Tendenz Radio live vanuit Tendenz Ard Bruin Timmerbedrijf Waardevolle Weekend Spaaractie bij Albert Heijn Limmen! L ah-limmen H E I L O O BEDRIJF BELICHT MPELEN EN BIJ AH LI MM Maandag t/m zaterdag zijn wij open van 8.00 tot 21.00 uur. Op zondag van 16.00 tot 21.00 uur. 5 Proramma speciaal voor jongeren van 12 tot en met 15 jaar Elk weekend heeft AH Limmen een ludieke doorlopende Stempel Spaaractie. U spaart bij uw boodschappen in het weekend (zaterdag en zondag) voor waardevolle waardebonnen die u later, in de weken van 11 t/m 23 april (voor Pasen), in mindering op uw aankoopbedrag worden gebracht. Of... voor een Zomer-Autocheck bij automobielbedrijf Kleverlaan. Deze vermindering kan, naargelang het aantal bonnen, tot maar liefst 60 - 80 of 100 euro oplopen. Let op: laat uw stempelspaarkaart* voor dit extra voordeel in het weekend bij de kassa afstempelen. UITKIJKPOST 9 FEBRUARI 2011 In deze rubriek wordt wekelijks een ander bedrijf in het ver spreidingsgebied van de Uitkijkpost belicht. Voor aanmelding: Hoefsmid 5,1851PZ Postbus 68,1850 AB Heiloo. Of per e-mail: redactie@uitkijkpost.nl. In de aanmelding graag duidelijk uw gegevens vermelden. Tekst en foto: Carolien Breed HEILOO - Afgelopen vrijdag gebeurde er in tienercentrum Tendenz iets speciaals. Er werd vanuit Tendenz radio gemaakt, wat voor de eerste keer live te horen was op BeatFM. Wethouder Hero Veger was aan wezig om dit officieel te openen. Tendenz Radio, zoals de één uur durende show zal gaan heten, wordt gemaakt tijdens 'Ten-Danee', een diseoavond voor tieners van 12 tot en met 15 jaar. Het programma wordt gemaakt door de vrijwilli gere, die in de leeftijd tussen de 14 en 19 zitten. Ze nemen interviews af, ze bespreken onderwerpen waar tieners zich mee bezig hou den en natuurlijk kondigen ze de vetste en nieuwste hits aan. Ook de bezoekers die aanwezig zijn komen aan bod. Er worden verzoeknum mers gedraaid en zo af en toe gaat de microfoon de zaal in voor een gesprekje of een goede mop. En ook de luisteraars kunnen reageren op alles wat er gebeurt, door te bel len, Hyven, Facebooken, MSN'en of te Twitteren. Tienerwerker Jordy vertelt: „Volgens mij is het uniek wat hier gebeurt! Ik ben ook erg blij dat de mensen van BeatFM ons de kans hebben gegeven om dit te kimnen doen. We zijn altijd op zoek naar leuke en vernieuwende manie ren om jeugd en jongeren te berei ken. Ik hoop dat het de tieners ook aanspreekt." De plannen waren er al langer, zodat er in september al werd begonnen met het maken van proefopnames. Diederiek, jongeren werker vertelt: „Dat was wel nodig ook, iedereen moest er even aan wennen. Er ging geregeld wat mis. Maar de medewerkers waren wel erg enthousiast en je merkte ook dat het steeds beter ging." Ook afgelopen uitzending ging er wat mis. Toen de wethouder Tendenz Radio officieel wilde ope nen, knipte hij per ongeluk een geluidskabel door. Het gevolg was: ruis! Maar gelukkig werd dit snel opgelost. Tendenz Radio is elke vrijdag te beluisteren op BeatFM 106.3FM van 22.00 tot 23.00 uur. De 'Ten-Danee' avonden met live uitzendingen zijn elke vrijdag op de oneven weken van het jaar van 20.00 tot 23.00 uur. Jordy van Duin (tienerwerker Tendenz), Emma Ricketts, Maikel Maduro, wethouder Hero Veger, Diederik Dorbeck (jongerenwer ker met ambulante taken), Dennis Bisselink. Foto: