R Cf ld The Seaside Stringers en jong talent in De Sfinx Celloconcert in de Witte Kerk One More Voice viert 20-jarig jubileum H E I L O O hSSFA deutekom 9 Gezond slank met dokter Frank deel 2 Corso Bioscoop Sonny Boy BOEK VAN DE WEEK f Gezond slank met dokter Frank deel 2 Boek van de week: Jaaroverzichten 2010 op Beat FM Concert op zaterdag 5 februari om 20.00 uur in de Witte Kerk Regelmatig wordt deelgenomen aan een Korendag of-festival UITKIJKPOST 26 JANUARI 2010 Met onder andere Ricky Koole, Sergio Hasselbaink, Rika Lans, Waldemar Nods, Frits Lambrechts, Marcel Hensema, Katja Herbers, Monic Hendrickx, Martijn Lakemeier Jansen, Rogier Komproe, Anneke Blok, Jaap Spijkers, Stijn Westenend. Verfilming van de gelijknamige bestseller van Annejet van der Zijl over een verboden liefde tussen een blanke wouw en een zwarte man. In de twintiger jaren ontmoet de jonge, uit Suriname afkomstige, Waldemar Nods in Nederland de oudere Rika van der Lans en ze worden verliefd. De tegenstellingen zouden bijna niet groter kimnen zijn: Waldemar zwart, Rika wit, 17 jaar leeftijdsverschil en bovendien is Rika al moeder van vier kinderen. Maar ze houden van elkaar en dan. blijkt Rika zwanger te zijn. Rika en Waldemar kiezen voor elkaar ondanks de hoge prijs die ze daar voor moeten betalen. Ze krijgen een zoon, Waldy, hun eigen Sonny Boy. Dan breekt de Tweede Wereldoorlog uit en wagen Waldemar en Rika hun leven om onderduikers te redden. Dat gaat echter niet zonder ingrij pende consequenties... Gezond slank met Dr.Frank i Deel 2 84 MENU'S SEE OM LEKKER AF TE VALL1 „Het enorme succes van het boek Gezond slank met Dr. Frank had ik nooit kunnen vermoeden. Wat zijn de verschillen tussen dit dieet en het Dr. Frank-dieet van het eerste boek? De recepten die je vindt in dit boek zijn eenvoudiger te maken, we hebben meer rekening gehouden met mensen die 's ochtends weinig tijd hebben of him lunch meenemen naar het werk. De hoeveelheden zijn groter en er is een veel minder strenge koolhydraatbeperking. We kunnen daardoor veel makkelijker lekkere combinaties voorschotelen. Bedenk wel dat de recepten en de hoeveelheid voeding is afgestemd op een gemiddelde, en de gemid delde mens bestaat niet. We gaan ervan uit dat er zo nu en dan wat gesmokkeld wordt, daarom zijn de hoeveelheden aan de zuinige kant. Het is dus een dieet om op gewicht te blijven, wil je echter enkele kilo's per maand afvallen dan moetje een strenger dieet gaan volgen." door Frank van Berkum voor 19,95 Heerenweg 67-69,1851 KL Heiloo M naast Winkelhof 't Loo, 072 5331483 LIBRIS. Uw Complete Boekhandel e-mail: info.deutekom@libris.nl HEILOO - De vier rockers van de Heilooër Seaside Stringers maken er op zondag 30 januari in cafe De Sfinx een uitgebreid live muziek gebeuren van. Om circa 16.30 uur start de even eens uit Heiloo afkomstige jonge en ijverige band Sedulous Road als support act. Daarna volgen The Seaside Stringers rond 17.30 uur eerst als zichzelf met him zelfgeschreven rocknummers en tot slot zorgen ze na 18.30 uur met een set rock&roll covers voor een heuse afterparty. Sedulous Road is een straat ergens in Ypestein, die bewoond wordt door vier jonge gasten van rond de 18 jaar. Ivan Eugster op elektrische gitaar en zang, Max Grootjen op semi-akoestische gitaar en soms basgitaar, Tjeerd Melchers op keyboards/zang en een nog mysterieuze drummer. Ze spelen een mix van eigen nummers en allerlei covers. De jonge band is logischeiwijs nog op zoek naar de juiste richting en de ideale samen stelling. Er zijn het afgelopen jaar de nodige wisselingen alsmede ups downs geweest, maar voor een setje in De Sfinx staan hun neuzen allemaal dezelfde kant op. Ze heb ben er veel zin in en gaan er hele maal voor. The Seaside Stringers zijn een echte oefenruimte hobbyband. Zo af en toe treden ze eens naar bui ten om hun muzikale creaties voor familie, vrienden en kermissen in het openbaar te spelen. Ze heb ben er alle vier na tientallen jaren muziek maken telkens weer veel plezier in. Het enthousiasme spat er nog steeds van af bij zowel het brengen van het eigen werk als bij het feestjes bouwen met covers. Sedulous Road, te zien in d'Sfinx. Aangeleverde foto Fred Edelen speelt cello in de Witte Kerk. Aangeleverde foto HEILOO - Zondag 30 januari gaat de concertserie in de Witte Kerk van Heiloo (Heerenweg 32) weer van start en het belooft een mooi jaar te worden. Het spits wordt afgebeten door een drietal