Mooi bedrag voor Stichting Veldwerk People Beauty Hair Schoonheidssalon H E I L O O INGEZONDEN MEDEDELING KERK DIENSTEN INGEZONDEN BRIEF OUD PAP IE R DIERENBESCHERMING OKTERS DIENSTEN Praktijk van H. DEN ENGELSEN is GESLOTEN van 6 t/m 10 december Kapmanie Reactie op ingezonden brief Sinterklaas in het Trefpunt UITKIJKPOST i DECEMBER 2010 Waarneming: dr. Gianotten, tel 5330400 Protestantse Gemeente Heiloo Ter Coulsterkerk Holleweg Zondag 10.00 uur: ds. E.J. Kooiman, dienst van Schrift en Tafel. Protestantse Gemeente Limmen Zondag 10.00 uur: ds. van Reeuwijk. GGZ Willibrorduskapel Zondag 10.00 uur: Woord- en Communieviering, pastor M.J. van Bolhuis. Willibrorduskerk Zaterdag 19.00 uur: Woord- en communieviering met Cantores, olv parochianen. Zondag 10.00 uur Eucharistieviering met dameskoor, voorganger H. Helsloot, er is geen kleuter- en kinderkerk. OL Vrouw ter Nood www.onzelievevrouwternood.nl, tel. 072-5051288. Donderdag 12.00 uur: eucharistie viering, vrijdag 09.00 uur: eucha ristieviering, zaterdag 12.00 uur Eucharistieviering, eerste zaterdag bedevaart. Zondag tweede zondag van de Advent, 09.00 uur gele zen Eucharistieviering, 10.30 uur Eucharistieviering, voorganger rector G.H.B. Bruggink, koor Alkanost Hoorn, 15.00 uur Vespers. Maandag 12.00 uur Eucharistieviering, dinsdag 12.00 uur Eucharistieviering. Woensdag Bedevaart Maria Onbevlekt Ontvangen, Eucharistieviering 09.00 uur ver valt. 11.30 uur Rozenkrans, 12.00 uur Eucharistieviering, voorganger rector G.H.B. Bruggink, koor Schola Cantorum Kennemerland, 13.30 uur Kruisweg in de grote kapel, 14.30 uur Lof, zang: Joke Oud. H. Corneliuskerk Limmen Zaterdag 19.00 uur Woord- en Communieviering met Liturgisch koor, voorganger pastor J. Oiling. Zondag 09.15 uur Woord - en Communieviering met Gemengd koor, voorganger pastor J. Oiling. Evangelie Gemeente Heiloo Elke zondag 10.00 uur aan Het Veld 1, Heiloo. Voor kinderen is er een aparte dienst. Info: 06-14121138. English Church Heiloo Ter Coulsterkerk. English speaking ser vice every Sunday at 5 pm (17.00 uur), families welcome, Sunday school and crèche facilities. Info: 072-5325720. Kerkdiensten Egmond H. Adelbert Egmond Binnen Zondag 10.00 uur Eucharistieviering. H. Marg. Maria Alacoque Egm. Hoef Zaterdag 19.00 uur Eucharistieviering met Hoeverture. OLV Onbevl. Ontvangen Egm. Zee Zondag 10.00 uur: Communieviering met St Caecilia. H.Agnes Egmond aan Zee Zaterdag 19.00 uur Avondgebed. Zondag 10.00 uur Eucharistieviering, tweede van de Advent en Kinderkerk. Woensdag 09.00 uur Eucharistieviering Protestanse Gemeente Egmond Egmond-Binnen, zondag 10.00 uur: voorganger ds S.H. Ossewaarde, twee de advent. Evangelische Kringgemeente Vriendschap Alkmaar Elke zondag 10.00 uur: voorganger Folko van Starkenburg. Tevens zon dagsschool. Gebouw Mare Nostrom, Arubastraat 2, Alkmaar, 072-7510700/ www.ekvriendschap.nl. Doopsgezinde Gemeente Alkmaar Koningsweg 14, info: 072-5123864 Zondag 10.00 uur: Voorganger Carolien Cornelissen, Alkmaar. St. Jacobus de Meerdere Akersloot Zaterdag 19.00 uur Communieviering met Aquariuskoor, voorganger pas tor H. Hudepohl. Zondag 10.00 uur Communieviering met cantor Kl. Renkel, orgel J. Tromp, voorganger Y. van Stiphout. Protestantse Gemeente Uitgeest- Akersloot Zondag 10.00 uur Castricummerweg Uitgeest, voorganger M. Eibers. Monastiek centrum Zeeveld Dagelijks 08.30, 12.30 en 20.30 uur: gebedsdienst; 09.00: stiltemeditatie. Monastiek centrum Zeeveld/ Stichting Jan XVII, Noorderstraat 2, 1901 MT Castricum, www.janl7.nl. Uw brief mag niet meer dan 200 woorden bevatten, geen op personen gerichte verwijten en aanvallen bevatten, politieke partijen mogen hun discussie in de raad niet voortzetten via de Uitkijkpost. Uw ingezonden brief mag niet