plekken aangelijnd te houden, zodat deze niet overal maar kan gaan zitten poepen. En als het dan toch gebeurt, is het handig een zakje mee te nemen zodat u de 'stront van uw hond' mee kunt nemen. Zo heeft niemand er last van! De hon deninspecteur van de gemeente nodig ik gaarne uit, de komende tijd wat vaker in Plan Oost te con troleren. Judith van Aken, Heiloo HEILOO - Geachte College, In 2009 is het systeem ter verwar ming van 't Baafje veranderd om milieu- en financiële redenen. Er waren het eerste jaar aanloop problemen, maar verwacht werd dat deze opgelost zouden zijn in 2010. Dat was het afgelopen sei zoen niet het geval en er is weer sprake van een niet goed functio neren, zich manifesterend in het pas openstellen van het zwembad in juni en - tegen eerder gedane toezeggingen in - een eerder slui ten van het zwembad. Het lijkt ons redelijk dat u abon nementshouders voor volgend jaar compenseert voor deze situ atie door een- naar evenredigheid - korting op de toegangsprijs. Twee toegangskaartjes voor een zwembad in Alkmaar als com pensatie staat niet in verhouding met de afspraken, gemaakt voor abonnementhouders. Het sluiten van het zwembad voor filmopnamen in juli wordt eveneens gecompenseerd met toegangskaartjes voor deze film, maar als abonnementhouder wil je graag zwemmen in het Baafje en niet naar de bioscoop of naar een zwembad in Alkmaar. De kaartjes voor het zwembad in Alkmaar hebben wij inmiddels bij u geretourneerd. Anneke Ploeger en Gea Schilte, Heiloo Protestantse Gemeente Heiloo Ter Coulsterkerk Holleweg Zondag 10.00 uur: Vredeszondag Oecumenische dienst, voorganger ds. H. Ruitenbeek mmv One More Voice olv Paul van Venrooij. Protestantse Gemeente Limmen Zondag 10.00 uur, kindernevendienst, voorganger ds van der Wind. GGZ Willibrorduskapel Zondag 10.00 uur: Woord- en Communieviering, mmv Gospelkoor Joy, voorganger pastor Theodora Klaver. Willibrorduskerk Zaterdag 19.00 uur Eucharistieviering met Dameskoor, voorganger H. Helsloot. Zondag 10.00 uur Geen viering in de Willibrorduskerk. Zondag 10.00 uur Ter Coulsterkerk Oecumenische viering, voorgangers ds. H. Ruitenbeek en pastor H. Helsloot. OL Vrouw ter Nood www.onzelievevrouwternood.nl, tel. 072-5051288. Donderdag 12.00 uur Eucharistieviering, 14.30 uur Bedevaart Zorgcentrum Sint Agnes Heemskerk. Vrijdag 09.00 uur Eucharistieviering, zaterdag 12.00 uur Eucharistievierng, zondag 09.00 uur Gelezen Eucharistieviering, 10.30 uur Eucharistieviering, voorganger mgr. van Burgsteden, koor Ubi Caritas, 15.00 uur Lof. Maandag 12.00 uur HEILOO - Op vrijdag 24 sep tember komen de leden van videoclub Heiloo bijeen voor het nieuwe winterseizoen. De club telt 28 videofilmers, dames en heren, die elke laatste vrijdagochtend van de maand met belangstelling bekijken wat er door de clubleden is gemaakt. Hoewel het geen cursus is, bete kent de onderlinge uitwisseling van kennis wel dat er, al doende, veel wordt geleerd. Ook over diverse technieken en creatieve moge lijkheden. In de filmzaal van Het Trefpunt heeft de videoclub appa ratuur paraat om videofilms groot Haagse Bedevaart, Eucharistieviering in de Bedevaartkapel, dinsdag 12.00 uur Eucharistieviering, woensdag 09.00 uur eucharistieviering. Kerkdiensten Egmond H. Adelbert Egmond Binnen Zaterdag 19.15 uur Eucharistieviering met samenzang. H. Marg. Maria Alacoque Egm. Hoef Zondag 10.00 uur Eucharistieviering met Soli Deo Gloria. OLV Onbevl. Ontvangen Egm. Zee Zondag 10.00 uur: Communieviering met St Caecilia. Protestanse Gemeente Egmond Egmond aan Zee, zondag 10.00 uur: voorganger ds S.H. Ossewaarde. Startzondag. Doopsgezinde Gemeente Alkmaar Koningsweg 14, info: 072-5123864 Zondag 10.00 uur, voorganger ds.Carolien Cornelissen. Protestantse Gemeente Uitgeest- Akersloot Zondag 10.00 uur Dielofslaantje, Akersloot, voorganger ds. B. Appers. (Castricum) Monastiek centrum Zeeveld Dagelijks 08.30, 12.30 en 20.30 uur: gebedsdienst; 09.00: stiltemeditatie. Monastiek centrum Zeeveld/ Stichting Jan XVII, Noorderstraat 2, 1901 MT Castricum, www.janl7.nl. te projecteren. Tussen de films door wordt voldoende tijd besteed aan onderling overleg, het oplos sen van problemen, het bespreken van camera's, videomontage (al of niet per computer), dvd-branden, beamers en koffie/thee. Er zijn nog enkele stoelen beschikbaar voor nieuwe leden die hun video activiteit nieuw leven willen inblazen. Vrijblijvend ken nismaken kan op vrijdag 24 sep tember, om 09.30 uur. Videoclub Heiloo, filmzaal Het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2, Heiloo, en vervolgens elke laatste vrijdag van de maand tot en met april van 09.30 tot 12.00 uur. HEILOO - Vijf studenten Bouwkunde van de Technische Universiteit uit Delft hebben de melkfabriek aan de kanaalweg verkend. De studenten kregen de opdracht mee de fabriek te analyseren en een programma van eisen te formuleren voor de oorspronkelijke bouwdelen. Deze opdracht heeft uiteenlopende inspirerende oplossingen opgeleverd: een gebouw voor conferen ties en workshops, studio's voor media en entertainment, een expositiehal voor doeken en beelden in combinatie met kunst ateliers, chique designwinkels met kleding en meubilair onder één dak of een wellness centrum. Bron: Gemeente Heiloo

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2010 | | pagina 16