Kom in actie: slank fit cursus bij Fit4lady Smaakvol golftoemooi Golfbaan Heiloo Gebr. Apeldoorn 29 jaar sponsor SV Adelbertus 't Vennewater badminton speelt thuiswedstrijden HZV 9 met opgeheven hoofd uit Bekertoernooi SPORT 21 INGEZONDEN MEDEDELING Smit Partners loopt van Dam tot Dam HZV9 verliet met opgeheven hoofd als morele winnaar de arena UITSLAGEN Baarsnieuws van HSV Limmen UITKIJKPOST 22 SEPTEMBER 2010 LIMMEN - Op donderdag 7 oktober start Fit41ady en Weight Solutions weer met de Slank Fit Cursus. Om te weten hoe je gezond, verantwoord, lekker maar vooral op een prettige manier kunt afvallen, nodigen fitness- elub Fit41ady en gewiehtseonsulentenpraktijk Weight Solutions je uit om mee te doen aan de aehtweekse Slank Fit Cursus. Er is ruimte voor 15 vrouwen. De workshop start op donderdagavond 7 oktober bij Fit41ady in Limmen. Gewiehtseonsulente Ineke Earnshaw begeleidt je in drie avonden bij een gezond voedingspatroon en je gaat aan de slag met een basismenu dat is afgestemd op jouw situatie en lichaamssamenstelling. De trainsters van Fit41ady begeleiden je bij het sporten, waardoor stofwisseling en vet- verbranding worden verhoogt, conditie vooruitgaat en spieren goed worden getraind. De cursus heeft ook plaatsgevonden in het voorjaar. Jirnke Roos uit Castrieum vertelt over haar ervaring: „Ik ben in acht weken tijd 4,9 kilo afgevallen. Mijn vetpercentage is met 2,3% afgenomen. Mijn tailleomvang is drie centimeter dunner, mijn bovenarmen zijn 2,5 cen timeter slanker en mijn bovenbenen vijf centimeter vermagerd. Ik ben erg blij met dit resultaat en ik ben ook erg gemotiveerd om door te gaan met zowel het gezondere eetpatroon als het sporten!" De kosten voor deelname all in zijn 190,- euro. Ben je al lid van Flt41ady dan zijn de kosten 111,- euro. Dit is inclusief het materiaal, de menu's, de begeleiding en de weeg en eoaehingsmomenten. Aanmelden kan per e-mail of telefonisch. Flt41ady Limmen, De Drie Linden 3, Limmen, www.fit41ady.nl of 072-5054605, limmen@fit41ady.nl. Weight Solutions, Korte Cieweg 8, Castrieum, www. weightsolutions.nl, info@weightsolutions.nl of tel 06-52662676. HEILOO - Brasserie In het groen was voor deze dag de grote sponsor van een golftoernooi op Golfbaan Heiloo. Een half jaar geleden namen Hans Kok en Hubert Tervoort de exploitatie over van het restaurant op golfclub Heiloo. Naast de eigen leden van de golfclub hebben inmiddels velen de weg naar Brasserie In het groen gevonden. Dat golfen en eten vaak hand in hand gaan werd op perfecte wijze uitgevoerd. De deelnemers aan de wedstrijd werden getrakteerd op vele culinaire hoogstandjes. Zowel door de baan, als na afloop in het restaurant, werden de deelnemers verrast met de meest heerlijke gerechten. EGMOND - Zondagmiddag voorafgaand aan de wedstrijd SV St. Adelbert - W Zeevogels heeft bouwbedrijf Gebroeders Apeldoorn het sponsorcontract voor de selectie wederom met twee jaar verlengd. Hiermee is de selectie ook de komende twee jaar verzekerd van een compleet tenue. Gebroeders Apeldoorn is sinds 1982 hoofdsponsor van de vereniging. HEILOO - Ingmar Koot, Ivo Peeters, Atze de Vries, Rogier de Vos, Robert Bijl, Idske de Vries en Natascha Kraaijenoord hebben zondag als team van Smit Partners de Dam tot Damloop 2010 gelopen. Het is de tweede keer dat Smit Partners Accountants, Fiscalisten en Adviseurs met een team meedoet. Vorig jaar gin gen de lopers voor het eerst over de finish. BADMINTON HEILOO - 't Vennewater 1 speelt dit jaar derde divi sie landelijk en stond zondag tegenover Van Zijderveld