al eerder in andere media zijn geplaatst en anonieme brieven worden niet geplaatst. De redactie behoudt zich immer het recht voor om brieven in te kor ten, gedeeltelijk - of niet te plaatsen. Voor de compensatie van onze C02 uitstoot is het overheidsadvies om bomen te planten. Ik leefde in de veronderstelling dat dit nieuwe College deze 'duurzaamheid' hoog in het vaandel had staan, maar daarin kom ik toch wel zeer bedrogen uit. Zowel gemeente als Natuurmonumenten kappen er op los, dat het een lieve lust is. Ik krijg de indruk dat zij moeten voldoen aan de, door de invallende koude, sterk oplopende vraag naar open haardhout. Hierdoor berokkenen ze ons een dubbele C02-sehade, namelijk door het kappen wordt de compensatie verminderd en door het verbranden de C02 vermeer derd. Het moet toch niet gekker worden. Daarnaast wordt aan de slogan 'Mooi wonen in het groen' schade toegebracht. Men moet ook niet aankomen met het smoesje, dat de betreffende bomen ziek waren, want de zaagsneden waren klok- gaaf. Waarom moeten er opeens bomen van 40 jaar oud worden geruimd? Vroeger ging de gemeen telijke democratie nog zover dat er een kaplijst werd opgesteld, waarop de raad cq de ingezetenen konden reageren. Tegenwoordig zegje tijdens de verkiezingen dat je de burger bij besluiten, die hen raken, gaat betrekken, maar tussen woord en daad blijkt verschil. Ik geef toe, ik ben een bomenfreak en daarom ben ik ook zo verdomde kwaad over deze onaangekondigde en de duur- zaamheidschadende kapmanie Tom ten Hoope Heiloo Op mijn ingezonden brief van 3 november in de Uitkijkpost, waar in ik meedeelde dat mijn fiets was gemold in de herfstvakantie, kreeg ik veel positieve reacties! Als eerste meldde zich een gepensioneerde man, die vroeger fietsenmaker was geweest, en aanbood mijn fiets te repareren en dat heeft hij meteen gedaan, hartelijk dank hiervoor! Dinsdag 9 november kwam een mevrouw bij mij aan de deur met de spullen, die uit mijn fietstas afkom stig waren en de splitterriem voor de honden. Haar kinderen kwamen hiermee thuis nadat ze deze spul letjes in de struiken in de Boswijk hadden gevonden. Een buurjongen- tje had het fietspompje gevonden en deze kon ik later gaan ophalen, hartelijk dank hiervoor! Mijn inge zonden brief hield de gemoederen in de Boswijk kennelijk flink bezig en de mensen waren erg betrok ken, alles was nu weer compleet! Op 13 november vond ik in mijn brievenbus een envelop met kaart met daarin vijftig euro, dit was voor mijn fiets bedoeld stond op de kaart, deze was ondertekend met N.N. (misschien van de ouders van de kinderen die schuldig waren aan het vernielen van mijn fiets?), ook hartelijk dank voor dit bedrag! Ik ben blij dat mijn negatieve bericht zo'n positief einde blijkt te hebben, gelukkig bestaan er nog goede mensen! B. Tolsma Heiloo Eerste zaterdag van de maand Paulusschool, papier gebundeld neer zetten in de hoek van het Brunogebouw (Buk Buk), op de hoek van de Pastoor van Muijenweg en De Kloosterhof. Tussen 09.00 en 11.00 uur. Tevens huis-aan-huis-actie tussen Pastoor van HEILOO - Zaterdag bracht Sinterklaas een bezoek aan het Trefpunt. Ongeveer veertig kinderen waren samen met opa en oma gekomen om te kleuren, te zingen en om naar een mooi verhaal te luisteren verteld door Marlise Mantel. Toen de Sint kwam had hij voor iedereen een praatje en een kadootje. Aan het einde mochten alle kinderen van de gelijktijdig gehouden boekenmarkt gratis een kinderboek uitzoeken. Aangeleverde foto HEILOO - Zaterdag 27 november overhandigden Simon en Rita Peek een cheque van 1500,- aan René Veldt voor Stichting Veldwerk. Dit bedrag was het resultaat van de geschenken die Juwelier Peek had ontvan gen bij de opening van de nieuwe winkel. René Veldt gaf aan