Job Beintema Nederlands Kampioen, Laura De Witte sprint naar brons Bridgekampioenschap inLimmen Zeevogels laat koploper onterecht ontsnappen Sportlijf G-spinningmarathon succes SPORT 19 Uitstekende prestaties bij Nederlands Kampioenschappen atletiek Meervogels Ei najaarskampioen in de eerste klasse Rectificatie UITKIJKPOST 9 FEBRUARI 2011 AKERSLOOT - De Meervogels El zij dik verdiend najaarskampi oen in de eerste klasse geworden. Staand van links naar rechts: Dante Janssens, Thom van Diepen, Jilles van de Kamer, Patrick Veldt Knielend van links naar rechts: Damian Deijle, Sem Tiebie, Luuk Hoogenboom, Tim Olgers. Aangeleverde foto ATLETIEK HEILOO - Job Beintema en Laura de Witte van atletiek vereniging Trias hebben als 15-jarigen uitstekend gepres teerd bij de Nederlands Kampioenschappen atletiek. Job Beintema verbeterde zijn persoonlijk record op de 60 meter horden al met een tiende in de serie (8.33). In de fmale liep Job nog een tiende sneller en is nu de nieuwe Nederlands kampioen zestig meter horden bij de junioren B (tot en met 17 jaar). Zijn grote concurent Ruben van Dijk pakte zilver. De progressie van Job gaat razendsnel. Vorig jaar liep Job nog boven de negen secon den op de zestigmeter horden. Laura de witte liep na een week ziekte met veel twijfel in haar hoofd. Hoewel ze in de serie en halve fmale mak kelijk naar de overwining liep wist ze dat het erg lastig zou zijn om een medaille te pakken op de sterk bezette 400 meter meisjes B (tot en met 17 jaar). In de fmale liep Laura een geweldige race wat uiteindelijk resulteerde in een toptijd van 58.77 seconde en een bronzen medaille met een goud randje. Verspringer Thom Slot was ook succesvol bij de B junioren (tot en met 17 jaar) de 15-jarige Thom sprong nog nooit zo ver. Zes meter en 28 centimeter. Deze afstand was uiteindelijk goed voor een vijfde plaats. Lenneke Stam had na de series en de halve finale's zichzelf al twee keer over troffen op de 400 meter. In de spannende fmale liep Lenneke in een goed gevulde omnisport cen trum naar een keurige zesde plaats. Helaas kon Lisanne de Witte haar titel bij deze categorie niet verdedi gen door een flinke griep. Hopelijk is zij volgende week weer hersteld om te knallen bij het NK senioren. Lenneke Beeldman verraste ook in het Omnisporteentrum bij de MA (tot en met 19 jaar). Lenneke kwa lificeerde zich keurig als tijdsnel- ste voor de halve fmale. Bastiaan Bouman begon iets te voortvarend aan de 800 meter JB. De jongeling uit Egmond moest zijn snelle start bekopen en plaatste zich zich net niet voor de volgende ronde. Voor foto's zie www.avtrias.nl. BRIDGE LIMMEN - Zondag 6 februari werd er in de bovenzaal van cultureel centrum Vredeburg te Limmen gekaart om het kampi oenschap van Heiloo/Limmen. Om 10.30 uur werd door de voor zitter het startsein gegeven voor de eerste ronde en om ongeveer 16.00 uur werd het laatste (36ste) spel gespeeld door de tachtig deelne mers aan deze zeer gezellige drive. De titel moest worden verdedigd door het paar de Ruijter de Wildt - Tromp, maar zij eindigden dit jaar net onder de 50%. Winnaar en kam pioen van Heiloo/Limmen werd dit jaar het echtpaar Wil Tom van Diepen met 57,50%. Tweede zijn met een miniem verschil geworden Sonja Pots Robert Verleun met 57,22% en de derde plaats werd veroverd door Machteld Kuyt Peter van Loehem met 55,28%. In de B-lijn waren de eerste drie plaat sen weggelegd voor de paren Ria van Baar Ton Mooij (56,96%), Jan van de Molen Rob Boelhouwer (56,73%) en Alice Doornbos Wim Zwitselaar (55,14%). In de C-lijn: 1 Mies Zwart Joke Balkenende (63,89%), 2 Harrie Koomen Simon van Steen (57,50%) en 3 Gé Noordenbos To Ontrop met 56,67%. In de finale liep Laura een geweldige race wat uiteindelijk resul teerde in een toptijd. Aangeleverde foto. Opgezweept door de spinninginstructeurs en de muziek, fietsten deze toppers 3000 euro bij elkaar voor andere