D Blue World Casual jeans 4Fun TIPS TRENDS Kookstudio Kookpunt JEANS LI FESTYLE TIPS TRENDS UITKIJKPOST 6 OKTOBER 2010 Op zoek naar de perfecte spijker broek die bij je past? Dan ben je bij Blue World aan het juiste adres. Bij Blue World zijn alle topmerken in denim, waaronder G-Star, replay, Pall Mall, Cast Iron, Levi's, Nudie enzovoort, in allerlei (lengte)maten en verschillende uitvoeringen in één winkel vertegenwoordigd. De uitge breide denimafdeling biedt broeken voor iedereen. Zowel voor de door snee jeansdrager, voor wie een jeans een broek is met veel draag- eomfort, als voor de echte jeans- freaks waarbij modellering en washing een grotere rol spelen. Zo verkoopt Blue World ook premium denims van Replay en Denham. Deze jeans worden vervaardigd van Japans denim en zijn voorzien van speciale vintages. De modetrends in jeans zijn legio; modellen als een low crotch (een broek met een laag kruis), tot de jeans met een twisted leg zijn hot. Maar ook de nagenoeg niet veran derde Levi's 501alleen verkrijgbaar in de betere jeansstore, is nog altijd populair! En wat bepaalt nu de aanschafprijs van een jeans? Voor de laatste fase van het productieproces van jeans is Italië 'the place to be'. Hier verstaat men als geen ander de kunst van een finishing touch aan jeans, waar aan veel handwerk te pas komt. Dit proces zorgt mede voor het prijsver schil, want ieder detail, zoals een lichte of donkere washing, sand blasting, scraping, moustaches en der gelijke, wordt met uiterste zorg en oog voor kwaliteit www.blueworld.nl handmatig aangebracht. Elk jeanslabel brengt een eigen huisstijl uit met zo'n vijf verschillende fits; van slim- fit, straight tot en met loose fit. Dit draagt er toe bij datje jouw per soonlijke stijl hele maal tot uiting kunt laten komen in de jeans die je draagt. Het servieegeriehte team van Blue World helpt je graag bij de zoek tocht naar de per fecte jeans! Blue World Casual Jeans, Heerenweg 144, 1851 KWHeiloo, tel: 072-5496005 Anneke Veldt en Anja van Haaren hebben de deur van de Kookstudio Kookpunt weer geopend, maar nu op het nieuwe adres! Het motto blijft 'koken is leuk en hoeft niet moeilijk te zijn'. Anneke en Anja bieden in ontspannen sfeer, voor iedereen die meer wil weten over koken in het algemeen of voor diegene die wel eens iets anders op tafel wil zetten, kooksessies aan. Wanneer u met een besloten gezel schap eens iets anders wilt doen dan uit eten, is een kooksessie bij Kookstudio Kookpunt een smake lijk, leerzaam en gezellig alterna tief. Wanneer u bijvoorbeeld iets te vieren heeft zoals een vrijgezellen- avond of als het u leuk lijkt om met collega's, vrienden of vriendinnen te komen koken, is Kookpunt het geschikte adres. Door u zelf samengestelde groepen van mini maal acht tot maximaal tien perso nen kunnen op woensdag- of vrij dagavond worden geplaatst. Eventueel andere avonden in over leg. Advies starttijd is om 18.00 uur en het menu wordt door Anneke en Anja vastgesteld. Wanneer u specifieke wensen hebt, kan dit ook in overleg. Het menu bestaat meestal uit vier gangen en de avond begint met uitleg over een aantal specifieke onderdelen van de te koken gerechten. Daarna gaat u koken in groepjes van twee tot drie personen. Vervolgens nut tigt u iedere gang aan een mooi gedekte tafel en wordt een goed glas wijn geschonken. Afsluiting van de kooksessie is om ongeveer 22.30 uur met koffie of thee. De prijs per persoon bedraagt, afhankelijk van het aantal gangen of het aantal sessies, 35,- tot 45,- Het team van kookstudio Kookpunt hoopt u te kunnen begroeten op het nieuwe adres. Kookpunt Westerweg 198/B 1852 AP HEILOO E-mailkookpunt 14 hetnetnl Anneke Veldt, tel. 072-5337403 Anja van Haaren, tel. 072-5323932 www.4funfashi0n.nl allerlei hippe uitvoeringen; een trend die is overgewaaid uit de skateboardcultuur. Zelfs voor de nieuwste rage in baseball petten zit je bij 4Fun Fashion goed; met een originele New Era Cap ben je vetcool! 4Fun Fashion, Kennemerstraatweg 111 1851 BC Heiloo 072 - 5330950 info@4fimfasliion.nl beiden fanatieke skiërs en zeer sportief ingesteld, heb ben er zin in! Ze richten zich met 4Fim Fashion op een breed publiek variërend van jong tot 40+. Hier kim je terecht voor een trendy outfit, sportmode en -accessoires en hippe gadgets, gerelateerd aan deze sportieve cul turen. 4Fun Fashion is geen sport- of modezaak in de gebruike lijke zin van het woord; de winkel biedt een spannende mix van casu al kleding en hippe items waarbij de nadruk ligt op sportief èn fun! De nieuwste mode items, gebaseerd op outdoor-activiteiten, zijn nu voor Heiloo en omstreken exclusief bij 4Fun Fashion verkrijgbaar. Je vindt er bijvoorbeeld Skikleding van topmerken als Roxy, Quicksilver, PeakPerformance en Ripcurl, of sportbenodigdheden zoals snowboards en skateboards. Maar ook vrolijk makende gadgets, zoals Skull Candy headphones in Sinds 1 oktober is 4Fim Fashion aan Kennemerstraatweg 111 geopend. Nieuwsgierige voorbijgangers die tijdens de werkzaamheden van de winkel inrichting een glimp probeerden op te vangen, kunnen nu einde lijk hun hart ophalen en gewoon binnenlopen. 4Fun Fashion is er voor iedereen die van de uit dagende, sportieve lifestyle houdt waarmee wintersport, skate- of snowboarden, windsur fen en andere outdoor fimsports omringd zijn. Je wordt verrast door het veelzijdige assortiment van 4 Fun Fashion. Jacqueline Schipper en Marlies Bleekemolen,

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2010 | | pagina 7