dat de stich ting dit bedrag in Nepal heel goed kan gebruiken. „Voor 60,- koopt een alleenstaande moeder een zwangere geit. Deze geit geeft melk en er wor den kleine geitjes geboren. De geit wordt geslacht en dit zorgt weer voor vlees. In het gezin worden de kleine geitjes verzorgd en groeien ze op om zelf weer melk te geven en zwanger te worden. Met steun uit Nederland helpen wij vrouwen en kinderen die het het meest nodig hebben." René was dus erg blij met de cheque en Simon en Rita Peek konden met een goed gevoel de opening van hun winkel vieren. Muijenweg-Ewisweg-Het Zevenhuizen en de Westerweg. Dozen en/of bun dels gereed zetten op de rolemmer- verzamelplaatsen langs de weg, vóór 09.00 uur. Eerste dinsdag van de maand Base-en softballclub Double Stars Heiloo, huis-aan-huis-actie wijk Centrum tussen Spoorlijn-Kerkelaan- Kennemerstraatweg en Stationsweg incl. de hele Heerenweg, en tevens Kennemerstraatweg (excl. Noord en plan Oost), Kanaalweg, en het buiten gebied aan de zuidkant van Heiloo. Dozen en/of bundels gereed zetten op de rolemmer-verzamelplaatsen langs de weg na 18.00 uur. HEILOO - Vanaf 1 december introduceert People Beauty Hair Schoonheidssalon de Looking Good Arrangementen. Deze arrangemen ten zijn een combinatie van een ontspannende en verzorgende gezichts behandeling, professionele hairstyling en make-up. Voor de hairstyling en kapperslijn introduceert men het nieuwe haarverzorgingsproduet Eva Jazz Professional. Eva Jazz Professional is een merk dat door jaren van onderzoek, door veeleisende technici en vooraanstaande kappers een compleet aanbod van kleurtinten en producten biedt welke aan alle ver wachtingen van professionals en klanten voldoen. Voor de huidverzor ging werken zij met de exclusieve producten van Bergman Beauty Care en voor de visagie worden de hoogwaardige make-up producten van het merk Lookx gebruikt. Vanaf 79,50 kunt u al een Looking Good arrange ment reserveren. People Beauty Hair Schoonheidssalon staat garant voor deskundige haar-, geziehts- en lichaamsbehandelingen met natuur zuivere producten, de nieuwste technieken en de meest moderne appara tuur. U bent het middelpunt! Wilt u meer weten over People Beauty Hair Schoonheidssalon? Alle informatie over behandelingen, prijzen en producten vindt u terug op www.people-beauty.com. Uiteraard kunt u ook vrijblijvend een kijkje komen nemen in de salon. People Beauty Hair Schoonheidssalon is gevestigd op de Stationsweg 2, Heiloo, tel. 072- 5330504. Dierenbescherming Noord Holland Noord, De Loet 5, Heiloo, tel. 5150071, e-mail: info@dierenbe- schermingnhn.nl, www.dierenbescher- mingnhn.nl. Stichting Knaagdierencentrum Heiloo De Loet 3, tel. 5090234, e-mail: info@knaagdierencentrum.nl, internet: www.knaagdierencentrum.nl Stichting Zwerfdier: 072-5612482 Dierentehuis Alkmaar e.o. Bergerweg 185, Alkmaar, tel. 5114861, fax 5124732. Geopend: ma t/m vr 14.00-17.00 uur, za 12.00-16.00 uur. E-mail: asielalk@xs4all.nl, internet: www.dierentehuisalkmaar.nl Stichting Vissenbescherming, A.J. Dekker, tel. 5332879, e-mail: info@vissenbescherming.nl, internet: www.vissenbescherming.nl Dierenambulance Noord- Kennemerland Alexander Flemingstraat 35, Alkmaar, tel. 5150085, fax 5152701. Alarm nummer: tel. 5150173 (24-uursdienst). Dierenbescherming meidnummer misstanden jacht: 072-5323411 Vermist Grote grijscyperse kater, gec., witte bef, buik en voetjes, 6 jr, Cypie, Termyen Heiloo. Witte kater, gec. ca.16 jr, Mojo, De Brink Heiloo. Gevonden Roodcyperse kater, ca. 2 jr, Holleweg Ter Coulsterlaan Heiloo. Informatie vermiste en gevonden dieren: Heiloo, Limmen en Akersloot: Hella Dekker: 072-5332879. Castricum: Ria Dol, 0251-658504.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2010 | | pagina 7