Heiloocontact TG Lining naar Boekelermeer Zuid 3 Meer informatie? Bel! 12 nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo Raad en (raads)commissies Burgerzaken 6 OKTOBER 2010 UITKIJKPOST Het gemeentehuis is bereikbaar op 072 535 66 66, van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 12.30 uur en maandagavond tussen 18.00 en 20.00 uur. Beheer Openbare Ruimte is bereikbaar op 072 535 68 68, van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 16.00 uur Het gaat goed met het bedrijventerrein Boekelermeer Zuid 3. Donderdag 30 september hebben Tamar Grahmbeek, directeur van TG Lining en loco-burgemees- ter Désirée Schmalschlager een koopovereenkomst gete kend voor een kavel op bedrijventerrein Boekelermeer Zuid 3. TG Lining is het achttiende bedrijf dat zich zal vestigen; op dit moment is nog ongeveer vijf hectare beschikbaar. TG Lining ontwerpt en verzorgt onder andere geleidelijnen en waarschuwingsmarkeringen. Dit zijn voorzieningen die visu eel gehandicapten helpt hun weg te vinden in de openbare ruimte. TG Lining is een innovatief bedrijf dat zowel nationaal als internationaal flink aan de weg timmert. Het bedrijf doet niet alleen onderzoek naar de mobiliteit van visueel gehan dicapten, maar besteedt ook veel aandacht aan het vinden van duurzame oplossingen. Directeur Tamar Grahmbeek is enthousiast over de nieuwe locatie voor haar bedrijf. Ruimte voor duurzaam ondernemen De ontwikkeling van het bedrijventerrein Boekelermeer Zuid 3 gaat verder. Meerdere bedrijven hebben zich inmiddels gevestigd en er wordt druk gebouwd. De gemeente Heiloo richt de Boekelermeer Zuid 3 duurzaam in: zo is er ruimte voor groen- en watervoorzieningen en worden de bedrijfs ruimten verwarmd door energie uit de restwarmte van de Huisvuilcentrale. De ruime opzet van het bedrijventerrein, de ruimte die er is voor de bedrijven en de ruimte voor de natuur, maakt de Boekelermeer Zuid 3 een fijne plek om te werken. Ligging en bereikbaarheid De Boekelermeer Zuid 3 is een kleinschalig bedrijventerrein in de gemeente Heiloo tussen de A9 en het Noord-Hollands Kanaal. De Boekelermeer Zuid 3 sluit aan op het Alkmaarse deel van de Boekelermeer. De bereikbaarheid van het bedrij venterrein is goed. Vanaf de A9 is een extra afslag gepland bij Heiloo met een directe verbindingsweg naar het terrein. Tussen het Alkmaarse deel van de Boekelermeer en de Boekelermeer Zuid 3 komt dan ook een verbindingsweg, zodat u het bedrijventerrein van alle kanten prima kunt bereiken. Eind 2010 verwachten we een definitief besluit van het ministerie van Verkeer en Waterstaat over de aansluiting op de A9. Meer informatie Bent u ook geïnteresseerd in een kavel voor uw bedrijf? Meer informatie vindt u op www.heiloo.nl/Boekelermeer. Voor vra gen over de laatste ontwikkelingen, kunt u contact opnemen met mevrouw B. Ruiter, projectassistent, telefoonnummer 072 535 67 78 of met mevrouw C. Toering-de Jong, projectleider, telefoonnummer 072 535 67 76. U kunt uw vraag ook mailen naar info@heiloo.nl, t.a.v. mevrouw B. Ruiter. Vergaderingen raadscommissies De raad van de gemeente Heiloo heeft drie raadscommissies: Maatschappelijke Zaken, Bestuurlijke Zaken en Openbare Ruimte. Deze commissies adviseren de gemeenteraad. De raadscommissiever gaderingen beginnen om 20.00 uur in de raadzaal van het gemeentehuis en zijn openbaar. Inspreekrecht Tijdens een commissievergadering kunt u inspreken over onderwerpen die op de agenda staan of over onder werpen die u onder de aandacht van de commissieleden wilt brengen. De commissieleden staan open voor uw mening en nemen uw mening mee bij de afwegingen die zij maken over onderwerpen die ze bespreken. Wilt u gebruik maken van het inspreekrecht dan vragen wij u dit voorafgaand aan de