rixnm Rabobank Verbouwen. Juist nu een goed idee. TIXliT Let op! Geld lenen kost geld Uitnodiging afdelingsbijeenkomst Jongerenraad in oprichting Uw inkomen voor later Kantoor Heiloo heropend Wie gaat ons scherp houden? Een goed ik altijd nog Ik ben pas 35. pensioen kan regelen. Toch 14 www.rabobank.nl/nkl ,CBU ISOLTIEK Dichtbij, betrokken en toonaangevend Colofon Rabobank. Een bank met ideeën. 17 NOVEMBER 2010 UITKIJKPOST Rabo lournaal:,v: Heeft u verbouwings plannen? Tot 1 juli 2011 is een verbouwing van een bestaande woning extra aantrekkelijk vanwege het lage BTW tarief op arbeidsloon. Dit geldt voor vernieuwen, vergroten, herstellen of onderhouden van de woning. Ook garages, schuren, serres en aan- en uitbouwen vallen onder de regeling. Verbouwen met €250 extra voordeel Gaat u verbouwen en JE MAAKT HET MET FIXET Fixet Egmond Ambachtsweg 5 Egmond aan den Hoef BREEN SCHOORL GEREEDSCHAP PEN-I JZERWAREN-TUIN-MACHINES Breen Schoorl Heereweg 2 Schoorl Multimate Castricum Castricummerwerf 70 Castricum Bolten Verf Wand Westerweg 259 Heiloo JE MAAKT HET MET FIXET L— Fixet Limmen Visweg 12a Limmen Bent u lid van Rabobank Noord-Kennemerland? Dan ontvangt u binnenkort een persoonlijke uitnodiging voor onze afdelingsbijeenkomst op maandag 13 december. De bijeenkomst vindt die avond plaats vanaf 19.00 uur in Hotel Zuiderduin in Egmond aan Zee. Onze directie, Raad van Commissarissen en ledenraad zullen u vertellen over de stand van zaken bij onze bank. Ook op de agenda: ons 'coöperatief dividend'. Deze avond maken we namelijk bekend welke organisaties uit ons werkgebied deze keer ondersteuning zullen ontvangen uit ons Coöperatiefonds. Na de pauze hebben we een geweldige spreker voor u: professor ir. Bert Bruggink, CFO van Rabobank Nederland. Wij hopen u op 13 december te mogen begroeten! Hoe houden we als bank feeling met de leefwereld en wensen van jonge mensen? Het antwoord ligt eigenlijk voor de hand: door met ze in gesprek te gaan en te blijven. Om die reden willen wij vanaf 2011 een jongerenraad in het leven roepen. Een aantal keren per jaar willen wij met een groep jonge leden in gesprek over bijvoorbeeld producten en acties voor jonge klanten. Maar een jongerenraad is meer dan een klantenpanel. Het is voor de deelnemers ook een mogelijkheid om een netwerk op te bouwen. Over pensioenen bestaan veel misvattingen. We kunnen er niet langer van uitgaan dat het met onze toekomstvoorziening wel goed zal komen. Om te zorgen dat u later ook prettig kunt leven is het belangrijk dat u uw toekomst actueel houdt. Uw accountmanager helpt u daarbij. Realiseer uw doel De Rabobank kijkt samen met u naar uw doelen en hoe u deze waar kunt maken. Hoe kunt u zorgen dat u genoeg vermogen opbouwt om uw doel te realiseren? Dit inzicht geeft al direct de nodige rust. Wij houden samen met u in de gaten of uw doel ook in de toekomst haalbaar blijft. Als u later ook prettig wilt leven, moet u zelf in actie komen. Hoe? Dat ontdekt u op www.rabobank.nl/nkl. Om kennis op te doen over zakelijke dienstverlening in het algemeen en over het bankbedrijf in het bijzonder. Ook gaan wij de jongerenraad volop kansen bieden om zelf ideeën te verzinnen en om acties te ontwikkelen voor jongeren in ons werkgebied. De Jongerenraad. Iets voor jou? Ben jij tussen 18 en 25 jaar oud, lid van onze bank (of wil je lid worden) en vind je het leukom je een aantal keer per jaar in te zetten voor onze bank? Dan is onze jongerenraad iets voor jou. Wil jij je aanmelden of meer informatie? Bel ons dan op (072) 507 32 10 of mai naar communicatie@ nkl.rabobank.nl. Wethouder Hero Veger heropende op vrijdag 5 november ons verbouwde kantoor in Heiloo. In zijn speech roemde de heer Veger de manier waarop onze bank midden in de samenleving staat en allerlei lokale initiatieven ondersteunt. De openingshandeling die de wethouder verrichtte, sloot hier naadloos op aan. Hij onthulde een enorm paneel met daarop sporters van de drie'Rabo sportclubs'die wij in het dorp Heiloo ondersteunen. Van zowel De Terriërs (hockey), De Boscrossers (fietscross) en HS Heiloo (paardrijden) waren de clubvoorzitters en andere bestuursleden aanwezig om het resultaat te bewonderen. Met de ingebruikname van dit vernieuwde kantoor is ook onze vestiging in Heiloo helemaal klaar voor de toekomst. We richten onze bank steeds meer in naar de wensen van de moderne klant. Die kiest er steeds vaker voor om rechtstreeks te bankieren via directe kanalen, maar wil ons in bepaalde gevallen ook kunnen bezoeken voor gedegen financieel advies. Rabobank Noord-Kennemerland Postbus 289 1900 AG Castricum Kantoren: Breelaan 16, Bergen Nh Dorpsstraat 62, Castricum Voorstraat 71, Egmond aan Zee Stationsweg 136, Heiloo Kerkweg 2c, Limmen Heereweg 34, Schoorl T (072) 507 33 33 E communicatie@ nkl.rabobank.nl I www.rabobank.nl/nkl Verbouwen met €250 extra voordeel. Dat is het idee. Rabobank. Een bank met ideeën. Rabobank sluit u om die reden voor 1 juli 2011 een hypotheek af bij Rabobank Noord- Kennemerland? Dan bieden wij u een set aan van vijf verbouwingscheques met een totale waarde van €250. De cheques kunt u besteden bij de onderstaande vijf bedrijven in ons werkgebied. Kijk voor de voorwaarden op www. rabobank.nl/nkl onder het kopje hypotheken. Wilt u een afspraak maken met een van onze adviseurs? Bel (072) 507 33 00 of mail naar FinancieelAdvies@ nkl.rabobank.nl Samen de koers van de bank bepalen. Dat is het idee.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2010 | | pagina 14