Limmen wint belangrijke wedstrijd tegen Olympia FCC de Boserossers sluit BMX seizoen succesvol af Amak wandeling Trias atlete Roanne sterk SPORTNIEUWS UIT DE REGIO Spits uit Haarlem zorgde voor het enige 'gevaar' Het was Jeroen Veldt die de Limmer supporters liet juichen Veel rijders uit Heiloo eindigden op het erepodium van Schagen FCC de Boserossers starten deze week met wintertraining Meisjes Terriërs Di werken aan hun techniek FIETSCROSS HEILOO - Op zondag 31 okto ber is de zesde en tevens laatste ronde van de NoordhollandCUP BMX verreden in Schagen. Hiermee is het crossseizoen voor FCC de Boscrosser 2010 afgesloten en zijn de meeste rijders alweer begonnen met voorbereidingen voor het sei zoen 2011. klasse.Voor FCC de Boserossers stonden ook dit jaar veel rijders op het ere-podium en is de club trots op alle behaalde resultaten. FCC de Boserossers starten deze week met hun wintertraining, want voor 2011 staan er veel mooie nati onale en internationale wedstrijden op de agenda waar de rijders zich voor tweehonderd proeent op rieh- BMX in Baarn zal plaatsvinden. Op 7 en 10 juli strijden alle chal lenge rijders om de Europese titel en de Junior en Elite voor het eind klassement in Haaksbergen in de ronde 11 en 12 van het EK BMX. Het Wereldkampioenschap BMX vindt volgend jaar plaats in Krasnaya, Rusland. Voor meer informatie zie www.boscrossers.nl. VOETBAL LIMMEN - Limmen heeft afge lopen zondag de thuiswedstrijd tegen Olympia Haarlem win nend afgesloten. De eindstand was 4-0. Onder een druilerige regenbui startte Limmen goed tegen Olympia Haarlem. Limmen had eigenlijk agressie ver op de bal moeten jagen, maar deed dit niet en liet Olympia het spel maken. Gelukkig voor Limmen was hun spits het enige 'gevaar'. Veel ballen werden hoog op hem gespeeld om zodoende de kleine linksbuiten in stelling te brengen. Dit resulteerde niet in kansen. Nadat Olympia Haarlem een half uur lang vergeefs probeerde om in de buurt van Limmerdoelman Koen Seignette te komen, nam Limmen het heft in handen. Nadat aanval ler Jeroen Veldt eerst spits Tjeerd Kruidenberg alleen voor de kee per van Olympia had gezet, maar helaas faalde, deed Veldt het dan maar zelf. Na een aanval over links belandde de bal voor de voeten van Jopie. Bekeken plaatste hij de bal via de binnenkant van de paal ach ter de doelman, 1-0. Twee minuten later was het weer Limmen dat kon AKERSLOOT - Woensdag 10 november is er weer een door deweekse wandeling. De wandeling is weer een verras sing en brengt u op de prachtigste juichen. Nu was Veldt de aangever. Na een goede voorzet kon aanvoer der Rik Seignette prachtig de bal glijdend achter de keeper schieten, 2-0. In de rust werden de zoge noemde puntjes op de i gezet en was iedereen het erover eens dat de 3-0 zo snel mogelijk gemaakt moest worden om de wedstrijd in het slot te gooien. Dat het 3-0 zou worden was in de tweede helft enkel een kwestie van tijd. Het was Jeroen Veldt die de Limmer supporters liet juichen. In de 70ste minuut schoot hij lis tig binnen na een goede dribbel, 3-0. Het laatste doelpunt kwam op naam van invaller Jan Welboren. 'Supersub' Welboren pakte zijn doelpuntje mee, toen hij alert rea geerde toen Olympia de bal niet wegkreeg na een corner van inval ler Cris Zomerdijk. Welboren schoot simpel binnen en bezorgde hiermee Limmen de overwinning. plekjes in het mooie Noord- Holland. Het vertrek is om 09.30 uur vanaf Het Kruispunt Mozartlaan/ hoek Raadhuisweg. Voor inlichtingen: Tinie Leijen, tel. 0251-315137 of Tini Krom, tel. 0251-312815. De clubkampioenen van De Boserossers met vlnr Vincenzo Smit, Roy van Raaphorst, Michael Schouten, en Ricky de Jong. Aangeleverde foto Het weer was helaas niet waar de rijders bijna het gehele jaar op waren getrakteerd, maar de regen zorgde wel voor verrassende ele menten, waarbij het aankwam op de ervaring van de rijders op de baan. Net als bij de overige compe titiewedstrijden BMX werden de behaalde punten per ronde van de rijders bij elkaar opgeteld, en aan het einde van het seizoen werd de rijder met de meeste punten Noord- Hollands kampioen in zijn of haar ten. Op 14 en 15 mei 2011 zal de tweede ronde van de Redline Topeompetitie in Heiloo worden verreden, waarna op 25 en 26 juni het Nederlands kampioenschap clubs in Schijndel en op 2 en 3 juli het Nederlands kampioenschap ATLETIEK HEILOO - Roanne Bruin van AV Trias maakte opnieuw een ster ke indruk. Na een tweede plaats in Castrieum werd zij in Spaarnwoude derde bij de eerste wedstrijd van de Corns (Tata) Crosscup in Spaarnwoude. Het deelnemersveld was sterk: de eerst aankomende dame verbeterde het pareoursreeord. Met haar tijd van 13.56 over 3,3 kilometer liep Roanne ook onder het oude par eoursreeord, maar het was onvol doende voor de overwinning. Eileen Groenland liep veel sneller dan vorig jaar toen zij tweede werd. Dit keer moest zij in Roanne Bruin haar meerdere erkennen. Zij eindigde achter Roanne als vierde. Edward Appelman is bezig terug te komen na een ziekteperiode. Zijn tijd op de 3,3 kilometer was maar iets lang zamer dan vorig jaar. Max Tholen liep een verdienstelijke twee kilo meter bij de C-junioren. Met zijn tijd van 8.35 minuten zat hij 35 secon den boven het pareoursreeord dat Bastiaan Bouman in 2009 vestigde. HEILOO - De Terriërsmeisjes willen hun goede prestaties van de afgelopen weken na de herfstvakan tie voortzetten. Vorige week dinsdag hebben ze daarom meegedaan aan de Rabo-hockeytechniekdag. Een geweldige dag, op het veld van Hurley in Amstelveen, waar veel techniek en vaardigheden aan bot zijn gekomen. De meisjes gaan dan ook vol vertrouwen de nieuwe competitie in. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2010 | | pagina 19