G-sporters in Griekenland. Foto: Ricardo Marcker EGMOND - Zeevogels heeft de kans laten liggen om koploper Zaandijk pootje te lichten. De Hoevers gingen met een 0 - 1 voorsprong rusten. In de twee de helft, met de wind in de rug ging het mis. In een tijdsbe stek van 13 minuten scoorde de thuisclub drie doelpunten. Ook na deze achterstand hadden de withemden nog een punt mee kimnen nemen naar huis. Tegen de pittige wind in speelde Zeevogels een uitstekende eerste helft. De bezoekers speelden geconcen treerd, fel en combineerden daar waar mogelijk. Koploper Zaandijk wist weinig tot niets te creëren. Het doelpunt van Zeevogels kwam dan ook niet als een verrassing. Sven Vermeeren stuurde spits Arno Tromp de diepte in die de bal pan klaar aan Gijs de Waal gaf. De Waal maakte het nog spannend door de bal hard en hoog in het lege doel te jagen: 0-1. Met de wind in de rug en een voorsprong gingen de Vogels de tweede helft in. Gijs de Waal had de klus voor Zaandijk nog lastiger kimnen maken. De Waal kon dit keer het net niet vinden en de thuis club kwam met de schrik vrij. Even later ging doelman Rick Klij broek in de fout. De tot dat moment solide keepende Klijbroek liet een hoge bal pardoes voor de voeten van een Zaandijk speler vallen; 1-1. Bij de volgende aanval was het weer raak voor de gastheren. Na balverlies op de helft van de tegenstander lag de Zeevogels verdediging helemaal open; 2-1. Toen drie minuten later de 3 - 1 op het scorebord stond leek de wedstrijd gelopen. De Hoevers gaven zich nog niet gewonnen en kregen diverse mogelijkheden om de aansluitingstreffer te maken. Uit een inwaaiende en draaiende hoek schop VAN Dennis de Waard was het Karei Wijker die het laatste zetje gaf; 3 - 2. De gelijkmaker had ver volgens moeten vallen. Jorrit Groot kreeg, na het mistasten van zijn tegenstander, plotseling de bal in de voeten. Ter hoogte van de penal tystip leek het voor de goalgetter van Zeevogels een koud kunstje om deze levensgrote mogelijkheid af te maken. Groot leek zo te schrikken van deze buitenkans dat hij de bal, alsof het een terugspeelbal betrof, in de armen van de vijandelijke goa lie lepelde. Zeevogels deed zichzelf deze middag veel tekort. Zaandijk had duidelijk het geluk van de kop loper aan haar zijde. Na het laatste fluitsignaal van de scheidsrechter werd de overwinning dan ook luid bejubeld. Komende zondag speelt de ploeg van trainer Ernst Ranzijn tegen DWOW. De ploeg uit Wieringerwerf laat na de winterstop goede uitsla gen zien. Zeevogels is dus gewaar schuwd en zal op haar hoede moe ten zijn. In het onderschrift van de foto bij het artikel over de Wall of Fame, in de Uitkijkpost van vorige week is een fout geslopen. De personen op de foto zijn niet Marian van Vuure met Gerard Peters, maar Annelies Sehreuder met de heer Peters. s P I N N I N G HEILOO - Bloed, zweet en vreugde was er na afloop van de G-spinning marathon die in vier sportscholen in Heiloo (TCH en Dorssports), Alkmaar (Victorie Plaza) en Heerhugowaard (AS Family) plaatsvond. Ruim 110 G-sporters en reguliere sporters hebben zaterdag drie uur lang gespind voor het goede doel: ondersteuning van G-sporters op het Griekse eiland Kos met sport en spelmateriaal. Door de enorme enthousiaste spinninginstrueteurs slaagden alle deelnemers erin om deze drie uur durende spinningma- rathon vol te houden. De sporters extra opgezweept door de klan ken van de swingende muziek. Op het slotnummer 'We are the Champions', zong iedereen, eikaars handen vasthoudend, uit volle borst mee. Na afloop van de dag werden de opgehaalde bedragen vanuit de vier sportscholen bij elkaar gebracht en is er een uiteindelijke bedrag van 3000 euro opgehaald! De organi satie van Sportlijf en de studenten van Horizon-college sport en bewe gen kimnen terugkijken op een zeer geslaagd project.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2011 | | pagina 19