uit Amsterdam. De dames Karen Bake en Marie-Jose Albers wonnen de damesdubbel, maar verloren beiden hun enkelspel. Bij de heren ging het precies andersom. Arko de Betue en inval ler Raymond Ullers wonnen beide hun enkel en verloren de dubbel. Met een gelijke stand van 3-3 kwam het aan op de mixdubbels. Deze werden gewonnen en hier mee sleepte het team een 5-3 over winning binnen. Bij 't Vennewater 4 ging het van een leien dakje. Het team speelt dit jaar eerste klasse dis trict. Tom Blekkenhorst en Martijn Harren haalde het eerste punt bin nen met de herendubbel. De dames Laura Duin en Brenda Mannes volg den dit voorbeeld. Maurice van der ZAALVOETBAL HEILOO - Afgelopen vrijdag stond er een uitermate interes sant bekerduel op het program ma in de sporthal 't Vennewater HZV Het Vennewater 9 moest namelijk aantreden tegen het vijf klassen hoger acterende WS 2 uit Egmond aan de hoef. Dat HZV 9 voor iedere tegenstan der een lastige kluif is, bleek wel uit het bekerresultaat tegen Vrone 5 twee dagen eerder. De drie klassen hoger spelende Panerassers trok ken uiteindelijk in een zinderende wedstrijd met 4-6 aan het kortste end. Gesteund door dit resultaat trok HZV 9 geheel onbevangen ten strijde tegen de voormalige White Stonesbrigade. De wedstrijd stond onder leiding van scheidsrechter Roffel. Het ont breken van vaste keeper Jeroen Op de Weegh bleek geen hiaat in de hechte HZV-defensie. Pas na 15 minuten passeerde de Hoefers voor het eerst Rene Kaandorp (0-1). Ondanks constante druk van WS bood HZV 9 uitstekend partij. Speldenprikjes van Ruud Baltus en Bas Hink waren de eerste mogelijke voortekenen van een stunt. De bal viel echter aan de andere kant in het net (0-2). Inmiddels ver scheen keeper Op de Weegh ten tonele en liet zich gelijk zien door Meij wist net als Tom en Brenda zijn enkelpartij te winnen. Laura had een zware dobber aan haar tegen standster van Duinwij ck en verloor haar enkel. Beide mixdubbels wer den gewonnen. Team 4 sloot de dag af met een 7-1 overwinning. Matchpoint 5 was de eerste tegen stander van 't Vennewater 6. De tegenstanders uit Koog aan de Zaan waren niet opgewassen tegen dit team. Steven, Daan, Karin en Joyce wonnen alle partijen en staken dus een 8-0 overwinning in hun zak. Een goede start van het seizoen voor dit team dat graag wil promoveren van de derde naar de tweede klasse district. Het eerste jeugdteam van 't Vennewater had ook een goede start van het nieu we seizoen. Patrick, Bas, Nina en Michelle speelden tegen Slotermeer uit Amsterdam. Zij wonnen bijna alle partijen en stuurden de tegen stander met maar een punt naar huis. een penalty te stoppen. De 0-2 rust stand bood genoeg soelaas voor HZV 9 om de stand om te buigen in de tweede helft. Na tien minuten maakte Baltus een indrukkende solo en bediende spits Hink (1-2). WS was de kluts kwijt en Beers maakte daar dankbaar gebruik van. Met een bekeken schot met de buitenkant van zijn voet passeerde hij de WS-sluitpost (2-2). WS-eoaeh begon zijn stem te verheffen en moest lijdzaam zien hoe zijn ploeg werd afgedroogd in die fase van de wedstrijd. Een vrije trap van Hink bracht sporthal 't Vennewater in extase (3-2), echter acht minuten voor tijd kwam WS op gelijke hoogte (3-3). Twee onachtzaamheden in de soli de defensie bracht uiteindelijk de 3-5 eindstand op het bord. Als de morele winnaar van de avond verliet HZV9 met opgeheven hoofd de arena en uit alles blijkt dat de ploeg dit jaar een missie heeft namelijk de titel in de zesde klasse. Bridgeclub Sans Atout HEILOO - De uitslagen van