Gezichtsveijonging zonder inspuitingen Exclusief bij La Locanda: Art Dining Kids Lifestylebeurs winkelhof 't Loo H E I L O O 17 Fietsendief op heterdaad aangehouden Snelheidscontrole levert 120 boetes op Automobilist onwel en overleden Najaarsmarkt voor Sighet Kinderconcert Witte Kerk groot succes ServicePas Thuisfit - valpreventie Zin in opruimen Geisha's en courtisanes Internet en e-mail Uit eten Samen Eten in Trefpunt Zondag BoodschappenService Flower Power Dromen uitleg Sprookjes UITKIJKPOST 6 OKTOBER 2010 HEILOO - Uitgebreid getest in Amerika, gewaardeerd in Japan en Zweden, begint nu ook in Nederland gezichtsacupunctuur door te drin gen. Ook in Heiloo kunt u terecht voor een facelift behandeling - zonder chirurgische ingreep, zonder inspuitingen. Cosmetische acupunctuur is een pijnloze methode om de signalen van het ouder worden te verminde ren. Maar het is meer dan alleen een cosmetische procedure. Het is een proces van verjonging en revitalisering ontworpen om het hele lichaam jonger en vitaler te maken. De behandeling is gebaseerd op de principes van de Chinese Geneeskunde - alles wat niet lekker zit in lichaam of geest manifesteert zich in uw gezicht. De punten worden geselecteerd op basis van uw persoonlijke fysieke gesteldheid. Hierdoor krijgt geen twee men sen dezelfde behandeling omdat het verouderingsproces voor elk persoon uniek is. De cosmetische acupunctuur kan vijf tot vijftien jaren van het gezicht verwijderen. Door de behandeling verbetert de collageenproduc tie, de hydratie en de doorbloeding van de huid en het hormonale balans. Hierdoor is naast een vermindering of verdwijnen van rimpels andere resultaten te verwachten - minder acne, minder zichtbare poriën, vermin dering van oogwallen en een lift van het bovenste ooglid. Na zeven behan delingen worden de resultaten zichtbaar. De behandeling zal door een speciaal hiervoor getrainde acupuncturist uitgevoerd moeten worden. In Heiloo is Corine Geelhuijzen een geschoolde acupuncturist met vele jaren ervaring in gezichtsacupunctuur en huidproblemen. Voor meer informa tie: www.acupunctuur-heiloo.nl of tel. 072-5330611. ALKMAAR - Op donderdag 30 sep tember rond 14.30 uur werd een 22-jarige man uit Heiloo aange houden nadat hij kort ervoor op de Stationsweg bij het NS-station een damesfiets had meegenomen. In burger surveillerende agenten had den hem betrapt. Tegen de man is een proces-verbaal opgemaakt. Hij deed afstand van de ontvreemde fiets. HEILOO - Op donderdag 30 september 2010 heeft de poli tie in de middaguren een snel heidscontrole gehouden op de Kennemerstraatweg, binnen de bebouwde kom. Er passeerden 1058 automobilisten waarvan er 120 sneller reden dan de toege stane 50 km/u. De hoogst gemeten snelheid was 69 km/u. HEERHUGOWAARD - Een 68-jarige automobilist uit Heiloo is donderdagmiddag overleden nadat hij tijdens zijn autorit onwel was geworden. Reanimatie door omstanders en een medisch team mocht niet meer baten. Getuigen zagen dat de man slingerend van de weg af raakte op het Verlaat in Heerhugowaard op de kruising N242/N241. Hij belandde met zijn voertuig in de sloot. In eerste instantie was de man nog goed aanspreekbaar, maar hij viel weg. Omstanders kwamen te hulp en probeerden hem te reanimeren. Dit werd overgenomen door een medisch team wat ter plaatse kwam. De reanimatie mocht echter niet