Wijnschenken in 't Loo Tom Beentjes verhuist naar Bolten Verf Wand Nivon cursus patchwork en quilten Keurmerk voor Oude Werf en Oosterzij Prijswinnaars bij Isabeau Bodyfashion H E I L O O 0 u D PAPIER ierenbescherming Klaverjassen, bridgen enzovoorts Klankdiashow Rusland Boodschappenservice Exposities Wisseling van de wacht UITKIJKPOST 5 JANUARI 2011 Zaterdag 8 januari - Paulusschool, papier gebundeld neer zetten in de hoek van het Brunogebouw (Buk Buk), op de hoek van de Pastoor van Muijenweg en De Kloosterhof. Tussen 09.00 en 11.00 uur. Tevens huis-aan-huis-actie tussen Pastoor van Muijenweg-Ewisweg-Het Zevenhuizen en de Westerweg. Dozen en/of bun dels gereed zetten op de roleiruner- verzamelplaatsen langs de weg, vóór 09.00 uur. - Muziekvereniging Eensgezindheid, huis-aan-huisactie in het Blockhove- park en plan Oost. Dozen en/of bundels gereed zetten op de rolemmerverzamel- plaatsen langs de weg, voor 13.00 uur. Dinsdag 11 januari Zwem- en poloclub De Spetters, huis-aan-huisactie tussen spoorlijn - Zeeweg - Pastoor- Het Malevoort (ine. Harrelaers en De Rietvink) - De Omloop en Belieslaan. Dozen en/of bundels gereed zetten op de rolemmer- verzamelplaatsen langs de weg, voor 19.00 uur. Dierenbescherming Noord Holland Noord, De Loet 5, Heiloo, tel. 5150071, e-mail: info@dierenbeschenningnhn. nl, www.dierenbeschenningnhn.nl. Vermist Zwarte poes, wit snoetje, witte bef door lopend naar geheel witte rechter voorpoot linker voorpoot en achterpoten witte sokjes, gechipt, 2 jr, Govie, Oosterzijweg/Lage Laan Heiloo. Yorkshire terrier, zwart grijs bruin, rode halsband, 9 maanden, Mansie. Gevonden Grote cyperse kat, witte kop, bef, buik en poten, Haesackerlaan Heiloo. Effen donkergrijze ongec. kater, witte bef en poten, zwarte streep over de rug, Bosvaren Heilooi. Donkercyperse kat, vrij jong, Rinnegommerlaan Zeeweg, Egmond a/d Hoef. Informatie vermiste en gevonden dieren: Heiloo, Limmen en Akersloot: Hella Dekker: 072-5332879. Castricum: Ria Dol, 0251-658504. HEILOO - Oudjaarsdag 2010 genoten honderden bezoekers van een overheerlijk glas deeemberwijn in Winkelhof 't Loo. Een hartverwarmende traditie van meer dan vijfentwintig jaar! HEILOO - Oudjaarsdag konden de klanten tot 12.00 uur nog terecht op het oude vertrouwde stekje op de hoek Stationsweg en Westeiweg, waar Knipkapper Tom Beentjes al weer dertig jaar gevestigd was. De kap perszaak is daarna gesloten voor een periode van twaalf dagen, om op 12 januari op de nieuwe locatie, 150 meter verderop in de enorme win kelruimte van Bolten Verf Wand aan Westeiweg 259, met geheel nieuw interieur weer open te gaan. De oude kapsalon maakt op termijn plaats voor nieuwbouwappartementen. Beentjes is ingegaan op het aanbod van Chris Atsma om de kapsalon naar de winkel van Bolten Verf Wand te verplaatsen, waar met de komst van de Knipkapper totaal vier bedrijven onder één dak zijn gevestigd. Tom Beentjes: „Het zal in het begin voor veel trouwe klanten nog wel even wennen zijn om via de winkel de kapsalon te betreden, maar in principe verandert er weinig. Men kan als vanouds zon der afspraak binnenlopen om geknipt te worden. Vanaf 12 januari ben ik alleen een herenkapper. Verder is er een kleine wijziging in de openingstij den; van dinsdag tot en met vrijdag van 09.00 tot 17.30 uur en zaterdag van 09.00 tot 16.00 uur." Foto: Carolien Breed HEILOO - In de basiscursus patchwork en quilten, zes les sen op de dinsdagavond een maal in de veertiendagen, zijn nog plaatsingsmogelijkheden. De cursus onder leiding van docente Aljona Terzi start 11 janua ri. U leert de beginselen van patch work en quilten: het aan elkaar naaien van de verschillende lapjes, om zo een mooi geheel te vormen. Dit kan zowel met de hand als met de machine. Deze komen beide aan bod. U leert patronen lezen en tekenen, mallen maken en werken met rolmes en liniaal. Dit alles leert u aan de hand van een aantal ver schillende blokken die samen een mooi geheel gaan vormen, waarbij ook het maken van een rand, het quilten zelf en het afwerken de aan dacht zullen krijgen. Een eenvou dige start, met veel mogelijkheden. Cultureel Centrum het Open Huis te Heiloo. Voor informatie of opgave: Reina Mulder, tel. 072-5333127 en Ria van der Laan, tel. 072-53333217 of www.nivonheiloo.punt.nl. HEILOO - De bedrijven terreinen Oude Werf en Oosterzij hebben het certificaat 'continu samenwerking' Keurmerk Veilig Ondernemen (KVO) ontvangen. Het keurmerk heeft als doel de veiligheid op bedrijven terrei nen te verhogen. Aanstaande vrijdag, tijdens de nieuwjaarsreceptie van ondernemend Heiloo, zal het keurmerk worden uitgereikt aan voorzitter Henk Morseh. Het keurmerk is ontwikkeld op initiatief van het Nationaal Platform Criminaliteit (NPC) en is een gestructureerde manier om de samenwer king tussen