Dorssports is klaar voor de winter, u ook? Successen voor AV Trias atleten Geslaagde visdag voor zeevissers DVW Ballroomdansers uit Heiloo in finale in Almere SPORT 25 INGEZONDEN MEDEDELING Judoka's Dorssports halen gele band! HSV F5 Najaarskampioen UITSLAGEN Prachtige visdag met uitstekende vangst op een gladde Noordzee UITKIJKPOST i DECEMBER 2010 HEILOO - De winter betekent voor iedereen wat anders; gezellig samen zijn, heerlijke stamppotten, kou, wintersport, et cetera. Wat uw idee van de winter ook is, Healthclub Dorssports heeft voor iedereen een sportpro gramma op maat! Speciaal voor degene die dit jaar goed voorbereid op win tersport wil gaan heeft Dorssports het Winterklaar programma. Hierin extra aandacht voor de specifieke conditie die nodig is tijdens het skiën en snowboarden, waardoor unu nog meer kunt genieten van uw vakan tie! Ook voor inwoners van Heiloo en omstreken die niet op vakantie gaat is er reden genoeg om aan de conditie te werken. Team Dorssports helpt graag. Voor iedereen die al langere tijd weinig aan sport gedaan heeft, zijn de uitgebreide persoonlijke begeleiding door gediplomeerde instructeurs en de honderd procent tevredenheidsgarantie zeer aantrekkelijk. Daarnaast zijn de 43 lesuren, de volledig klimaatbeheerste sportruimtes en het gratis gebruik van de zonnebank en de sauna in de winter een welkome bijkom stigheid. Om de keuze voor iedereen gemakkelijk te maken krijgt iedereen tijdens de Deeemberaktie vijftig procent korting op het inschrijfgeld. Wilt u meer weten over Dorssports? Kijk op www.healthclubdorssports.nl. Of kom langs voor een persoonlijke kennismaking: Het Maalwater 2 in Heiloo naast tennishal de Dors. Danspaar Coen en Tineke Hekman behaalde de Runnerscup fina le van de Hoofdklasse Senioren in Almere. Aangeleverde foto ATLETIEK HEILOO - Trias atlete Eileen Groenland maakte tijdens de tweede wedstrijd van de Tata crosscup competitie in Wijk aan Zee een sterke indruk door op de 3,3 kilometer voor neo-seni- oren en AB jeugd als tweede te eindigen. Dit maal bleef zij haar clubgenote Roanne Bruin voor, die als vierde net naast de prijzen greep. Bij de senioren lijkt Edward Appelman weer op de weg terug. Eindigde hij de eerste wedstrijd nog als tiende; dit keer behaalde Edward met een sterke eindsprint de zesde plaats. Bastiaan Bouman werd in zijn cate gorie (B-junioren) prima vierde. De omstandigheden in Wijk aan Zee waren ideaal. In Tilburg behaalde Celine Ruiter tijdens de interna tionale Warandeloop, de sterkste cross van Nederland, bij de meisjes C een uitstekende zesde plaats bij de 14-jarigen. Haar jongere broer Yanniek behaalde een keurige 18de plaats bij de elfjarigen. Beiden lie pen een parcours over 2200 meter. HEILOO - Afgelopen zondag waren de halfjaarlijkse bandexa mens bij Judo Dorssports. In de lessen voor het examen is er extra aandacht besteed aan het bandexa men. De judoka's konden dus zon der zorgen bandexamen gaan doen voor gele band. De judoka's demon streerden verschillende worpen zoals de O-Soto-Gari (beenworp), Ippon-Seoi-Nage (schouderworp) Op de grond werden judoka's van uit verschillende posities omgekan teld en vervolgens in een houdgreep gepakt. De judoka's lieten allemaal een spetterend examen zien, waar door Sander en Wesley niks anders konden dan aan alle judoka's de hogere band uitreiken. Trainer Sander Groefsema: „Je ziet dat de judoka's de basisvaardigheden van het judo hebben geleerd. Ze kunnen allemaal valbreken en gecontroleerd de ander werpen en op verschil lende manier iemand in een houd greep pakken. De gele band is de opstap richting meer! Allemaal van harte gefeliciteerd!" Geslaagd voor gele band zijn: Jelle Koenders, Paul Backs, Tim Veldhuizen, Paul Backs, Youri de Raadt, Jens Rozenbroek, Xander Sehoemaker, Jari Legdeur, Levi Legdeur, Bram Brantjes, Tim Veldhuizen, Raymond Gaarthuis, Nick Hollenberg, Jan Hollenberg. HEILOO - Afgelopen weekend heeft de F5 van HSV het najaars kampioenschap gevierd. Acht overwinningen uit negen gespeel de wedstrijden waren ruim voldoende voor het kampioenschap. Groot feest dus in het clubhuis met limonade, taart, patat en bekers voor alle spelers. Op de foto staan de blije spelers van HSV F5 lekker warm aangekleed, (boven vlnr) Beerend, Lucas, Lucas, Ties en Lewi, (onder vlnr) Nick, Quin, Mats, Sem en Jesse. Nu van de winter flink trainen en dan samen op naar