Spannend slot eerste zeeviswedstrijd DVW Heiloo Leden voor leden actie Dorssports groot succes Scheidsrechter drulct stempel op faire wedstrijd HSV speelt zondag thuis tegen Hellas Sport SPORT i8 INGEZONDEN MEDEDELING Veelal platvis en af en toe een gulletje Nieuwe judobanden bij Dojo t Loo Limmen D3 ongeslagen kampioen 26 JANUARI 2011 UITKIJKPOST HEILOO - Dorssports is 2 januari feestelijk heropend in verband met de overname die reeds in oktober plaatsvond. Zowel leden als geïnteresseer den in sport en ontspanning waren aanwezig om dit heuglijke feit samen met team Dorssports te vieren. Onder het genot van een hapje, drankje en live muziek werd het een erg gezellige middag! De leden die aanwezig waren tijdens de heropening werden ook nog beloond met een gratis hore- eategoed op him pas voor him trouwe sportbezoek de afgelopen jaren. Dit horeeategoed is vrij besteedbaar in de Dorssports Lounge. Daarnaast had Dorssports een 'leden voor leden actie': wie de meeste leden aanbracht op 2 januari maakte kans op mooie prijzen, waaronder twee mountainbikes, een spinning outfit (Kroone Liefting) en een sportoutfit (Sporthuis Helling). De trotse winnaars zijn van links naar rechts: Eline Boogaard, Jelte Bosgra, Mitch Walter Hoeben en Marga Kloosterman. Team Dorssports wil iedereen bedanken voor de gezellige heropening en wenst de prijswinnaars veel plezier met hun gewonnen prijs! Interesse in Dorssports: De Dors 5-7, Heiloo. (gevestigd naast tennishal de Dors, HSV en TRIAS) www.dors- sports.nl. HEILOO - Zaterdag 22 januari stonden 21 vissers van DVW weer te popelen om een hengel te mogen uit gooien en kans te maken op de beker van het nieu we seizoen. De eerste wedstrijd werd gevist vanaf de Noordpier in Wijk aan Zee. Met een straffe noordenwind verspreiden de groep zich rond acht uur in de ochtend over de gehele pier. Van het begin tot aan de kop van de pier en aan de binnenkant en de buitenkant probeerde men de vis sen te verleiden tot een aanbeet. Omdat de vangstberiehten niet al te best waren vanwege het koude weer van afgelopen maand waren de veiwachten niet al te hoog. Toch werd er hier en daar een visje gevangen. Veelal platvis en af en toe een gulletje. Op de kop van de pier stond Menno Kuijper zich als enige in het zweet te werken door in het eerste anderhalf uur al vier vissen op de kant te halen. Nadat bij hem de storm maar ook letterlijk de wind een beetje was gaan liggen en Menno al kon ruiken aan de over winning kwamen er hier en daar wat meer mensen in actie. Vooral Met foto De nummers 1, 2, 3 en 4 (vlnr). Aangeleverde foto Ruud Nanne had in het laatste half uur, ook op de kop van de pier, door hoe hij de vissen aan de haak kon slaan. De kimst bleek om tussen de blokken de vis weg te plukken en juist niet te ver te willen weipen. In het brakkige water was het dus ook echt zoeken naar de vis. Ondanks de inhaalrace van vooral Ruud Nanne, die met een gul van 45 cen timeterm de grootste vis van de dag ving, kon Menno Kuijper niet van de overwinning worden weerhouden. Met vijf gevangen vissen en 1330 gram, exact hetzelfde aantal gram men als Ruud Nanne, mocht Menno aanspraak maken op de eerste plek omdat hij een vis meer ving dan Ruud. Derde werd Mark Tervoort met 970 gram en drie vissen, hetzelf de aantal vissen als de nummer vier Daan den Engelsen maar die drie vissen leverde 600 gram op. Totaal werden er door de 21 deelnemers 29 vissen gevangen waarbij er 24 stuks werden teruggezet omdat ze onder de wettelijke minimum maat waren. De volgende wedstrijd vissen we op 19 februari vanaf de Zuidpier in IJmuiden. Opgeven kan via de mail. HEILOO - Ook al heb je goed geoefend, examen doen blijft span nend. De aanwezige vaders, moeders, opa's en oma's zagen mooie examens voorbij komen, waarbij de examinatoren Bart van Oerle en Francisco Galarce Morales de kinderen stimuleerden om alles uit de kast te halen. Gelukkig was het resultaat er naar en kon den alle jonge judoka's een mooie nieuwe kleur judoband ontkno pen. Op de foto alle geslaagde