zeer bekwame en gere nommeerde musici (onder andere lid van het concertgebouworkest), te weten Fred Edelen - cello, Christina Edelen - klavecimbel en Elina Keijzer - blokfluit. Het pro gramma omvat werken van J S Bach, G F Handel, Santo Lapis, G P Telemann en M Farinel. Fred Edelen speelt zowel de moderne als de barokcello. Hij was cellist bij het San Antonio Symfonieorkest, het Houston Symfonieorkest en is momenteel als cellist verbonden aan het Koninklijk Concertgebouworkest. Ook heeft hij vele optredens als als solocellist op zijn naam staan. Fred heeft cello en barokcello gestudeerd aan het Insituut Oude Muziek van de Indiana University en vervolgens aan het Koninklijk Conservatorium te Den Haag. Christina Scott-Edelen is bekend als een veelzijdige klave- ciniste, fortepianiste, en organist. In de Verenigde Staten en Europa heeft mevrouw Edelen optredens als solist gehad in tal van ensem bles en festivals, waaronder Opera Atelier, Santa Fe Chamber Music Festival, de Berkeley, San Antonio, en Bloomington Oude Muziek Festivals. Ze studeerde aan de Indiana University Early Music Institute en het Koninklijk Conservatorium in Den Haag. Elina Keijzer studeerde blokfluit, orgel en kerkmuziek aan het Sweelinck Conservatorium in Amsterdam Zij speelde in diverse ensembles en is momenteel ver bonden als cantor-organist van de Doopsgezinde Vermaning te Zaandam. Het concert begint om 15.00 uur. De toegangsprijs bedraagt 10 (voor 65+, CJP en kinderen tot en met 12 jaar 9). Kaarten tevoren reserveren kan telefonisch via 072- 5334804 en 072-5335852. Dit concert is ook te combineren met een diner (culinair 3-gangenmenu direct na afloop van het concert) in restau rant 'de Loocatie' (schuin tegenover de Witte Kerk) tegen de gereduceer de prijs van 24,50 (tevoren reser veren via tel. 072-5333352). HEILOO - Donderdagavond 27 januari van 20.00 tot 21.00 uur zal in het programma Heiloo Centraal van radio Beat FM ook dit jaar weer een overzicht worden gegeven van gebeurtenissen en activiteiten die in het afgelopen jaar in Heiloo heb ben plaatsgevonden. Van de vele en vaak uitgebreide overzichten die de redactie van Heiloo Centraal heeft ontvangen zal tijdens de uitzending een samenvatting worden gegeven. Voor degenen die de uitzending op 27 januari moeten missen, komt er later nog een herhaling. Er is ook een mogelijkheid de uitzending on line via internet te ontvangen, dat later nog zal worden aangekondigd. De samenstelling werd verzorgd door Bob van Unnik en Rob Opdam die tevens de presentatie verzorgen. De uitzending is te ontvangen via de kabel op 98.0 of via de FM op 106.3. HEILOO - Het koor One More Voice werd als vereniging in oktober 1990 opgericht. Aanvankelijk als gemengd Gospelkoor, maar na verloop van tijd werd het repertoire als te beperkt ervaren. Na tien jaar ging het roer om en momenteel is de muziek zeer veelzijdig en gevarieerd. Er wordt gezongen in het Nederlands, Engels en andere talen. Kwaliteit en plezier in zingen gaan hand in hand, daar naast is gezelligheid belangrijk. Het koor telt momenteel 24 leden en staat sinds 2000 onder leiding van dirigent Paul van Venrooy en Saskia Terpstra is begeleidster op de piano. Het verzorgt met moder ne ritmische, religieuze liederen regelmatig de muzikale omlijs ting van de kerkdiensten in de Ter Coulsterkerk en in de kapel van de GGZ (Willibrordusstichting). Er waren in de afgelopen jaren ook optredens buiten de gemeente zoals in het MCA, de Schutterswei, het Altzheimercafé te Alkmaar en Nieuw Unicum te Zandvoort. Met een zekere regelmaat wordt deel genomen aan een Korendag of -festival. In het programma van het Jubileumconcert is de nodige afwis seling aangebracht. Er is gekozen uit de muziek van de afgelopen jaren met een aantal nieuwe nummers. Naast optreden van het koor zijn er gastoptredens. Zo zal sopraan Karin ten Cate een gastoptreden verzorgen en enkele van haar nummers bren gen. Karin is Heiloose en zingt graag in intieme sfeer, de organisatie van het concert is bijzonder trots dat ze positief reageerde op de uitnodiging. Het belooft een feestelijk en sfeer vol concert te worden. Het koor heeft voor dit concert bijdragen ont vangen uit het Coöperatiefonds van Rabobank Noord-Kennemerland en van de Kerkenraad van de Protestantse Gemeente te Heiloo. De toegang is gratis, wel wordt er een collecte gehouden.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2011 | | pagina 9