de voor- jaarscompetitie! Aangeleverde foto BALLROOMDANSEN HEILOO - In het weekeinde van 20 en 21 november zijn in de Topsporthal te Almere door de Nederlandse Algemene Danssportbond de officiële Nederlandse Kampioenschappen Ballroomdansen gehouden. Het danspaar Coen en Tineke Hekman uit Heiloo wist - evenals in 2009 - na een sportieve strijd in vier rondes de Runnersup Finale te behalen in de Hoofdklasse Senioren. De wedstrijd werd Bridgeclub 't Oosthonk HEILOO - De uitslag van woensdag 24 november: A-lijn: 1. Familie Admiraal 61,25, 2. D. de Kierk- J. Beerse 59,17, 3. R. Hogesiag - G. Voskuil 53,75,4. Familie Turk 52,50, B-iijn: 1. L. Eveieens - L Santifort 59,38, 2. Familie Eeitink 57,29, 3. G. van Lochem - E. Motta 56,25, 4. J. van Dokkum - E. Kappei 53,75. Herfstkampioenen: A- iijn: T. Woidendorp en H. Fransen 323,29 punten. B-iijn: L. Eveieens en L. Santifort 337,29 punten. Heilooër Bridge Club HEILOO - Bij HBC is de tweede ronde van de bridgecompetities beëindigd. Uitslagen donderdagavond: A-lijn: 1. De Bruyckere - Stark 57,29; 2. Haan - Van Loon 53,65; 3. Bes -Uiji 53,13. B-iijn: 1. gevolgd door een camerateam van Omroep Flevoland, welke na afloop van de spannende kwart finale Tineke interviewde over haar ervaringen als wedstrijd danseres. Zaterdag dansten de Senioren (35+) en de zondag was voor de wedstrijddansers tot 35 jaar. Een team van maar liefst negen buitenlandse juryleden stond langs de vloer om de driehon derd dansparen te beoordelen. De Nederlandse Kampioenschappen Formatiedansen zijn op 4 decem ber. Fam. A. en B. Kuijper 54,69; 2. Haanstra - Rutjes 52,60; 3. Martini - de Waard 52,08. C-iijn: 1. Van der Noord - Rotteveel 56,41; 2. Fam. Van Wiechen 54,01; 3. Fam. C. en J. Piet 52,71. D-iijn: 1. Fam. de Graaft 63,89; 2. Fam. Steur 59,72; 3. Deitmers -Hutten 53,47. Dinsdagavond: A-iijn: 1. Huting - Mooij 63,33; 2. Coebergh - Kemmere 62.08; 3. Kiark-Stark61,67. B-iijn: 1. Ontrop - Noordenbos 67,19; 2. Lodder - Schaaper 55,73; 3. Greyer - Hentzen 55,21. Schaakvereniging Oppositie HEILOO - Uitslagen: van de Ark-Verhoeff: 0,5-0,5; Vonk-Bosma: 0-1; van de Wal- Sauer:0,5-0,5; Manni-Heeringa: 1-0; van der Brink-Smith: 1-0; de Jager-Gandossi: 0-1; Kerst-Jonkheer: 1-0; Booij-Huffnagei: 0-1; Roozing-Blom: 1-0; Smoor-Lambriks: 1-0. HENGELSPORT HEILOO - Afgelopen zaterdag had de organisatie van DVW Heiloo een boot geregeld om na bijna een jaar geleden weer eens te gaan wrakvissen vanuit Scheveningen. Ondanks de vele oproepen via de mail binnen de DVW-leden was het vertrouwen op een geslaagde vis dag niet groot en besloten. Slechts 15 deelnemers hadden zich op gegeven. Deze mannen stonden als kleine kinderen te trappelen om uit te varen. Het vertrouwen van deze deelnemers werd niet geschaad, want het was een prachtige visdag met een uitstekende vangst op een gladde Noordzee. Tijdens de loting werd er koers gemaakt naar open water richting het zuidwesten om na anderhalf uur te arriveren op het de eerste visplek. Dit bleek echter geen wrak, maar een oud onderstel van een boorplat- forrn. Dit was een uitstekende keus van de schipper. Ten eerste ver speelde je niet zo veel, kon er lang gevist worden en het belangrijkste: er werd er ook nog eens uitstekend gevangen. Kabeljauw en steenbolk was de hoofdmoot en er Jcwam ook schar, wijting en zelfs een makreel naar boven, wat toch wel een hoogst opmerkelijke vangst was in deze tijd van het jaar. Na twee en half uur gevist te hebben bleek dat het meeste wel was weg gevangen en zocht de schipper een nieuw oud onderstel op. Ook hier Jcwamen hele mooie exemplaren naar boven en was voor menig visser echt werken geblazen. Tegen 14.30 uur ging men huiswaarts en werd de opbrengst geteld en gewogen. Iedereen had zijn visje gevangen maar Gerrit Ijnsen besehilcte toch over de beste vistechniek. Gerrit werd met maar liefst 29 gevan gen vissen en bijna 14 kilo eerste. Tweede werd Nico van Leeuwen die daardoor grote kans maakt om DVW kampioen 2010 te worden. Rene Blok mocht aanspraak maken op de derde stek. Totaal werd er ruim honderd kilo vis gevangen waarbij van de 317 vissen 111 exemplaren groot genoeg bleken voor consumptie. De laatste wrak wedstrijd is op 18 december vanuit Den Helder. Opgeven via zeevis- sen@devroegtewint.nl. Daan den Engelsen met een mooie kabeljauw. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2010 | | pagina 25