Voorspeelavonden bij de Muziek- en Dansschool Heiloo St. Radboud neemt deel aan tv-quiz op RTV-NH Profiteer nu! H E I L O O 3 Hallo lieve kinderen van Heiloo Gestolen bromfietsen Lilian Blom sluit Nederland Leest af Afscheid voorzitter Stichting Welzijn Heiloo Is de Heilooër basisschool de slimste school? UITKIJKPOST 10 NOVEMBER 2010 Over een paar dagen is het weer zover. Dan komt Sinterklaas samen met heel veel Pieten aan in Nederland. Precies één week later, op 20 november, komt Sinterklaas dan naar Heiloo om samen met jullie een mooi feest te vieren voorafgegaan door een prachtige optocht. De optocht zal net als voor- gaandejaren starten vanaf de Sint Radboudschool omstreeks 11.15 uur. De route van de optocht zal ik volgende week gaan vertellen. We ein digen bij het GGZ gebouw aan de Ken nemerstraatweg, waar om ongeveer 13.00 uur een leuk feest zal zijn, samen met Sinterklaas en al zijn Pieten. En natuurlijk komen er een aantal speciale gasten. Hierover vertel ik volgende week meer. Dus ik hoop dat jullie aan staande zaterdag allemaal kij ken naar de intocht op televi sie om daarna op zaterdag 20 november live aanwezig te zijn bij de intocht van Sinterklaas in Heiloo. In ieder geval tot volgende week! HEILOO - Een 16-jarige jongen en een 15-jarig meisje uit Alkmaar zijn maandag rond 15.30 uur aan gehouden op de Zanderslootlaan. De politie kreeg een melding dat er op deze laan drie mensen een brommer aan het overspuiten waren. Agenten gingen polshoogte nemen en zagen onderweg een bromfietser richting Alkmaar rij den. Zij wilden hem staande hou den om hem te controleren. Toen de jongen dit echter in de gaten kreeg, sprong hij van de brommer af en rende het bos in. De achtergebleven bromfiets bleek vorige week gestolen te zijn vanaf de Overtoom in Alkmaar. De agen ten werden aangesproken door een fietser die vertelde dat op de Zanderslootlaan nog twee mensen stonden die een brommer aan het spuiten waren. Op de laan stonden de jongen en het meisje met een bromfiets die zondag gestolen bleek te zijn vanaf de Kennemerstraatweg. De twee werden aangehouden. De Uitkijkpost verschijnt op woens dag huis-aan-huis in een oplage van 17.500 exemplaren in Heiloo, Limmen, Akersloot, Egmond-Binnen, Egmond aan den Hoef en Rinnegom. Advertenties De advertentieafdeling is te bereiken via 072-5330175 of per e-mail: advertenties@uitkij kpost.nl. Advertenties dienen uiterlijk maan dag 17.30 uur in ons bezit te zijn. Advertentieprijs per mm is 0,48 (excl. BTW). Bij adverteren op contractbasis gelden aanzienlijk lagere mm-prijzen. Voor informatie over advertentietarieven en mogelijkheden, kunt u contact opnemen met Arnoud Mars, tel. 072-5350175 of per e-mail: verkoop@uitkijkpost.nl Redactie Redactionele kopij moet uiterlijk vrijdag om 17.00 uur in ons bezit zijn. Een uitzondering wordt gemaakt voor kopij voor de sportpagina's en voor evenementen die in het weekend plaatsvinden. In dat geval mag kopij tot maandag 12.00 uur worden ingeleverd. De redactie van de Uitkijkpost is op de volgende uren bereikbaar: maandag 08.30 t/m 17.30 uur dinsdag 08.30 t/m 13.00 uur donderdag 08.30 t/m 13.00 uur vrijdag 08.30 t/m 14.30 uur woensdag is de redactie afwezig. Openingstijden Drukkerij Uitkijkpost ma. 08.00 -12.00 113.00 -17.30 uur di. 08.00 -12.00 113.00 -17.30 uur wo. 09.00 -12.00 113.00 -16.30 uur do. 09.00 -12.00 113.00 -16.30 uur vr. 09.00 -12.00 113.00 -14.30 uur Aangeleverde kopij advertenties De redactie behoudt zich het recht voor om stukken te bewerken, in te korten te verplaatsen naar een volgende editie of niette plaatsen, mede afhankelijk van het advertentieaanbod. U kunt uw kopij mailen, faxen, verzenden of afleveren bij de balie. De redactie stuurt geen foto's en cd-roms retour. Deze kunt u aan de balie van de Uitkijkpost op komen halen. De Uitkijkpost is niet verantwoordelijk voor in advertenties gedane uitspraken of beweringen. Adres Bezoekadres: De Hoefsmid 5,1851 PZ in Heiloo, tel. 072-5330175, fax 072-5335644, e-mail: redactie@uitkijkpost.nl. advertenties: advertenties@uitkijkpost.nl internet: www.uitkijkpost.nl Postadres: postbus 68,1850 AB Heiloo. Dit krantenproduct is milieuvriendelijk vervaardigd met een waterloos d ru kproces van Hilka Jelsma en harpleerlingen van Marjan Deiman. Deze avond zal gekenmerkt worden doordat er zowel individueel als in klein ensembleverband muziek wordt gemaakt. Donderdag 18 novem ber zijn het trompetleerlingen van Simon Boerke, vioolleerlingen van Annemarie Dtir, zangleerlingen van Gunther Irmer, klarinetleerlin gen van Madeion Kooij, en dwars fluitleerlingen