Heiloo-On-Wine, een uniek wijnevement Kwaliteit bij Afhaal- en Bezorgservice II Corso Gehoortest bij Rutgers Hoortechniek Nationaal Schoolontbijt De Zuidwester Muzikaal cabaret Roy Aemouts in De Beun H E I L O O 15 INGEZONDEN MEDEDELING Dynamisch concert Eensgezindheid Heilectroo 2011 nog groter Aemouts weet zijn publiek voortdurend te verrassen UITKIJKPOST 10 NOVEMBER 2010 HEILOO - De gezellige feestmaand staat weer voor de deur; voor wijn liefhebbers aanleiding genoeg om zich tijdig in het enorme aanbod aan wijnen te verdiepen. Het gratis wijnevenement 'Heiloo-On-Wine' op zon dag 14 november van 14.00 tot 18.00 uur in Restaurant Klein Varnebroek, biedt iedereen de kans om zo'n honderd wijnen uit verschillende landen en regio's te proeven. 'Heiloo-On-Wine' is een samenwerkingsverband tussen Confusion Wines, De Deel Wijnkoperij, Onder de Kurk Wijnimport en Wijnkoperij WijnDijek. Deze wijnspecialisten brengen op een plezie rige manier hun kwaliteitswijnen onder de aandacht. We dragen geza menlijk uit dat er voor ieder budget smaakvolle, mooie kwaliteitswijnen verkrijgbaar zijn. Op 14 november kan men vele wijnen uit verschillende wijngebieden proeven!' Het wijnevenement is voor een breed publiek. Van gewone wijndrinker tot echte wijnkenner en van klein tot groot budget. Voor iedereen zijn mooie lekkere wijnen te proeven. De Deel presenteert Italiaanse wijnen, bijvoorbeeld wijnen uit Sicilië, Umbrië en Piemonte en Spaanse wijnen uit Navarra, Rioja en La Maneha. Confusion Wines ont kurkt wijnen uit Noord- en Zuid-Amerika, waaronder Chileense wijn. WijnDijek pakt uit met wijnen uit de Elzas en het Rhönegebied, gemaakt door kleinschalige wijnboeren. Onder de Kurk verrast haar gasten met wijnen uit de Loirestreek en de Bourgogne. Na afloop van de proeverij kan men a 32,50 per persoon genieten van een gastronomisch buffet inclusief de op die middag geproefde, favoriete wijn. Aanmelden uiterlijk 12 november bij Restaurant Klein Varnebroek, De Omloop 22, Heiloo, tel. 072-5316112. Voor de wijnproeverij hoeft men zich niet aan te melden; de toegang is vrij en iedereen is welkom! HEILOO - Voor een heerlijk Italiaans etentje buiten de deur is Ristorante Pizzeria II Corso aan de Heerenweg het juiste adres. Maar II Corso biedt daarnaast al jaren gemak aan huis, door de afhaal- en bezorgservice aan de Kennemerstraatweg. Alle gerechten op de (vernieuwde) bestellijst, bereid met kwaliteitsproducten, worden met evenveel liefde voor de Italiaanse keuken als in het restaurant bereid. Eigenaar Giorgio Gatti: „Wij doen ook hier geen concessies op de kwaliteit en de inkoop. In de keuken van de bezorgservice van II Corso werken wij alleen met dagverse, lokale pro ducten! We passen dus geen halffabricaten toe, maar alle gerechten, van voorgerechten, pizza's, vleesgerechten tot en met pastagerechten, worden dagelijks in eigen keuken vers bereid." Nieuw op de bestellijst is de risot to, met keuze uit drie verschillende varianten. Sinds kort verzorgt II Corso voor feesten en partijen thuis ook catering aan huis. Met ruime keuze in warme- en koude buffetten in verschillende prijsklassen. Giorgio besluit: „Ongeacht het aantal mensen, voor wie de catering bestemd is." Afhaal- en bezorgpizzeria II Corso, Kennemerstraatweg 213a, tel. 072-5337120 of 5325717. FotoCarolien Breed HEILOO - Komende donderdag en vrijdag kunt u uw gehoor deskundig laten controleren bij Rutgers Hoortechniek in Heerhugowaard en Heiloo. Er is de gehele dag een inloopspreekuur waarbij vakaudiciens van Rutgers Hoorteehniek het gehoor doormeten. U krijgt direct de uitslag of uw gehoor voldoet aan maatstaven voor het dagelijks goed functioneel horen. Tijdens de hoorinformatiedagen is een gerenommeerd en innoverend hoortoestelmerk aanwezig. Siemens demonstreert een lijn topproducten en zal u kennis laten maken met uitermate kleine hooroplossingen van de hoogste kwaliteit. U wordt geïnformeerd over de mogelijkheden voor draadloze geluidskoppelingen met uw mobiele telefoon, huistelefoon, televisie en meer. Tevens maakt u kennis met het begrip 'BestSound Technology'. Een nieuwe ontwikkeling voor een betere geluidskwaliteit dan ooit tevoren. Staat uw televisie te luid, zeggen familie en kennissen dat het gehoor niet meer optimaal is of twijfelt u aan het gehoor van uzelf of anderen? Kom naar de hoorinformatie dagen bij Rutgers Hoorteehniek komende donderdag 11 november in Heiloo of vrijdag 12 november in Heerhugowaard van 09.00 tot 17.00. U bent welkom. HEILOO - De leerlingen van de Zuidwester hebben op woens dag 3 november genoten van Het Nationaal Schoolontbijt. Alle