meer baten. De 68-jarige man overleed ter plaatse. HEILOO - Op zondag 10 oktober kunt u van 11.00 tot 17.00 uur terecht bij de Hippische sport vereniging aan de Zeeweg 414 in Heiloo voor een najaarsmarkt. Er zullen kramen zijn met voor ieder wat wils. De entree bedraagt 1 ,- en kinderen tot 12 jaar zijn gratis. De opbrengst hiervan komt in zijn geheel ten goede aan verschillende hulpprojecten in Sighet, Roemenië. HEILOO - Als afsluitende knaller van de Fashion en Modeweek vindt op 9 oktober de Kids Lifestylebeurs plaats op de pleinen in Winkelhof 't Loo, een beurs gericht op (aanstaande) ouder(s) en kinderen. Als het gaat om uw allerliefste bezit, is niets te gek. U kunt komen proefrijden op een bakfiets van Romeeo Trading, kennismaken met de opvangspeeialis- ten van kinderopvang KitsOonlie, bij de Kraam vogel al uw prangende vra gen stellen over kraamzorg. Boekhandel Deutekom heeft een kraam vol met boeken voor en boeken over kinderen. Struin rond bij de kramen met speelgoed, (kraam)eadeaus en kinderkleding. Bent u zwanger? Laat u dan heerlijk masseren door de gespecialiseerde masseuse van Wellness aan Zee. Verwacht u een kleintje of is er net een kleine geboren, voor u ligt er een verrassingstas klaar van Verwachtingsvol (beperkte oplage). De beurs is op de pleinen van Winkelhof 't Loo, van 10.00 tot 16.30 uur. HEILOO - Zaterdag werd in de Witte Kerk een kindermati nee gehouden, met sprookjesvertellingen van onder andere Hans Christiaan Andersen. De muziek werd vertolkt door het Wolf-Ferrari Ensemble uit Berlijn en de sprookjes werden ver teld door Hans Wijsma jr. De uitverkochte voorstelling werd bezocht door kinderen van alle leeftijden. Waar de grootsten geboeid luisterden naar de soms erg spannende sprookjes, gin gen de kleinsten wat dichterbij in het gangpad zitten om naar de mooie muziek te luisteren. Met in de pauze een zakje chips en een pakje drinken was het concert voor kinderen voor herha ling vatbaar. Foto: Marsha Bakker STICHTING WELZIJN HEILOO Trefpunt Abraham du Bois-hof 2 Heiloo tel. 072-5331297 www.welzijnheiloo.nl stichting@welzijnheiloo.nl Sinds 1 september heeft de Stichting Welzijn Heiloo een ServicePas. Deze kost 19,20 per huishouden per jaar. Met de Servicepas kunt u gebruik maken van alle diensten: Graag Gedaan, WonenPlus, Maaltijden, Administratieve Ondersteuning het Vrijwilligersvervoer en de BoodsehappenservieeBovendien krijgt u een korting van 0,55 op de Vriesvers (hoofd)maaltijden, een korting van 5,- op het lidmaat schap van de Gezelsehapsbank en korting op diverse activiteiten van de Stichting Welzijn Heiloo. Ook zijn wij met diverse bedrijven in gesprek om ook bij hen - met kor ting - gebruik te kunnen maken van de Servicepas. En voor wie alleen van Graag Gedaan gebruik wil maken is er de ServicePas 'beperkt'. Een telefoontje is genoeg om onze pas aan te vragen: (072) 5331297. En u kunt natuurlijk ook bij onze receptie in het Trefpunt terecht voor nadere informatie. Als u al lid bent van WonenPlus ont vangt u eind 2010 de ServicePas automatisch. Vanaf donderdag 7 oktober in het Open Huis van 9.30 tot 11.00 cursus valpreventie door Barbara Grooteman. Oefeningen in beweeg lijkheid, kracht, coördinatie en ontspanning; 32,50 dvd om zelf thuis te oefenen. Donderdag 7 oktober van 19.30 tot 21.00 uur geeft professional organizer Ineke van Steenoven u