Helder tweemaal genomineerd voor Sterren.nl Awards Nieuwe leden gemeenteraad bij Beat FM H E I L O O "Luisteren naar nabestaanden. Dat doe ik mfelfr mijn hart." 3 Associatie Uitvaartverzorging Fletcher koopt Kwartje Koffie D66Groen Links vergadert Website I Gemelli Info-uur CDA-fractie Kaarten huishoudbeurs puzzel najaarsbijlage Tentoonstelling Kleurenpracht Bijzondere avond over Klezmer in bibliotheek Helder werkt hard aan de samenstelling van een debuut cd Fractieleden presenteerden zich op de lokale radio De mensen van Associatie Uitvaartverzorging. Vertrouwd dichtbij, www.associatieuitvaart.nl tel. 0800-0375 UITKIJKPOST i DECEMBER 2010 Heiloo te kunnen toevoegen. Dat de discussie goed werd gevoerd bleek door de opmerking dat een vervolg op prijs werd gesteld. Tot slot bedankte gespreksleider Bob van Unnik allen voor hun prettige inbreng. HEILOO - Het Golden Tulip Heiloo en restaurant Kwartje Koffie zijn doorverkocht aan Fletcher Hotels. Na het faillis sement was de zaak in handen gekomen van Rein en Claudia Pastoor, die het verkochten aan Fletcher. Momenteel telt de keten 43 hotels, goed voor zo'n twee duizend hotelkamers, waaronder het Badhotel in Egmond aan Zee. HEILOO - Voor de laatste keer dit jaar bijeen zal de fractie van D66GroenLinks stukken op de agenda van de gemeenteraad van 6 december bespreken (zie info- pagina gemeente). Donderdag 2 december, om 20.00 uur in de kantine van het gemeentehuis, oude ingang. HEILOO - In de Wintertrends- pagina's die vorige week in de Uitkijkpost stonden afge drukt, stond een artikel over de Italiaanse pizzeria/ bezorgtraiteur I Gemelli. Onderaan het artikel is hun website per abuis foutief ver meld. Het juiste adres moet zijn: www.igemelli.nl. HEILOO - Op donderdag 2 december houdt de CDA-fractie een info-uur. Wanneer u een onderwerp met de fractieleden wilt bespreken, graag van te voren een bericht aan: Henk van der Werf, tel 072-5335150 of per e-mail: werf.hlo.34@planet. nl. Aanvang om 19.30 uur in het gemeentehuis (oude ingang). Vorige week stond in de najaars- blijage van de Uitkijkpost een leuke puzzel afgedrukt. Per abuis zijn wij vergeten te melden dat wij onder de goede inzenders vrijkaarten verloten voor de Huishoudbeurs, die wordt gehou den van 12 tot 20 februari in de Rai Amsterdam. HEILOO - Vorig weekend heeft vogelvereniging Kleurenpracht haar onderlinge tentoonstel ling gehouden, die op zondag ongeveer 300 bezoekers trok. Namens het distrietbestuur heeft voorzitter Homan de ten toonstelling geopend. In zijn voorwoord prees hij de inzen ders voor de hoge kwaliteit van de ingestuurde vogels. Indien u interesse heeft in het houden van vogels: eens in de maand heeft Kleurenpracht een lezing in het clubgebouw aan het Vennewater. De Noord-Hollandse band Helder, met helemaal rechts Patrick van Diepen uit Heiloo. Aangeleverde foto HEILOO - De Noord-Hollandse band Helder is genomineerd in de categorieën Beste Nieuwkomer en Beste Videoclip voor de Sterren.nl Awards 2010. Helder, bij veel bezoekers van Dolfinn Rocks ook wel bekend onder de naam Giga, timmert hard aan de weg. Mede doordat de band sinds afgelopen jaar met zelfge schreven Nederlandstalige nummers naar buiten treedt. Met hun debuut single 'Laat me Leven' trad de band onder andere op in het tv-program- ma Tros Muziekfeest op het Plein en op Indian Summer 2010. Daarnaast is de band vanaf de release van de digitale muziekzender Sterren.nl, onderdeel van Tros en initiator van Sterren.nl Awards, hierop al vaak gedraaid. En ook radiozenders als 100% NL, Radio 2 en RadioNL heb ben het afgelopen jaar ruime aan dacht aan Helder besteed. In de categorie Beste Videoclip neemt Helder het met de clip van 'Laat me Leven' op tegen gevestigde arties- ten zoals JURK!, Ilse de Lange, de 3J's, Gerard Joling en Jan Smit. Bij Beste Nieuwkomers behoren Wesley Klein, Sieneke (Eurovisie Songfestival) en Joeri Plaizier tot de concurrentie. Heilooër Patrick van Diepen (gitaar) is, net als de overige bandleden van Helder Léon Sehuijt (bas)Erik van Dok (drums) Hubert-Jan Horrocks (toetsen) en zangeres Marjet van den Brand, blij met beide nominaties. Patrick: „Het kwam als een com plete verrassing! We waren te gast in het tv-progranuua Toffe Gasten, gepresenteerd door Kees Tol om te praten over onze nieuwste single 'Zo Vrij'. Dit nummer is op 22 oktober uitgekomen en we hebben inmid dels veel positieve reacties ontvan gen. Tijdens het interview verraste