Ricardo Marcker Ard Bruin en Raymond Beentjes, Handelsweg 26a 1851 NX Heiloo, tel: 06 - 23089390, www.ardbruintimmerbedrijf.nl, e-mail: info@ardbmintimmerbedrijf.nl. HEILOO - Ard Bruin Timmerbedrijf is meer dan een timmerbedrijf alleen; het is een allround bouwbedrijf dat opdrachten variërend van klei ne bouwaanpassingen in en om het huis tot en met grote projecten, als de complete (ver)bouw van een huis, uitvoert. Toch bestaat het timmerbe drijf in principe uit maar één persoon: Ard Bruin. Hij en zijn beroepsge- noot Raymond Beentjes zijn beiden zelfstandig, maar bundelen hun vak kennis en ervaring en schakelen daar waar nodig andere vakspecialisten in. Beiden hebben ruime ervaring in de bouw en hebben vóór de stap naar zelfstandigheid eerst jaren in dienstverband gewerkt. Ard stond op wel zeer jonge leeftijd al op de steigers en rolde zo als het ware de bouw in. Hij was 13 jaar toen hij buiten schooltijd om zijn oom hielp bij het bou wen van een huis. Hij vond het prachtig werk, besloot zijn vak er van te maken en volgde de opleiding voor timmerman aan de GSG Hofstraat in Schagen. Ard: „Daarna heb ik via het Espeq bij verschillende bouwbe drijven gewerkt in het kader van een werk-leeropleiding. Toch keerde ik weer terug naar mijn oude werkgever, die mij ook veel geleerd heeft en mij qua werk een grote mate van zelfstandigheid bood. In die tijd heb ik veel verbouwingen van stolpboerderijen uitgevoerd. In 2008 begon Ard voor zichzelf. Raymond heeft jarenlang als uitvoerder gewerkt bij bouwbedrijf Ooijevaar. In die hoedanigheid begeleidde hij regelmatig hele bouwtrajec ten in Amsterdam, ondermeer restauratiewerkzaamheden aan monumen tale panden en grachtenpanden. Raymond werkt inmiddels al weer ruim vijf jaar zelfstandig en daarbij komen zijn ervaring en inzicht als uitvoer der goed van pas. Ze hebben elkaar leren kennen toen Raymond voor een project op zoek was naar een goede timmerman. Ard werd hem aanbevo len en het klikte meteen. Ard Bruin Timmerbedrijf heeft contant met de heer M. Sengere gepen sioneerde aannemer die zorgt ook voor nieuwe opdrachten. Maar ook particulieren kimnen bij de heren terecht voor de uitvoering en begelei ding van kleine aanpassingen, zoals plaatsing van een nieuw raamkozijn tot en met een totale verbouwing. Ard: „We maken eerst een vrijblijvende offerte. Vervolgens ontvangt de klant van ons voldoende informatie zoals monsters van toegepaste materialen en/of fotomateriaal, zodat hij zich vooraf een beeld kan vormen hoe het eindresultaat wordt.ï Raymond vult aan: „We werken met een open begroting, zodat per onderdeel inzichtelijk is wat de kosten zijn. Indien nodig verzorgen wij de benodigde vergun ningen en het bijbehorende tekenwerk, vereist voor de aanvraag. Als we vakmensen van buitenaf inschakelen, zoals loodgieters, schilders, tegel- zettere enzovoort, vragen we offertes aan om de prijzen voor de klant als kostenbewaking te vergelijken. Bovendien controleren wij altijd of het uitbestede werk goed is uitgevoerd en stellen, net als aan ons eigen afge leverde werk, daarbij hoge kwaliteitseisen. Want pas als de klant tevreden is, zijn wij dat ook!" ADVERTENTIE oh De stempelkaart ontvangt u uitsluitend in het weekend bij één van onze kassa's. Limm

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2011 | | pagina 5