van Anke Buringa. Vrijdag 19 november zullen cel loleerlingen van Martine Beider, blokfluitleerlingen van JanJaap Langereis, zangleerlingen van Kees de Bruijn, slagwerkleerlingen van Rob van der Sterren en gitaarleer lingen van Edwin van Ligteringen hun ingestudeerde werken laten horen. Maandag 22 november zijn het leerlingen van saxofoondocent Jack Kat, gitaarleerlingen van Peter Broersen, pianoleerlingen van Ruben van Mastrigt en slagwerk leerlingen van Peter Biesheuvel die muziekstukken ten gehore bren gen. Met de voorspeelavond van woensdag 24 november wordt de eerste reeks van voorspeelavonden afgesloten, met slagwerkleerlingen van Will van Toor, pianoleerlingen van Thomas Hans, tromboneleer lingen van Daniel Follman, accor deonleerlingen van Ella Terwijn en keyboardleerlingen van Sander van Wonderen. Aanvang alle avonden: 19.30 uur, locatie: Muziekschool aan het Veld 1, tel. 072-5332460, info muziekendanssehoolheiloonl/ www. muziekendansschoolheiloonl. HEILOO - Van woensdag 17 tot en met woensdag 24 november gaan de deuren open voor de eerste serie van voorspeeluren die de muziekschool organi seert voor haar leerlingen. Tijdens deze voorspeeluren wor den de leerlingen in de gelegen heid gesteld om hun ingestudeerde werken ten gehore te brengen aan ouders, familie en belangstellen den. Tevens hebben deze voor speelavonden het doel om podium ervaring op te doen. Ook dit jaar zullen deze uren een mix kennen van leerlingen van verschillende docenten, instrumenten en uiteen lopende muziekstijlen. Woensdag 17 november is de start van de eerste reeks van voorspeelavon den. U kunt kijken en luisteren naar pianoleerlingen van Doreté Crijns, hoboleerlingen van Peter Onnes, dwarsfluitleerlingen van Martin Rozerna, vioolleerlingen Tijdens de voorspeeluren mogen de leerlingen hun ingestudeerde werken laten horen aan ouders en familie. Foto: Jacques van der sterren Vrijdag 19 november feestelijke opening van de nieuwe winkel. Peek Juwelier Heiloo HEILOO - Op donderdag 18 november vanaf 20.00 uur is Lilian Blom te gast in Bibliotheek Heiloo. In haar debuut De tuin kamer beschreef Lilian Blom de laatste maanden van haar geliefde, de schrijver Louis Ferron. Niet van je afschrijven, maar opschrij ven, was zijn opdracht. Uit het in 2010 verschenen Strijkend licht, haar tweede roman, blijkt dat hij haar leven nog steeds beheerst, en dat opschrijven alleen niet volstaat om het te verwerken. Toegangskaarten voor deze bij zondere avond zijn verkrijgbaar voor 5,- (niet bibliotheekleden: 7,50) bij de klantenservice van Bibliotheek Heiloo. Reserveren kan ook: telefonisch via 072- 5330670 en via www.bibliotheek- heiloo.nl. Tijdens de campagne Nederland Leest ligt het boek De Grote Zaal van Jacoba van Velde gratis klaar voor alle leden van de bibliotheek van 18 jaar en ouder. Er is nog een beperkt aantal beschikbaar, dus op is op. Het is tijdens de campagne Nederland Leest (tot en met 19 november) extra aan trekkelijk om lid te worden van Bibliotheek Heiloo. Nieuwe leden vanaf 18 jaar betalen namelijk geen inschrijfgeld. En natuurlijk ontvangen zij bij inschrijven ook het boekje De Grote Zaal. Als u een kaartje heeft gekocht voor één van de lezingen, ontvangt u de kosten daarvan 7,50) ook nog eens retour! HEILOO - Woensdag 3 november nam de heer Marius Speekman na vier jaar afscheid als voorzitter van de Stichting Welzijn Heiloo. Wethouder Ouderkerken bedankte hem namens de gemeente Heiloo voor zijn inzet in de afgelopen jaren. De voorzittersfunctie is over genomen door Jan Kasper. HEILOO - Vorig jaar heeft de St. Radboudschool deegenomen aan de tv-quiz De Slimste School en is toen nipt tweede van Noord- Holland geworden. Op basis van deze goede prestatie mochten de school, als enige school, weer deelnemen. Zaterdag 13 november om 17.15 uur wordt de quiz uitgezonden, waaraan de St. Radboud heeft deelgenomen. De uitzending is op RTV-NH. De opnames van de quiz vonden plaats in studio 24 in Hilversum. Cor en Christa stonden voor de desk en moesten een aan tal vragen beantwoorden. Joris en Anne deden een techniekopdracht en samen moesten de kinderen een aantal vragenronden doorkomen, waaronder de mystery guest, de juiste volgorde en waar of niet waar. Allemaal vragen over de provin cie Noord- Holland. Na zes rondes moesten een aantal scholen afval len. Of de Radboudschool daarbij zat is aanstaande zaterdag te zien. Vorig jaar heeft de St. Radboudschool deegenomen aan De Slimste School. Op basis van die prestatie mogen ze nu weer meedoen! Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2010 | | pagina 3