ondernemers, politie, gemeente en andere relevante partijen, zoals bijvoorbeeld brandweer, tot stand te brengen. De Nieuwjaar receptie van ondernemend Heiloo zal aanstaande vrijdag worden gehouden in het Fletcher Hotel aan de Kennemerstraatweg en begint om 17.30 uur. HEILOO - Nog voor de kerst zijn de prijswinnaars van de verloting op 24 december van Isabeau Bodyfashion geïnformeerd over hun prijs. De deelnemers kwamen uit de gehele regio; naast Heiloo ook uit Bergen, Alkmaar, Limmen en Castricum. We hebben heel verschillende leuke reac ties gekregen, van een winnaar die nog volop in de 'kerststress' zit tot een echtgenote die niet wist dat haar man bij Isabeau zijn kerstcadeau had ingekocht. Er was ook een zeer enthousiaste reactie van de winnares die een luxe lingerieset van Simone Perele had gewonnen, die prijs had niet beter terecht kunnen komen. De winnaars zijn: Annamarieke Beemster (op de foto met Ingeborg Dekker van Isabeau), L. Duinmeijer, Rob van der Wal, Ria Penders en Minke Pielaers. STICHTING WELZIJN HEILOO Trefpunt Abraham du Bois-hof 2 Heiloo tel. 072-5331297 www.welzijnheiloo.nl stichting@welzijnheiloo.nl Zondag 16 januari van 13.30 tot 16.30 uur is het Zondagmiddagcafé geopend in het Trefpunt voor vrij klaverjassen, bridgen, biljarten, rummyeub, internetten, sjoelen enz. Entree 2,-. Met de Welzijn Heiloo Seivicepas Heiloo: 1,-. Bent u alleen? Geen probleem, want onze spelleiding helpt u graag op weg. Geen vervoer? Leden Buurtbus Heiloo kunnen gebruikmaken van gratis vervoer huis - Trefpunt vice versa. Dit geldt echter alleen voor inwoners Heiloo. Bel van maandag tot en met donderdag, tel. 072-5331297. Zondag 16 januari geven Evert en Cisca Abspoel in het Trefpunt een klankdiashow over Rusland. Weinig landen zijn in de afgelopen 15 jaar zo veranderd. Als groot ste land ter wereld heeft Rusland een enorme verscheidenheid aan landschappen. Moskou is veruit de grootste en modernste stad van Rusland, een stad van extreme tegenstellingen: armoede en extra vagantie. De Gouden Ring dankt zijn naam aan de schoonheid van de histori sche steden in dit gebied tussen Moskou en St. Petersburg. In de provinciestadjes en dorpen vind je de mooiste kerkjes vaak omringd door zelfgebouwde houten huizen. St. Petersburg bezit fraaie stadspa- leizen, die vroeger zijn neergezet door de aristocratie. In het voormalige winterpaleis van de tsarenfamilie, de Hermitage, is een van de belangrijkste kunst collecties ter wereld gehuisvest. Aanvang 14.00 uur, zaal open 13.30 uur. Entree: 5,-. Wie voor kortere of langere tijd zelf geen boodschappen meer kan doen, kan tegen een kleine vergoe ding gebruik gaan maken van onze boodschappenservice. Als u con tact met ons opneemt informeren wij u over de mogelijkheden. In januari is er een dubbelten toonstelling te zien in het Trefpunt. Niet een dubbeltentoonstelling waarbij twee mensen ieder hun eigen schilderijen tonen, maar een expositie van door twee mensen samen geschilderd werk. Eerst wordt een schets gemaakt, waar na de grote vlakken met acrylverf geschilderd worden door de nu 85-jarige mevrouw Woudhuizen. Daarna verzorgt haar begeleider, Christina Suurhoff-Ooms, de fijne re gedeeltes en de afronding. Het resultaat is fris en kleurrijk werk, waar de beschouwer veel plezier aan beleeft. Het doet denken aan naïeven als Jopie Huismans. Zij schilderen al zo'n acht jaar samen, liefst onder muzikale begeleiding van de hun motiverende cd van 'Katelby'. In de vitrine worden sie raden getoond van Jasca Boeters. Zij maakt sieraden van edele meta len zoals zilver, goud en titanium. Veel van haar juweeltjes zijn geïn spireerd door de natuur. Maar ook strakke ontwerpen en vrolijke kleuren laat zij terugkomen in haar meesterwerkjes. Sieraden kunnen aangepast worden naar wens, op maat worden gemaakt of naar het idee van de klant worden geere- eerd. „Na een korte, maar plezierige periode als oudereneoaeh gewerkt te hebben voor de Stichting Welzijn Heiloo zal ik per 1 januari mijn werkzaamheden overdragen aan mijn collega Margreet van Zwet, de ouderenadviseur. Per 1 febru ari zal Karlijn Sengers zich hierbij voegen als nieuwe ouderen- c.q. welzijnscoach. Zij zullen op de gebruikelijke wijze bereikbaar blij ven voor advisering en/of onder steuning op 5331297 of via de mail ouderencoach@welzijnheiloo.nl of ouderenadviseur@welzijnheiloo. nl. Begin 2011 zal de nieuwe wel zijnscoach afspraken gaan plannen om kennis te maken, maar indien gewenst kimt u natuurlijk ook eer der contact met haar opnemen. Ik wil een ieder heel hartelijk bedan ken voor het vertrouwen en de plezierige samenwerking. Ik neem deze periode mee als een warme herinnering en hoop dat onze wegen zich later nog eens zullen kruisen", Annita Ruijs.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2011 | | pagina 7