Kees Tol ons met de twee nomina ties. Het zorgt voor meer publiciteit en dat is altijd welkom." Helder werkt hard aan de samen stelling van een debuut cd met eigen Nederlandstalige nummers. Ze hopen, als alles meezit, dat deze begin 2011 uitkomt. Het binnenha len van de awards zou dan een flinke opsteker zijn. De Sterren.nl Awards Gala-avond, die op 16 december plaatsvindt, wordt Oudejaarsavond uitgezonden op Sterren24 en op 2 januari herhaald op Nederland 1. Iedereen kan nog tot 16 december op zijn of haar favoriete artiest/band stemmen via www.awards.sterren.nl en daarmee maken kans op kaarten om het gala bij te wonen. Stemmen zijn alleen dan geldig, indien men voor alle vijf categorieën een favo riet kiest. Natuurlijk hoopt Helder op heel veel stemmen uit Heiloo. Lirnmen, Akersloot, Egmond en omgeving! HEILOO - Donderdag 9 december wordt een bijzonde re muziekavond in Bibliotheek Heiloo. Muziekbibliotheearis Gert Floor gaat dan uitgebreid in op Klezmermuziek. De muziek die Joodse immigranten in de Verenigde Staten begin vorige eeuw meebrachten uit Oost Europa, dreigde met de hoogbejaarde jazz muzikanten uit te sterven. Gelukkig liep het anders, zoals tijdens deze avond met veel muziekfragmenten zal blijken! Er zijn nog een beperkt aantal toegangskaarten verkrijg baar voor deze bijzondere muziek avond! De avond begint om 20.00 uur. Toegangskaarten zijn verkrijg baar voor 5,- (niet bibliotheekle den: 7,50) bij de klantenservice van Bibliotheek Heiloo. Reserveren kan ook via tel. 072-5330670 en via www bibliotheekheiloo nl Dit krantenproduct is milieuvriendelijk vervaardigd met een waterloos drukproces HEILOO - Donderdagavond 18 november presenteerden zich vier nieuwe fractieleden die na de gemeenteraadsverkiezin gen namens hun partij zitting namen in de gemeenteraad van Heiloo, mevrouw Meriwani- van Waning van D66/GroenLinks, mevrouw Las van Bennekom van de WD, mevrouw Kaan- Brink van het CDA en de heer Bergmans van Heiloo2000. In een prettige en ongedwon gen sfeer werden door de nieuwe fractieleden hun ervaringen en verwachtingen toegelicht. Ook de motivatie die hen ertoe hebben aangezet om zich in de plaatselijke politiek te begeven werden bespro ken. Het begrip gedrevenheid was niet aan de orde. Wel het gevoel om iets aan het welzijn in de gemeente De Uitkijkpost verschijnt op woens dag huis-aan-huis in een oplage van 17.500 exemplaren in Heiloo, Limmen, Akersloot, Egmond-Binnen, Egmond aan den Hoef en Rinnegom. Advertenties De advertentieafdeling is te bereiken via 072-5330175 of per e-mail: advertenties@uitkij kpost.nl. Advertenties dienen uiterlijk maan dag 17.30 uur in ons bezit te zijn. Advertentieprijs per mm is 0,48 (excl. BTW). Bij adverteren op contractbasis gelden aanzienlijk lagere mm-prijzen. Voor informatie over advertentietarieven en mogelijkheden, kunt u contact opnemen met Arnoud Mars, tel. 072-5350175 of per e-mail: verkoop@uitkijkpost.nl Redactie Redactionele kopij moet uiterlijk vrijdag om 17.00 uur in ons bezit zijn. Een uitzondering wordt gemaakt voor kopij voor de sportpagina's en voor evenementen die in het weekend plaatsvinden. In dat geval mag kopij tot maandag 12.00 uur worden ingeleverd. De redactie van de Uitkijkpost is op de volgende uren bereikbaar: maandag 08.30 t/m 17.30 uur dinsdag 08.30 t/m 13.00 uur donderdag 08.30 t/m 13.00 uur vrijdag 08.30 t/m 14.30 uur woensdag is de redactie afwezig. Openingstijden Drukkerij Uitkijkpost ma. 08.00 -12.00 113.00 -17.30 uur di. 08.00 -12.00 113.00 -17.30 uur wo. 09.00 -12.00 113.00 -16.30 uur do. 09.00 -12.00 113.00 -16.30 uur vr. 09.00 -12.00 113.00 -14.30 uur Aangeleverde kopij advertenties De redactie behoudt zich het recht voor om stukken te bewerken, in te korten te verplaatsen naar een volgende editie of niet te plaatsen, mede afhankelijk van het advertentieaanbod. U kunt uw kopij mailen, faxen, verzenden of afleveren bij de balie. De redactie stuurt geen foto's en cd-roms retour. Deze kunt u aan de balie van de Uitkijkpost op komen halen. De Uitkijkpost is niet verantwoordelijk voor in advertenties gedane uitspraken of beweringen. Adres Bezoekadres: De Hoefsmid 5,1851 PZ in Heiloo, tel. 072-5330175, fax 072-5335644, e-mail: redactie@uitkijkpost.nl. advertenties: advertenties@uitkijkpost.nl internet: www.uitkijkpost.nl Postadres: postbus 68,1850 AB Heiloo. Petra Jurriaans, Uitvaartleider Hl

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2010 | | pagina 3