judoka's met hun nieuwe band en diploma, samen met hun leraren. Foto: Menno Lesterhuis VOETBAL LIMMEN - Limmen pakte zondag de drie punten in de wedstrijd tegen United/ DAVO uit Haarlem. Doordat een aantal spelerspassen van Limmerspelers niet meer geldig waren, moest het elftal worden omgezet. Na een voorzichtig begin van beide ploegen moest doelman Koen Seignette in de veertiende minuut voor het eerst een redding maken na een vrije trap van United/DAVO. Vijf minuten hierna kwam Limmen met het eerste wapenfeitje. Een afstandsschot van middenvelder Gido Meijer werd keurig onschade lijk gemaakt door de United/DAVO- keeper. Ondanks de lengte van deze keeper bleek dat hij de beste man van United/DAVO was. De beste kans voor Limmen kwam in de 36ste minuut. Een eomerbal van Meijer werd bij de tweede paal net naast gekopt door aanvaller Jeroen Veldt. Zeven minu ten voor de rust kon United/DAVO op voorsprong komen, echter de voorgegleden bal werd vlak voor de doellijn weggewerkt door aanvoer der Rik Seignette. Vanaf de 59ste minuut begon scheidsrechter Wulf van zich te doen spreken. Eerst kreeg R. Seignette onbegrijpelijk een gele kaart, één minuut later gaf de leidsman een rode kaart aan de United/DAVO-keeper. Dat de doel man een overtreding maakte, daar was iedereen het wel over eens, maar dat hij met deze overtreding een rode kaart verdiende, verraste alles en iedereen. Toch was Limmen hier niet rouwig om. Hij bleek tij dens de wedstrijd de meest lastige 'hobbel' om te nemen. Na een grove charge op Veldt, mocht deze op de achterlijn een vrije trap nemen. De bal werd bij de tweede paal netjes binnengekopt door spits Tjeerd Kruidenberg, 1-0. United/DAVO geloofde echter in een gelijkspel en tot twee maal toe moest Limmer-doelman Seignette ultieme reddingen verrichten om zijn doel schoon te houden. In de 88ste minuut was de beslissing dan toch daar. Veldt werd diepgestuurd door Meijer. Het schot van Veldt werd gestuit door de reservedoelman, maar in de rebound kon Kruidenberg de bal in een leeg doel werken, 2-0. Hiermee was de wedstrijd gespeeld. Een aan tal spelers van United/DAVO deed echter nog van zich spreken. Tot twee keer toe werd verdediger Rens Min vol nagetrapt, maar dat ging helaas de leidsman. Nadat verdediger René Krom eveneens werd nagetrapt, reageerde hij door een kleine reactie hierop te geven. Scheidsrechter Wulf inter preteerde dit als natrappen en gaf Krom een rode kaart. Tot doelpun ten kwam het echter niet meer, waardoor Limmen de wedstrijd met 2-0 won. VOETBAL HEILOO - Zondagmiddag 30 januari speelt voetbalvereni ging HSV op sportpark het Maalwater tegen Hellas Sport uit Zaandam. Een belangrijke wedstrijd voor de rood-gelen uit Heiloo, want de Zaandammers zullen alles in het werk stellen om de drie te verdelen punten mee naar huis te nemen. HSV staat na de verliespartij van afgelopen weekend tegen De Flamingo's onderaan in het linker rijtje. Daarmee kan HSV zich op het moment samen met nog vier andere clubs (Vitesse '22, Westfriezen, WW en VSV) middenmoter noemen in de tweede klasse. Gelet op het nog zware programma is het zaak mid denmoter te blijven en daarom is een overwinning op Hellas Sport bij zonder welkom. Het bestuur van de voetbalclub roept daarom alle voet balliefhebbers op om naar Clubhuis de Basis te komen en het vlagge- schip van HSV aan te moedigen. De wedstrijd begint om 14.00 uur en na afloop is het gezellig vertoeven in het clubhuis tijdens de après-ski met Dj Jodel Hanzie. LIMMEN - Vorige week zaterdag werden de jongens van de D3 najaarskampioen. Bijna alle wedstrijden werden met grote cijfers gewonnen (53 doelpunten voor en maar twee tegen). Op de foto staand (v.l.n.r.) Mees Nolting, Daan le Belle, Timo Schneider, Jan Menick, Junior van Ophuizen, Rens Groot. Zittend (v.l.n.r) Dennis Krook, Wester Kuijpers, Isidoor Stuifbergen, Hidde van Duin, Luke Groot en Tim Ehlhardt. Jop Meerman was helaas afwezig. Aangeleverde foto Gezond''

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2011 | | pagina 18