leerlingen, leerkrachten en diverse hulpouders hebben op school gezamenlijk ontbeten met vers brood, divers beleg, een eitje en verse melk. De Zuidwester deed mee aan Het Nationaal Schoolontbijt, omdat goed ont bijten belangrijk is voor de basis schoolleerlingen. Het Nationaal Schoolontbijt wil het belang en het plezier van een goed ontbijt onder de aandacht brengen van scholie ren, hun ouders en leerkrachten. Een goed ontbijt geeft kinderen bij de start van de dag de energie om te leren, te spelen en te sporten. Tijdens Het Nationaal Schoolontbijt van 2 tot en met 5 november ont bijt ruim een half miljoen kinde ren gezamenlijk op 2.500 scholen in het hele land. Via speciaal ont wikkeld lesmateriaal leren zij ook meer over het belang van een goed ontbijt als start van de dag. Ook de ouders ontvangen informatie HEILOO - Zaterdagvond in de Ter Coulsterkerk het Najaarsconcert plaats van Muziekvereniging Eensgezindheid en de slagwerk groep van Sherwin Kirindongo. Onder leiding van de nieuwe diri gent Ikina van der Aar traden zowel het leerlingen- als grootorkest op afwisselend met Braziliaanse slag werksessies. Ook het opstaporkest gaf haar eerste optreden. Ikina wist in de korte periode dat ze nu voor het orkest staat een goed resultaat neer te zetten. Sinds eind septem ber is er intensief naar dit concert toegewerkt en dat was tijdens het concert goed te horen. Het orkest speelde 'Aria' van Robert Finn met Saskia Bos solo op euphonium op zodanige wijze dat er optimaal van de akoestiek van de kerk gebruik werd gemaakt. Het versterkende effect had ook tot gevolg dat de dynamiek duidelijk op de voor grond trad waardoor de sterke pas sages soms te luid werden. Dat was zeker het geval bij de slagwerk groep die het publiek behoorlijk aan het opzwepen was met origine le samba's. Sherwin liet het publiek oefenen om verschillende ritmes te klappen en liet daarna zijn slag werkgroep op fantastische hierin te participeren. Maar ook andersom was het de slagwerkgroep die het publiek liet meedoen met enthou siast geklap en geroep. Participatie was er ook tijdens het spelen van een Argentijnse Tango toen op er op uitnodiging van de dirigent ook daadwerkelijk een tango gedanst werd. Eensgezindheid bereidt zich nu voor op het kerstconcert dat op 18 december gaat plaatsvinden. Daartoe wordt er ook een koor opgericht dat zaterdag 13 novem ber gaat starten met de repetities. Informatie over dit koor is te vin den op www.mv-eengezindheid.nl. HEILOO - Danee-event Heilectroo dat afgelopen oktober Dj's van internationale faam naar Heiloo bracht, wordt in 2011 nog groter en spectaculairder. Vrijdag 12 november zal eerst de after party van de eerste editie plaats vinden. Ook deze avond zal goed gevuld zijn met dance-muziek, live performance van de saxofonist, en een beamerpresentatie van de foto's van Heilectroo 2010. De afterparty is in café La Strada om 21.00 uur en gaat door tot 03.00 uur 's nachts. De entree is gratis. over het belang van een goed ont bijt. Het Nationaal Schoolontbijt wordt georganiseerd door het Voorlichtingsbureau Brood en toe gejuicht door het Voedingscentrum en het Convenant Gezond Gewicht. De leerlingen van de Zuidwester genoten met volle teugen van Het Nationaal Schoolontbijt. Aangeleverde foto HEILOO- Verrassend muzikaal cabaret. De nieuwe, tweede voorstelling van Roy Aernouts is 'zeer apart'. Hij won in 2007 het Leids Cabaret Festival. Sindsdien heeft hij zijn talent aangescherpt naar een volleerd liedjesschrijver en theaterma ker. Vrijdag 12 november is de Aernouts te zien in theater De Beun. Er zijn nog kaarten beschik baar. De Vlaamse cabaretier heeft in Nederland een grote schare, vooral ook jeugdige bewonderaars. Hij sleept zijn publiek mee in een wereld vol wonderlijke gebeur tenissen. Ontroering, ongemene bitterheid maar ook grappig: Roy Aernouts weet zijn publiek voort durend te verrassen en op het ver keerde been te zetten. Aernouts vraagt zich in 'De Parabel van het probleem' af wat er zou gebeuren als iedereen voor een dag eens niet zichzelf zou zijn, maar zou leven als wie hij zou willen zijn. Hij geeft zelf het voorbeeld en trekt de wijde wereld in en ontmoet daarin, hoe kan het anders, vooral problemen. De voorstelling begint om 20.15 uur, de toegangsprijs is 15 euro. Kaarten zijn te bestellen via www.vriendenvandebeun.nl of verkrijgbaar aan de kassa van De Beun, 's middags tussen 13.30 en 17.00 uur. De nieuwe, tweede voorstelling van Roy Aernouts is 'zeer apart'. Vrijdag te zien in De Beun. Aangeleverde foto 'fAI-lAA, H'"Kileorso.iil

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2010 | | pagina 15