de maandag 20 september gespeelde wedstijden zijn als volgt: A-lijn fam. van Diepen 6o.o, 2. de Groot - Laan 57.1, 3. fam. Mooij 54.2, 4. fam. Schaffer 52.9; B-lijn 1. Vecht - Schouten 59.9, 2. fam. van Lochem 59.4, 3. Sanders - Hekker 53.1,4. van Dam - Kuiper 52.1; C-lijn 1. Doornbos - van Es 66.7, 2. Staats - Janssen 62.2, 3. Hoff - de Vries 57.6,4. Visser - Boeihouwer 54.2. TC Heiloo United HEILOO - De uitslagen van de clubkampi oenschappen TC Heiloo United zien er als volgt uit. HD50+1. S. de Haan en C. van de Molen 2. W. Tetteroo en P. Wagener; GD50+ I.E. Huysmans en K. Huijsmans 2. H. Out en T. OutHE Ai. R. van Sligter 2. K.J. van Leeuwen; HD Ai. K.J. van Leeuwen en R. van Sligter 2. R. Bilars en L. Zoon; DE Ai. C. van der Riet 2. E. Oostrom Koopman; DD A1. E. Dijkhuis en 5. Koningsveld 2. A. Bloken S. Strijer; GD A1. J. van Bennekom en E. Oostrom 2. P. Hekker en G. Gronert; HE B 1. C. Sikma 2. E. Oostindie HD B1. R. Demelker en J. Piet 2. F. Moieman en C. van de Veer. DE B 1. C.Meijer 2. M. Zwaan DD B1. F. Koiien en M. Zwaan 2. B. Gronert en N. Gronert; GDB1. S. Zonneveld en N. Gronert 2. R. de Waai en B. Gronert; HE C1. R. Kosters 2. R. Moorman HD C1. R. B.eek en P. van Schaijk 2. F. Kee en W. Zonneveld DE C iN.de Boer 2. E. van Lith DD C1 A.van Hemert en R. van Schaijk 2. N. de Boer en L. van der Laan; GD C1. N. Vennik en D. de Regt 2. P. van Schaijk en R. van Schaijk HE D 1. S. Kreher 2. P.Groot HD D1 G. Schokker en C.J. Smit 2. L. Opdam en M. Win nips DE D ï.B. van der Ven 2. R. Keppeis GD D 1. K. van der Wei en Y. Christiaans 2. S. Ootjer en I. Lankhaar. Heilooër Bridge Club HEILOO - Zittinguitslag donderdagavond competitie: A-iijn: 1. De Bruyckere - Kierk 60,94; 2. Fam. Huygen 56,25; 3. Fam. E. en P. Kuijper 55,21. B-iijn: 1. Fam. Van Os 60,42; 2. Pias - Van Poeijer 57,81; 3. Fam. Cnossen 54,17. C-iijn: 1. Van Diest - Schreiber 60; 2. Fam. Van der Werf 57,08; Fam. Van der Steen en Bikker - Van der Linden 54,17. D-iijn: 1. Snijders - Theune 61,46; 2. Ontrop - Ooyevaar 58,85; 3. Fam. Soeters 57,81. Dinsdagavond com petitie: A-iijn: 1. Kiop-Van der Laan 57,28; 2.0lgers-Weel 56,25; 3. fam.Roozen 55,21. B-iijn: ï.Van Leijden-Moienaar 58,75; 2.Kramer-Meuleman 57,50; 3.Ribberink-Verhey 55,42. Meer uitslagen op website www.heiiooerbridgeciub.ni http://www.heilooerbridgeclub.nl/™- Bridgeclub 't Oosthonk HEILOO - De bridgers van 't Oosthonk hebben ais voigt gespeeld: A-iijn 1. D. de Kierk - J. Beerse 69,79, 2. T. Woidendorp -A. Kuik65,io, 3. Fam Turk58,33704. G. Voskuil - R. Hogesiag 50, B-iijn 1. Fam. Admiraal 71,88, 2. Lieke-Han Oei 64,06, 3. Betsy Zonneveld - Eiiy Roozen 60,63, 4- Fam. Keesen 55,73. SV Oppositie HEILOO - De uitslagen: Smit de Jager:i-o; Van derWai- Maas: 1/2-1/2; Bouma - Mühren:i-o; Roozing - van Etten:o-i; Limmen - Rump:i-o; Biom -Jongking: 0-1; Vonk - Huffnagel:i-o; de Jong - Folkertsma:i/2-i/2; van der Werff - Smoor: 1-0; Woudstra - Sauer:i-o; Bosma - Booij:i-o; Lambriks - Smith:o-i; Jonkheer-van der Brink: 0-1. LIMMEN - De 55+ hengelaars van HSV waren afgelopen woensdag alctief. Viswater het Stet heeft de laatste tijd veel last van rioolover- storten, maar toch werd gepro beerd hier een visje te vangen. Dit lukte wonderwel en er werden mooie vangsten geboekt. Uitslag: 1. Tinus Veldt 43 stuks, 2. Jan Walta 38 stuks, 3 Piet Pepping 36 stuks. Op 19 september werd gevist aan de Lagelaan in Heiloo. Eindstand: 1. Rob Jak 44 stuks, 2. Jan walta 39 stuks, 3. Kees Levering 29 stute.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2010 | | pagina 21