handige tips bij het opruimen en wegdoen van uw spullen. Kosten: 12,50. Zaterdag 9 oktober om 14.00 uur bij bij Silhouette, Kennemerstraatweg 99-103 lezing over Geisha's en Courtisanes en tentoonstelling van houtblokdruk ken en kimono's. Entree gratis Vanaf maandag 11 oktober van 10.00 tot 11.30 uur internet en e-maileursus in de bibliotheek. U leert in 6 lessen hoe te internetten en e-mailen. Docent Hans Rutjes: 90,- exclusief boek 15,-. Woensdag 13 oktober 17.30 uur uit eten met de Gezelsehapsbank. Een driegangen keuzemenu voor 15,- bij de Palatijn in Alkmaar. Opgave via een mail naar Claudia Spit (c.spit@welzijnheiloo) of bij de receptie van het Trefpunt. Geen vervoer? Geef dit door bij uw aan melding. Vrijdag 15 oktober om 18.00 kunt u weer heerlijk dineren in het Trefpunt. Een nieuw seizoen van Samen Eten in het Trefpunt voor u geserveerd door een enthousi ast groepje vrijwilligers dat u een heerlijke maaltijd voorzet. Nieuw! Gratis verloting met leuke prij zen. Prijs 14,- per persoon. Reserveren gewenst: 072-5331297 of bij de receptie in het Trefpunt. Zondag 17 oktober van 13.30 tot 16.30 uur Zondagmiddagcafé in het Trefpunt. Entree 2,-. Wie zelf geen boodschappen meer kan doen, kan tegen een klei ne vergoeding gebruik maken van onze BoodschappenService. Ook als u interesse heeft om voor een bepaalde periode, als vrijwilliger, de boodschappen voor iemand te doen kunt u zich bij ons aamnel- den. Woensdag 13 en 20 oktober van 13.00 tot 16.00 uur twee workshops kerstkaarten maken. U maakt met knippen, snijden en lijmen prachtige bloemen. 16,50 voor een les inclusief materiaal. Woensdag 20 oktober van 09.30 tot 11.30 uur cursus beelden en symbolen begrijpen uit dromen. Kosten: 55,- voor vijf lessen. Woensdag 27 oktober van 10.00 tot 11.30 uur. Opa's en oma's opgelet: samen met de kleinkinde ren in de herfstvakantie een span nende en vrolijke ochtend bele ven in het Trefpunt? Speel samen onder leiding van Marlise Mantel een bekend sprookje na. 4,- per volwassene met één kind (vanaf 4 jaar). Elk volgend kind 1,- HEILOO - Iedere laatste twee zondagen van de maand kunnen gasten genieten van een unieke en exclusieve combinatie van kunst en verfijnde kookkunst. La Locanda nodigt per maand één kunstenaar uit, die op deze twee speciale avonden in het restaurant aanwezig is en waarvan werk geëxposeerd wordt. De kunstenaar zal tijdens het dineren een kunstwerk afmaken. Het driegangen diner wordt geserveerd op een door de bezoe kende kunstenaar ontworoen onderbord. dat door de gasten na afloop mee naar huis mag wor den genomen. Deze exclusieve porseleinen borden zijn speciaal Bk. voor La Locanda in een zeer beperkte oplage vervaardigd. Het spits 4 voor Art Dining wordt A ^9^ °P 24 en 31 oktober afgebeten door kleur- e rijk en veelzijdig kunste- naar Lia Schapendonk, T^V<_ bekend onder de naam Ietepietelietje. Lia heeft een kunstopleiding textiele werkvormen Igevolgd en later in kern s' miek. Gaandeweg haar carrière heeft zij zich ook op schilderen toege legd. Als liefhebber van lekker eten en zoetig heid houdt zij veel van taartjes en desserts; vandaar dat rondborstige vrolijke taartmadammen een geliefd onderwerp in haar schilderwerk is. Restaurant La Locanda, Kennemerstraatweg 107, tel. 072-5325376, www.lalocanda.nl.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2010 | | pagina 17