Kees de Wit al 35 jaar HSV vrijwilliger Judoka's Dojo 't Loo leveren prima prestaties sport 29 Foresters F6 nojoorskompioen SPORTNIEUWS UIT DE REGIO Ook bij de KNVB in Amsterdam kennen ze hem goed Hoe belangrijk Kees is voor HSV bleek twee jaar geleden toen hij ziek was Heilooers draaiden mee in teams van Ben Rietdijk Winst voor't Vennewater badminton Nieuwe voorzitter voor Double Stars Heiloo VOETBAL HEILOO - Kees de Wit is al 35 jaar vrijwilliger bij voetbal vereniging HSV. In deze lange periode heeft hij met veel ple zier en toewijding verschil lende functies binnen de club bekleed. Kees doet dit zonder gebruik te maken van een com puter of een mobiele telefoon. Deze moderne communica tiemiddelen zijn niet aan Kees besteed. „Als vrijwilliger is Kees sinds zijn pensionering dagelijks bezig met de vereniging. Hij pleegt vele telefoontjes om de wedstrijd zaken in goede banen te leiden. Al die jaren is er één constante in de activiteiten van Kees: de functie van wedstrijdsecretaris heeft hij doorlopend vervuld. Mensen als Kees zijn echt onmisbaar voor de vereniging. Hij is een bekend figuur in het doip en heeft een groot hart voor HSV. Kees verzorgt de post voor het bestuur, die hij al fietsend door Heiloo rondbrengt. Als Kees iets belangrijk vindt dan staat hij ook om 23.00 uur 's avonds voor de deur. Dan geeft hij gevraagd of ongevraagd advies hoe er met de betreffende zaak het beste omge gaan moet worden. Voetbalmensen in de hele regio kennen onze Kees de Wit", aldus voorzitter Michel Engelsman. „Mensen van bijna iedere club uit Noord Holland die op sportpark Maalwater op bezoek komen vragen naar Kees. Ook bij de KNVB in Amsterdam kennen ze hem goed, en dat is best handig als er iets geregeld moet worden. Want wat een ander niet voor elkaar krijgt, lukt Kees dikwijls wel." Hoe belangrijk Kees is voor HSV bleek wel toen hij een paar jaar geleden door ziekte werd getrof fen. De taken die de heer de Wit verzorgde moesten worden ver deeld over vijf vrijwilligere. Dit geeft goed aan hoeveel Kees doet bij de club. Kees zelf maakt er echter niet veel drukte over. „Ik doe het graag en vooral omdat ik met goede mensen samenwerk. Het is leuk om te doen en HSV is mijn hobby." Collegavrijwilligers spreken vol waardering over Kees. „Hij heeft nooit gevoetbald, maar scoort wel veel voor de club. En wat er ook speelt, Kees blijft altijd zichzelf." En dat is natuurlijk ook een mooi compliment. HEILOO - Na twee kampioenschappen als MP1 hebben de mannen van Gerard Been, René Munsterman en Jacco Bakkum ook hun eerste competitie als F-pupillen ongeslagen gewonnen. De najaarscompe titie in de vierde klasse 6 is dit jaar gewonnen door Foresters F6. Alle wedstrijden werden gewon nen met een doelsaldo van 66 voor en acht tegen. Op bijgaande foto ziet u van links naar rechts Wessel Been, Chris Velseboer, Sven de Boer, Thijmen Bonhoff, Mats Genet, Kep Munsterman, Siebe Zonneveld, Sven Stegink en Seb Bakkum. Voor alle verslagen van deze kampioensploeg kunt u kijken op de F6 pagina op de site van Foresters. Aangeleverde foto Sinds zijn pensionering is Kees de Wit dagelijks bezig met allerlei wedstrijdzaken voor HSV. Foto: Carolien Breed JUDO HEILOO - Zaterdag 11 decem ber deden verschillende (oud-) judoka's van Dojo 't Loo mee aan het Nederlands Kampioenschap teams tot 17 jaar. Ze draaiden mee in de teams van Ben Rietdijk uit Velserbroek. Bij een teamwedstrijd wordt er met een team van judoka's oplo pend in gewicht tegen elkaar geju- dood. Het heren team bestond uit zeven gewichten van -46 tot +73 kilo, bij de dames uit vijf gewichten van -48 tot +63 kilo. Bij de dames waren Gaby de By en Jasmijn Lesterhuis van de partij. Bij de heren Dave Baltus, Sacha Bos en Thijs Lesterhuis. Gaby, Jasmijn, Dave en Sacha zijn met hun 14 jaar de jongste deelnemers. Het heren team had een zware loting en moest beginnen tegen de latere kampioen Budokan Rotterdam, deze partij werd helaas verloren maar daarna kwam het jonge team op stoom en won vervolgens alle wedstrijden. In de laatste partij om het brons tegen Bijsterbosch was het opnieuw erg spannend, Dave zette in het laagste gewicht het team op voorsprong maar dat werd in het volgende gewicht weer reehtgetokken, zo bleef het spannend tot het laatste gewicht maar uiteindelijk werd de wedstrijd om brons met 4-3 gewon nen. Ook de dames hadden een pit tige loting. De eerste wedstrijd werd wel makkelijk gewonnen met 5-0 tegen Gosh maar daarna kregen ook zij het zwaar. In de halve fmale tegen Berlieum wist Jasmijn Lesterhuis met een mooie ippon een van de beslissende punten binnen te halen. Het damesteam plaatste zich hier mee voor de fmale tegen Budokan Rotterdam. Deze fmalepartij werd nipt verloren met 3-2 maar zo kon ook het damesteam met een fraaie zilveren medaille huiswaarts keren. Op zondag 12 december deden zes judoka's van Dojo 't Loo mee aan het Topjudotoemooi Haarlemmermeer. Tim Kuipers eindigde in zijn gewichtsklasse op een mooie derde plaats, Maaike Stevenson deed het nog ietsje beter en eindigde op een fraaie tweede plek, Bruno van Beek was onverslaanbaar in zijn poule en drong zo door tot de kruisfinales. Ook daar wist hij zijn wedstrijden te winnen en werd kampioen. Aldert Zwart, Lieke Kampstra en Nick van der Zwet lieten mooi judo zien maar kwamen helaas tekort voor de prij zen. HEILOO - Afgelopen weekend is er goed gepresteerd door de thuisspelende badmintonners van 't Vennewater. Team 2 won met 7-1 van het Amsterdamse Slotermeer, Team 4 stuurde tegenstander Sparta uit Winkel met twee punten naar huis en won met 6-2. De spelers uit team 6 wonnen overtuigend met 8-0 van de Flower Shuttle uit Aalsmeer. Het tweede jeugdteam won met 5-3 van het Haarlemse Duinwijck.artijn Bakker en Richard Brasser trapte af voor team 2 en haalde het eerste pimt binnen. Zussen Agnes en Ellen Ranzijn zorgde voor het tweede punt met de damesdub- bel. Patrick Duinmayer, Agnes en Richard wonnen hun enkel in twee sets. De enkel van Ellen was spannend zij won de eerste set met 21-16 en verloor daarna met 14-21. In de derde set her pakte Ellen zich en won ze met 21-13. Met een comfortabele voorsprong van 6-0 ging het team naar de mixen. De teams waren aan elkaar gewaagd in de mix. Agnes en Martijn speelden drie sets, de Amsterdammers trokken aan het langst eind. Ook Patrick en Ellen speelden een drieset ter. Zij wisten deze te winnen waardoor het team met 7-1 van Slotermeer won. 15 DECEMBER 2010 I

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2010 | | pagina 27