contact Feestelijke vrijwilligersavond op de Dag van de Vrijwilliger HEILOO 11 GEMEENTE nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo Openingstijden Bouwen en wonen telefoonnummer 072 535 66 66. Heeft u vragen? Bel meteen!! UITKIJKPOST 6 O KTO B ER 2010 Op 7 december, de 'Dag van de Vrijwilliger', organiseert de gemeente Heiloo een feestelijke vrijwilligersavond in Golden Tulip Heiloo van 19.30 uur tot 22.00 uur. Burgemeester en wethouders hebben grote waardering voor mensen die zich belangeloos voor anderen inzet ten, al of niet in georganiseerd verband, en willen u daar graag voor bedanken. Wij nodigen daarom alle vrijwilligers van harte uit om zich voor deze avond aan te melden. U kunt uzelf maar ook iemand anders opgeven, als u vindt dat deze persoon een blijk van waardering verdient voor zijn of haar belangeloze inzet. Er zijn 200 kaarten beschikbaar en bij overschrijving wordt er geloot. U ontvangt altijd bericht. Vrijwilligerswerk is een noemer voor heel veel verschillende activiteiten. Zoals het voorlezen op school, inzet voor de sportvereniging of de hobbyclub. Maar ook als u uw buurman ondersteunt bij zijn bezigheden, als u heeft meegeholpen bij het organiseren van een buurtfeest, als u collecteert voor het goede doel, als u actief bent in het jeugd- en jongerenwerk of op natuur-, en cultuurgebied levert u een bijdrage aan de maatschappij. Avondprogramma Hans Laduc, een gitarist uit Heiloo, verzorgt tijdens de avond een muzikaal intermezzo en De Nachtzusters, bekend van radio, TV en theater treden op. Daarnaast is er ruim gelegen heid om, met een hapje en een drankje, andere vrijwilligers te ontmoeten en ervaringen uit te wisselen. U zelf aanmelden en/of een andere vrijwilliger U kunt tot en met 6 november uzelf en/of een andere vrijwil liger aanmelden via de website www.heiloo.nl of de website van het Vrijwilligers Informatie Punt, www.vrijwilligersheiloo. nl. U kunt ook telefonisch aanmelden via telefoonnummer 072 535 66 66. Gunt u een andere vrijwilliger een feestelijke avond? Dan kunt u de gegevens van deze persoon doorge ven. Half november ontvangt iedereen, die zichzelf heeft aan gemeld of door een ander is aangemeld een brief. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met mevrouw A. Busso-Besseling van afdeling Welzijn, telefoonnummer 072 535 66 82. De genoemde bouw- en sloopplannen zijn niet altijd direct beschikbaar. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een medewerker van de publieksbalie Bouwen en Wonen, GEMEENTEHUIS Raadhuisplein 1 Postbus 1, 1850 AA Heiloo t 072 535 66 66, info@heiloo.nl www.heiloo.nl Openingstijden ma t/m vrij 08.00 - 12.30 uur maandagavond 18.00 - 20.00 uur Op andere tijden na afspraak. BEHEER OPENBARE RUIMTE AFVALBRENGPLAATS Rosendaal 2 Postbus 1, 1850 AA Heiloo t 072 535 66 66 Openingstijden ma t/m vrij 08.00 - 15.45 uur zaterdag 09.00 - 12.00 uur Ontvangen aanvragen om bouwvergunning Burgemeester en wethouders maken bekend op grond van het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet, dat de vol gende aanvragen om een bouwvergun ning zijn ontvangen. Groeneweg naast nr. 12, reg.nr. 2010/0239 bouwen 28 bergingen (gereedschap) en wijziging bestemming in volkstuinen ontvangstdatum: 29 september 2010 Afgegeven bouw- en sloopvergunningen Burgemeester en wethouders hebben de volgende bouw- en sloopvergunningen verleend. De Droogmakerij 16, reg.nr. 2010/0217 plaatsen 3 vlaggenmasten verzending: 29 september 2010 Kennemerstraatweg 186, reg.nr. 2010/0220 plaatsen dakkapel achterdakvlak woning verzending: 29 september 2010 Rector Frederiklaan 20, reg.nr. 2010/0190 vergroten woning verzending: 29 september 2010 Bezwaar Als u het niet eens bent met het besluit tot het verlenen van een bouw- of sloop vergunning, kunt u hiertegen binnen zes weken na verzending van het besluit een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders van Heiloo, afdeling Bestuursondersteuning, Postbus 11850 AA Heiloo. De datum van verzending vindt u onder de omschrijving van het bouw- of sloopplan. Een bezwaarschrift heeft geen schor sende werking. Als er sprake is van een spoedeisend belang kunt u, nadat u een bezwaarschrift heeft ingediend, ook om een voorlopige voorziening (schorsing) vragen bij de voorzieningenrechter van de rechtbank te Alkmaar, Postbus 251 1800 BG Alkmaar. Als u van de laatst genoemde mogelijkheid gebruik maakt, bent u griffierecht verschuldigd. Monumentenvergunning Bij de gemeente Heiloo is een aanvraag om een vergunning ex. artikel 11 van de Monumentenwet 1988 (wijzigen/herstel len van een monument) binnengeko men voor de Varnebroekermolen, het Maalwater. Over deze aanvraag zijn nog geen besluiten genomen. Ter inzage U kunt de aanvraag inzien na afspraak met mevrouw A. van Breugel, beleidsmedewerker Monumentenzorg en Archeologie, telefoonnummer 072 535 67 44. Projectbesluit Krommelaan 1 vastgesteld Burgemeester en wethouders maken bekend dat zij, op grond van het bepaal de in artikel 3.11 van de Wet ruimtelijke ordening, een projectbesluit hebben genomen voor een perceel grond ten oosten van de woning Krommelaan 1 te Heiloo. Door middel van het projectbesluit is de bestemming van genoemd perceel gewijzigd in een woonbestemming, zodat het mogelijk is om op het perceel, na afgifte van een bouwvergunning, één woning te bouwen overeenkomstig de thans bij het projectbesluit behorende verbeelding en regels. Het projectbesluit is ongewijzigd ten opzichte van het ont- werp-projectbesluit dat met ingang van 24 juni 1010 ter inzage heeft gelegen. Tegen het ontwerp zijn geen zienswijzen ingediend. Ter inzage Het projectbesluit met bijbehorende stukken ligt vanaf donderdag 7 oktober gedurende zes weken voor een ieder ter inzage: - digitaal via de landelijke website: ruimtelijkeplannen.nl; - digitaal als pdf bestand, inclusief bijbe horende stukken, op de gemeentelijke website www.heiloo.nl, bij 'buurt' onder 'ruimtelijke ordening' en dan 'projectbesluiten'; - bij de publieksbalie Bouwen en Wonen in het gemeentehuis. Mogelijkheden beroep Tijdens de periode waarin het projectbe sluit ter inzage ligt, hebben de volgende personen de mogelijkheid beroep in te stellen: - belanghebbenden, die kunnen aan tonen dat zij redelijkerwijs niet in staat zijn geweest overeenkomstig artikel 3.11 van de Wet ruimtelijke ordening, hun zienswijze over het ontwerp- projectbesluit tijdig kenbaar te maken. Het beroepschrift kan worden inge diend bij de Rechtbank Alkmaar, sector Bestuursrecht, Postbus 251 AG Alkmaar. Het projectbesluit treedt in werking daags na afloop van de beroepstermijn. Indien binnen de beroepstermijn een verzoek om voorlopige voorziening is ingediend, treedt het besluit niet in werking voordat op dat beroep is beslist.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2010 | | pagina 11