vergadering telefonisch of via e-mail te melden aan de commissiegriffier van de gemeenteraad. Agendapunten voor de komende commissievergaderingen Naast de vaste punten, staat op de agenda: Maatschappelijke Zaken, maandag 11 oktober - Subsidieboek 2011, de voorgestelde subsidieplafonds en de daarmee samenhangende financiering - Afstemmingsverordening WWB, IOAW, IOAZ 2010 Bestuurlijke Zaken, dinsdag 12 oktober - Opdrachtbevestiging accountantscon trole Ernst Young 2010 - Belastingtarieven voor het jaar 2011 - Normenkader 2010 - Herbenoeming burgemeester T.J. Romeyn Openbare Ruimte, woensdag 13 oktober - Bestemmingsplan Zuidwest - Vestiging voorkeursrecht 9 (wvg) per ceel grond Industrieterrein Oosterzij 4 - Technische uitgangspunten grond exploitaties - Nota van uitgangspunten herontwik keling campingterreinen - Bouwverordening 13e wijziging Meer informatie of inspreken Wilt u meer informatie over de agenda of wilt u zich aanmelden om in te spreken, neemt u dan contact op met de commissiegriffier van de gemeente raad van Heiloo, mevrouw D. van der Schuur, via telefoonnummer 072 535 6793 of via griffie@heiloo.nl. Welstandscommissie De volgende vergadering van de Welstandscommissie vindt plaats op maandag 11 oktober. De vergadering begint om 14.00 uur in kamer 1 van het gemeentehuis, ingang Raadhuisplein 1. Bouwplannen, die daarvoor in aan merking komen, worden voorafgaand aan de middagvergadering in mandaat behandeld. Wie bij een vergadering van de commissie aanwezig wil zijn, kan een afspraak maken met de secre taris van de Welstandscommissie, de heer F. Goedhart, telefoonnummer 072 535 67 37. De vergaderingen van de Welstandscommissie zijn openbaar. Belangstellenden kunnen de verga dering van de Welstandscommissie bijwonen op de publieke tribune. Op verzoek kan de vergadering om per soonlijke of andere bijzondere redenen besloten worden gehouden. Alleen de planindiener en/of de ontwerper kan op afspraak een toelichting geven tij dens de vergadering, waarin het plan wordt behandeld. De notulen zijn ook openbaar en worden na goedkeuring in de volgende vergadering op internet gezet. Definitieve agenda De definitieve agenda staat vanaf vrij dagmiddag 8 oktober op de website www.heiloo.nl onder het thema Bestuur en organisatie bij Raads- en advies commissies/ Welstandscommissie. De agenda ligt ook vanaf maandag 11 oktober tussen 8.00 en 12.30 uur in het gemeentehuis ter inzage bij de balie Bouwen en Wonen en de recep tie. Er is een aparte agenda voor de bouwaanvragen, die de commissie 's ochtends in mandaat behandelt. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een medewerker van de balie Bouwen en Wonen, telefoonnum mer 072 535 66 66. Burgerlijke stand tot en met 1 oktober Geboren Mats W. Zonneveld z.v. W. Zonneveld en M.R. Stam Eline S. Wit d.v. J.G.P. Wit en L.B. Oomes Elders geboren Mickey M.G. Dekker d.v. P.P.B. Dekker en M.G. Mulder Saar Niekoop d.v. A.B. Niekoop en S.T. Nuijens Siem J. Leguijt z.v. S. Leguijt en M.G. Perk Thijs de Vries z.v. R. de Vries en M. Dekker Hindrik M. de Wit z.v. M.J.M. de Wit en E. van Houten Julius J.E. Hoogenbosch z.v. E.K.P. Hoogenbosch en S.W.M. Hoebe Huwelijksaangifte aangifte gereg. partnerschap J. Smit en R. Guikema Huwelijken gereg. partnerschappen C.H. van Zon en E.C.M. van Leeuwen P.J. Kummer en A. Garali A. van Doorn en R. Maasland F.D. Binsbergen en M.L. Hoebe M.F.R. van Rennes en A.M. van der Bles G.J. Vriezekolken M. van Heeringen Overleden C.M.T. Veeken ev Duijnmayer H. Broertjes ev Hulskes W. Webster wv Swart Elders overleden Mickey M.G. Dekker B.W.J. de Wit I.H. van der Geest wv de Vries L.B.M. Bugter D.P. Schoonhoven ev Bonouvrie www.heiloo.nl

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2010 | | pagina 12